Zwi±zek na odleg³o¶æ:( - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-15, 13:43   #1
Zuzanka89
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 156
GG do Zuzanka89

Zwi±zek na odleg³o¶æ:(


Czy która¶ z was wyemigrowa³a zostawiaj±c swojego mê¿czyznê w Polsce? Jak sobie radzicie? Brakuje mi na forum jakiej¶ grupy wsparcia w ciê¿kich napadach têsknoty.
Ja jestem w Anglii od dwóch miesiêcy, a mój narzeczony zosta³ w Polsce. Do³±czy do mnie dopiero we wrze¶niu.
Czy wy te¿ zmagacie siê z problemami zwi±zku na odleg³o¶æ? Proszê was napiszcie jakie s± wasze do¶wiadczenia. Ja np jestem ju¿ po pierwszej ciê¿kiej k³ótni na skype Bojê siê, ¿e jeszcze parê takich spiêæ i mój zwi±zek siê rozpadnie
Piszcie proszê!!
Zuzanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 14:08   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Na naszym forum istnieje grupa wsparcia, dla dziewczyn które s± w zwi±zku na odleg³o¶æ. Poszukaj
__________________
naturalna pielêgnacja.
sensualitat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 05:04   #3
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 2 881
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Moja mama z tata byli rozlaczeni po 0 msc malzenstwa. Tata pracowal w Niemczech przez dobre 10 lat. Potem wyjechal do Szwecji i dolaczylismy do niego. Bylo mamie ciezko,wiele razy. Klotnie przez telefon etc, tak jak wlasnie mowisz... Jezeli sobie ufacie i sie kochacie to mysle ze nie powinno byc problemu ze sie rozpadnie zwiazek
__________________
xTync jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 06:53   #4
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 3 563
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez Zuzanka89 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ z was wyemigrowa³a zostawiaj±c swojego mê¿czyznê w Polsce? Jak sobie radzicie? Brakuje mi na forum jakiej¶ grupy wsparcia w ciê¿kich napadach têsknoty.
Ja jestem w Anglii od dwóch miesiêcy, a mój narzeczony zosta³ w Polsce. Do³±czy do mnie dopiero we wrze¶niu.
Czy wy te¿ zmagacie siê z problemami zwi±zku na odleg³o¶æ? Proszê was napiszcie jakie s± wasze do¶wiadczenia. Ja np jestem ju¿ po pierwszej ciê¿kiej k³ótni na skype Bojê siê, ¿e jeszcze parê takich spiêæ i mój zwi±zek siê rozpadnie
Piszcie proszê!!
Prawdziw ej mi³o¶ci nie zniszcz± jakie¶ banalne kilometry! pomy¶l, ¿e potem ju¿ nic was nie rozdzieli i bêdziecie mocni jak nigdy!
Wiem, ¿e ³atwo siê mówi, ja bêdê w takiej sytuacji od po³owy wrze¶nia do stycznia i ju¿ p³aczê na sam± my¶l jakby¶ znalaz³a jaki¶ mi³y w±tek na ten temat, to proszê pode¶lij link...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 09:21   #5
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Ja sie nie nadaje na taki zwiazek. jak poznalam mojego juz teraz meza, rzstalismy sie na miesiac, i pozniej do niego wyjechalam, jak by ta rozlaka potrwala ze 3 m-ce to juz by nie mial po kogo jechac i on ma takie samo zdanie.
Dziwi nas ze malzenstwa umieja tak na odleglosc zyc, kloca sie, rozchodza,, schodza, ale sie mecza. Dla mnie i mojego meza taki zwizek nie wchodzi w rachube. jak jedno wyjezdza pierwsze to robi drge dla drugiego, po gora miesiacu , gdy jest mieszkanie wynajete , drugie do pierwszego dolancza.

Zuzanka jak umiesz tak zyc, to dasz rade do wrzesnia, ale jesli to nie twoja bajka, to moze warto z mazeczonym porozmawiac i moze uda sie zeby dolaczyl wczesniej do ciebie? Sama musisz wiedziec czy taki zwiazek to cos dla ciebie.
Ja wiem, ze na wiecej jak 1 m-c gora 2 m-ce to nawet bym nie myslala o takim zwiazku, albo wyjezdzamy oboje, albo zadne i ciesze sie ze maz moj ma takie samo zdanie, ze tez nienadaje sie na zwiazek na odleglosc. mamy problem z glowy.
Zycze ci wytrwalosci.
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 09:53   #6
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 3 563
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie nie nadaje na taki zwiazek. jak poznalam mojego juz teraz meza, rzstalismy sie na miesiac, i pozniej do niego wyjechalam, jak by ta rozlaka potrwala ze 3 m-ce to juz by nie mial po kogo jechac i on ma takie samo zdanie.
Dziwi nas ze malzenstwa umieja tak na odleglosc zyc, kloca sie, rozchodza,, schodza, ale sie mecza. Dla mnie i mojego meza taki zwizek nie wchodzi w rachube. jak jedno wyjezdza pierwsze to robi drge dla drugiego, po gora miesiacu , gdy jest mieszkanie wynajete , drugie do pierwszego dolancza.

Zuzanka jak umiesz tak zyc, to dasz rade do wrzesnia, ale jesli to nie twoja bajka, to moze warto z mazeczonym porozmawiac i moze uda sie zeby dolaczyl wczesniej do ciebie? Sama musisz wiedziec czy taki zwiazek to cos dla ciebie.
Ja wiem, ze na wiecej jak 1 m-c gora 2 m-ce to nawet bym nie myslala o takim zwiazku, albo wyjezdzamy oboje, albo zadne i ciesze sie ze maz moj ma takie samo zdanie, ze tez nienadaje sie na zwiazek na odleglosc. mamy problem z glowy.
Zycze ci wytrwalosci.
Nie mo¿esz tak wrzucaæ wszystkich do jednego worka, ¿e zwi±zek na odleg³o¶æ to z³o. S± ró¿ne przyczyny takiego stanu rzeczy, przecie¿ nikt nie podejmuje takich decyzji "ot, tak" tylko jest to ostateczno¶æ. Dla mnie to w³a¶nie ¶wiadoma, przemy¶lana decyzja o emigracji, kiedy nie ma mo¿liwo¶ci zakoñczyæ wszystkich spraw jednocze¶nie lub jedn± osobe co¶ jeszcze w Polsce trzyma, to jest to jedyne racjonalne wyj¶cie. Nie warto paliæ za sob± mostów i w ciemno rzucaæ siê na g³êbok± wodê, bo jest to zbyt powa¿na decyzja, ¿eby rozk³adaæ szanse 50/50 uda siê albo nie uda.
U nas jest taka sytuacja, bo T¯ w Polsce bêdzie koñczy³ studia a ja wyje¿d¿am wcze¶niej, ¿eby opiekowaæ siê siostrzeñcem rocznym, który musia³by w przeciwnym razie i¶æ do ¿³obka. Serce mi siê kraje jak pomy¶lê, ¿e taki maluszek mia³by tam i¶æ (a jest b.absorbuj±cym dzieckiem) i wiem, ¿e jak bêdê trzymaæ go w ramionach, to dam radê pokonaæ têsknotê, która przecie¿ nie bêdzie trwaæ wiecznosæ
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 11:08   #7
Zuzanka89
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 156
GG do Zuzanka89
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Dziêkujê wam za odpowiedzi. Niestety mój narzeczony nie mo¿e przyjechaæ wcze¶niej, ma zobowi±zania w pracy, których nie mo¿e tak porzuciæ.
Przyznam siê, ¿e po tej pierwszej k³ótni wszystko siê zmieni³o i coraz lepiej radzimy sobie z roz³±k±, my¶lê ¿e oboje byli¶my lekko sfrustrowani na pocz±tku. Przynajmniej mamy skype moi rodzice trzy lata byli tak rozdzieleni i musia³y im wystarczyæ listy, niestety nie wystarczy³y...
Z drugiej strony kto wie, mo¿e uda mi siê wyskoczyæ na tydzieñ do Polski jeszcze przed wrze¶niem. S³ysza³am, ¿e najgorsza jest têsknota, jak ju¿ raz siê pojecha³o do Polski, a potem trzeba by³o wracaæ.
Ca³e szczê¶cie mo¿na teraz kupowaæ i wysy³aæ tyle fajnych rzeczy on line. Na walentynki sprezentowa³am narzeczonemu czekoladowe Porshe Carrera To te¿ fajny sposób, ¿eby siê pocieszyæ i pokazaæ ¿e siê my¶li o drugiej osobie

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Amani Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdziw ej mi³o¶ci nie zniszcz± jakie¶ banalne kilometry! pomy¶l, ¿e potem ju¿ nic was nie rozdzieli i bêdziecie mocni jak nigdy!
Wiem, ¿e ³atwo siê mówi, ja bêdê w takiej sytuacji od po³owy wrze¶nia do stycznia i ju¿ p³aczê na sam± my¶l jakby¶ znalaz³a jaki¶ mi³y w±tek na ten temat, to proszê pode¶lij link...
Jestem takiego samego zdania Nie martw siê na pewno wszystko bêdzie dobrze. Mogê Ci powiedzieæ ju¿ z w³asnego do¶wiadczenia, ¿e po pierwszym miesi±cu czas leci szubko, zw³aszcza jak masz absorbuj±ce zajêcie

Edytowane przez Zuzanka89
Czas edycji: 2012-02-16 o 11:05
Zuzanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:52   #8
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez Amani Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mo¿esz tak wrzucaæ wszystkich do jednego worka, ¿e zwi±zek na odleg³o¶æ to z³o. S± ró¿ne przyczyny takiego stanu rzeczy, przecie¿ nikt nie podejmuje takich decyzji "ot, tak" tylko jest to ostateczno¶æ. Dla mnie to w³a¶nie ¶wiadoma, przemy¶lana decyzja o emigracji, kiedy nie ma mo¿liwo¶ci zakoñczyæ wszystkich spraw jednocze¶nie lub jedn± osobe co¶ jeszcze w Polsce trzyma, to jest to jedyne racjonalne wyj¶cie. Nie warto paliæ za sob± mostów i w ciemno rzucaæ siê na g³êbok± wodê, bo jest to zbyt powa¿na decyzja, ¿eby rozk³adaæ szanse 50/50 uda siê albo nie uda.
U nas jest taka sytuacja, bo T¯ w Polsce bêdzie koñczy³ studia a ja wyje¿d¿am wcze¶niej, ¿eby opiekowaæ siê siostrzeñcem rocznym, który musia³by w przeciwnym razie i¶æ do ¿³obka. Serce mi siê kraje jak pomy¶lê, ¿e taki maluszek mia³by tam i¶æ (a jest b.absorbuj±cym dzieckiem) i wiem, ¿e jak bêdê trzymaæ go w ramionach, to dam radê pokonaæ têsknotê, która przecie¿ nie bêdzie trwaæ wiecznosæ

Przyczytaj moj post jeszcze raz, zwlaszcza pierwszew zdanie to podsumowanie mojego calego postu.
Mnie nieobchodzi dlaczego u ciebie bedzie taki zwiazek lub juz jest. ja napisalam autorce ze ja sie nie nadaje na taki zwiezek i napisalam dlaczego. Mam o tyle dobrze ze moj maz sadzi tak samo jak ja. Mamy takie a nie inne doswiadczenia zyciowe i nikt mnie nie przekona, ze zwiazek na odleglosc jest super, albo chodz ok. To nie dla mnie i nigdy nie bylo, ja sie na cos takiego decydowac nie bede.

Zuzanka skoro sie zdecydowaliscie na taki zwiezek to trzeba go tak pielegnowac zeby przetrwal ta probe czasu, z ostatniego posta widze, ze poki co wam sie udaje i zycze zeby sie udalo do konca wytrwac.
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 12:11   #9
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 3 563
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Poka¿ wiadomo¶æ
Przyczytaj moj post jeszcze raz, zwlaszcza pierwszew zdanie to podsumowanie mojego calego postu.
Mnie nieobchodzi dlaczego u ciebie bedzie taki zwiazek lub juz jest. ja napisalam autorce ze ja sie nie nadaje na taki zwiezek i napisalam dlaczego. Mam o tyle dobrze ze moj maz sadzi tak samo jak ja. Mamy takie a nie inne doswiadczenia zyciowe i nikt mnie nie przekona, ze zwiazek na odleglosc jest super, albo chodz ok. To nie dla mnie i nigdy nie bylo, ja sie na cos takiego decydowac nie bede.

Zuzanka skoro sie zdecydowaliscie na taki zwiezek to trzeba go tak pielegnowac zeby przetrwal ta probe czasu, z ostatniego posta widze, ze poki co wam sie udaje i zycze zeby sie udalo do konca wytrwac.
to nie rozumiem po co tutaj napisa³a¶? Dziewczyna wyla³a swoje smutki (ja zreszt± te¿, ale po co jak Ciebie to nie obchodzi), ¿e chcia³aby byæ przy swoim T¯cie, ale nie mo¿e a Ty "a ja moge, jak fajnie, nigdy bym nie chcia³a byæ w takiej sytuacji jak Ty" - w uproszczeniu i skrócie pocieszaj±ce...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 14:45   #10
Zuzanka89
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 156
GG do Zuzanka89
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez Amani Poka¿ wiadomo¶æ
to nie rozumiem po co tutaj napisa³a¶? Dziewczyna wyla³a swoje smutki (ja zreszt± te¿, ale po co jak Ciebie to nie obchodzi), ¿e chcia³aby byæ przy swoim T¯cie, ale nie mo¿e a Ty "a ja moge, jak fajnie, nigdy bym nie chcia³a byæ w takiej sytuacji jak Ty" - w uproszczeniu i skrócie pocieszaj±ce...
Dziêkujê Ci Amani O takie wsparcie mi chodzi. Ale wiem, ¿e nie wszyscy s± w stanie ogarn±æ tak± roz³±kê. Jeszcze rok temu te¿ ciê¿ko by³o mi sobie wyobraziæ taki zwi±zek. Teraz wiem, ¿e to jest mo¿liwe i idzie mi coraz lepiej
Zuzanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 15:05   #11
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 14 395
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez Zuzanka89 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci Amani O takie wsparcie mi chodzi. Ale wiem, ¿e nie wszyscy s± w stanie ogarn±æ tak± roz³±kê. Jeszcze rok temu te¿ ciê¿ko by³o mi sobie wyobraziæ taki zwi±zek. Teraz wiem, ¿e to jest mo¿liwe i idzie mi coraz lepiej
Zycze cierpliwosci i wyrozumialosci
Ja wierze i wiem,ze mozna wszystko przetrwac o ile jest prawdziwa mi³osc
Ja z narzeczonym zylismy 2,5 roku na odleglosc...teraz juz bym sie na to niezdecydowala, bo mamy rodzine,ale jestem z siebie dumna,ze zostalam w kraju i skonczylam studia a nie wyjechalam za Nim
__________________
Nasz Wielki Dzieñ- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Mi³o¶æ Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 15:47   #12
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez Amani Poka¿ wiadomo¶æ
to nie rozumiem po co tutaj napisa³a¶? Dziewczyna wyla³a swoje smutki (ja zreszt± te¿, ale po co jak Ciebie to nie obchodzi), ¿e chcia³aby byæ przy swoim T¯cie, ale nie mo¿e a Ty "a ja moge, jak fajnie, nigdy bym nie chcia³a byæ w takiej sytuacji jak Ty" - w uproszczeniu i skrócie pocieszaj±ce...
Ale o co ci chodzi? Po co te zlosliwosci? Rozmawiam ze smarkula czy dorosla kobieta? Przeczytaj jeszcze raz moje wpisy, oprocz moich wywodow ze ja tak nie potrafie, napisalam tez zeby sie trzymala, zyczylam jej zeby sie udalo. To na tyle z mojej strony w twoja strone. Jestem za stara na takie przepychanki ;o/

Cytat:
Napisane przez Zuzanka89 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci Amani O takie wsparcie mi chodzi. Ale wiem, ¿e nie wszyscy s± w stanie ogarn±æ tak± roz³±kê. Jeszcze rok temu te¿ ciê¿ko by³o mi sobie wyobraziæ taki zwi±zek. Teraz wiem, ¿e to jest mo¿liwe i idzie mi coraz lepiej
I dobrze ze ci lepiej idzie ;o) Znaczy dasz rade, czego ci zycze
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 16:06   #13
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od Holly£ód¼
Wiadomo¶ci: 4 399
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

W moim zwi±zku trafi³y siê trzy okresy roz³±ki, po zsumowaniu trwa³y ponad 2 lata (erazums, sta¿ absolwencki, praca) mimo to dali¶my radê. Trzeba du¿o zaufania, pozytywnego my¶lenia i wygodne s³uchawki do skypa. Wrzesieñ za pó³ roku, a czas szybko mija. Przyje¿d¿asz na ¶wiêta albo on jedzie do ciebie?
__________________
"Zwi±zki partnerskie? Ja od razu na ma³¿eñstwa homoseksualne bym pozwoli³. Nikt nigdzie nie powinien byæ zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma byæ - same romanse? Jakie¶ przyjemno¶ci? I uwa¿am, ¿e absolutnie powinni dostaæ prawo adopcji."
Janusz G³owacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 15:02   #14
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

ja jestem przyk³adem by³am z t¿ 8 lat, 5 lat po ¶lubie.ja zjecha³am do pl kilka lat temu a t¿ zosta³ w roi 3 lata sam.niestety jak zjecha³, znowu zamieszkali¶my razem i nie dali¶my rady jeste¶my obcymi sobie lud¼mi, nie znamy siê tak nas ¿ycie zmieni³o...nie wierzê w zwi±zki na odleg³o¶æ je¿eli kto¶ jest ze sob± z mi³o¶ci znam zwi±zki, które s± na odleg³o¶æ ale chodzi tylko o pieni±dze.ona jest w pl z dzieckiem/dzieæmi a on w innym kraju.spotykaj± siê raz na 2 mce i tylko liczy siê kasa jak on przywiezie na dzieci.mija 2 tygodnie on siê pakuje i wraca bo razem nie daj± rady ale kasa musi byæ przywieziona ja by³am z t¿ z mi³o¶ci na prawdê z wielkiej mi³o¶ci ale przez te kilka lat oddzielnie mi³o¶æ wygas³a a nawet jest teraz nienawi¶æ i straszne pretensje w ogóle ze sob± nie rozmawiamy...nie mamy o czym
__________________
Wszystkie JOANNY ³±czcie siê! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 15:43   #15
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 14 395
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez lamia1980 Poka¿ wiadomo¶æ
ja jestem przyk³adem by³am z t¿ 8 lat, 5 lat po ¶lubie.ja zjecha³am do pl kilka lat temu a t¿ zosta³ w roi 3 lata sam.niestety jak zjecha³, znowu zamieszkali¶my razem i nie dali¶my rady jeste¶my obcymi sobie lud¼mi, nie znamy siê tak nas ¿ycie zmieni³o...nie wierzê w zwi±zki na odleg³o¶æ je¿eli kto¶ jest ze sob± z mi³o¶ci znam zwi±zki, które s± na odleg³o¶æ ale chodzi tylko o pieni±dze.ona jest w pl z dzieckiem/dzieæmi a on w innym kraju.spotykaj± siê raz na 2 mce i tylko liczy siê kasa jak on przywiezie na dzieci.mija 2 tygodnie on siê pakuje i wraca bo razem nie daj± rady ale kasa musi byæ przywieziona ja by³am z t¿ z mi³o¶ci na prawdê z wielkiej mi³o¶ci ale przez te kilka lat oddzielnie mi³o¶æ wygas³a a nawet jest teraz nienawi¶æ i straszne pretensje w ogóle ze sob± nie rozmawiamy...nie mamy o czym
a widzisz a ja wierzei jestem tego zywym przyk³adem

Owszem zgodze sie ze niektorym sie nie udaje, ale moze wina byla nie w Was a w otoczeniu, bo jednak jak ktos zjezdza po tak dlugim czasie to wszystko jest inne...nie potrafil sie odnalezc


A czesto sie widywaliscie jak byla ta 3 letnia roz³aka?
__________________
Nasz Wielki Dzieñ- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Mi³o¶æ Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 16:15   #16
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od Holly£ód¼
Wiadomo¶ci: 4 399
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Poka¿ wiadomo¶æ
a widzisz a ja wierzei jestem tego zywym przyk³adem

Owszem zgodze sie ze niektorym sie nie udaje, ale moze wina byla nie w Was a w otoczeniu, bo jednak jak ktos zjezdza po tak dlugim czasie to wszystko jest inne...nie potrafil sie odnalezc
My¶lê podobnie i te¿ mam ku temu podobne podstawy.

Moim zdaniem odleg³o¶æ to jeden z powodów rozpadu zwi±zku, ale w takich relacjach zazwyczaj s± jeszcze jakie¶ inne problemy, dlatego nie zwala³abym ca³ej winy na dzielacy ludzi dystans.

Pamiêtam jak planowali¶my ka¿de ¶wiêta, d³u¿sze weekendy, a pó¼niej je¼dzili¶my jedno do drugiego. Godziny przegadane na skypie, przesy³anie zdjêæ, oczekiwanie na kolejne spotkanie i ani jednej powa¿nej k³ótni.

Postrzegam ten czas jako warto¶ciowy dla zwi±zku, który wzmocni³ nasze uczucia. Przekonali¶my siê, ¿e naprawde chcemy z sob± byæ i umiemy pokonaæ przeszkodê jak± stanowi³a odleg³o¶æ.
__________________
"Zwi±zki partnerskie? Ja od razu na ma³¿eñstwa homoseksualne bym pozwoli³. Nikt nigdzie nie powinien byæ zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma byæ - same romanse? Jakie¶ przyjemno¶ci? I uwa¿am, ¿e absolutnie powinni dostaæ prawo adopcji."
Janusz G³owacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 16:17   #17
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 14 395
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez amber2046 Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê podobnie i te¿ mam ku temu podobne podstawy.

Moim zdaniem odleg³o¶æ to jeden z powodów rozpadu zwi±zku, ale w takich relacjach zazwyczaj s± jeszcze jakie¶ inne problemy, dlatego nie zwala³abym ca³ej winy na dzielacy ludzi dystans.

Pamiêtam jak planowali¶my ka¿de ¶wiêta, d³u¿sze weekendy, a pó¼niej je¼dzili¶my jedno do drugiego. Godziny przegadane na skypie, przesy³anie zdjêæ, oczekiwanie na kolejne spotkanie i ani jednej powa¿nej k³ótni.

Postrzegam ten czas jako warto¶ciowy dla zwi±zku, który wzmocni³ nasze uczucia. Przekonali¶my siê, ¿e naprawde chcemy z sob± byæ i umiemy pokonaæ przeszkodê jak± stanowi³a odleg³o¶æ.
dokladnie

,, Wazne ze serca sa blisko a nie cia³a,,
__________________
Nasz Wielki Dzieñ- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Mi³o¶æ Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442

Edytowane przez blonde_hair
Czas edycji: 2012-02-17 o 16:19
blonde_hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 16:29   #18
Buzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Hej!!
Z mojego do¶wiadczenia wiem, ¿e zwi±zki na odleg³o¶æ nie maj± sensu. Ja te¿ doje¿dza³am do mojego narzeczonego po 5 miesi±cach. Konczy³am studia podyplomowe. Wszystko by³o ok gdy rozmawiali¶my przez telefon i Skypa. Ale jak przyjecha³am to moj T¯ mia³ juz kogo¶ innego i po miesi±cu sie rozstali¶my By³o to dla mnie ciêzkie prze¿ycie, d³ugo sie z tego leczy³am. Ale wszyscy jeste¶my inni. ¯ycze powodzenia
Buzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 16:32   #19
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 14 395
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez Buzia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!!
Z mojego do¶wiadczenia wiem, ¿e zwi±zki na odleg³o¶æ nie maj± sensu. Ja te¿ doje¿dza³am do mojego narzeczonego po 5 miesi±cach. Konczy³am studia podyplomowe. Wszystko by³o ok gdy rozmawiali¶my przez telefon i Skypa. Ale jak przyjecha³am to moj T¯ mia³ juz kogo¶ innego i po miesi±cu sie rozstali¶my By³o to dla mnie ciêzkie prze¿ycie, d³ugo sie z tego leczy³am. Ale wszyscy jeste¶my inni. ¯ycze powodzenia
po 5 miesiacach juz sobie kogos znalazlSzybki ...
__________________
Nasz Wielki Dzieñ- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Mi³o¶æ Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 20:56   #20
Zuzanka89
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 156
GG do Zuzanka89
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Ró¿nie bywa. Czasem wydaje nam siê, ¿e nasze uczucie przetrwa wszystko, a jest inaczej. Do póki nie spróbujemy nie mo¿emy tak naprawdê stwierdziæ, czy taki zwi±zek jest mo¿liwy czy nie. Jedni daj± radê inni nie. Mi siê wydajê, ¿e trzeba siê naprawdê bezwarunkowo kochaæ i byæ dla siebie, nawet na odleg³o¶æ. To te¿ du¿a próba charakteru, s± tacy których to po prostu przerasta. Ja póki co jestem optymistk± i robiê wszystko, ¿eby ta odleg³o¶æ nie mia³a znaczenia Wiem, ¿e mój T¯ te¿ i ¿e mogê na niego liczyæ
Zuzanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 09:58   #21
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

I to najwzaniejsze Zuzanka. Jesli i TZ mysli jak ty to pewnie dacie rade.
Ja jak pisalam wczesniej, mam takie a nie inne doswiadczenia, wiem co odczuwalam i zwiazek na odleglosc nie jest dla mnie. Pewnie teraz gdy mam rodzine, jest dziecko i maz musialby wyjechac z granice i ta rozlaka twala by i 3 m-ce a nie tylko miesiac, a moze i widzielibysmy sie tydzien i znow musial by wyjechac na 3 m-ce zanim moglibysmy do niego dolaczyc, to moze bylo by inaczej, niz wtedy gdy sie bylo para tzw dochodzaca, czyli spotakalismy sie, a nie mieszkalismy ze soba i nic innego nas nie laczylo. Jestem tez o 10 lat starsza , mam inne oczekiwania niz kiedys, jestem dojrzalsza. Wkoncu coraz blizej mi do 40-tki i widze po sobie, ze inaczej podchodze do problemow, nawet tych samych. Inaczej je widze , nie irytuje mnie to co kiedys. wiec pewnie bylo by inaczej. Mimo to mam nadzieje, ze nie bede musiala sie przekonywac na ile w tej materii sie zmienilam.
Tobie zycze zeby sie udalo. Pol roku to nie duzo, chodz moze bardzo sie dluzyc.
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 10:23   #22
lamia1980
Raczkowanie
 
Avatar lamia1980
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

dziewczynki jedni daj± radê na odleg³o¶æ a drudzy nie to zale¿y od cz³owieka, od charakteru ja czeka³am w pl 3 lata gdzie ostatni rok by³ straszny mój t¿ przyzwyczai³ siê, ¿e jest sam, sam na siebie zarabia, bawi siê jak zjecha³ do pl ciê¿ko mu by³o zacz±æ z kim¶ od nowa ¿ycie, tu zacz±³ pracowaæ 12h po 7 dni, zero zabaw, kasy starcza³o od ostatniego do ostatniego, wspólne plany, odk³adanie pieniêdzy na cokolwiek...przeros³o go to wszystko...powiedzia³ mi, ¿e to nie dla niego, on woli siê jeszcze bawiæ...to ja pytam po cholerê chcia³ mnie za ¿onê, po co ¶lub itd...do dzi¶ nie rozmawiamy...w pl ¿yje siê w biegu, ledwo wi±¿e koniec z koñcem, nie zawsze mo¿na sobie pozwoliæ na co weekendowe imprezowanie itd...sama do dzi¶ nie mogê tego poj±æ, gdzie siê pogubili¶my, co by³o nie tak...na pewno niepotrzebnie wyjecha³am z roi do pl....do dzi¶ nie mogê siê tu nie odnale¼æ i odleg³o¶æ zepsu³a moje ma³¿eñstwo...ale wina jest po obu stronach
__________________
Wszystkie JOANNY ³±czcie siê! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35572795
lamia1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 12:31   #23
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 14 395
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez Zuzanka89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ró¿nie bywa. Czasem wydaje nam siê, ¿e nasze uczucie przetrwa wszystko, a jest inaczej. Do póki nie spróbujemy nie mo¿emy tak naprawdê stwierdziæ, czy taki zwi±zek jest mo¿liwy czy nie. Jedni daj± radê inni nie. Mi siê wydajê, ¿e trzeba siê naprawdê bezwarunkowo kochaæ i byæ dla siebie, nawet na odleg³o¶æ. To te¿ du¿a próba charakteru, s± tacy których to po prostu przerasta. Ja póki co jestem optymistk± i robiê wszystko, ¿eby ta odleg³o¶æ nie mia³a znaczenia Wiem, ¿e mój T¯ te¿ i ¿e mogê na niego liczyæ
Wierze ze sie udaTrzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez lamia1980 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczynki jedni daj± radê na odleg³o¶æ a drudzy nie to zale¿y od cz³owieka, od charakteru ja czeka³am w pl 3 lata gdzie ostatni rok by³ straszny mój t¿ przyzwyczai³ siê, ¿e jest sam, sam na siebie zarabia, bawi siê jak zjecha³ do pl ciê¿ko mu by³o zacz±æ z kim¶ od nowa ¿ycie, tu zacz±³ pracowaæ 12h po 7 dni, zero zabaw, kasy starcza³o od ostatniego do ostatniego, wspólne plany, odk³adanie pieniêdzy na cokolwiek...przeros³o go to wszystko...powiedzia³ mi, ¿e to nie dla niego, on woli siê jeszcze bawiæ...to ja pytam po cholerê chcia³ mnie za ¿onê, po co ¶lub itd...do dzi¶ nie rozmawiamy...w pl ¿yje siê w biegu, ledwo wi±¿e koniec z koñcem, nie zawsze mo¿na sobie pozwoliæ na co weekendowe imprezowanie itd...sama do dzi¶ nie mogê tego poj±æ, gdzie siê pogubili¶my, co by³o nie tak...na pewno niepotrzebnie wyjecha³am z roi do pl....do dzi¶ nie mogê siê tu nie odnale¼æ i odleg³o¶æ zepsu³a moje ma³¿eñstwo...ale wina jest po obu stronach
Przykro mi, ale wlasnie mysle,ze rzeczywistosc go przerosla...sama piszesz, ze Ty tez nie mozesz sie odnalezc

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Poka¿ wiadomo¶æ
I to najwzaniejsze Zuzanka. Jesli i TZ mysli jak ty to pewnie dacie rade.
Ja jak pisalam wczesniej, mam takie a nie inne doswiadczenia, wiem co odczuwalam i zwiazek na odleglosc nie jest dla mnie. Pewnie teraz gdy mam rodzine, jest dziecko i maz musialby wyjechac z granice i ta rozlaka twala by i 3 m-ce a nie tylko miesiac, a moze i widzielibysmy sie tydzien i znow musial by wyjechac na 3 m-ce zanim moglibysmy do niego dolaczyc, to moze bylo by inaczej, niz wtedy gdy sie bylo para tzw dochodzaca, czyli spotakalismy sie, a nie mieszkalismy ze soba i nic innego nas nie laczylo. Jestem tez o 10 lat starsza , mam inne oczekiwania niz kiedys, jestem dojrzalsza. Wkoncu coraz blizej mi do 40-tki i widze po sobie, ze inaczej podchodze do problemow, nawet tych samych. Inaczej je widze , nie irytuje mnie to co kiedys. wiec pewnie bylo by inaczej. Mimo to mam nadzieje, ze nie bede musiala sie przekonywac na ile w tej materii sie zmienilam.
Tobie zycze zeby sie udalo. Pol roku to nie duzo, chodz moze bardzo sie dluzyc.
Teraz jak mam rodzine chyba bym sie na taki zwiazek nie zdecydowa³a
Mysle juz troszke ,,inaczej,,
__________________
Nasz Wielki Dzieñ- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Mi³o¶æ Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 12:48   #24
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Witajcie kochane Ja równie¿ ¿yjê w zwi±zku na odleg³o¶æ od listopada. Jest mi bardzo ciê¿ko,przez to czasami siê k³ócimy . Najczê¶ciej ja zaczynam te k³ótnie niestety...Denerwujê siê tym, ¿e m±¿ ma tam spokój, nie musi wstawaæ do dziecka po kilkana¶cie razy w nocy, weekendy ma dla siebie. Wiem, ¿e nie powinnam siê denerwowaæ, bo by³a to nasza wspólna decyzja, ale czasami brakuje mi si³. Mê¿owi te¿ nie jest lekko bo têskni za mn± i za synkiem... S± jednak równie¿ wspania³e momenty w tym naszym rozstaniu i my¶li o tym, jak bêdzie cudownie kiedy w koñcu siê zobaczymy Nie mo¿emy siê doczekaæ kiedy bêdziemy ju¿ wszyscy razem. Najwa¿niejsze jest zaufanie i jak najlepszy kontakt ze sob± i do tego trzeba d±¿yæ Musimy wszystkie wierzyæ w to, ¿e bêdzie jeszcze dobrze - tego Wam i sobie z ca³ego serca ¿yczê
aniusia82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 13:08   #25
Zuzanka89
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 156
GG do Zuzanka89
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez aniusia82 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie kochane Ja równie¿ ¿yjê w zwi±zku na odleg³o¶æ od listopada. Jest mi bardzo ciê¿ko,przez to czasami siê k³ócimy . Najczê¶ciej ja zaczynam te k³ótnie niestety...Denerwujê siê tym, ¿e m±¿ ma tam spokój, nie musi wstawaæ do dziecka po kilkana¶cie razy w nocy, weekendy ma dla siebie. Wiem, ¿e nie powinnam siê denerwowaæ, bo by³a to nasza wspólna decyzja, ale czasami brakuje mi si³. Mê¿owi te¿ nie jest lekko bo têskni za mn± i za synkiem... S± jednak równie¿ wspania³e momenty w tym naszym rozstaniu i my¶li o tym, jak bêdzie cudownie kiedy w koñcu siê zobaczymy Nie mo¿emy siê doczekaæ kiedy bêdziemy ju¿ wszyscy razem. Najwa¿niejsze jest zaufanie i jak najlepszy kontakt ze sob± i do tego trzeba d±¿yæ Musimy wszystkie wierzyæ w to, ¿e bêdzie jeszcze dobrze - tego Wam i sobie z ca³ego serca ¿yczê
Podziwiam za wytrwa³o¶æ K³ótnie siê zdarzaj±, czy siê jest osobno czy razem, chocia¿ te na odleg³o¶æ s± trudniejsze do zniesienia. Najgorsze jest to, ¿e w przyp³ywie z³o¶ci mo¿na siê po prostu roz³±czyæ, a jak siê k³ócisz face to face to musisz drugiej osoby wys³uchaæ. Wierze, ¿e wam siê uda, a jak ju¿ bêdziecie razem, to nic was nie z³amie. Zahartujecie siê na ca³e ¿ycie
Zuzanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 13:13   #26
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 14 395
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez aniusia82 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie kochane Ja równie¿ ¿yjê w zwi±zku na odleg³o¶æ od listopada. Jest mi bardzo ciê¿ko,przez to czasami siê k³ócimy . Najczê¶ciej ja zaczynam te k³ótnie niestety...Denerwujê siê tym, ¿e m±¿ ma tam spokój, nie musi wstawaæ do dziecka po kilkana¶cie razy w nocy, weekendy ma dla siebie. Wiem, ¿e nie powinnam siê denerwowaæ, bo by³a to nasza wspólna decyzja, ale czasami brakuje mi si³. Mê¿owi te¿ nie jest lekko bo têskni za mn± i za synkiem... S± jednak równie¿ wspania³e momenty w tym naszym rozstaniu i my¶li o tym, jak bêdzie cudownie kiedy w koñcu siê zobaczymy Nie mo¿emy siê doczekaæ kiedy bêdziemy ju¿ wszyscy razem. Najwa¿niejsze jest zaufanie i jak najlepszy kontakt ze sob± i do tego trzeba d±¿yæ Musimy wszystkie wierzyæ w to, ¿e bêdzie jeszcze dobrze - tego Wam i sobie z ca³ego serca ¿yczê
Jka dlugo chcecie tak zyc?
Jakies konkretne plany?
Powodzenia
__________________
Nasz Wielki Dzieñ- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Mi³o¶æ Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 13:32   #27
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Poka¿ wiadomo¶æ
Jka dlugo chcecie tak zyc?
Jakies konkretne plany?
Powodzenia
Zuzanka89 dziêkujê za mi³e s³owa, Tobie równie¿ ¿yczê wytrwa³o¶ci i jak najszybszego spotkania i zamieszkania z T¯


blonde_hair Planujemy jak najszybciej siê da zamieszkaæ razem. M±¿ poszukuje odpowiedniego mieszkania dla nas a wtedy ja z synkiem do niego do³±czymy Jednak to jeszcze trochê potrwa niestety. Pozdrawiam
aniusia82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 15:30   #28
Zuzanka89
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 156
GG do Zuzanka89
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Ja mam nadziejê, ¿e zamieszkamy razem ju¿ we wrze¶niu, ale wszystko zale¿y od mieszkania i pracy.
Na pewno mam du¿o ³atwiej ni¿ aniusia82, bo nie mam dziecka, wiêc wymagania mieszkaniowe te¿ s± inne. Ale dla chc±cego nic trudnego, wszystkim nam siê uda, a w razie w±tpliwo¶ci zawsze mamy siebie
Zuzanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-19, 23:28   #29
Zuzanka89
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 156
GG do Zuzanka89
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

No i siê pok³ócili¶my. O jak±¶ pierdo³ê, zupe³nie bez znaczenia. Bez sensu Teraz bêdê sobie pluæ w mordê przez pó³ nocy Mog³am siê nie sprzeczaæ tylko daæ sobie spokój, ale nie przecie¿ ja zawsze muszê mieæ co¶ do powiedzenia. £yso mi i smutno
Zuzanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-25, 23:41   #30
Zuzanka89
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 156
GG do Zuzanka89
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ:(

Podbijam ten mój nieszczêsny w±tek Jest tam kto¶ jeszcze? Ja w³a¶nie szykujê prezent dla mojego T¯ i zastanawiam siê co takiego mogê mu daæ...
Zuzanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.