Szał 35-letniego ciała? Czemu nie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 22:18   #31
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dymku niestety u mnie ciężko wyrobić mięśnie bo nie mam ich z czego zbudować

Co do jedynek jak widzę komuś solą w oku jestem, bo przez ostatnią godzinę tylko mi tak bardzo spadła średnia .
Nie martw się, wredni ludzie zawsze się znajdą, nie ma co się takimi osobami przejmować. Życzę Ci szybkiego powrotu do dawnej sylwetki

Edit
Ode mnie 5* na poprawienie humoru
__________________


Edytowane przez incognitooo
Czas edycji: 2011-04-11 o 22:19
incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:19   #32
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej Onnaa

średnia poszła w dół...bo zapewne wielu osobom nie spodobało się to że śmiem narzekać na swój brzuch

Kochana, a badałaś hormony? Masz z nimi wszystko w porządku? Zwłaszcza hormony tarczycy.

Mam 167,5cm wzrostu a ważę różnie, 49-53 kg, w zależności od pory roku. Zwykle przybieram na wadze nie po leniwej zimie tylko po sezonie wiosenno-letnim gdzie dużo ćwiczę.
Najwięcej schudłam (do 43kg) tuż przed ślubem (to wina stresu) oraz jakieś 2 lata temu gdy wyszła na jaw moja wada kręgosłupa. Wtedy chyba to przybicie, zły nastrój i depresja spowodowały że waga spadła.
Prawie rok poruszałam się o kuli, wciąż chodziłam na rehabilitacje, zastrzyki, brałam leki.
Na razie, odpukać, jest w miarę ok dlatego chcę zacząć znowu ćwiczyć (zresztą neurochirurg mnie do tego zachęcił na ostatnie wizycie).

A Ty ile ważysz?

Obecnie 52 kg a jeszcze nie dawno 55 i byłam na prawdę zadowolona z tej wagi,ale niestety schudło mi się.j
Ja jestem tylko pół cm wyższa od Ciebie
43 kg,to bardzo malutko wtedy ważyłaś,ale wiem co stres może zrobić z człowiekiem,i jeszcze do tego ta choroba.Ale najważniejsze,żeby zdrówko dopisywało
Ja najmniej ważyłam 49 kg,i strasznie się czułam z tą wagą,mój cel to 60 kg
W styczniu tego roku badałam TSH i wyszło mi dobrze,powyżej górnej granicy ale lekarz mówił,że niby prawidłowy wynik miałam 3,900 a norma była do 4,200
T3 oraz T4 nie badałam,ale jak czytałam na innych forach to mogłam sobie te badanie też zrobić.Ale podobno jak wychodzi dobre TSH to tych innych badań nie trzeba,nie orientujesz się może?
Innych badań hormonów nie robiłam.

A średnia to Ci podskoczy pewnie,bo w poprzednim konkursie na makijaż też tak z niskiej średniej startowałaś,a potem wzbiłaś się na sam szczyt

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2011-04-11 o 22:20
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:30   #33
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Obecnie 52 kg a jeszcze nie dawno 55 i byłam na prawdę zadowolona z tej wagi,ale niestety schudło mi się.j
Ja jestem tylko pół cm wyższa od Ciebie
43 kg,to bardzo malutko wtedy ważyłaś,ale wiem co stres może zrobić z człowiekiem,i jeszcze do tego ta choroba.Ale najważniejsze,żeby zdrówko dopisywało
Ja najmniej ważyłam 49 kg,i strasznie się czułam z tą wagą,mój cel to 60 kg
W styczniu tego roku badałam TSH i wyszło mi dobrze,powyżej górnej granicy ale lekarz mówił,że niby prawidłowy wynik miałam 3,900 a norma była do 4,200
T3 oraz T4 nie badałam,ale jak czytałam na innych forach to mogłam sobie te badanie też zrobić.Ale podobno jak wychodzi dobre TSH to tych innych badań nie trzeba,nie orientujesz się może?
Innych badań hormonów nie robiłam.

A średnia to Ci podskoczy pewnie,bo w poprzednim konkursie na makijaż też tak z niskiej średniej startowałaś,a potem wzbiłaś się na sam szczyt
Ja mam TSH w normie za to podwyższone przeciwciała i FT3 chyba za niskie. W każdym razie radzę przebadać się kompletnie, bo nie warto się męczyć.

Co do tematu wątku, to nie wyczuwam żadnej kokieterii, sama na swój tyłek patrzeć nie mogę. Stracił na jędrności, bo nie ruszam się prawie wcale. Przyda mi się motywacja. Aga ode mnie masz 5
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:34   #34
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez incognitooo Pokaż wiadomość
Nie martw się, wredni ludzie zawsze się znajdą, nie ma co się takimi osobami przejmować. Życzę Ci szybkiego powrotu do dawnej sylwetki

Edit
Ode mnie 5* na poprawienie humoru
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Obecnie 52 kg a jeszcze nie dawno 55 i byłam na prawdę zadowolona z tej wagi,ale niestety schudło mi się.j
Ja jestem tylko pół cm wyższa od Ciebie
43 kg,to bardzo malutko wtedy ważyłaś,ale wiem co stres może zrobić z człowiekiem,i jeszcze do tego ta choroba.Ale najważniejsze,żeby zdrówko dopisywało
Ja najmniej ważyłam 49 kg,i strasznie się czułam z tą wagą,mój cel to 60 kg
W styczniu tego roku badałam TSH i wyszło mi dobrze,powyżej górnej granicy ale lekarz mówił,że niby prawidłowy wynik miałam 3,900 a norma była do 4,200
T3 oraz T4 nie badałam,ale jak czytałam na innych forach to mogłam sobie te badanie też zrobić.Ale podobno jak wychodzi dobre TSH to tych innych badań nie trzeba,nie orientujesz się może?
Innych badań hormonów nie robiłam.

A średnia to Ci podskoczy pewnie,bo w poprzednim konkursie na makijaż też tak z niskiej średniej startowałaś,a potem wzbiłaś się na sam szczyt
oo, 60 kg to akurat fajna waga. Jeśli jeszcze ciało jędrne, wyćwiczone lekko to jest super

A hormon przysadki? Prolaktyna? Teoretycznie jej wysoki poziom raczej jest kojarzony z przybieraniem na wadze ale np. u mnie (wysoka prolaktyna jest wynikiem mikrogruczolaka na przysadce mózgowej, póki co nie chcą wycinać) w połączeniu z TSH w górnej granicy normy (czyli tak jak u Ciebie) daje efekt odwrotny czyli problemy z przybraniem na wadze.
U mnie dochodzi tez praktycznie zerowy poziom LH i ogólnie niewesoło.

Ale nam się wątek medyczny robi i pełen narzekań a tu optymizm jest potrzebny!
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:35   #35
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja mam TSH w normie za to podwyższone przeciwciała i FT3 chyba za niskie. W każdym razie radzę przebadać się kompletnie, bo nie warto się męczyć.

Co do tematu wątku, to nie wyczuwam żadnej kokieterii, sama na swój tyłek patrzeć nie mogę. Stracił na jędrności, bo nie ruszam się prawie wcale. Przyda mi się motywacja. Aga ode mnie masz 5
O kurcze,a myślałam że jak mam w normie TSH to te inne badania są prawidłowe,no to rzeczywiście bym musiała te badanie też zrobić.Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedz

agabil1
innych hormonów nie robiłam,a ten mikro gruczolak to coś poważnego bo strasznie brzmi ...
bardzo Ci współczuje
chyba jednak musiałabym zbadać do końca te hormony,bo się teraz wystraszam

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2011-04-11 o 22:39
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:43   #36
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja mam TSH w normie za to podwyższone przeciwciała i FT3 chyba za niskie. W każdym razie radzę przebadać się kompletnie, bo nie warto się męczyć.

Co do tematu wątku, to nie wyczuwam żadnej kokieterii, sama na swój tyłek patrzeć nie mogę. Stracił na jędrności, bo nie ruszam się prawie wcale. Przyda mi się motywacja. Aga ode mnie masz 5
dziękuję za zrozumienie Coldku.

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
O kurcze,a myślałam że jak mam w normie TSH to te inne badania są prawidłowe,no to rzeczywiście bym musiała te badanie też zrobić.Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedz

agabil1
innych hormonów nie robiłam,a ten mikro gruczolak to coś poważnego bo strasznie brzmi ...
bardzo Ci współczuje
chyba jednak musiałabym zbadać do końca te hormony,bo się teraz wystraszam
e tam, nie jest tak źle. Żyję Mikrogruczolaki na przysadce to z reguły łagodne nowotwory i dopóki nie rosną zbyt szybko nie są wycinane tylko wyciszane lekami.

I co dziewczyny? Ćwiczymy!
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-04-11 o 22:49
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:46   #37
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
I co dziewczyny? Ćwiczymy!
Kręciłam Hula-Hopem, rodzice piętro niżej myśleli, że ziemia się trzęsie
Trzeba się ogarnąć, od razu chęci do życia więcej.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 22:51   #38
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Kręciłam Hula-Hopem, rodzice piętro niżej myśleli, że ziemia się trzęsie
Trzeba się ogarnąć, od razu chęci do życia więcej.
o właśnie-hula hop. Czytałam w zeszłym roku na wizażu, dziewczyny jakieś węże ogrodowe kupowały wypełniały piaskiem czy wodą. Cuda cuda
Muszę kupić takie zwykłe i kręcić

I skakanka choć tak jak i bieganie, skakanie nie jest zbyt dobre dla kręgosłupa, powoduje wstrząsy. Ale trochę, rekreacyjnie-czemu nie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:52   #39
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

a plywanie??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:53   #40
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o właśnie-hula hop. Czytałam w zeszłym roku na wizażu, dziewczyny jakieś węże ogrodowe kupowały wypełniały piaskiem czy wodą. Cuda cuda
Muszę kupić takie zwykłe i kręcić

I skakanka choć tak jak i bieganie, skakanie nie jest zbyt dobre dla kręgosłupa, powoduje wstrząsy. Ale trochę, rekreacyjnie-czemu nie.
A ćwiczenia z piłką, tą dużą. Znasz jakieś?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:58   #41
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a plywanie??
no dobrze, teraz chwila prawdy-nie umiem pływać i boję się wody w sensie wody dużej i głębokiej, umyć się umyję rzecz jasna

Jak miałam kilka lat (chyba 4) wybrałam się z moim tatą na cmentarz porządkować grób. Tata chciał podlać kwiaty na grobie, poszliśmy do studni: to była taka pompa a pod nią dziura o głębokości ok 2-3 m wypełniona po brzegi aż do linii chodnika brudną wodą. Tata nabrał wodę do konewki, zawołał mnie i poszedł w kierunku grobu. A mała durna Aga chciała opłukać sobie rączki pochyliłam się nad dziurą siedząc w kucki, straciłam równowagę i chlup do dziury głową w dół. Na szczęście tata w miarę szybko się zorientował że mnie nie ma i wrócił. Wyciągnął mnie za nogi. Pamiętam do dziś widoki gdy otworzyłam na chwilę oczy w tej brudnej wodzie-jakieś pływające gnijące badyle. Brrr.
No i mam uraz.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-04-11 o 23:01
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 23:00   #42
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no dobrze, teraz chwila prawdy-nie umiem pływać i boję się wody w sensie wody dużej i głębokiej, umyć się umyję rzec jasna

Jak miałam kilka lat (chyba 4) wybrałam się z moim tatą na cmentarz porządkować grób. Tata chciał podlać kwiaty na grobie, poszliśmy do studni: to była taka pompa a pod nią dziura o głebokosci ok 2-3 m wypełnina po brzegi aż do linii chodnika brudną wodą. Tata nabrał wodę do konewki, zawołał mnie i poszedł w kierunku grobu. A mała durna Aga chciała opłukać sobie rączki pochyliłam się nad dziurą siedząc w kucki, straciłam równowagę i chlup do dziury głową w dół. Na szczęście tata w miarę szybko się zorientował że mnie nie ma i wrócił. wyciągnął mnie za nogi. Pamiętam do dziś widoki gdy otworzyłam na chwilę oczy w tej brudnej wodzie-jakieś pływające gnijące badyle. Brrr.
No i mam uraz.
O nie, aż dreszcze mnie przeszły. Ale aerobik w wodzie, super sprawa, i nie obciąża tak stawów.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 23:00   #43
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A ćwiczenia z piłką, tą dużą. Znasz jakieś?
choć nie miałam tego na rehabilitacji akurat. Podobno świetna sprawa.
Właśnie przeglądam tę stronę KLIK
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 23:06   #44
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
choć nie miałam tego na rehabilitacji akurat. Podobno świetna sprawa.
Właśnie przeglądam tę stronę KLIK
Mam taką piłkę i tylko na niej siedzę, czas chyba się z nią bliżej zapoznać dziękuję za stronkę.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 23:10   #45
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

agabil1,
Strasznie po ocenie Ci pojechano Chyba "dla zasady"
Życzę powodzenia i trzymam kciuki
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 23:11   #46
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Ode mnie też 5*


Sama jestem szczupła, ale mięśnie u mnie praktycznie nie istnieją a tłuszczyk wesoło okrywa całe ciało. I dobija mnie kiedy mówię że chcę powalczyć z tłuszczem i wydobyć na światło dzienne mięśnie ludzie reagują "z czego Ty chcesz ten tłuszcz zrzucać ? Z kości na ości ? Anoreksji dostaniesz. " A mnie chodzi tylko o ładne, delikatnie wyrzeźbione ciało ...

Życzę powodzenia i wytrwałości we wracaniu do zeszłorocznego brzucha
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:38   #47
Endzi
Raczkowanie
 
Avatar Endzi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 251
GG do Endzi
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Aguś, Ty musisz nabrać formy? Z tego co wiem wyglądasz Super. Jak się ostatnio widziałyśmy nie miałam Tobie nic do zarzucenia...raczej sobie
Nie ukrywam, to ja się wzięłam za siebie. I w dosłownym tego słowa znaczeniu...
Od stycznia ograniczyłam spożywane produkty typu pizza, fryteczki itp. i efekt widoczny. Ćwiczenia jak na razie muszę odpuścić ... Zrzuciłam trochę kg. Teraz czekam kiedy będę mogła poćwiczyć i doprowadzić moje ciałko do formy.
Zrzucenie kg to jedno a piękne ciałko to drugie! Można mieć dużo kg i super ciałko. Zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... wiem co mówię. Wiem jak to jest mieć "-dzieścia" kg za dużo
Trzymam kciuki

PS
dawno mnie tu nie było
Endzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:55   #48
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Ale fajny watek
Ja Cie bede wspierac-pisz wszystko,wklejaj zdjecia itp.
Watek w sam raz dla mnie-tez myslalam o tym zeby zaczac cwiczyc i sie zmotywowac do dzialan.5 gwiazdek
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:58   #49
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Aguś ode mnie 5*

Trzymam kciuki za rozwój wątku.
Ja jestem szczupła na górze ale dół to już grubsza sprawa i chętnie przyłączę się do ćwiczeń
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 09:45   #50
Endzi
Raczkowanie
 
Avatar Endzi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 251
GG do Endzi
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Ode mnie też 5*
Endzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:48   #51
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Aguś a takie kółko co się na nim staje i kręci się raz w jedną a raz w drugą stronę?Zapomniałam fachowej nazwy tego urządzenia czy to nie szkodziłoby Twojemu kręgosłupowi?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 10:11   #52
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Aguś a takie kółko co się na nim staje i kręci się raz w jedną a raz w drugą stronę?Zapomniałam fachowej nazwy tego urządzenia czy to nie szkodziłoby Twojemu kręgosłupowi?
Twister?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 10:53   #53
3e3e117046d0242d9926330867133411f5a01576_60bd5372de0da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Rok temu miałaś świetny brzuch, jak ja bym chciała tak wyglądać
Te wszystkie komentarze w stylu czego 'czego chcesz od swojej obecnej figury...' - strasznie tego nie lubię ;/ Fakt, faktem, masz teraz mniejszy brzuszek niż połowa kobiet spotykanych gdziekolwiek na ulicy, ale to nie znaczy, że to wystarczy! Doskonale rozumiem, że liczy się dla Ciebie nie tylko rozmiar, ale forma Twojego ciała i jak najbardziej to popieram

Sama byłam od dziecka grubiutka, kilka lat temu schudłam do bardzo fajnej figury, ale ostatnio mało się ruszam i zaczynam się źle czuć z tym, co mam. Parę tygodni temu po wejściu na wagę zdałam sobie sprawę, że od czasów posiadania 'normalnej' figury tak źle jeszcze nie było, więc zaczęłam zwracać uwagę na to, co jem no i oczywiście wzięłam się za ćwiczenia - nawet jeśli na efekty jeszcze za wcześnie, odrobina ruchu sprawia, że człowiek od razu czuje się inaczej mam tylko jeden problem - rodzinka.
Jestem studentką, więc u rodziców jestem co parę tygodni, w święta itd. Rodzi się tu więc pytanie do dziewczyn: znacie jakieś naprawdę dobre sposoby na powiedzenie "odwal się" w subtelny, acz skuteczny sposób? Wmuszanie jedzenia przez mojego ojca już nie raz doprowadziło niemal do kłótni, a jestem osobą z natury spokojną i nigdy nie prowadzę wojen z rodziną. Za każdym razem, gdy mój tato mnie widzi stwierdza, że jestem jeszcze chudsza niż poprzednio i muszę więcej jeść (tymczasem za każdym razem jestem w coraz gorszej formie), a to co się dzieje przy obiedzie to jakaś masakra. Najlepsze jest to, że nigdy się nie odchudzałam - zawsze chodziło bardziej o jakość jedzenia i ćwiczenia, więc nie wiem skąd pomysł z zmuszaniem mnie do czegoś, na co nie mam ochoty/siły. Już naprawdę opadają mi ręce, tyle dyskusji na ten temat było u mnie w domu...

I tak z innej beczki - polecam grilla elektrycznego Osobiście bardzo lubię np. rybkę, a do niedawna taka smażona była jedyną formą, która mi smakowała (żadnego gotowania ryby, ble) - tymczasem dobrze przyprawiona i pieczona na takim grillu, nawet jeśli nie jest pełnią zdrowia, jest zdecydowanie lepsza od nasączonej tłuszczem panierki, a smakuje bardzo dobrze! Inne dania też się fajnie sprawdzają, generalnie świetnie wychodzi kurczak (smaczne dostarczanie białka ^^), szczególnie latem połączony z dobrą, świeżą sałatką nie wymaga ziemniaków itp. aby nawet taki łasuch jak ja był zadowolony
3e3e117046d0242d9926330867133411f5a01576_60bd5372de0da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 11:00   #54
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję za zrozumienie Coldku.

e tam, nie jest tak źle. Żyję Mikrogruczolaki na przysadce to z reguły łagodne nowotwory i dopóki nie rosną zbyt szybko nie są wycinane tylko wyciszane lekami.

I co dziewczyny? Ćwiczymy!
To i tak groźnie brzmi,ale najważniejsze,że można to wyciszyć lekami póki nie rosną

Dużo Zdrówka
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 11:02   #55
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Twister?
TAAAAAAAAAAAAAAAAK: cojest:
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 11:22   #56
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Agulinku trzymam kciuki
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:31   #57
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

omg...to ja sie nie dziwie, ze Ty masz uraz bo to straszne bylo...

troche szkoda bo faktycznie cwiczenia w wodzie to dobra rzecz i przyjemna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:11   #58
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w zeszłym roku mój brzuch wyglądał tak


a wczoraj-obraz nędzy i rozpaczy

Aga, bez przesady. Ile ja bym oddala za taki plaski brzuszek i tylko leciutkie boczki. Ja aktualnie wypacam swoje dobrze zmagazynowane zapasy na silowni i roznych zajeciach fitness (obecnie juz trzeci dzien mam przerwy bo po jodze ledwo sie ruszam ). Chyba jestes zbyt krytyczna dla siebie Odstawisz sloik z nutella i frytki i zaraz boczki spadna. A brzuszek masz super plaski

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

A skakanka i bieganie odradzam przy problemach z kregoslupem. Ja mam problemy ze stawami, po pierwszym treningu w moim fitness clubie dostalam koszmarnych boli stawowych i goraczki, wiec trzeba uwazac. Chodze do fajnego klubu gdzie jest sprzet cardio, silowy (trening obrotowy, pileczki, hantle, co kto chce) i zajecia grupowe- joga, pilates, stepy, cykling, jukari i wiele wiele innych. W promocji mam dwa spotkania z trenerem personalnym, ktoremu mozna powiedziec o swoich klopotach zdrowotnych i celu jaki chce sie osiagnac i on dobiera cwiczenia pod kontem indywidualnym. Fajna sprawa, juz po paru treningach moja waga diagnostyczna pokazuje spadek udzialu tkanki tluszczowej
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 15:29   #59
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
agabil1,
Strasznie po ocenie Ci pojechano Chyba "dla zasady"
Życzę powodzenia i trzymam kciuki
dzięki Ecrulo wzajemnie

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Ode mnie też 5*


Sama jestem szczupła, ale mięśnie u mnie praktycznie nie istnieją a tłuszczyk wesoło okrywa całe ciało. I dobija mnie kiedy mówię że chcę powalczyć z tłuszczem i wydobyć na światło dzienne mięśnie ludzie reagują "z czego Ty chcesz ten tłuszcz zrzucać ? Z kości na ości ? Anoreksji dostaniesz. " A mnie chodzi tylko o ładne, delikatnie wyrzeźbione ciało ...

Życzę powodzenia i wytrwałości we wracaniu do zeszłorocznego brzucha
dzięki Ejniacz za zrozumienie

Cytat:
Napisane przez Endzi Pokaż wiadomość
Aguś, Ty musisz nabrać formy? Z tego co wiem wyglądasz Super. Jak się ostatnio widziałyśmy nie miałam Tobie nic do zarzucenia...raczej sobie
Nie ukrywam, to ja się wzięłam za siebie. I w dosłownym tego słowa znaczeniu...
Od stycznia ograniczyłam spożywane produkty typu pizza, fryteczki itp. i efekt widoczny. Ćwiczenia jak na razie muszę odpuścić ... Zrzuciłam trochę kg. Teraz czekam kiedy będę mogła poćwiczyć i doprowadzić moje ciałko do formy.
Zrzucenie kg to jedno a piękne ciałko to drugie! Można mieć dużo kg i super ciałko. Zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... wiem co mówię. Wiem jak to jest mieć "-dzieścia" kg za dużo
Trzymam kciuki

PS
dawno mnie tu nie było
hej Endzi, daawno Cię nie widziałam
Wiele osób nie potrafi zrozumieć że świetna figura nie jest synonimem niskiej wagi. Można ważyć mało a nie mieć dobrej figury, można mieć ileś kg na plusie a mieć super ciało
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ale fajny watek
Ja Cie bede wspierac-pisz wszystko,wklejaj zdjecia itp.
Watek w sam raz dla mnie-tez myslalam o tym zeby zaczac cwiczyc i sie zmotywowac do dzialan.5 gwiazdek
dziękuję Elfiku cieszę się że postanowiłaś się zmotywować

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Aguś ode mnie 5*

Trzymam kciuki za rozwój wątku.
Ja jestem szczupła na górze ale dół to już grubsza sprawa i chętnie przyłączę się do ćwiczeń
dziękuję Joasiu
Przyłączaj się, w grupie raźniej

Cytat:
Napisane przez Endzi Pokaż wiadomość
Ode mnie też 5*


Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Aguś a takie kółko co się na nim staje i kręci się raz w jedną a raz w drugą stronę?Zapomniałam fachowej nazwy tego urządzenia czy to nie szkodziłoby Twojemu kręgosłupowi?
a nawet nie wiem Magnesito zapytam lekarza

[1=3e3e117046d0242d9926330 867133411f5a01576_60bd537 2de0da;26309436]Rok temu miałaś świetny brzuch, jak ja bym chciała tak wyglądać
Te wszystkie komentarze w stylu czego 'czego chcesz od swojej obecnej figury...' - strasznie tego nie lubię ;/ Fakt, faktem, masz teraz mniejszy brzuszek niż połowa kobiet spotykanych gdziekolwiek na ulicy, ale to nie znaczy, że to wystarczy! Doskonale rozumiem, że liczy się dla Ciebie nie tylko rozmiar, ale forma Twojego ciała i jak najbardziej to popieram

Sama byłam od dziecka grubiutka, kilka lat temu schudłam do bardzo fajnej figury, ale ostatnio mało się ruszam i zaczynam się źle czuć z tym, co mam. Parę tygodni temu po wejściu na wagę zdałam sobie sprawę, że od czasów posiadania 'normalnej' figury tak źle jeszcze nie było, więc zaczęłam zwracać uwagę na to, co jem no i oczywiście wzięłam się za ćwiczenia - nawet jeśli na efekty jeszcze za wcześnie, odrobina ruchu sprawia, że człowiek od razu czuje się inaczej mam tylko jeden problem - rodzinka.
Jestem studentką, więc u rodziców jestem co parę tygodni, w święta itd. Rodzi się tu więc pytanie do dziewczyn: znacie jakieś naprawdę dobre sposoby na powiedzenie "odwal się" w subtelny, acz skuteczny sposób? Wmuszanie jedzenia przez mojego ojca już nie raz doprowadziło niemal do kłótni, a jestem osobą z natury spokojną i nigdy nie prowadzę wojen z rodziną. Za każdym razem, gdy mój tato mnie widzi stwierdza, że jestem jeszcze chudsza niż poprzednio i muszę więcej jeść (tymczasem za każdym razem jestem w coraz gorszej formie), a to co się dzieje przy obiedzie to jakaś masakra. Najlepsze jest to, że nigdy się nie odchudzałam - zawsze chodziło bardziej o jakość jedzenia i ćwiczenia, więc nie wiem skąd pomysł z zmuszaniem mnie do czegoś, na co nie mam ochoty/siły. Już naprawdę opadają mi ręce, tyle dyskusji na ten temat było u mnie w domu...

I tak z innej beczki - polecam grilla elektrycznego Osobiście bardzo lubię np. rybkę, a do niedawna taka smażona była jedyną formą, która mi smakowała (żadnego gotowania ryby, ble) - tymczasem dobrze przyprawiona i pieczona na takim grillu, nawet jeśli nie jest pełnią zdrowia, jest zdecydowanie lepsza od nasączonej tłuszczem panierki, a smakuje bardzo dobrze! Inne dania też się fajnie sprawdzają, generalnie świetnie wychodzi kurczak (smaczne dostarczanie białka ^^), szczególnie latem połączony z dobrą, świeżą sałatką nie wymaga ziemniaków itp. aby nawet taki łasuch jak ja był zadowolony [/QUOTE]
Vampiirr widzę że mamy takie same "przejścia"
Co do usilnego wciskania jedzenia przez innych, niby chcą dobrze ale...dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Nie mam rady uniwersalnej jak skutecznie dać do zrozumienia bliskim że więcej nie zjem. Przestałam już tłumaczyć moją drobną figurę , teraz po prostu ucinam wszystko słowami "dziękuje ale już się najadłam" i na ogół pomaga, zwłaszcza że rodzina widzi ile naprawdę jem. Choć np. w święta jest ciężko, wszyscy jedzą do bólu i tego samego oczekują od innych a ja nie lubię przejadać się.
Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Agulinku trzymam kciuki
dzięki Kittku

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Aga, bez przesady. Ile ja bym oddala za taki plaski brzuszek i tylko leciutkie boczki. Ja aktualnie wypacam swoje dobrze zmagazynowane zapasy na silowni i roznych zajeciach fitness (obecnie juz trzeci dzien mam przerwy bo po jodze ledwo sie ruszam ). Chyba jestes zbyt krytyczna dla siebie Odstawisz sloik z nutella i frytki i zaraz boczki spadna. A brzuszek masz super plaski

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

A skakanka i bieganie odradzam przy problemach z kregoslupem. Ja mam problemy ze stawami, po pierwszym treningu w moim fitness clubie dostalam koszmarnych boli stawowych i goraczki, wiec trzeba uwazac. Chodze do fajnego klubu gdzie jest sprzet cardio, silowy (trening obrotowy, pileczki, hantle, co kto chce) i zajecia grupowe- joga, pilates, stepy, cykling, jukari i wiele wiele innych. W promocji mam dwa spotkania z trenerem personalnym, ktoremu mozna powiedziec o swoich klopotach zdrowotnych i celu jaki chce sie osiagnac i on dobiera cwiczenia pod kontem indywidualnym. Fajna sprawa, juz po paru treningach moja waga diagnostyczna pokazuje spadek udzialu tkanki tluszczowej
dzięki Evek, ale pozwól że będę niezadowolona z mojego brzucha który nie jest super płaski chyba mogę? Zapewne Twój nie wygląda tak źle i są brzuchy wyglądające znacznie gorzej a jednak chodzisz i wypacasz zapasy dajmy każdemu prawo do własnej samooceny i pozwólmy poprawiać figury, zwłaszcza że w moim przypadku wiem że może być o wiele lepiej
Powodzenia w walce o dobrą figurę

Powtarzam, bo chyba do wielu osób to nie dociera. Ja się tu nie odchudzam, nie zrzucam zbędnych kg bo takich nie mam. Pozbywam się tylko fałdek z brzucha i pracuję pod poprawą jędrności oraz ogólnym wyglądem mojego ciała
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-04-12 o 16:37
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 16:32   #60
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Szał 35-letniego ciała? Czemu nie

Detoks czyli oczyszczamy organizm

Nasz organizm oczyszcza się poprzez naturalne "filtry" np. nerki, wątrobę czy nawet skórę.
Jednak, gdy dostarczamy mu wielu śmieci wraz z pożywieniem, zanieczyszczonym powietrzem które wdychamy czy wreszcie z różnymi używkami typu nikotyna, alkohol może nie nadążyć i się zbuntować.

Dlatego co jakiś czas przeprowadzam detoks czyli usuwam toksyny.

Można to robić na wiele sposobów. Bardzo popularnym jest głodówka której absolutnie nie polecam bez konsultacji z lekarzem. Tylko w pełni zdrowy organizm jest w stanie znieść głodówkę bez uszczerbku na zdrowiu dlatego generalnie tego sposobu nie polecam i nie opisuję.

Kolejnym sposobem są monodiety, które polegają na jedzeniu tylko jednego rodzaju pożywienia przez kilka a czasem i kilkanaście dni. I w tym przypadku warto skonsultować się najpierw z lekarzem.

Popularne monodiety to:
-jabłkowa: przez 2-3 dni jemy tylko jabłka (najlepiej przeprowadzać ją jesienią i zimą gdy owoce są pełnowartościowe
-bananowa: banany mają dużo błonnika a mało białka dlatego też trwa ona nie dłużej niż 3 dni. Jeśli chcemy ją wydłużyć o dzień czy dwa, trzeba włączyć jabłka i marchewkę.
-soki: przez 1-2 dni pijemy tylko soki ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw: jabłek, buraków, marchwi czy cytrusów.
-winogoronowa: przez 2 dni jemy winogrona
-pszeniczna: jest uważana za jedną z bezpieczniejszych monodiet gdyż zawiera: białko, składniki mineralne, węglowodany i niektóre witaminy. Prze 3 dni jemy gotowaną pszenicę, która można też zastąpić kaszą jaglaną.

Przyznam się że nigdy nie zdecydowałam się na monodietę gdyż wydaje mi się ona zbyt drastycznym sposobem na odtrucie organizmu. No i nie wiem jak bym wytrzymała przez te 2-3 dni na jednym rodzaju pożywienia.

Dlatego moje odtruwanie jest łagodniejsze.

Zwykle rozpoczynam detoks od stopniowego odstawienia i powolnego wprowadzenia do diety w tej kolejności:
-nabiału
-zbóż
-białek zwierzęcych

Podczas oczyszczania organizmu trzymam się zasad:

-sięgaj po nisko-przetworzone produkty
-dużo warzyw i owoców
-pij dużo wody
-ćwicz
-sięgaj po popularne rzeczy odtruwające organizm: jabłka, czosnek , marchew, papaja, cytryna itp
-zwykłą czarną herbatę i kawę zastąp zieloną, czerwoną i ziołowymi np.pokrzywową. Nie słódź!
-jedz małe porcje ale często i regularnie
-ogranicz a najlepiej całkiem zrezygnuj z wszelkich używek, przetworzonych cukrów oraz soli
-ogranicz potrawy smażone i tłuste.

Sauna może wspomóc oczyszczanie ogranizmu dlatego jeśli nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych-korzystajcie z niej

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mój detoks zaczęłam dzisiaj

Przywitałam dzień od wypicia na czczo szklanki przegotowanej wody z sokiem z połowy cytryny i łyżeczką miodu. Pomaga ona w oczyszczaniu organizmu, reguluje metabolizm, zapobiega wypryskom i infekcjom Będę ją pić przez najbliższe 3 tygodnie.

lemondrink.jpg



Przeprosiłam się też z herbatkami z pokrzywy

Pokrzywa ma działanie moczopędne, pozytywnie wpływa na wątrobę, trzustkę i żołądek, oczyszcza układ trawienny, obniża poziom cukru we krwi, pomaga przy problemach ze skórą, wzmacnia włosy i paznokcie. Jest to najlepiej oczyszczająca i krwiotwórcza roślina.


pokrzywa.jpg

Nie wygląda zbyt pięknie po zaparzeniu

pokrzywa1.jpg

Ale tu nie chodzi o wygląd czy smak tylko o działanie

Spotkałam się z opinią, krążącą w necie że dłuższe picie pokrzywy może spowodować wypłukiwanie z organizmu witamin z grupy B. Próbowałam to zweryfikować w różnych książkach zielarskich ale nigdzie nie spotkałam się z tą informacją.
Przypuszczam ze chodziło raczej o skrzyp polny, często łączony w herbatkach z pokrzywą-on faktycznie wypłukuje te witaminy, pokrzywa zaś zawiera, oprócz wit. A, C i K, wit.B2.
Zresztą ogólnie środki moczopędne, oczyszczające mogą się do tego przyczyniać dlatego przy piciu takich herbatek ważne jest by jeść tez sporo warzyw i owoców.

Chciałabym Was uprzedzić o mało przyjemnej stronie takiego oczyszczania. Toksyny są usuwane z organizmu różnymi drogami, w tym także przed skórę. Dlatego często takiemu detoksowi towarzyszy, zwłaszcza na początku, wysyp na skórze.

To co? Oczyszczamy się?


__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.