problem z obrona pracy licencjackiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 17:23   #1
astar89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3

problem z obrona pracy licencjackiej


Witam, mam spory problem z pracą licencjacką.
powtarzalam semestr ze względu na to, że promotorka nie dala mi wpisu z semminarium. zmieniłam promotora z jezykoznawczego na litereturoznawczego. poprosiłam w podaniu rowniez o pozostanie przy tym samym temacie. w sekretariacie powiedziano mi zebym sie zapytala czy nowa promotor sie na to zgadza. Nowa promotorka zgodzila sie tylko powiedziała ze nie pomoze mi w tym temacie bo ona sie na tym nie zna ale ja prace mialam juz poprawiona. dopiero na koniec semestru oznajmila mi ze to jest niemozliwe i zebym pisała nowa prace literaturoznawczą. bylam w tej sprawie u Dziekana, powiedzial mi ze nic w tej sprawie nie moge zrobic. na poczatku wrzesnia byłam w prorektoracie, powiedziano mi żebym napisała odwołanie opisala całą sytuacje. Dziekan sie nie zgodziła na to abym bronila tematu z poprzedniego seminarium. Promotorka zrobiła ze mnie idiotke powiedziała ze sie wcale nie zgodziła na to, i ze nie mam tego na pismie ze ona wyraziła na to zgode. mam na to świadka, ktory byl przy tej rozmowie i moze potwierdzic to że zgodziła sie na ten temat. sprawa ma byc rozwiązywana u Prorektor. jednak mysle ze nic z tego nie bedzie bo one nie chcą miec problemów i w ogole traktują mnie okropnie. Dziekan zagrozila mi ze bede musiala powtarzac rok. a semestr mam zaliczony. ten temat nie jest obecnie zatwierdzony, był w poprzednim roku ale chyba to jest nieaktualne, nie składalam pracy w dziekanacie. poprzednia promotorka nie chce abym sie u niej broniła chociaż jak zadzwonilam zaraz po tym jak dowiedziałam ze nie moge bronic sie z tym tematem u nowej promotorki czyli w czerwcu tego roku, powiedziała mi ze mnie przyjmie ale musi sie zapytac dziekan, nastepnie zadzwoniła do mnie i powiedziala mi ze to niemozliwe bo seminarium sie skonczylo.
moje pytania:
co moge w tej sprawie zrobic?
czy moge przenieść sie na inna uczelnie i tam bronić tematu?jak moge to zrobic? 3 rok mam zaliczony.

Prosze o odpowiedz
astar89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.