jak to zrobic hmmm ?;> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 17:54   #1
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Talking

jak to zrobic hmmm ?;>


Witam. Mam do was pytanko,bo pewnie niektore z was sa bardziej doswiadczone ode mnie a potrzebuje paru wskazówek moje pytania moga sie wydac głupie no ale coz...kto pyta ,nie błądzi chodzi mi o seks oralny tzw. robienie dobrze męzczyznie;p jestem początkujaca wiec nie smiejcie sie bo zawsze mnie to ciekawiło jak wyglada takie szybkie robienie dobrze swojemu mezczyznie np w toalecie :d przeciez mezczyzna najpierw musi sie hmm podniecic. A jesli kobieta zaczyna go piescic jak jest w zwisie to da tak rade ??i czy jak mezczyzna zbliza sie do wytrysku to przyspiesza sie ruchy dłonia i ustami czy moze na odwrót?
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:00   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
Witam. Mam do was pytanko,bo pewnie niektore z was sa bardziej doswiadczone ode mnie a potrzebuje paru wskazówek moje pytania moga sie wydac głupie no ale coz...kto pyta ,nie błądzi chodzi mi o seks oralny tzw. robienie dobrze męzczyznie;p jestem początkujaca wiec nie smiejcie sie bo zawsze mnie to ciekawiło jak wyglada takie szybkie robienie dobrze swojemu mezczyznie np w toalecie :d przeciez mezczyzna najpierw musi sie hmm podniecic. A jesli kobieta zaczyna go piescic jak jest w zwisie to da tak rade ??i czy jak mezczyzna zbliza sie do wytrysku to przyspiesza sie ruchy dłonia i ustami czy moze na odwrót?
kochana moj facet jak tylko na mnie popatrzy to ma już namiot
a dla nabrania wprawy polecam filmy
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:01   #3
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
przeciez mezczyzna najpierw musi sie hmm podniecic. A jesli kobieta zaczyna go piescic jak jest w zwisie to da tak rade ??i czy jak mezczyzna zbliza sie do wytrysku to przyspiesza sie ruchy dłonia i ustami czy moze na odwrót?
Jenyś, żadna z nas Ci tu nie powie jak to będzie w przypadku Twojego faceta bo każdy mężczyzna reaguje na inne bodźce.
Mój jest podniecony już wtedy, kiedy widzi, że zniżam się do jego rozporka. Czasem nawet nie zdążę nic zrobić, a ten już.
A co robić kiedy mężczyzna zbliża się do wytrysku to też zależy. Bo nie wiem czy chcesz pozwolić, by mężczyzna doszedł w Twojej buzi, czy jak. Jeśli tak - możesz przyspieszyć dłonią, ustami. Jakkolwiek.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:05   #4
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Jenyś, żadna z nas Ci tu nie powie jak to będzie w przypadku Twojego faceta bo każdy mężczyzna reaguje na inne bodźce.
Mój jest podniecony już wtedy, kiedy widzi, że zniżam się do jego rozporka. Czasem nawet nie zdążę nic zrobić, a ten już.
A co robić kiedy mężczyzna zbliża się do wytrysku to też zależy. Bo nie wiem czy chcesz pozwolić, by mężczyzna doszedł w Twojej buzi, czy jak. Jeśli tak - możesz przyspieszyć dłonią, ustami. Jakkolwiek.

A jesli jest w trakcie wytrysku i dochodzi w buzi to co robic ?? czekac bezczynnie hehe czy ruszac jeszcze dłonia
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:10   #5
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
A jesli jest w trakcie wytrysku i dochodzi w buzi to co robic ?? czekac bezczynnie hehe czy ruszac jeszcze dłonia
Przede wszystkim połknąć (no albo ewentualnie wypluć, choc dla mnie to dziwne )

To tez zależy od faceta. Mój lubi jak jeszcze chwile go pieszcze a pozniej sam mnie ciagnie do gory i przytula.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:14   #6
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim połknąć (no albo ewentualnie wypluć, choc dla mnie to dziwne )

To tez zależy od faceta. Mój lubi jak jeszcze chwile go pieszcze a pozniej sam mnie ciagnie do gory i przytula.

A dziękuje za odpowiedz kiedys kolezanka mi opowiadała własnie ,ze chciala piescici swojego tZ ustami sciaga mu spodnie a on "nic " lezy sobie spokojnie ;p no i zaczeła go piescic oroalnie jak "lezał" no ale nic z tego nie wyszło heh i własnie poniekąd stąd to moje pytanie czy chlopak musi byc podniecony
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:17   #7
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
A jesli jest w trakcie wytrysku i dochodzi w buzi to co robic ?? czekac bezczynnie hehe czy ruszac jeszcze dłonia
Uszami pomachać...Spróbuj najpierw tak normalnie, klasycznie, a dopiero później w toalecie, bo dostaniesz w oko i Ci się makijaż rozmaże.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 18:21   #8
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Uszami pomachać...Spróbuj najpierw tak normalnie, klasycznie, a dopiero później w toalecie, bo dostaniesz w oko i Ci się makijaż rozmaże.
Po co ta złośliwość od razu...


Cytat:
kiedys kolezanka mi opowiadała własnie ,ze chciala piescici swojego tZ ustami sciaga mu spodnie a on "nic " lezy sobie spokojnie ;p
Kurcze, nieciekawa sytuacja.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim połknąć (no albo ewentualnie wypluć, choc dla mnie to dziwne )
Czy połkniesz, czy nie - to też Twój wybór.
Niektórzy mężczyźni nie chcą, by kobieta połykała ich spermę.
Mój Tż zawsze ciągnie mnie sam do góry, kiedy mam skończyć.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:23   #9
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Uszami pomachać...Spróbuj najpierw tak normalnie, klasycznie, a dopiero później w toalecie, bo dostaniesz w oko i Ci się makijaż rozmaże.


Ta ciekawe. Ktos złosliwy zawsze sie musi znalezc... a chyba po to jest to forum zeby pytac i rozwiewac swoje wątpliwosc.,więc jak nie pasuje to żegnam
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:23   #10
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
A dziękuje za odpowiedz kiedys kolezanka mi opowiadała własnie ,ze chciala piescici swojego tZ ustami sciaga mu spodnie a on "nic " lezy sobie spokojnie ;p no i zaczeła go piescic oroalnie jak "lezał" no ale nic z tego nie wyszło heh i własnie poniekąd stąd to moje pytanie czy chlopak musi byc podniecony
Może był zmeczony albo nie miał ochoty. Zdarza sie, przeciez faceci to tez ludzie

U mnie jest tak jak u dziewczyn wyżej. Na sam moj widok sie podnieca

Nie martw się i nie stresuj. Trening czyni mistrza.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:32   #11
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
A jesli jest w trakcie wytrysku i dochodzi w buzi to co robic ?? czekac bezczynnie hehe czy ruszac jeszcze dłonia
To zależy. Po wytrysku penis jest bardzo wrażliwi, i może być dla niego dyskomfortem, jeśli będziesz dalej go ruszać. Więc musisz się przekonać.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 20:16   #12
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Aj tam zaraz złośliwość, moja rada o strzale w oko była jak najbardziej poważna, poza tym sądzę, że jeśli miałabyś kiedykolwiek wcześniej penisa w ustach, nie zadawałabyś tego typu pytań. Ale owszem, forum jest po to, żeby pytać. I żeby odpowiadać, czasem z dystansem do niepoważnego pytania Ale jeśli uraziłam Cie, to sori.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:36   #13
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Aj tam zaraz złośliwość, moja rada o strzale w oko była jak najbardziej poważna, poza tym sądzę, że jeśli miałabyś kiedykolwiek wcześniej penisa w ustach, nie zadawałabyś tego typu pytań. Ale owszem, forum jest po to, żeby pytać. I żeby odpowiadać, czasem z dystansem do niepoważnego pytania Ale jeśli uraziłam Cie, to sori.

A To co miała być za uwaga? Jak pyta to chyba jasne, że nie miała?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:34   #14
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Trening czyni mistrza.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:34   #15
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17125137]kochana moj facet jak tylko na mnie popatrzy to ma już namiot[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
U mnie jest tak jak u dziewczyn wyżej. Na sam moj widok sie podnieca
Yhym
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:04   #16
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

no jak wyzej na sama mysl o sexie oralnym mojemu TŻ staje
ogolnie to moj chlopak uważa połykanie za kure**wskie, ale to zalezy od mężczyzny

jak zbliza sie wytrysk to delikatnie pamietaj i po też juz bardziej lizanie niz ssanie
powodzenia
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:40   #17
Succub91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Red face Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Ja osobiście nigdy nie połknełam spermy i nie zamierzam. Zawsze gdy widzę/czuję, że zaraz wybuchnie dokańczam ręką a drugą "osłaniam" penisa. Nie wiem nawet czy mój facet chciałby, żebym połknęła-nie będę się zmuszać, to ma być przyjemne dla nas obojga

Jeżeli sama nie chcesz połykać ani nawet mieć wydzieliny w ustach to bądź czujna kiedy będziesz czuła na penisie wszystkie żyły i pulsowanie krwi w środku (przynajmniej u mojego tak jest-żadnego innego nie miałam, nie będę się więc wypowiadać za wszystkich )


Jest też opcja bonusowa dla faceta
Można (mocno ale z wyczuciem, nie sprawiająć bólu) ucisnąć nasieniowody krótko przed wytryskiem Facet poczuje wtedy falę rozkoszy jednak nic z niego nie "ucieknie" Gdy dalej będziesz Go męczyć i pozwolisz wkońcu wybuchnąć, będzie się czuł jakby przeżył kilka orgazmów.
Mój kiedy już znalazłam ten punkt powiedział: "Myślałem, że tylko kobiety mają wielokrotne orgazmy".


Jeszcze jedno.. jeżeli nie wiesz czy facetowi stanie na baczność na samą myśl (osobiście nie chciałabym się bawić "flakiem") to może wcześniej przytul się, poocieraj trochę o jego sprzęt, pokręć tyłeczkiem. Myślę, że po tym będziesz miała gwarancję, że jest zwarty i gotowy
W grę wchodzą też oczywiście namiętne, "głębokie" pocałunki.


...Nie wiem czy nie jestem za bardzo obrazowa w tych moich opisach... a co tam, może chociaż trochę pomogłam. W końcu pamiętam jak się bałam za pierwszym razem że coś sknocę

Edytowane przez Succub91
Czas edycji: 2010-02-12 o 16:45
Succub91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:07   #18
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Succub91 Pokaż wiadomość



Jest też opcja bonusowa dla faceta
Można (mocno ale z wyczuciem, nie sprawiająć bólu) ucisnąć nasieniowody krótko przed wytryskiem Facet poczuje wtedy falę rozkoszy jednak nic z niego nie "ucieknie" Gdy dalej będziesz Go męczyć i pozwolisz wkońcu wybuchnąć, będzie się czuł jakby przeżył kilka orgazmów.
Mój kiedy już znalazłam ten punkt powiedział: "Myślałem, że tylko kobiety mają wielokrotne orgazmy".
ej no... nie wiedziałam tego dzięki za ciekawe informacje.. jutro je w praktyce spróbuję
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:19   #19
molasses disaster
Raczkowanie
 
Avatar molasses disaster
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Aj tam zaraz złośliwość, moja rada o strzale w oko była jak najbardziej poważna, poza tym sądzę, że jeśli miałabyś kiedykolwiek wcześniej penisa w ustach, nie zadawałabyś tego typu pytań. Ale owszem, forum jest po to, żeby pytać. I żeby odpowiadać, czasem z dystansem do niepoważnego pytania Ale jeśli uraziłam Cie, to sori.
Moja koleżanka dostała kiedyś w oko, także naprawdę warto uważać .

A co do pytania autorki, też miałam kiedyś takie wątpliwości, więc doskonale ją rozumiem. Polecam tak jak już było wcześniej wspomniane "filmy instruktażowe" (nie mówię, żeby naśladować każdy ruch i uczyć się na pamięć, ale żeby nabrać ogólnego pojęcia "z czym to się je"), także ćwiczenia na sucho... ogórek, banan, czy wibrator (jeżeli takowy posiadasz ). Nie ma też odgórnego nakazu kończenia w ustach, także jeżeli nie masz na to ochoty na razie, to skieruj penisa w trakcie wytrysku w inną stronę . Po wytrysku lepiej penisa nie dotykać, bo może faceta boleć.

Jeżeli mogę coś jeszcze doradzić z kwestii "technicznych" to dużo śliny (albo żelu nawilżającego o jakimś smaku - mniam , bo dla niektórych "smak penisa" za pierwszym razem jest szokujący). Uwaga też na zęby, żeby nie robić facetowi krzywdy.
I przede wszystkim nie stresuj się brakiem doświadczenia, zobaczysz, jak zaczniesz, nawet nie zauważysz, kiedy poniesie Cię fantazja .

Edytowane przez molasses disaster
Czas edycji: 2010-02-12 o 20:39
molasses disaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 20:34   #20
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Czy ja jestem jakaś dziwna, bo nigdy o tym nie myślałam przed i nie ćwiczyłam na niczym? xD
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:40   #21
molasses disaster
Raczkowanie
 
Avatar molasses disaster
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jakaś dziwna, bo nigdy o tym nie myślałam przed i nie ćwiczyłam na niczym? xD
Skąd ten pomysł ?

Ja przyznam się bez bicia, że sporo interesowałam się przed i trenowałam na "fantomach", bo jako zodiakalny koziorożec, źle czuję się w warunkach niepewności .

Edytowane przez molasses disaster
Czas edycji: 2010-02-12 o 20:51
molasses disaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:46   #22
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jakaś dziwna, bo nigdy o tym nie myślałam przed i nie ćwiczyłam na niczym? xD
No to jesteśmy dwie Filmików instruktażowych też nigdy nie oglądałam ani nie szukałam porad na forum... Mhm...

Mój zazwyczaj jest już mocno podniecony przed, ale jeśli czasem w trakcie czuję, że opada, zabieram się za jego sutki (ma wrażliwsze od moich) i znów ma namiot
Technika zależy od tego, na co oboje macie ochotę. Mój uwielbia głębokie gardło. Na początku było ciężko, ale małymi kroczkami jakoś poszło. Tylko pamiętaj - nigdy, przenigdy po jedzeniu...
Według mnie ważny jest też brak jednostajności - zmieniaj typ pieszczot (lizanie, ssanie) w trakcie.
Co do dochodzenia w ustach - ja to akurat lubię. Nie zawsze mam ochotę, ale wtedy najczęściej TŻ kończy mi na piersiach czy na plecach (naprawdę ciekawe doznanie ). Raz zdarzyło się na twarzy i mhm... było dziwnie, ale w sumie całkiem przyjemnie. Jedyna wada - trzeba uważać na włosy i rzęsy (moje były całkiem posklejane)

My nigdy jeszcze nie próbowaliśmy seksu oralnego w miejscu publicznym, ale jakoś średnio nas to kręci (no chyba że jakaś polanka).
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 06:09   #23
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

koleżanki dobrze radzą a co do szukania co i jak na filmach to raczej bym odpuścił, moja ex z koleżankami na ten temat nie rozmawiała tylko coś tam widziała na filmie nie powiem byłem mile zaskoczony i było mi cudownie (był to jej pierwszy raz w buzi) ale po pewnym czasie zauważyłem że ona robi to trochę na siłę, tzn bierze głębiej niż by było jej wygodnie i zmusza się trochę (efekt zobaczenia tego na filmie) czasem nie pozwalałem jej tak, cofałem się albo podnosiłem jej głowę, w końcu pogadałem z nią że w cale nie musi tak może mniej i w ogóle, no to powiedziała że jak widzi jak odlatuje to chce tak robić mimo iż jest jej średnio wygodnie
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:01   #24
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Jeśli masz zamiar to zrobić to własnemu TŻ'towi to po prostu go zapytaj . Niech sam Ci powie co lubi.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:32   #25
Succub91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Agnes1906: co do bonusa to jeszcze mocno ssam w tym samym czasie (stwarzam Mu, że tak powiem "złudzenie orgazmu"), później staram się troszkę jakby słabiej, żeby Mu emocje trochę opadły i tak się bawię, tak długo jak mam ochotę Jak mi się znudzi to pozwalam mu wkońcu dojść "klasycznie", wtedy On podciąga mnie do góry i mooocno wtula (jak bawiłam się Nim ostatnio dość długo to czułam jak się trzęsiekiedy mnie przytulał Baaardzo satysfakcjonujące wrażenie Wyraża więcej niż tysiąc słów )
Tego odpowiedniego miejsca szukałam chyba ze dwa miesiące (nic mu o tym nie mówiąc, chyba uważał że jakaś nienormalna jestem ) ale jak już znalazłam to z zaskoczenia Go wzięłam

Srebrnousta: trenowałaś wcześniej głębokie gardło? Chciałabym zrobić to mojemu, ale odstrasza mnie myśl zwymiotowania, mam silny odruch wymiotny przy wkładaniu czegoś głęboko do ust
Poza tym mam aparat na zębach. Przy normalnych lodzikach absolutnie mi to nie przeszkadza, ale boję się, że przy głębokim gardle mogłabym zrobić Mu sporą krzywdę..
To prawda, że kiedy facet kończy w głęboki gardle to sperma omija kubki smakowe i spada wprost do przełyku? Nie czuć jej smaku? Zawsze mnie to ciekawiło

Nie potrafiłabym pozwolić mojemu spuścić mi się na twarz.. Dobra- plecy; piersi- też ok, przejdzie, ale na twarz?!
Czułabym się chyba wtedy strasznie poniżona..
A PO wszystkim co? Wstaję, idę umyć twarz i wracam do Niego?
Powiedz proszę jak to u Ciebie wygląda.


Filmów instruktarzowych nie oglądałam, ćwiczyć też nie ćwiczyłam poszłam trochę na żywioł, bo pierwszego loda zrobiłam podczas mojego pierwszego stosunku. TŻ poprosił żebym dała mu buzi. I dałam... Ciężko było się przełamać, nie powiem żeby było to dla mnie jakoś wyjątkowo przyjemne (wiecie... pierwszy raz jest zazwyczaj troche stresujący... ) ale następne razy sprawiały i sprawiają mi chyba przyjemność porównywalną do Jego wrażeń



A Wy macie jakieś triki? Opiszcie, chwalcie się osiągnięciami, no!
Succub91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 19:08   #26
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

up?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:17   #27
dorotqa
Raczkowanie
 
Avatar dorotqa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 224
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
bo zawsze mnie to ciekawiło jak wyglada takie szybkie robienie dobrze swojemu mezczyznie np w toalecie :d przeciez mezczyzna najpierw musi sie hmm podniecic. A jesli kobieta zaczyna go piescic jak jest w zwisie to da tak rade ??i czy jak mezczyzna zbliza sie do wytrysku to przyspiesza sie ruchy dłonia i ustami czy moze na odwrót?
Podejrzewam, że jak tylko zabierzesz się do dzieła, to chłopak natychmiast sie podnieci. I jeszcze, kiedy będzie widział, że masz na to ochotę i, że Cie to kręci
Co do szybkości, to mój chłopak ostatnio poskarżył się, że często tuż przed finiszem trochę zwalniam tempo, więc chyba lepiej szybciej.
W trakcie wytrysku jeszcze cały czas macham ręką, żeby wszystko wycisnąć, ale już delikatniej. A po, to co najwyżej delikatnie gładzę palcami
Co do techniki to mój akurat najbardziej lubi, gdy mam w ustach samą główkę, a kciukiem i 2-3 palcami obejmuję trzon i przesuwam energicznie góra-dół. Ale staram się zmieniać co chwilę technikę, raz robię w ten sposób, raz samymi ustami - szybko, bądź powoli ale za to głębiej, czasami wyciągniętym językiem przesuwam wzdłuż... Musisz popróbować po prostu i obserwować reakcję, co mu się najbardziej spodoba.
Tylko uważaj na zęby, jak bierzesz członka do ust to górne zęby przykryj wargą, a na dole językiem (nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć...)

A tak naprawdę, to podejrzewam, że każdy facet trochę inaczej to przeżywa i co innego sprawia mu największa przyjemność, więc próbuj, próbuj! Albo zapytaj go

Cytat:
Napisane przez Succub91 Pokaż wiadomość
Jest też opcja bonusowa dla faceta
Można (mocno ale z wyczuciem, nie sprawiająć bólu) ucisnąć nasieniowody krótko przed wytryskiem Facet poczuje wtedy falę rozkoszy jednak nic z niego nie "ucieknie" Gdy dalej będziesz Go męczyć i pozwolisz wkońcu wybuchnąć, będzie się czuł jakby przeżył kilka orgazmów.
Mój kiedy już znalazłam ten punkt powiedział: "Myślałem, że tylko kobiety mają wielokrotne orgazmy".
Raz próbowałam tego, ale tylko chwilkę uciskałam i nawet nie wiem czy w dobrym miejscu, pewnie w dodatku zbyt lekko, bo czasem sie boję, że to co mu robię sprawia mu ból, chociaż wcale tak nie jest Ale skoro mówisz, że Twojemu TŻ tak sie podobało, to będę dalej próbować
dorotqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:29   #28
Weronika K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Myślę że najlepiej jest powiedzieć Twojemu TŻowi otwarcie że mistrzynią jeszcze nie jesteś ale chcesz sie uczyć ;D
Ja bym proponowała zamiast czytać jakiekolwiek porady to zdać sie na własną fantazje i obserwować co mu sprawia największą przyjemność. ja tak sie uczyłam i sprawiało mi to większa frajdę niż odtwarzanie w głowie porad z cosmo
Możesz tez zapytać o jego odczucia i ewentualne porady
__________________
"Nie widziano jeszcze, by kto był nieszczęśliwy z tego powodu, że nie troszczy się o to, co się dzieje w duszy innego człowieka. Ci zaś muszą być nieszczęśliwi, którzy nie śledzą z rozwagą drgnień duszy własnej."

Marek Aureliusz
Weronika K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:09   #29
Succub91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: jak to zrobic hmmm ?;>

Cytat:
Napisane przez dorotqa Pokaż wiadomość
szybko, bądź powoli ale za to głębiej, czasami wyciągniętym językiem [/B]przesuwam[B] wzdłuż...


Raz próbowałam tego, ale tylko chwilkę uciskałam i nawet nie wiem czy w dobrym miejscu, pewnie w dodatku zbyt lekko, bo czasem sie boję, że to co mu robię sprawia mu ból, chociaż wcale tak nie jest Ale skoro mówisz, że Twojemu TŻ tak sie podobało, to będę dalej próbować
Nie wiem co mi się stało ale przeczytałam "przeżuwam" i się troszkę przeraziłam

Aj tam, pewnie mistrzynią jesteś dla Niego ale na Twoim miejscu nic bym Mu nie mówiła, niech ma niespodziankę
Succub91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.