lekka dominacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 10:16   #1
darkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13

lekka dominacja


Witam

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Od jakiegoś czasu jestem z 'doświadczoną' dziewczyną, ja - prawie żółtodziób.Na początku naszego związku wspominała, że lubi męską dominację (choć nie za mocną), ale ja ucząc się 'podstaw' nie byłem na to przygotowany. Myślę, że teraz, po nabraniu jakiejś pewności siebie mogę powrócić do tematu. Problem w tym, że jestem nieśmiały, ugrzeczniony itd. Powiem szczerze, że perspektywa takiego seksu jest na pewno podniecająca, choć to nie do końca mój klimat. Dlatego też mam trochę pustkę w głowie, kiedy zaczynam sobie to wyobrażać, brakuje mi pomysłów. Może wy mogłybyście jakieś podsunąć? Zwabie ją do łóżka jakimś pikantnym esemesem, przyciągnę do siebie, może "obezwładnę"/przywiąże i... jak Wy to dalej widzicie? Oczywiście wiem, że najlepiej byłoby z nią porozmawiać, ale... chciałbym ją zaskoczyć;]
darkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 12:30   #2
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: lekka dominacja

Moze na poczatek nie eksperymentuj za bardzo , wyczuj ja, co lubi, czego oczekuje. Ja tez lubie lekka dominacje , ale chyba by mi sie nie podobalo jak moj TZ by mnie obezwladnil Proponuje zebys zaczal od kajdanek ,klapsow w pupe
Ja jak mam ochote na lekka meska dominacje to nie oczekuje dlugiej , czulej gry wstepnej tylko szybki,ostry seks .
Wiesz trudno wyczuc na co ma ochote Twoja partnerka, proponuje rozmowe jak chcesz ja zaskoczyc to nie mow jej , ze masz zamiar to zrobic w "srode o 22:30", tylko zapytaj po prostu co sie jej podoba.

Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2009-10-13 o 12:33
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 12:41   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: lekka dominacja

Może juz od progu daj jej mocniejszego buziaka na powitanie i zacznij sie do niej dobierac. Na poczatek odradzałabym kajdanki skoro jestes nieśmiały i nie wiesz do konca jak dziewczyna zareaguje. Mysle, że wystarczy jak mocniej ja przytrzymasz podczas seksu np. ona lezy na plecach, ty bierzesz jej rece do gory i w ten sposob przytrzymujesz.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:11   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: lekka dominacja

Przytrzymaj ją za ręce podczas seksu, albo za włosy. Bądź zdecydowany i "władczy". Tak na początek powinno wystarczyć Skoro jesteś początkujący, to jakieś ostrzejsze rzeczy mogą wyjść nienaturalnie. Nie ma się co spieszyć, jeśli taka lekka dominacja Ci się spodoba i poczujesz się pewniej, możesz np kupić kajdanki i ich użyć.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:26   #5
askor90
Rozeznanie
 
Avatar askor90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 613
Dot.: lekka dominacja

Nie używałabym na Twoim miejscu kajdanek ani tego typu akcesoriów. Na początek trzymaj jej ręce nad głową, bądź pewny siebie. I obserwuj czy Ona to lubi czy to wystarczająca dominacja na jaką możesz sobie pozwolić, czy możesz następnym razem pójść o krok dalej.
askor90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:34   #6
darkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: lekka dominacja

Pisząc o obezwładnianiu miałem na myśli właśnie kajdanki, choć teraz jak sobie wyobrażę ostrzejsze 'zdobywanie' to też miałoby to swój urok. choć na pewno nie na tym etapie
Zdarzyło nam się już użyć kajdanki, było to raz czy dwa, nie za bardzo było do czego je przymocować, do tego tandeta z panterką (zamiast podniecać rozmiesza), które dostałem kiedyś od mojego kolegi jako żart. Sam myślę raczej o jakimś materiale (np. krawat) - dla jej wygody, a i mnie taka perspektywa się podoba. Brak gry wstępnej, przytrzymywanie rąk, seks od tyłu + lekkie szarpanie / przytrzymywanie włosów zdarza się w miarę regularnie. Więc aż tak "milusio" u nas nie ma. Problem pojawia się, gdy mam zrobić coś ostrzejszego np. klapsy (choć wiem, że nie ma nic przeciw), rzucić jakieś pikantne słowa. Klops i pusta w głowie.

Edytowane przez darkoo
Czas edycji: 2009-10-13 o 13:35
darkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:53   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: lekka dominacja

Nie uzywaj krawata, bo dobrze nim nie zwiazesz. Jak juz chcesz czyms wiazac, to - skorzany pasek
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 14:10   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: lekka dominacja

Hm, to widzę, że trzeba trochę dalej pójść... W sumie dobrze by było wiedzieć czego ona oczekuje, bo trudno powiedzieć co oznacza dla niej "lekka dominacja".

Co do kajdanek, można kupić takie prawdziwe, bez żadnych futerek itp, otwierane normalnie kluczykiem, nie można ich samodzielnie zdjąć.
http://www.tajgun.pl/?prod=183&cat=25 całkiem tanio, można też kupić nieco lepsze jakościowo za ok 50-80 zl (polecam takie lepsze jednak ładniejsze są). Może taka niespodzianka by się jej podobała.

Można też używać taśm, ale uwaga na delikatną skórę bo mogą podrażniać przy odklejaniu. Plus taki, że nie cisną, są miękkie.
Krawat ok, ale może być łatwo się z niego wydostać, śliski materiał.
Można użyć lin, z sieci można znaleźć różne "kursy" wiązania ich, można np związać ręce z tyłu. Jak się wybierze niedrapiącą linę to też jest dość wygodnie.
Jeśli nie ma jak przywiązać kobiety do łóżka, można użyć krzesła - ręce spięte kajdankami z tyłu za oparciem albo związane, można też nogi unieruchomić, można użyć paska skórzanego.

Może opaska na oczy?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-10-13 o 14:13
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 14:59   #9
darkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: lekka dominacja

opaska brzmi ciekawie...;]

dzięki za wszystkie wypowiedzi.
darkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 16:15   #10
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: lekka dominacja

- klapsy
- ciągnięcie ze włosy
- trzymanie rąk nad głową
- lekkie drapanie
- zaskocz ją kiedyś szybkim numerkiem
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:50   #11
asienka1702
Zadomowienie
 
Avatar asienka1702
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 497
GG do asienka1702
Dot.: lekka dominacja

Z drugiej strony to troche samolubne z jej strony ,ze znajac ciebie i wiedzac o twoim malym doswiadczeniu mowi ci co lubi w lozku i oczekuje ,ze w ten sposob jej podolasz.. mysle ,ze najpierw powinna cie hmm.. "podszkolic" w taki bardziej standardowy sposob a pozniej oczekiwac od ciebie przelamanie niesmialosci
Ale oczywiscie wierze ,ze sie uda
asienka1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 08:44   #12
darkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: lekka dominacja

Dzieki za rady;]
Dziewczyna niczego nie wymusza, po prostu szczerze odpowiada na moje pytania, czekała cierpliwie na mnie. Pora na moją inicjatywę

Oczywiście chętnie dalej podyskutuję.
darkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 10:01   #13
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: lekka dominacja

Cytat:
Napisane przez asienka1702 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony to troche samolubne z jej strony ,ze znajac ciebie i wiedzac o twoim malym doswiadczeniu mowi ci co lubi w lozku i oczekuje ,ze w ten sposob jej podolasz.. mysle ,ze najpierw powinna cie hmm.. "podszkolic" w taki bardziej standardowy sposob a pozniej oczekiwac od ciebie przelamanie niesmialosci
Ale oczywiscie wierze ,ze sie uda

eee tam, samolubne :P dała mu wskazówki JA tez tak robie mojemu TŻ
- kiedy ona jest na górze i czujesz ten przypływ gorąca kontroluj jej biodra i ruchy, daj pare razy klapsa w tej pozycji.
- kiedy ona schodzi na "dół" do robótek oralnych lekko trzymaj jej głowę, lub za włosy i tez kontroluj jej ruchy - tylko nie zbyt brutalnie.
- albo gdy jestescie sami przyciągnij ją do sciany by była oparta o nią plecami i całując ostro w usta i po szyi błądź dłońmi po jej ciele. niech materiał nie bedzie dla Cb przeszkodą.
- mozesz w pubie zaciagnac ją do łazienki ;p
to takie dominacje bez akcesoriów przydatne na poczatek
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:23   #14
jaune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: lekka dominacja

Ja tez mam takie potrzeby aby moj facet nade mna dominowal. I uwielbiam jak traktuje mnie troszke bardziej "zasadniczo"
Krepuje mi rece z tylu i mniej delikatnie kocha sie ze mna. Czasami takie urozmaicenie potrafi zdzialac cuda w seksie wiec goraco polecam takie igraszki...
jaune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 23:00   #15
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: lekka dominacja

Jako ze w zapodanym temacie jestem mocno doswiadczony, dam Ci zlota rade wszystkich relacji z elementami BDSM: Rozmowa i save word.

Milo ze chcesz ja zaskoczyc, ale dominacja nie jedno ma imie. Moze sie okazac ze chodzi jej tylko o jakies wulgaryzmy, a Ty jej przylejesz i to sie jej nie spodoba. Z drugiej strony moze miec ochote na klapsy, moze cos ostrzejszego (wosk, klamerki, duzo wiecej?), ale nie wyobraza sobie tego nijak inaczej niz grzecznie i z szacunkiem? Lepiej nie ryzykowac, a uwierz mi - nawet bez zaskoczenia bedzie wniebowzieta takimi zmianami.

No i przy pierwszej rozmowie o BDSM ustalcie save word, czyli slowo, ktorego kazde z Was dwojga moze zuyc w dowolnym momencie i na ten sygnal natychmiast przerywacie scene bdsm. Mozecie miec kilka save wordow, ale pamietaj zeby nie doprowadzic do sytuacji, w ktorej nie bedzie w stanie uzyc zadnego z nich (np. jezeli wszystkie sa werbalne, to nie kneblowac). No i przede wszystkim dobrej zabawy..

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-11-07 o 10:43 Powód: nieadekwatne
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 01:43   #16
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: lekka dominacja

Safe word jak juz cos; poza tym, to autor jest jeszcze daleko od tego etapu zdaje sie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 02:18   #17
shante203
Raczkowanie
 
Avatar shante203
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 71
Dot.: lekka dominacja

Samiec to co napisałes to juz jest raczej typowy hardcore... te klamerki i inne cuda to juz bardziej zwiazane z doswiadczaniem bolu a nie " lekka dominacja ". Jezeli dziewczyna powiedziala mu , że lubi " lekką dominacje " tzn ze chodzi jej o to zeby bylo bardziej ostro ale bez przesady, czyli wszystko w pewnych granicach. Ciezko powiedzieć , w ktorym miejscu ona ma te granice i co lubi. Ale popre tutaj koleżanki powyzej. Nie muskaj ją , dotykaj ją pewnie ,krępuj jej ręce , mow jej rozne swistewka , i przede wszystkim ROB TO PO SWOJEMU. Ja tez jestem obecnie w takiej samej sytuacji jak ona , jestem z chlopakiem i jestem jego pierwszą , ja natomiast doświadczenie seksualne juz mam. Wiem że on jest nieśmialy czasem , cos mu moze nie wyjsc , wiec tez go przyuczam i tlumacze mu co lubie i jak lubie, a też lubie taka dominacje ze strony faceta. Tyle ze wg mnie glownie chodzi jej o to , zebys po prostu wkoncu otworzyl swoj umysl i zrobil to z nia tak jakbys chcial i nie bal sie tego co ona powie czy sobie pomysli. Trac kontole , baw się nią... Piszesz ze jesteś "nieśmiały i ugrzeczniony" w kazdym z nas tkwi ta grzeszna strona , bardziej dzika i "zboczona" Po prostu pokaż ją swojej kobiecie a napewno będzie zachwycona U mnie z każdym razem idzie coraz lepiej a wlasciwie to jest juz naprawde dobrze wiec myśle ze das rade i podołasz. Po prostu otwórz się i wyzwól swoje rządze a będzie dobrze Powodzenia
__________________
"Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość."

John Lennon
shante203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:23   #18
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: lekka dominacja

ostatnio mój TŻ pokazał mi tę swoją dziką strone byłam w szoku bo zawsze powtarzał, że nie chce bym pomyslała, że on mnie nie szanuje i ze cos moge źle zrozumiec :P Ale baaaaaaaardzo mi sie podobało - zawsze mnie coś takiego kreciło - własnie taka lekka dominacja ...
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 04:13   #19
odysek
Raczkowanie
 
Avatar odysek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: lekka dominacja

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
- klapsy
- ciągnięcie ze włosy
- trzymanie rąk nad głową
- lekkie drapanie
- zaskocz ją kiedyś szybkim numerkiem
Dodałabym jeszcze podgryzanie
odysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 09:19   #20
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: lekka dominacja

.Oczywiscie safe, nie save (gry komputerowe wyżarły mi sporą część mózgu).

To co opisuje wlasciwie nazywa sie soft domination, ale wg. nomenklatury bdsmowej, to ponizej tego mowi sie o ostrym seksie, nie o dominacji, wiec troche mnie to zmylilo, przepraszam. Niemniej nadal uwazam ze meritum mojej wypowiedzi jest sluszne - Rozmowa i poczucie bezpieczenstwa sa najwazniejsze.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-11-07 o 10:49
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:14   #21
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: lekka dominacja

Mnie też podoba się ta tak zwana "lekka dominacja"
Rozmawiałam na ten temat z moim partnerem wiele razy, mówiłam co lubię ale kończyło się tylko na baardzo, ale to bardzo lekkiej dominacji do tego tylko raz po takowej rozmowie, a potem wracał do tego co było wcześniej
Bez sensu będzie mówienie mu kolejny raz, że chcę aby przejął inicjatywę, bo znowu będzie to samo.
Macie jakieś pomysły jak mu to przekazać aby wreszcie zrozumiał? W jakiś sposób zasugerować?
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 22:45   #22
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: lekka dominacja

może on po prostu tego nie lubi? bo kojarzy mu się to z brakiem szacunku albo zwyczajnie nie kręci? zapytaj go wprost czy ma ochotę na takie zachowania, bo Tobie się to podoba i czy on to podziela
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 09:11   #23
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: lekka dominacja

a moze jestescie np za krótko razem mój TŻ potrzebował troche czasu nim sam z siebie dał sie poniesc i nawet sam zachecał mnie do np mówienia brzydkich rzeczy xD mrrrrrr...
Wiecie, poza tym nie mozna non stop z tą dominacją ten spokojniejszy seks też musi byc
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:46   #24
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: lekka dominacja

Bardziej chodzi o to, że on boi się zrobić mi krzywdy, boi się, że jak mnie choć trochę mocniej złapie, dotknie to mnie zaboli. Podejrzewam, że to przez to co działo się na początku naszego współżycia- przez pierwsze dwa miesiące sex był dla mnie przede wszystkim bólem (i niech ktoś mi powie, że większy = lepiej ). A teraz nie potrafię go przekonać, że to przeszłość.
Jesteśmy ze sobą już 3 lata, więc chyba nie można tego nazwać krótkim związkiem.

Tak- bez przesady z tą dominacją.. ale o to będę się martwić jak się ona pokaże bo na razie jej nie widać. W tym momencie jestem traktowana jakbym była co najmniej z cukru (a jakby nie patrzeć- nie jestem), jest to miłe ale co za dużo to nie zdrowo..
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 17:24   #25
agata1340
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59
Dot.: lekka dominacja

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Mnie też podoba się ta tak zwana "lekka dominacja"
Rozmawiałam na ten temat z moim partnerem wiele razy, mówiłam co lubię ale kończyło się tylko na baardzo, ale to bardzo lekkiej dominacji do tego tylko raz po takowej rozmowie, a potem wracał do tego co było wcześniej
Bez sensu będzie mówienie mu kolejny raz, że chcę aby przejął inicjatywę, bo znowu będzie to samo.
Macie jakieś pomysły jak mu to przekazać aby wreszcie zrozumiał? W jakiś sposób zasugerować?
Może umówcie się, że jeśli coś Cię zaboli to powiesz mu żeby przestał. Szczerość jest najważniejsza. Możesz też powiedzieć mu wprost, że seks ma być przyjemny dla Was obojga i chcesz żeby Ci się podobał, a będzie bardziej jeśli przejmie inicjatywę.
Pokaż mu w praktyce o co Ci chodzi, zdominuj go a na koniec powiedz, że właśnie o takie zachowanie, z jego strony, chodzi Tobie.
agata1340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 18:14   #26
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: lekka dominacja

Cytat:
Napisane przez agata1340 Pokaż wiadomość
Może umówcie się, że jeśli coś Cię zaboli to powiesz mu żeby przestał. Szczerość jest najważniejsza. Możesz też powiedzieć mu wprost, że seks ma być przyjemny dla Was obojga i chcesz żeby Ci się podobał, a będzie bardziej jeśli przejmie inicjatywę.
Pokaż mu w praktyce o co Ci chodzi, zdominuj go a na koniec powiedz, że właśnie o takie zachowanie, z jego strony, chodzi Tobie.
Zawsze mówiłam jak mnie coś bolało, to tak logiczne, że aż banalne. Przejmowałam inicjatywę nie raz- podobało mu się, ale w tę drugą stronę już nie wychodzi Eh.. Już nie mam żadnych pomysłów co by tu zrobić, a raczej jak go przekonać, że naprawdę nie ma szans żeby zrobił mi krzywdę..
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 18:55   #27
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: lekka dominacja

Porozmawiaj jeszcze raz i wytłumacz po raz kolejny, że nie jesteś porcelanową laleczką i czy obawa przed zrobieniem Ci krzywdy jest jedyna? I dlaczego nie chce się do tego przekonać? Bo też bez sensu go do tego przymuszać ale może w ramach zachęty pokaż mu jakiś filmik i powiedz, że to Twoja fantazja właśnie albo zaraz na początku powiedz, że chcesz żeby tym razem było tak jak ty lubisz czyli ostrzej może jesteś dużo drobniejsza od Tż i taki ma obraz w głowie Ciebie jako małej i kruchej?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 21:30   #28
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: lekka dominacja

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Porozmawiaj jeszcze raz i wytłumacz po raz kolejny, że nie jesteś porcelanową laleczką i czy obawa przed zrobieniem Ci krzywdy jest jedyna? (...)
Cóż.. chyba rzeczywiście pozostaje mi tylko kolejna już rozmowa, mam nadzieję, że tym razem odniesie oczekiwany skutek

Dzięki Wam wszystkim za rady
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 15:04   #29
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: lekka dominacja

albo..... daj mu 3 kieliszki wódki

rozwiązuje sie jezyk i wyobraźnia wtedy facetom
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.