Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-03, 22:41   #1
Venus_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5

Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie


Witam

Juz za rok matura no i wlasnie co potem? Otoz zastanawiam sie nad ta ( click! http://www.klinika-urody.pl/wsoz.php...logia=warszawa) szkola i jestem ciekawa czy moze ktos wie cos wiecej na jej temat? jakich uzywaja kosmetykow, a moze ktos uczestniczy w zajeciach tej szkoly?

pozdrawiam ;]
Venus_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 08:42   #2
kaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

właśnie tez sie zastanawaiam nad ta szkoła nie ma nikogo kto by tam studiował? z tego co sie orientowałam sa to tzw. Akademie prenier słyszłam wiele negatywnych opinni na ich temat ale mam nadzieje że znajdzie sie ktos kto przyblizy mi nieco sytuacje o tej szkole...

Edytowane przez kaola
Czas edycji: 2007-09-30 o 16:39
kaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 08:50   #3
kaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

jeszcze jedno jakie sa szkoły w warszwie po których można miec licencjat? słyszałam o wszkipz ale 1000 zł wpisowego + 1000 zł miesięcznie niestety przerasta moje możliwości:/
kaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:19   #4
Venus_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

troche a nawet bardzo lipnie z tym czesnym....ja sie zastanawiama czy nie robic tylko technika uslug kosmetycznych w szkole Luz.Art czy jakos tak jeszcze musze poszperac ale jak o tym pomysle to az mnie glowa boli
Venus_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:36   #5
iwoncia1305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: starachowice
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to iwoncia1305
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

też mam problem chcę iśc do wawy na kosmetologię ale ta wszkipz jest zaa droooooga a ta akademia prenier hmm tylko studia eksternistyczne trochę nie pasi pisałam do nich maile i nikt nadal nie odpowiada nawet dzwoniłam i nie odbiera tam nikt:/ jakaś podejrzana jest ta szkoła czy ktoś mooże chodzi do niej?? proszę piszcie
iwoncia1305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 13:40   #6
patii89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

hej! Chchciałam odnowic ten temat... gdyż to już zaczyna sie przyjomanie na studia... juz długi czas próbuje dowiadywac się czegoś na temat warszawskich uczelni z kosmetologia no i z tego co ja wiem to jest jedna ta droga, o ktorej dziewczyny pisaly, no i ta wyższa szkola ochrony zdrowia- niestety ta jest jeszcze nie otwarta. dotąd były tam tylko kursy. Pisałam do nich i dzwoniłam. Dowiedziałam sie ze choc juz są ceny i wszystko w necie to nie jest jeszcze ona zarejestrowana przez MEN dlatego nikt nie może odpowiedziec na pytanie czy bedzie ona wogóle otwarta w tym roku! Czy wie ktoś o jakis innych uczelniach w wawie? Bylabym wdzięczna!
__________________
_PaTiS_
patii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 12:20   #7
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

Mam ten sam problem,w Warszawie nie moge znalesc zadnej odpowiadającej mi szkoły,w akademie prenier nawet telefonu nikt nie odbiera,wyzsza szkoła ochrony zdrowia na podwalu życzy sobie 1 tys za miesiąc nauki,no cóz chyba zostaje Poznań....
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 11:31   #8
patii89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Question Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

no właśnie.. jednak mi bardzo zależy na Warszawie. Dlatego po maturach już tam jadę, i pójdę do tej szkoły się czegos dowiedziec bo inaczej to chyba nie da rady. Na jednej stronie pisze, że szkoła nie jest zatwierdzona przez MEN a na innej stronie tej szkoły są podane deklaracje... wiec co jest grane:|
Osobiście dziwi mnie fakt,iż w Lublinie znalazłam duz wiecej szkół z kosmetologią niż w Wawie:/ a może ktoś wie o jeszcze jakiejś uczelni, na której znajduje się ten kierunek?
__________________
_PaTiS_
patii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 21:59   #9
monisia1loczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

Ja mam ten sam problem. Nikt mi nie chce wierzyć że w warszawie jest tylko jedna uczelnia z kierunkiem kosmetologia. Licze na zarejestrowanie wsoz bo strasznie sie nastawiłam na wawe i ten kierunek. Gdybyście się o czymś dowiedziały prosze dajcie znać. Pozdrawiam
monisia1loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:41   #10
monisia1loczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

dziewczyny mma dla was zła wiadomość wsoz zostanie otwarte najwczesniej w przyszłym roku. Dzwponiłam tam dzisiaj i się dowiedziałam co w takim razie zamierzacie?? ja chyba pójde na kosmetologie zaocznie do wawy. Myślicie że pracodawcy bardzo zwracaja uwage czy ktoś skońzył studia zaoczne czy dzienne
monisia1loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:55   #11
monisia1loczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

dziewczyny mma dla was zła wiadomość wsoz zostanie otwarte najwczesniej w przyszłym roku. Dzwponiłam tam dzisiaj i się dowiedziałam co w takim razie zamierzacie?? ja chyba pójde na kosmetologie zaocznie do wawy. Myślicie że pracodawcy bardzo zwracaja uwage czy ktoś skońzył studia zaoczne czy dzienne?? a jak ze studiami państwowymi i prywatnymi które mają większy prestiź??
monisia1loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 22:30   #12
monisia1loczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

dziewczyny mma dla was zła wiadomość wsoz zostanie otwarte najwczesniej w przyszłym roku. Dzwponiłam tam dzisiaj i się dowiedziałam co w takim razie zamierzacie?? ja chyba pójde na kosmetologie zaocznie do wawy. Myślicie że pracodawcy bardzo zwracaja uwage czy ktoś skońzył studia zaoczne czy dzienne?? a jak ze studiami państwowymi i prywatnymi które mają większy prestiź??
monisia1loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:18   #13
patii89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

hej, moim zdaniem jeśli chodzi o studia stacjonarne i niestacjonarne to możlliwe, że patrzą.. na s jest dużo więcej praktyk a to w zawodzie się liczy. W tym momencie siedze w wawie i myśle czy zostać tu i iść na psychologie w zarządzaniu , czy jechac do lublina i tam iść na kosmetologie. Aktualnie również poszukuje mieszkania od przyszłego miesiąca wiec jak by któraś potrzebowała 2 współlokatorek to jestesmy chętne! Z doświadczenia nwiem, że lepiej mieszkać z rówieśnikami nhiż z osobami o pare lat starszymi... nie polecam...
__________________
_PaTiS_
patii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:33   #14
lewandosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

Hej! Chciałabym odnowić ten temat Zastanawiam się poważnie nad kosmetologią w Warszaiwe i szukam kogoś kto również chciałby iść do tej szkoły. Z tym, że ta uczelnia chyba jeszcze nie ma uprawnień i czekają na rejestracje już od dłuższego czasu Może ktoś wie czy od października będą prowadzić nabór na studia, czy nadal czekają, bo nie wiem co mam robić;/
lewandosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:44   #15
Aniaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

HEJ !
Ja tez zastanawiam sie nad kosmetologia....ale slyszalam chyba zbyt wiele negatywnych opinii na temat Wyższej Szkoły Ochrony Zdrowia w Warszawie (http://www.klinika-urody.pl/wsoz.php...logia=warszawa ) Istnieje druga szkola "kosmetyczna" na Podwalu (w Warszawie) i z tego co słyszałam w ogole bez porownania....Jest to podobno najlepsza szkola w kraju (o takim profilu). Jedynie kasa;/ 1000zl miesiecznie :O Daje link: http://www.kosmetyka.edu.pl/index.ph...d=66&Itemid=54 . Moja kosmetyczka kiedys tam wykładała.....i mimo,ze jest osoba bardzo bezposrednia,taka ktora nie owija w bawelne;p szczerze ta szkole poleca. A rzadko zdarza sie,ze ktos mowi dobrze o swojej pracy. a w tym przypadku nawet BYLEJ pracy
Odzywaj sie ktos :P kto jest zainteresowany kosmetologia od pazdziernika
Aniaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 06:56   #16
Gerappa
Przyczajenie
 
Avatar Gerappa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
GG do Gerappa
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

Ja też chciałabym studiowac ten kierunek i też w Warszawie ale jak same mowicie nie ma tu za dużego wyboru uczelni. Zastanawiam się nad WSZKiPZ ale rzeczywiście jest drogo, a teraz jeszcze podnieśli ceny:/ Ewentualnie trzebaby zacząć pracować i studiować jednocześnie. Wyższa szkoła ochrony zdrowia wydaje się rozwiązaniem, ale skoro teraz mogłby być pierwszy rocznik to nie ma skąd wziąć opinii na temat tej uczelni. Odzywajcie sie jakby ktoś coś więcej wiedzial
Gerappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:21   #17
martus336
Raczkowanie
 
Avatar martus336
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

hej dziewczynki.. a ja slyszalam, ze od tego roku maja byc w koncu studia - kosmetologia na Wyższej Szkoły Ochrony Zdrowia w Warszawie

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

orientujecie sie cos moze w tym? ;D
__________________
`Globalne korzyści i perły Twojego życia..



Uwielbiam koty

Edytowane przez martus336
Czas edycji: 2010-07-12 o 19:25
martus336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:14   #18
efka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Wyższa Szkoła Ochrony Zdrowia w Warszawie

Nic mi o tym nie wiadomo, ale z chęcią dowiem się więcej.
__________________
Zwykła szkoła ma się tak do szkoły kosmetycznej, jak krzesło do krzesła elektrycznego.
efka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.