Mało obfite krwawienie pod czas okresu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.

Notka

Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b. Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo zapytać.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-07-11, 11:06   #1
TakaSobieJa525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4

Mało obfite krwawienie pod czas okresu


Witam mam 16 lat i wczoraj dostałam okresu no ale zbytnio to nie przypomina okresu, ponieważ bardzo malo krwawie. Wczoraj koło 16 dostałam a na wieczór na podpasce bylo bardzo malo krwi. Przez noc wgl nie bylo krwi a do teraz tylko ttroszeczkę. Zazwyczaj dosyc dużo krwawie. Czy to moze byc przez stres?? Bo skonczylam ginmzazuj i sie stresowalam przed tym do jakiej szkoly mnie przyjeli no i przez trzy dni w szpitalu na badaniach bylam i troche sie denerwowalam przez tych lekarzy tam.
TakaSobieJa525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 17:09   #2
Konsultantka o.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Mało obfite krwawienie pod czas okresu

Miesiączki okresu dojrzewania są bardzo różne, zarówno pod względem regularności, jak i czasu trwania i obfitości krwawienia. Rodzaj i długość krwawienia może się zmieniać wraz z upływem lat, ale tak jak piszesz może mieć na to wpływ stres. Jednorazowe skąpe krwawienie nie powinno Cię niepokoić. Jeżeli jednak będzie się to powtarzało zasięgnij porady lekarza.
Konsultantka o.b. jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-11 18:09:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.