co powinnam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-09, 23:39   #1
wiola15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Unhappy

co powinnam zrobić?


co powinnam zrobis w moim mieście jest trzech lekarzy ginekologów pierwszy u którego byłam powiedział mi że niepowinam rozcinać błony dziewiczej więc poszłam do innego i powiedziałam że od pół roku regularnie ras w miesiacu uprawiam sex zmom mężem i błona dziewicza niepęka i że hce ją przeciąć. ten sie zgodził. potem poszegl na hwilę hyba do toalety i gdy wrucił zapytal mi sie czy napewno tego hce , powiedziałam że tak wtedy on podszedł do drzwi i ja zamknał wtedy o tym jeszcze niewiedziałam. po hwili podszedł przysunoł sobie narędzia i kazał mi zamknąć oczy, posluchałam go, i nagle poczułam że on wkłada mi swojego kutasa, powiedziałam żeby przestał ale on niezłuchał. do odbytu włożył mi wibrator i gwałcił mnie nadal po hwili popłynęła krew. on przestał potem dopiero wzioł narzędzia iprzcioł mi błone. od tamtej pory cały czas leje mi sie krew (jak by okres od czteech tydodni) a trzeci lekarz to jego brat. co mam zrobic? boje ię znowu iść do ginekologa a do pierwszego sie wstydze bo go nieposłuchałam. czy da sie jakoś zacztrzymać to krwawienie?
wiola15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 23:46   #2
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: co powinnam zrobić?

nieodpowiednie forum wybrałaś/eś na takie historyjki.
Jest to niesmaczne i nikt się na to nie nabierze
Do widzenia z Wizażu
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 00:02   #3
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez wiola15
co powinnam zrobis w moim mieście jest trzech lekarzy ginekologów pierwszy u którego byłam powiedział mi że niepowinam rozcinać błony dziewiczej więc poszłam do innego i powiedziałam że od pół roku regularnie ras w miesiacu uprawiam sex zmom mężem i błona dziewicza niepęka i że hce ją przeciąć. ten sie zgodził. potem poszegl na hwilę hyba do toalety i gdy wrucił zapytal mi sie czy napewno tego hce , powiedziałam że tak wtedy on podszedł do drzwi i ja zamknał wtedy o tym jeszcze niewiedziałam. po hwili podszedł przysunoł sobie narędzia i kazał mi zamknąć oczy, posluchałam go, i nagle poczułam że on wkłada mi swojego kutasa, powiedziałam żeby przestał ale on niezłuchał. do odbytu włożył mi wibrator i gwałcił mnie nadal po hwili popłynęła krew. on przestał potem dopiero wzioł narzędzia iprzcioł mi błone. od tamtej pory cały czas leje mi sie krew (jak by okres od czteech tydodni) a trzeci lekarz to jego brat. co mam zrobic? boje ię znowu iść do ginekologa a do pierwszego sie wstydze bo go nieposłuchałam. czy da sie jakoś zacztrzymać to krwawienie?
Żal... Jedyne słowo jakie mi przychodzi do głowy, gdy czytam takie głupoty... Czy ty masz zaniżone poczucie własnej wartości, że takie historyjki wymyślasz?! Załóż sobie bloga i tam pisz swoje fantazje erotyczne, a nie nam wizaż zaśmiecasz!!!
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 08:25   #4
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: co powinnam zrobić?

Co za tania prowokacja

Aż się mdło zrobiło
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 08:45   #5
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co powinnam zrobić?

Wątek zamknięty - zabawa nastoletnich "dowcipnisiów". Polecam migrację na inne forum internetowe.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.