Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-30, 06:47   #931
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

annulka21 byc moze masz racje ale mi 1 puszka wystarczyła na 1 miesiąc, jak tylko sie zalapie na promke chetnie kupię

SoFannyja juz chyba nigdy nie zdecyduje sie na cieniowanie, raz robilam bedąc jeszcze na studiach .lata musialam sie meczyc by je doprowadzic pozniej do jednej dlugosci..pani bodajze robila degazówkami..wlosy po cieciu moze nie byly zle , ale zaczely sie problemy z wlosami na dlugosci jak zaczely odrastac..potem znajoma fryzjerka zrobila mi je w u potem już cielam na prosto..
katte25 tez mam grube, ponoć..jak chce je ciut odchudzic to prostuje...ale na szczescie rzadko dopadają mnie takie zapędy,
a szczotki olivii garden nie sa dla kazdgo dobre.tez nie jestem specjalistka od kreconych ale ponoc ..lepiej przeczesac palcami lub grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami na mokro..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 07:03   #932
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
annulka21 byc moze masz racje ale mi 1 puszka wystarczyła na 1 miesiąc, jak tylko sie zalapie na promke chetnie kupię

SoFannyja juz chyba nigdy nie zdecyduje sie na cieniowanie, raz robilam bedąc jeszcze na studiach .lata musialam sie meczyc by je doprowadzic pozniej do jednej dlugosci..pani bodajze robila degazówkami..wlosy po cieciu moze nie byly zle , ale zaczely sie problemy z wlosami na dlugosci jak zaczely odrastac..potem znajoma fryzjerka zrobila mi je w u potem już cielam na prosto..
katte25 tez mam grube, ponoć..jak chce je ciut odchudzic to prostuje...ale na szczescie rzadko dopadają mnie takie zapędy,
a szczotki olivii garden nie sa dla kazdgo dobre.tez nie jestem specjalistka od kreconych ale ponoc ..lepiej przeczesac palcami lub grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami na mokro..
Ja nie susze włosów suszarką i tez rzadko kiedy używam prostownicy, szkoda mi moich pięknych włosów.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 09:18   #933
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
annulka21 byc moze masz racje ale mi 1 puszka wystarczyła na 1 miesiąc, jak tylko sie zalapie na promke chetnie kupię
Mi nie chodzi o to na ile starcza tylko o to, że mogę się nie wyrobić że wszystkim i mi się przeterminuje
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 10:02   #934
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87965720]Hej mam ambitne plany picia siemienia lnianego przez miesiąc piła któraś z Was?

Jeszcze myślę czy nie kupić na zaś ten shake your hair od Anwen bo jest promka w Pigmencie ale obawiam się, że trafi mi się zbyt krótka data ważności

Poza tym u mnie na tapecie olej z pestek moreli [/QUOTE]

O moje włosy lubią olej z pesek moreli Podobnie jak z brzoskwini i migdała.

U mnie wczoraj na tapecie po dłuższej przerwie, wcierka Capitavit stuningowana żelem gojącym z mazideł i nic mi się nie działo. Włosy nie wypadały

Siemienia nie pije. Pije za to olej lniany do sniadania, a siemie dodaje do jogurtów. Zresztą czytałam gdzieś, że takie całe ziarenka siemienia dobrze działają na jelita, a jeżeli chodzi o włosy to dobrze byłoby je zblendować i w ciągu 15 minut zjeśc, bo wedy dostajesz się do tych oleistych substancji które są w środku.

Niestety z tymi promocjami w Pigmencie tak może być. Ostatnio rzuciłam się na promocję i przyszły mi oleje z bardzo krótką datą przydatności, które muszę zużywać w ekspresowym tempie, a nie lubię tak.

Ja miałam Shake You Haiir i u mnie niestety nie dał zadolwających efektów, a używałam go w czasie kiedy włosy miałam w najgorszym z możliwych stanów i walczyłam o ich kondycję

A ja wczoraj naolejowałam włosy olejemz wiesiołka, troche zapach ma jajeczny, ale włosy po nim BAJKA

No i też chyba pogodziłam się z proteinami. Kupiłam proteinowy szampoin z Sylveco, umyłam wcześniej naolejowane włosy i nic złego z włosami się nie dzieje. więc proteiny roślinne może rzeczywiście to jest to. Muszę tylko obczaić częstotliwość.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 15:02   #935
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Zamówiłam ten shake your hair dostałam wypłatę, załapałam się na promke więc jest git. Najwyżej u mnie też się nie sprawdzi

Czytałam o piciu oleju lnianego na blogu Kosmetycznej Hedonistki jakiś czas temu Nawet kusiło mnie żeby też go pić ale nie chciało mi się po niego iść do apteki a podobno najlepiej kupować właśnie tam
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 15:41   #936
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87967585]Zamówiłam ten shake your hair dostałam wypłatę, załapałam się na promke więc jest git. Najwyżej u mnie też się nie sprawdzi

Czytałam o piciu oleju lnianego na blogu Kosmetycznej Hedonistki jakiś czas temu Nawet kusiło mnie żeby też go pić ale nie chciało mi się po niego iść do apteki a podobno najlepiej kupować właśnie tam [/QUOTE]Przez Ciebie też zamówiłam i wzięłam jeszcze banfi wcierke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 16:08   #937
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny jak myślicie, wcierki są bezpieczne w ciąży?

Używałam wcześniej Sattvy i rosły mi jak szalone, a teraz trochę się waham.
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-30, 16:55   #938
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie, wcierki są bezpieczne w ciąży?



Używałam wcześniej Sattvy i rosły mi jak szalone, a teraz trochę się waham.
Najlepiej zapytaj się swojego ginekologa

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 17:05   #939
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Miałam ścinać tego long boba jak już zapuszczę grzywkę, ale przejrzałam stare zdjęcia, jak miałam włosy prawie do talii, i jednak mnie kusi żeby zapuszczać
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 19:29   #940
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Przez Ciebie też zamówiłam i wzięłam jeszcze banfi wcierke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i dobrze, że nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie, wcierki są bezpieczne w ciąży?

Używałam wcześniej Sattvy i rosły mi jak szalone, a teraz trochę się waham.
Ja podczas ciąży nie wcierałam nic

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
Miałam ścinać tego long boba jak już zapuszczę grzywkę, ale przejrzałam stare zdjęcia, jak miałam włosy prawie do talii, i jednak mnie kusi żeby zapuszczać
Jak ja bym już chciała mieć long boba póki co zaczynają być za podbródek ale w sierpniu czeka mnie fryzjer na ostetczne wyrownanie/podcięcie
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 19:58   #941
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja zaczynam mieć moich dość. Od 5 lat ta sama fryzura. Proste włosy do tyłka. Kiedyś grzywka, ale już dorosła dawno. Myślałam żeby sobie pościnać włosy wokół twarzy żeby dobrze wyglądały w kucyku, kilka miesięcy temu coś takiego zrobiłam i było super ale już odrosły, boję się, że nie uda mi się tego powtórzyć

Za brzydka jestem żeby chodzić ciągle w długim kucyku, cała twarz odsłonięta. Włosy długie Ale nie wyglądam raczej patrząc całościowo dobrze.

Chociaż faceci uwagi na to nie zwracają raczej haha, tylko mówią że ładne. To jest ciekawe. Nam zawsze coś nie pasuje, a część facetów nawet patrząc na nas o tych rzeczach nie myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-01, 07:28   #942
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Jak ktoś tu jest z łodzi i wawy to szampony shaushka będą w sklepie nagramy w łodzi i odważnik w wawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 16:41   #943
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Wypiłam dzisiaj glutka z siemienia i szału nie ma nie wiem jak wytrzymam miesiąc ale z drugiej strony jestem na tyle ciekawa efektów, że będę to ciągnąć tyle czasu ile trzeba

Czekam do 20 i zamawiam gumkę do włosów z roskosh. Ceny co prawda wysokie ale właśnie od godziny 20 przeznaczają 10 procent ze sprzedaży gumek na fundację rak'n'roll i tym mnie przekonali
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 18:41   #944
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Ja zaczynam mieć moich dość. Od 5 lat ta sama fryzura. Proste włosy do tyłka. Kiedyś grzywka, ale już dorosła dawno. Myślałam żeby sobie pościnać włosy wokół twarzy żeby dobrze wyglądały w kucyku, kilka miesięcy temu coś takiego zrobiłam i było super ale już odrosły, boję się, że nie uda mi się tego powtórzyć

Za brzydka jestem żeby chodzić ciągle w długim kucyku, cała twarz odsłonięta. Włosy długie Ale nie wyglądam raczej patrząc całościowo dobrze.

Chociaż faceci uwagi na to nie zwracają raczej haha, tylko mówią że ładne. To jest ciekawe. Nam zawsze coś nie pasuje, a część facetów nawet patrząc na nas o tych rzeczach nie myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubie chodzić w kusyku, jak mam znów rozpuszczone to troche mi się plączą.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 11:35   #945
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Ja lubie chodzić w kusyku, jak mam znów rozpuszczone to troche mi się plączą.
Teraz pracuję z dziećmi i jedyna fryzura która się nadaje to kitka i warkocz z kitki. Trochę się odmładzam tą fryzurą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 12:21   #946
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Teraz pracuję z dziećmi i jedyna fryzura która się nadaje to kitka i warkocz z kitki. Trochę się odmładzam tą fryzurą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam, tym bradziej, że mi się niechce wstawać specjalnie wczesnie tylko po to by sobie loki zakręcić czy wyprostować włosy, tym bardziej, że do pracy dojeżdżam 45 min albo 1 godz. w zależności od korków. Teraz wakacje więc odpocznę
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:19   #947
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Też tak mam, tym bradziej, że mi się niechce wstawać specjalnie wczesnie tylko po to by sobie loki zakręcić czy wyprostować włosy, tym bardziej, że do pracy dojeżdżam 45 min albo 1 godz. w zależności od korków. Teraz wakacje więc odpocznę
Dokładnie. Ja mam ten luksus, że mam proste jak druty więc rano tylko rozczesuję (albo nawet nie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-03, 17:34   #948
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja mam ten luksus, że mam proste jak druty więc rano tylko rozczesuję (albo nawet nie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam prostych, a jak zaplączę w warkocz to jeszcze później są pofalowane ale sa plusy i minusy.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-03, 18:08   #949
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

An Angel u mnie to samo,nawet jak sa caly dzien w warkoczu typu gumka warkocz gumka to i tak po pol godziny znów są proste

pseudofeministka
, jesli chodzi o migdalowy tez mi służy ale w mieszance z kokosowym ..
a jak będe miala nadmiar kasy to kupie maske kokos glinka od anwen iw tym szklanym eko opakowaniu
Shake Your Hair dobrze mi działał na paznokcie takze chocby z tego wzgledu chętnie do niego wróce

Co do picia oleju, musiałam długo walczyć, by się przemóc.

Stosuje dużo trików od Darii (Kosmetycznej Hedonistki )już od kilku lat, laminuje wg jej sposobu, fajny ma tez przepis na maskę z majonezem czy wcierkę z kropli zolądkowych.
Dziś zrobilam sobie glutka lnianego ( udalo mi się 3 dni nie myć włosów) jako podklad pod olej i dalam mieszankę olejów, potem zemulgowalam nawilżającym bzem ,umylam szamponem w kostce isana, dalam maske drozdzowa agafii,zmylam po 5-10minutach i jest cudnie..[COLOR="Silver"]

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2020-07-03 o 18:11
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 23:48   #950
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Jak ktoś tu jest z łodzi i wawy to szampony shaushka będą w sklepie nagramy w łodzi i odważnik w wawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rozkręcili się z tym promowaniem, ale to bardzo dobrze, bo ich szampony są naprawdę rewelacyjne. Ja po słodkiej pomarańczy i SHEN , poczułam się na tyle zachęcona, że zamówiłam 3 kolejne, ale staram się zużywać je z rozwagą. W każdym razie do grona ulubieńców doszedł ten bazyliowy., super działa na skórę głowy.



W kolejce czeka Yoga, Rhassoul, pokrzywa coś tam.

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
An Angel u mnie to samo,nawet jak sa caly dzien w warkoczu typu gumka warkocz gumka to i tak po pol godziny znów są proste

pseudofeministka
, jesli chodzi o migdalowy tez mi służy ale w mieszance z kokosowym ..
a jak będe miala nadmiar kasy to kupie maske kokos glinka od anwen iw tym szklanym eko opakowaniu
Shake Your Hair dobrze mi działał na paznokcie takze chocby z tego wzgledu chętnie do niego wróce

Co do picia oleju, musiałam długo walczyć, by się przemóc.

Stosuje dużo trików od Darii (Kosmetycznej Hedonistki )już od kilku lat, laminuje wg jej sposobu, fajny ma tez przepis na maskę z majonezem czy wcierkę z kropli zolądkowych.
Dziś zrobilam sobie glutka lnianego ( udalo mi się 3 dni nie myć włosów) jako podklad pod olej i dalam mieszankę olejów, potem zemulgowalam nawilżającym bzem ,umylam szamponem w kostce isana, dalam maske drozdzowa agafii,zmylam po 5-10minutach i jest cudnie..[COLOR="Silver"]

Powiem Ci, że ja wolę olej lniany ogarnąć niż ten Shake Your coś tam. On działa na cerę, paznokcie, włosy. Koszt 18 zł wystarczy mi na dobry miesiąc. Więc uznałam, że skoro znalazłam swój specyfik urodowy, to po co przepłacać i inwestować w coś innego. Już jestem na takim etapie, że staram się oduczać wydawania nie wiadomo ilu pieniędzy na różne specyfiki, skoro mam tańsze zamienniki.


Podobno ta maska też jest dobra do średniporów, mam jedną saszetkę do testów będę musiała wypróbować.



U mnie progress w kwestii podcinania. Co miesiąc sukcesywnie podcinam włosy i staram się pozbywac tych przerzedzonych końców. Jak już zetnę wszystko, to dopiero zacznę solidnie zapuszczać, bo mam świadomość, że muszę jeszcze trochę sciąć. Jak zetnę wszystko to znowu będę miała długość niedaleko za obojczyk, ale dorastam do tego żeby się tego wszystkiego pozbyć za jednym zamachem. ale już wiem, że przynajmniej będę miała wtedy zdrowe włosy i znacznie latwiej bedzie mi je zapuscic. Te wlosy które mam zdrowsze po jednej stronie praktycznie w ogole mi sie nie niszcza, no ale wiadomo, ze podcinam je, bo musze wyrownac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:30   #951
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Rozkręcili się z tym promowaniem, ale to bardzo dobrze, bo ich szampony są naprawdę rewelacyjne. Ja po słodkiej pomarańczy i SHEN , poczułam się na tyle zachęcona, że zamówiłam 3 kolejne, ale staram się zużywać je z rozwagą. W każdym razie do grona ulubieńców doszedł ten bazyliowy., super działa na skórę głowy.



W kolejce czeka Yoga, Rhassoul, pokrzywa coś tam.
Jak dobrze, że jestem spłukana bo pewnie bym zamówiła tą pomarańcze no ale kasy na tatuaż ruszyć nie mogę

U mnie od wczoraj wcierka Banfi i pije ten shake your hair. Miałam zacząć od sierpnia po podcięciu włosów ale jadę na urlop i pewnie będę mało systematyczna

No i mąż kupił mi wczoraj krople żołądkowe, planuje używać z kozieradką do skóry głowy ale za jakiś czas

Edytowane przez 60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Czas edycji: 2020-07-05 o 09:32
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:55   #952
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87978393]Jak dobrze, że jestem spłukana bo pewnie bym zamówiła tą pomarańcze no ale kasy na tatuaż ruszyć nie mogę

U mnie od wczoraj wcierka Banfi i pije ten shake your hair. Miałam zacząć od sierpnia po podcięciu włosów ale jadę na urlop i pewnie będę mało systematyczna

No i mąż kupił mi wczoraj krople żołądkowe, planuje używać z kozieradką do skóry głowy ale za jakiś czas [/QUOTE]


Warto! Dla mnie to jedne z lepszych szamponów s kostce, już chyba żadnych innych nie kupię. A ta słodka pomarańcza tak fajnie rozjaśnia włosy i nadaje im ładny odcień słonecznego blondu, bardzo mi to odpowiada. Do tego wygładza i ujarzmia włosy
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 10:07   #953
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Warto! Dla mnie to jedne z lepszych szamponów s kostce, już chyba żadnych innych nie kupię. A ta słodka pomarańcza tak fajnie rozjaśnia włosy i nadaje im ładny odcień słonecznego blondu, bardzo mi to odpowiada. Do tego wygładza i ujarzmia włosy
To kupię w sierpniu
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 14:40   #954
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja kupie orzech, bo on podobno fajnie podbija brąz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Dziewczyny czy to prawda, że shake your hair jest strasznie kwaśny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 15:31   #955
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Taaak, polecam orzech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 20:44   #956
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to prawda, że shake your hair jest strasznie kwaśny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sorry ale

Słodycz taka, że..
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 23:06   #957
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87979654]Sorry ale

Słodycz taka, że.. [/QUOTE]Hmm dopiero dostanę go w tym tygodniu, a zdążyłam powiedzieć koleżance, a tamta że odda mi swój, bo nie da się pić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 06:34   #958
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Hmm dopiero dostanę go w tym tygodniu, a zdążyłam powiedzieć koleżance, a tamta że odda mi swój, bo nie da się pić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są rzeczy gorsze mialam 2 puszki, jedna po drugiej,ale pilam w zyciu tyle paskudnych leków ze to nie stanowilo problemu.Obecnie trzymam w tych puszkach koktajle bialkowe...(mozna tez kaszkę, czy inne produkty sypkie)
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 06:57   #959
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dla mnie to jest po prostu słodkie ale ja lubię takie ulepki
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 08:48   #960
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Jak ktoś tu jest z łodzi i wawy to szampony shaushka będą w sklepie nagramy w łodzi i odważnik w wawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaciekawiłaś mnie tymi szamponami, co prawda na razie mam trochę więc troche poczekam no chyba, że będzie promocja
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.