Problemy ze ślubem i weselem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 13:15   #1
Pettitka666
Przyczajenie
 
Avatar Pettitka666
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 9
GG do Pettitka666

Problemy ze ślubem i weselem


Witam!

Jestem redaktorem powstającego portalu weselnego. Dokładnie zajmuje się pisaniem artykułów związanych ze ślubem i weselem. Chcemy stworzyć portal, który będzie pomocny przy organizacji ślubu i wesela, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. W tym celu proszę wszystkie Wizażanki o poddanie pomysłów na tematy artykułów, które pomogą w sprawach związanych z weselem. Każdy pomysł będzie mile widziany. Chętnie dowiem się jakie miałyście problemy z organizacją waszych ślubów i wesel. Pragniemy, by na portalu znalazły się tylko rzetelne, pomocne i praktyczne informacje dlatego proszę Was o pomoc. Sama nie brałam jeszcze ślubu więc moja wiedza jest znikoma w tym temacie... Z góry dziękuję i pozdrawiam!

mój mail: beata.lupa@heuristic.pl lub lupettit@wp.pl
Pettitka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 14:00   #2
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Takich portali jest mnóstwo... A na każdym większość bezużytecznych i nijak oddających rzeczywistość artykułów.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 14:05   #3
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Takich portali jest mnóstwo... A na każdym większość bezużytecznych i nijak oddających rzeczywistość artykułów.
dokładnie
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 14:12   #4
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Moja opinia na temat takich artykułów - opisują oczywiste rzeczy, mało kiedy są ciekawe i można się z nich dowiedzieć czegoś nowego. Ja osobiście wolę poczytać wypowiedzi na forum, są bardziej opiniotwórcze
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:49   #5
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Pettitka666 poczytaj forum, tu znajdziesz mnóstwo pomysłów, z czym kto miał jakie problemy.
Jeszcze jedna sprawa, aktualizacja danych. Pełno jest stron, a tam same przestarzałe informacje.
Weźmy np dowód osobisty, od 2010 roku wyrobienie go jest darmowe
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 23:39   #6
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Popieram dziewczyny.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:59   #7
Pettitka666
Przyczajenie
 
Avatar Pettitka666
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 9
GG do Pettitka666
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Dziewczyny dlatego prosiłam Was o pomoc. NIE CHCĘ BY PROWADZONY PRZE ZEMNIE PORTAL BYŁ KOLEJNYM BEZUŻYTECZNYM PORTALEM ŚLUBNYM. Chcę by artykuły były przydatne, rzetelne i praktyczne jak zaznaczyłam na wstępie. Myślałam, że na tak dużym portalu jakim jest Wizaż znajdę pomoc i wsparcie by przy Waszej pomocy stworzyć coś fajnego i ciekawego. Widocznie się myliłam...

PS. Wszystkie problemy, które zostały poruszane na forach ślubnych już opisałam i brakuje mi tematów.
Pettitka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 10:16   #8
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Cytat:
Napisane przez Pettitka666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlatego prosiłam Was o pomoc. NIE CHCĘ BY PROWADZONY PRZE ZEMNIE PORTAL BYŁ KOLEJNYM BEZUŻYTECZNYM PORTALEM ŚLUBNYM. Chcę by artykuły były przydatne, rzetelne i praktyczne jak zaznaczyłam na wstępie. Myślałam, że na tak dużym portalu jakim jest Wizaż znajdę pomoc i wsparcie by przy Waszej pomocy stworzyć coś fajnego i ciekawego. Widocznie się myliłam...

PS. Wszystkie problemy, które zostały poruszane na forach ślubnych już opisałam i brakuje mi tematów.
Czytaj regularnie i uważnie forum - wizaż jest kopalnią wiedzy o problemach, ale nikomu nie bedzie się chciało opisywać wszystkich problemów specjalnie w jednym miejscu. Zresztą to byłoby trochę jak odrobienie za kogoś zdania domowego
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:19   #9
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Nie sądzę żebyś przekopała wszystkie fora ślubne.

Na takich portalach zazwyczaj znajdują się tak banalne rzeczy jak - sala, dobry zespół, formalności, fotograf. A to tylko kropla w morzu potrzeb.
Dla niektórych prawdziwym problemem jest wybór menu, odpowiedniej bielizny. Bardzo pomocny byłby artykuł na temat dobrych jakościowo materiałów na garnitur i suknię. Zestawienie trwałych kosmetyków. Opis popularnych i trwałych kwiatów na ślub. Podanie realnych kosztów wesela - przykładowo: mało któremu księdzu wystarczy już 200zł albo "co łaska". Gdzie można kupić ciekawe i tanie zaproszenia.
Właśnie dlatego, że na takich portalach brakuje rzetelnych informacji, mamy tyle postów na forum ślubnym. Bo tutaj informacje są stale uaktualniane, dopisywane, pochodzą z wielu źródeł. Najczęściej chcemy też znać konkrety - szukasz dobrego fotografa? Potrzebujesz konkretnego adresu, a nie opisu jak powinna wyglądać jego praca. Najlepiej z podaną od razu ceną za usługę. Pisząc artykuł nie jesteś w stanie podać tak dokładnych informacji.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."

Edytowane przez melleczka
Czas edycji: 2012-05-22 o 11:35
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:05   #10
Pettitka666
Przyczajenie
 
Avatar Pettitka666
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 9
GG do Pettitka666
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Nie sądzę żebyś przekopała wszystkie fora ślubne.

Na takich portalach zazwyczaj znajdują się tak banalne rzeczy jak - sala, dobry zespół, formalności, fotograf. A to tylko kropla w morzu potrzeb.
Dla niektórych prawdziwym problemem jest wybór menu, odpowiedniej bielizny. Bardzo pomocny byłby artykuł na temat dobrych jakościowo materiałów na garnitur i suknię. Zestawienie trwałych kosmetyków. Opis popularnych i trwałych kwiatów na ślub. Podanie realnych kosztów wesela - przykładowo: mało któremu księdzu wystarczy już 200zł albo "co łaska". Gdzie można kupić ciekawe i tanie zaproszenia.
Właśnie dlatego, że na takich portalach brakuje rzetelnych informacji, mamy tyle postów na forum ślubnym. Bo tutaj informacje są stale uaktualniane, dopisywane, pochodzą z wielu źródeł. Najczęściej chcemy też znać konkrety - szukasz dobrego fotografa? Potrzebujesz konkretnego adresu, a nie opisu jak powinna wyglądać jego praca. Najlepiej z podaną od razu ceną za usługę. Pisząc artykuł nie jesteś w stanie podać tak dokładnych informacji.
Dzięki wielkie za podanie kilku tematów. Pozbieram tylko rzetelne informacje na te tematy i zawre je w artykułach . Właśnie takich informacji potrzebuję. Dzięki nim mogę pisać tylko artykuły, które naprawdę będą przydatne, a nie tylko zapełnią portal
Pettitka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:09   #11
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Nie sądzę żebyś przekopała wszystkie fora ślubne.

Na takich portalach zazwyczaj znajdują się tak banalne rzeczy jak - sala, dobry zespół, formalności, fotograf. A to tylko kropla w morzu potrzeb.
Dla niektórych prawdziwym problemem jest wybór menu, odpowiedniej bielizny. Bardzo pomocny byłby artykuł na temat dobrych jakościowo materiałów na garnitur i suknię. Zestawienie trwałych kosmetyków. Opis popularnych i trwałych kwiatów na ślub. Podanie realnych kosztów wesela - przykładowo: mało któremu księdzu wystarczy już 200zł albo "co łaska". Gdzie można kupić ciekawe i tanie zaproszenia.
Właśnie dlatego, że na takich portalach brakuje rzetelnych informacji, mamy tyle postów na forum ślubnym. Bo tutaj informacje są stale uaktualniane, dopisywane, pochodzą z wielu źródeł. Najczęściej chcemy też znać konkrety - szukasz dobrego fotografa? Potrzebujesz konkretnego adresu, a nie opisu jak powinna wyglądać jego praca. Najlepiej z podaną od razu ceną za usługę. Pisząc artykuł nie jesteś w stanie podać tak dokładnych informacji.
DokładniePopieram wypowiedź. Szczerze mówiąc, to widziałam zawartość portali ślubno- weselnych i w żadnym, ale we wszystkich razem nie było tylu informacji, co na Wizażu.
Jakiś czas wcześniej jedna dziewczyna na Wizażu rzuciła hasło o tym, że chciałaby napisać poradnik ślubno- weselny. I co? Dziewczyny jej odradziły i słusznie, bo pomysł raczej się nie przyjął.
Dlaczego? Jest tyle informacji w internecie, na forach, w zasadzie powiedziane zostało niemal wszystko...a nowości i trendy są na bieżąco śledzone.
Życzę Ci powodzenia i wytrwałości, bo większość opinii będzie taka jak powyższe, to o czymś świadczy.Pozdrawiam

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2012-06-11 o 09:56
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 15:40   #12
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Problemy ze ślubem i weselem

Co więcej... Nowości i trendy stale się zmieniają. Większość artykułów na portalach ślubnych jest już przestarzałych. Czasami czytając je mnie śmiech ogarnia, bo piszą tam takie rzeczy, które każda z nas wie i uważa za oczywiste, a oni z tego robią największe mądrości świata. Przykładowo - dziś o sali nie wystarczy pomyśleć już pół roku czy rok przed jak można przeczytać na portalach - trzeba ją rezerwować nawet ponad 2 lata wstecz. A to ciągnie za sobą zespół, dobrego fotografa czy kamerzystę. Ludzie sami napędzają ślubny biznes i trzeba się z tym liczyć.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.