Rozpad związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-21, 12:00   #1
MalieNova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52

Rozpad związku


Jak pewnie się domyślacie po tytule chcę z wami pogadać o rozstaniu, swoim prywatnym. Niemal po 3 latach wspólnych chwil rozstaliśmy się. Wspólnie zdecydowaliśmy o zakończeniu tego związku, świadomi niedopasowania i wynikających z tego kłótni i nieporozumień. Ja jednak mam straszny mętlik w głowie. Cały czas wspominam nasze wspólne chwile i jednocześnie nie mogę znieść faktu, że te wszystkie rzeczy które razem robiliśmy mógłby robić z inną. Wspólnie wypady na basen, na spacery, granie w gry, przytulnie się, okazywanie sobie miłości.. Był to mój pierwszy chłopak i chyba dlatego mam taki bałagan myśli. Na szczęście mam mamę, z którą mogę o tym pogadać, ale też chciałabym usłyszeć wasze zdanie. Co wy byście mi doradziły teraz?
MalieNova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 14:59   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rozpad związku

Większość z nas rozstała się z pierwszym facetem.

Nie będzie ten, to będzie inny.
Po co żyć przeszłością?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 15:02   #3
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Rozpad związku

Na początku boli. Po czasie, gdy spojrzysz na to z dystansu, pewnie będziesz zadowolona, że tak się skończyło.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 15:18   #4
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Rozpad związku

Cytat:
Napisane przez MalieNova Pokaż wiadomość
Jak pewnie się domyślacie po tytule chcę z wami pogadać o rozstaniu, swoim prywatnym. Niemal po 3 latach wspólnych chwil rozstaliśmy się. Wspólnie zdecydowaliśmy o zakończeniu tego związku, świadomi niedopasowania i wynikających z tego kłótni i nieporozumień. Ja jednak mam straszny mętlik w głowie. Cały czas wspominam nasze wspólne chwile i jednocześnie nie mogę znieść faktu, że te wszystkie rzeczy które razem robiliśmy mógłby robić z inną. Wspólnie wypady na basen, na spacery, granie w gry, przytulnie się, okazywanie sobie miłości.. Był to mój pierwszy chłopak i chyba dlatego mam taki bałagan myśli. Na szczęście mam mamę, z którą mogę o tym pogadać, ale też chciałabym usłyszeć wasze zdanie. Co wy byście mi doradziły teraz?
Cóż. Przeboleć i iść dalej, niewiele da się z tym teraz zrobić.

Bardzo Ci współczuję, ale z czasem będzie tylko lepiej i lepiej.

Boli jak szlag jasny, ale 90% społeczeństwa rozstaje się z pierwszą miłością* i jakoś żyją dalej, mają partnerów i są szczęśliwi.

Jestem w podobnej sytuacji, też odczuwam beznadzieję tego wszystkiego, no ale statystyki są jasne - jeszcze będziesz szczęśliwa i zakochana.

*dane z Instytutu Danych z Tyłka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 16:04   #5
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Rozpad związku

Czas wszystko załagodzi.
To normalne uczucia. Byliście razem przez 3 lata, a to wcale nie mało.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 16:31   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozpad związku

ani sie obejrzysz a tez bedziesz robic te wszystkie rzeczy z innym
zycie nie stoi w miejscu ,za jakis czas bedziesz czula obojetnosc na mysl o tym chlopaku,daj sobie czas
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 18:32   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rozpad związku

Ja rozstałam się kiedyś z facetem, z powodu niedopasowania i w gruncie rzeczy poczułam ulgę. I nie rozmyślałam o nim, bo i po co.
A skoro związek autorki do najszczęśliwszych nie należał (choć rozumiem, że czuję pustkę, bo to jednak jakaś część życia razem), to nie ma co zaprzątać sobie nim głowy.
Pożegnała stare, ma miejsce na nowe.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-22, 11:47   #8
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rozpad związku

Cytat:
Napisane przez MalieNova Pokaż wiadomość
Jak pewnie się domyślacie po tytule chcę z wami pogadać o rozstaniu, swoim prywatnym. Niemal po 3 latach wspólnych chwil rozstaliśmy się. Wspólnie zdecydowaliśmy o zakończeniu tego związku, świadomi niedopasowania i wynikających z tego kłótni i nieporozumień. Ja jednak mam straszny mętlik w głowie. Cały czas wspominam nasze wspólne chwile i jednocześnie nie mogę znieść faktu, że te wszystkie rzeczy które razem robiliśmy mógłby robić z inną. Wspólnie wypady na basen, na spacery, granie w gry, przytulnie się, okazywanie sobie miłości.. Był to mój pierwszy chłopak i chyba dlatego mam taki bałagan myśli. Na szczęście mam mamę, z którą mogę o tym pogadać, ale też chciałabym usłyszeć wasze zdanie. Co wy byście mi doradziły teraz?
Nie analizuj tego związku, bo właśnie przez to mętlik sobie coraz większy robisz.. Rozstaliście się, bo najwidoczniej innego wyjścia nie było. Trochę czasu minie zanim staniesz na nogi, swoje przecierpisz, ale na pewno wyjdziesz z tego z nowym doświadczeniem
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 13:42   #9
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Rozpad związku

Pierwszy kres to jest zawsze wyciaganie nagle wszystkich ckliwych momentów. Z czasem to zelżeje az w koncu dojdziesz do wniosku, że w sumie to nie bylo nic szczegolnego.
Shady_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-22 14:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.