szybkie wyprostowanie 1 lub 2 zębów pilne!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 19:20   #1
kaytie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24

szybkie wyprostowanie 1 lub 2 zębów pilne!!


Witam
Mam bardzo duży dylemat. Do niedawna byłam zdecydowana na leczenie aparatem stałym, lecz w tej chwili zastanawiam się nad zmianą decyzji. Spowodowane jest to tym, że mam szansę pracować w jednej z największych agencji modelek na świecie..a czas leczenia aparatem - 2 lata jest zbyt długi. Najlepiej byłoby, żebym zaczęła już w czerwcu. Problemem są dwa wystające kły - jeden trochę mniej drugi trochę bardziej. Są wysunięte za bardzo do przodu i lekko obrócone tak,że wydają się "spiczaste" pozostają mniędzy nimi a dwójkami takie trójkątne szparki. Wada nie jest jakaś znaczna, ale jeden z nich przeszkadza mi nawet, bo unosi mi wargę lekko do góry. Z agencji doradzali mi wizytę u jakiegoś specjalisty i piłowanie;/ Nie jestem przekonana do tego pomysłu. Czy w tym przypadku licówka jest konieczna? Ile to kosztuje jakie daje efekty i jakie jest ryzyko - czy ten ząb się całkiem nie zniszczy....bo jest w tej chwili zupełnie zdrowy i mi go żal. Ale kariery też mi żal;] Może ktoś by coś doradził ,albo czy jest jakiś inny sposób...
kaytie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:27   #2
dr Tomasz Foik
Przyczajenie
 
Avatar dr Tomasz Foik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 20
Dot.: szybkie wyprostowanie 1 lub 2 zębów pilne!!

Masz dwa rozwiązania: albo aparat lingwalny (zakładany od strony języka) albo korektę protetyczną (licówkami lub koronami). ten drugi sposób, choć szybszy, wymaga wiekszej ingerencji w Twoje zęby. Aparat lingwalny, o ile w tym konkretnym przypadku będzie możliwy do zastosowania, będzie zupełnie niewidoczny. Pozostaje jeszcze pytanie, ile masz czasu na korektę tej drobnej wady.
dr Tomasz Foik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 09:31   #3
kaytie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: szybkie wyprostowanie 1 lub 2 zębów pilne!!

Na korektę mam ok. pół roku do roku czasu. Tylko że im szybciej, tym lepiej jeśli nie wyjadę w czerwcu to następny wyjazd nie będzie mógł być już na tak długo (3 miesiące) i dużo na tym stracę. DLatego najlepiej byłoby to szybko załatwić, martwi mnie tylko, czy ten ząb będzie już kompletnie do niczego...czy po założeniu licówek on mi któregoś dnia się całkiem nie zepsuje i nie będzie trzeba go usuwać...
kaytie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.