Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 20:19   #1
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122

Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?


Teraz używam Lolity Lempickiej i mimo że to edt, piszecie na KWC, że jest bardzo wyczuwalna. Ja również ją od siebie czuję, ale nikt poza mną, wiem, bo pytam. Tak samo było z Miss Dior Cherie, Acqua di Gioia, Jeanne, Idole, 212 sexy... mogę tak wyliczać w nieskończoność. Wyjątkiem był jedynie Poison, ale też bez szału. Dodam, że zawsze były to oryginały i używam sporo perfum, pryskam we wszystkie strategiczne miejsca, wchodzę w chmurkę itp, musiałabym chyba wylać na siebie pół. Co ciekawe, te same perfumy na kimś innym, np mojej siostrze, są wyczuwalne. Wkurza mnie to, bo po prostu bez sensu wydawać pieniądze i się pryskać. Nie chcę zabijać zapachem, ale żeby np było je czuć gdy przechodzę blisko. Może robię cos źle?Jakieś rady? Z zazdroscia czytałam wątek o komplementach, jakie słyszałyście na temat perfum, ja takich nie dostaję, bo po prostu nikt ich nie czuje
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:54   #2
Goban
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 64
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Oo, myślałem, że tylko ja mam ten problem, również ode mnie nie czuć żadnych perfum, chyba że wyleję na siebie pół flakonu.
__________________
Wymianka
Goban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:12   #3
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Alien, ale ty sie perfumujesz dla kogos czy dla siebie? Jesli dla siebie to nie widze zadnego problemu, bo mowisz ze od siebie je czujesz Wiec o jakim "bez sensie" mowisz Ja sie przyznaje, ze kupuje perfumy dla siebie, bo sama dla siebie lubie ladnie pachniec, a czy ktos je czuje czy juz nie to sprawa drugorzedna (chociaz milo slyszec komplementy).

Co do tego, ze nikt ich nie czuje. No to czasami mam tak samo jak ty. Wyperfumuje sie, czuje od siebie potezny oblok, podchodze do kogos i mowie: czujesz? A ten ktos, ale co? No zapach...i macham rekami, zeby popchac troche zapach w kierunku rozmowcy. A ten ktos: nic nie czuje No trudno, ja tam czuje

Jesli chodzi o miejsca to spryskiwania: to standardowo, kark, za uszami, szyja, dekolt, nadgarstki itp Szaliki, kolnierz kurtki itp
No i na skorze, ktora jest nabalsamowana, w sensie nawilzona, nie sucha, zapachy tez sie dluzej utrzymuja.

To chyba tyle tak na szybko.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:18   #4
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Teraz używam Lolity Lempickiej i mimo że to edt, piszecie na KWC, że jest bardzo wyczuwalna. Ja również ją od siebie czuję, ale nikt poza mną, wiem, bo pytam. Tak samo było z Miss Dior Cherie, Acqua di Gioia, Jeanne, Idole, 212 sexy... mogę tak wyliczać w nieskończoność. Wyjątkiem był jedynie Poison, ale też bez szału. Dodam, że zawsze były to oryginały i używam sporo perfum, pryskam we wszystkie strategiczne miejsca, wchodzę w chmurkę itp, musiałabym chyba wylać na siebie pół. Co ciekawe, te same perfumy na kimś innym, np mojej siostrze, są wyczuwalne. Wkurza mnie to, bo po prostu bez sensu wydawać pieniądze i się pryskać. Nie chcę zabijać zapachem, ale żeby np było je czuć gdy przechodzę blisko. Może robię cos źle?Jakieś rady? Z zazdroscia czytałam wątek o komplementach, jakie słyszałyście na temat perfum, ja takich nie dostaję, bo po prostu nikt ich nie czuje
Widzę, że nie jestem sama. Jedyny zapach, który się na mnie długo utrzymuje Eau des Merveilles - dwa dni go wyczuwam. Hypnotic Poison trzymał się trzy godziny. Natomiast reszta zapachów jest wyczuwalna przez pół godziny, może godzinę. Ostatnio dałam do powąchania koleżance nadgarstek skropiony DKNY Pure (psiknełam się godzinkę wcześniej) i kompletnie nic nie wyczuła.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:34   #5
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

szczerze-to nie sadzilam ze takie rzeczy sa mozliwe nie wiem co Ci doradzic
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:48   #6
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Mam to samo. Chociaż uwielbiam perfumy i mam ich trochę, to nawet nie jestem w stanie cieszyć się nimi w pełni. Z zazdrością czytam o tym jak inne perfumoholiczki rozsiewają wokół siebie zapachy. Mi się to nie zdarza. No, czasami się zdarza, ale wyjątkowo rzadko. Na przykład dopiero wtedy gdy użyję w ilości około 5-6 psików La Perli, Arpege, Habanity, Aoud Leather, Ambre Russe, Black Pearls, Youth Dew czy podobnych mocno aromatycznych, esencjonalnych i w zasadzie "gęstych" zapachów. Nie czuję z kolei nic, kiedy użyję czegoś lżejszego (no chyba, że będę psikać się kilka razy dziennie po 2ml). Chciałabym żeby wyczuwali je też inni i nie mam tu na myśli całej ulicy, ale osób, które są blisko - np. mój chłopak, moja mama czy inni, którzy też mogliby coś czuć. Zapach to też w jakiś sposób kreacja siebie, wyraz nastroju, ale nawet ja rzadko coś czuję. Mam nawilżoną skórę, często zanim użyję jakiegoś zapachu mam na skórze krem/balsam, ale to niewiele pomaga. Może liczy się to, że mam niskie ciśnienie i moje ciało produkuje mało ciepła? Zazwyczaj mi zimno, a wiem, że to właśnie ciepło ulatnia zapachy, dzięki niemu rozpływają się szybciej w powietrzu. To by tłumaczyło tezę, że moje ubrania nawet wypsikane czuć dopiero po bliskim kontakcie z nosem...Latem problem nie jest aż tak dotkliwy. Może o tę ciepłotę ciała chodzi? A raczej jej brak
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 00:40   #7
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Jeśli założymy, że skóra jest winowajca, to może rozwiązaniem byłoby pryskanie na włosy?
Przy słabo wyczuwalnych perfumach dla mnie jest to dobry sposób.
Można też mieć dyżurną apaszkę/szalik i na niego aplikować zapach.
Jednak mimo wszystko ja szukałabym zapachu wyczuwalnego, killera. Nie wierzę, że po pięciu psikach Aromatics Eliksiru Clinique albo Edenu też nie będzie nic czuć. Te akurat są bardzo kontrowersyjne, ale na liście "ogoniastych" perfum jest wiele przyjemnych kompozycji - tzn. łatwiejszych w odbiorze.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 03:02   #8
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Mozesz sprobowac polaczyc perfumy plus balsam z tej samej serii. Czy probowalas Angel? Wiem, ze nie musza Ci sie podobac ale jesli nawet one bylyby niewyczuwalne to rzeczywiscie bym pomyslala nad popsikaniem czegos extra zamiast skory.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 05:43   #9
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Teraz używam Lolity Lempickiej i mimo że to edt, piszecie na KWC, że jest bardzo wyczuwalna. Ja również ją od siebie czuję, ale nikt poza mną, wiem, bo pytam. Tak samo było z Miss Dior Cherie, Acqua di Gioia, Jeanne, Idole, 212 sexy... mogę tak wyliczać w nieskończoność. Wyjątkiem był jedynie Poison, ale też bez szału. Dodam, że zawsze były to oryginały i używam sporo perfum, pryskam we wszystkie strategiczne miejsca, wchodzę w chmurkę itp, musiałabym chyba wylać na siebie pół. Co ciekawe, te same perfumy na kimś innym, np mojej siostrze, są wyczuwalne. Wkurza mnie to, bo po prostu bez sensu wydawać pieniądze i się pryskać. Nie chcę zabijać zapachem, ale żeby np było je czuć gdy przechodzę blisko. Może robię cos źle?Jakieś rady? Z zazdroscia czytałam wątek o komplementach, jakie słyszałyście na temat perfum, ja takich nie dostaję, bo po prostu nikt ich nie czuje

Może spróbuj tricku z parafiną? Zobacz tutaj: http://skrzypiacy-atomizer.blogspot....2/11/trik.html

Generalnie trochę to dziwne bo zazwyczaj jest na odwrót.A pytałaś się kilku różnych osób?Bo czasami tak jest, ze niektóre nie czują zapachów itp.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 07:54   #10
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Ja i inny wyczuwają perfumy na mnie, ale ost odkryłam ze mieszając perfumy jakiekolwiek szczegolnie delikatne ulotne świeżaki z molecule 01 uzyskuje mocniejszy zapach
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:16   #11
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Jeśli założymy, że skóra jest winowajca, to może rozwiązaniem byłoby pryskanie na włosy?
Przy słabo wyczuwalnych perfumach dla mnie jest to dobry sposób.
Można też mieć dyżurną apaszkę/szalik i na niego aplikować zapach.
Jednak mimo wszystko ja szukałabym zapachu wyczuwalnego, killera. Nie wierzę, że po pięciu psikach Aromatics Eliksiru Clinique albo Edenu też nie będzie nic czuć. Te akurat są bardzo kontrowersyjne, ale na liście "ogoniastych" perfum jest wiele przyjemnych kompozycji - tzn. łatwiejszych w odbiorze.
Dokładnie. Mam ten sam problem co autorka wątku(różnimy się tylko tym, że HP diora dla mnie jest takduszące, że powoduje ból głowy) i jedynym wyjściem są dla mnie włosy tuż za uchem. Jako włosomaniaczka miałabym moralny problem z psikaniem alkoholem na długość włosów ale te przy skórze nie powinny bardzo ucierpieć
Próbowałam już psikać perfumami na zabalsamowaną skórę, zaoliwkowaną itp. i niestety nic to nie daje. Najlepiej działało podwyższenie pH skóry mydłem i smarowanie bezzapachowym silikonowym serum bez silikonów cyklicznych ale nie powiem żeby to była eureka.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-11-13 o 12:19
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 20:58   #12
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Ja dla siebie nie widze żadnego wytłumaczenie, bo nie mam niskiego ciśnienia, a wręcz wysokie, a i latem też na mnie nie czuć. Ponadto włosy pryskam i to sporo. Dziś zrobiłam test: spryskałam się Lolitą na szyi, dekolcie, pod i między piersiami, w zgięciach łokci, na nadgarstkach i na włosach, a potem na uczelni 2 razy dopsikiwałam na szyję i nadgarstki. Efekt? Nic. Nawet ja czuję bardzo leciutko, dopiero jak przytykam nos do nadgarstka to czuję, że jest słodycz.

Ktoś tam pytał, czy perfumuję się dla kogoś, czy dla siebie. W sumie to dla kogoś, bo ja sama nie bardzo lubię używać perfum, gdyż mam bardzo wrażliwy węch, który nie przyzwyczaja się do zapachów, więc tak naprawdę perfumy mnie męczą, bo czuję je cały czas, nawet jak nikt ode mnie nie czuje. Lubię za to, jak ktoś w moim otoczeniu "rozsiewa" wokół siebie zapach i też tak chcę, tym bardziej, że mam ładne perfumy

Jeśli chodzi o Angela, to nie testowałam, ale co ciekawe, jak jestem w perfumerii i daję po psiku na nadgarstki, to potem słyszę od koleżanek, że "śmierdzę", wiec nie wiem, czy dopiero testery na mnie czuć (choć przecież mówi sie, że one wcale nie są mocniejsze), czy te moje perfumy z internetowych perfumerii (różnych) są takie słabe... Killery lubię, ale przecież latem też chciałabym pachnieć jakąś Escadą...

Dzisiaj to juz normalnie się wkurzyłam, chyba pół tej Lolity wylałam. Lepszy byłby efekt z perfumami Avonu
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:37   #13
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Alienku kurcze skora jest rozna i moze tak reaguje na perfumy niestety,ale nie sadze ze na ciuchach sie nie trzyma....sprobuj dac sobie odpoczac od perfum i otoczeniu, ktore byc moze przyzwyczailo sie juz do tego ze jestes zawsze wypachniona i rowniez nic nie czuje .......a tak serio dlugo uzywasz juz tej lolity

a moze zrob test ....wypachniona odziez wloz do szafy i niczym nie psikaj sie ze dwa dni .....daj odpoczac zmyslom......jesli po tym czasie czujesz cokolwiek mysle ,ze i inni tez czuja.....w sumie inni moga na Tobie nic nie czuc bo rowinie dobrze sami moga byc wypachnieni od stop do glow .....


Doczytalam ,ze dopsikalas sie na uczelni pare razy....a tam zmysl powonienia moze byc dobrze nadszarpniety.....ciekaw ile ludzisk tam jest dobrze dopsikanych ..........

Edytowane przez ania105
Czas edycji: 2012-11-13 o 21:45
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 22:08   #14
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez ania105 Pokaż wiadomość
ciekaw ile ludzisk tam jest dobrze dopsikanych ..........
U mnie można ze świecą można szukać takich ludzi. Praktycznie nikt niczym nie pachnie.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 22:39   #15
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
U mnie można ze świecą można szukać takich ludzi. Praktycznie nikt niczym nie pachnie.
..potwarz....
Wiec na pewno sie wyrozniasz

Edytowane przez ania105
Czas edycji: 2012-11-13 o 22:40
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 08:52   #16
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Teraz używam Lolity Lempickiej i mimo że to edt, piszecie na KWC, że jest bardzo wyczuwalna. Ja również ją od siebie czuję, ale nikt poza mną, wiem, bo pytam. Tak samo było z Miss Dior Cherie, Acqua di Gioia, Jeanne, Idole, 212 sexy... mogę tak wyliczać w nieskończoność. Wyjątkiem był jedynie Poison, ale też bez szału. Dodam, że zawsze były to oryginały i używam sporo perfum, pryskam we wszystkie strategiczne miejsca, wchodzę w chmurkę itp, musiałabym chyba wylać na siebie pół. Co ciekawe, te same perfumy na kimś innym, np mojej siostrze, są wyczuwalne. Wkurza mnie to, bo po prostu bez sensu wydawać pieniądze i się pryskać. Nie chcę zabijać zapachem, ale żeby np było je czuć gdy przechodzę blisko. Może robię cos źle?Jakieś rady? Z zazdroscia czytałam wątek o komplementach, jakie słyszałyście na temat perfum, ja takich nie dostaję, bo po prostu nikt ich nie czuje
Lolita i EDT jest słabo wyczuwalna , pozostałe, Aqua di Gioia też MDch też bardzo szybko znika (według mnie mocne one nie sa) Po prostu niektóre nie są zbyt "ogoniaste"
Napisz ile ich używasz i gdzie bo trudno wnioskować, może poza tym, że są słabe, dajesz ich za mało Większości EDT zazwyczaj daję 5 psików, jeśli dajesz np jeden na nadgarstki i rozcierasz to za mało.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-14 o 08:54
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 15:28   #17
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

A jak jest u Was z Womanity? Trzyma sie Was? Ja jestem zazskoczona, ze po pol godzinie juz nic na sobie nie czuje, nie mowiac o tym, zeby przy jakims ruchu ale wwachujac sie w nadgarstek nie czuje... Mam oryginalne probki... ogolnie z wiekszoscia zapachow nie mam problemow jesli chodzi o trwalosc, a tu Mugler i takie cos?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:04   #18
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
A jak jest u Was z Womanity? Trzyma sie Was? Ja jestem zazskoczona, ze po pol godzinie juz nic na sobie nie czuje, nie mowiac o tym, zeby przy jakims ruchu ale wwachujac sie w nadgarstek nie czuje... Mam oryginalne probki... ogolnie z wiekszoscia zapachow nie mam problemow jesli chodzi o trwalosc, a tu Mugler i takie cos?
To mnie teraz zdziwiłaś. Womanity, jak wszystkie Muglery trwa na mnie po kilkanaście godzin.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:26   #19
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
A jak jest u Was z Womanity? Trzyma sie Was? Ja jestem zazskoczona, ze po pol godzinie juz nic na sobie nie czuje, nie mowiac o tym, zeby przy jakims ruchu ale wwachujac sie w nadgarstek nie czuje... Mam oryginalne probki... ogolnie z wiekszoscia zapachow nie mam problemow jesli chodzi o trwalosc, a tu Mugler i takie cos?
Womanity testowałam chyba z rok temu i trzymały się oczywiście jak przyspawane.

Niemniej zauważam tendencję spadkową w zapachach Muglera.Angel, Angel Innocent nie są już tak trwałe jak kiedyś więc nie zdziwiłabym się jakby już w Womanity pogrzebali.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 17:14   #20
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
To mnie teraz zdziwiłaś. Womanity, jak wszystkie Muglery trwa na mnie po kilkanaście godzin.
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Womanity testowałam chyba z rok temu i trzymały się oczywiście jak przyspawane.
Dziekuje A wiec wina pewnie lezy po stronie mojej skory... Szkoda
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 19:48   #21
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Lolita i EDT jest słabo wyczuwalna , pozostałe, Aqua di Gioia też MDch też bardzo szybko znika (według mnie mocne one nie sa) Po prostu niektóre nie są zbyt "ogoniaste"
Napisz ile ich używasz i gdzie bo trudno wnioskować, może poza tym, że są słabe, dajesz ich za mało Większości EDT zazwyczaj daję 5 psików, jeśli dajesz np jeden na nadgarstki i rozcierasz to za mało.

Napisałam wyżej ile na siebie wylałam, uważam, że to dużo jak na markowe perfumy i gdybym ich tak używała co dzień, to chyba po tygodniu flaszka byłaby pusta. Acqua też dużo lałam, bo chciałam jak najprędzej skończyć. Wiesz, nawet nie chodzi mi o ogon, ale żeby np. czuła koleżanka, która siedzi obok mnie. To frustrujące, że pryskam sie perfumami i efekt jest żaden. Włosy mi mocniej pachną odzywką

Dzis wypryskałam się Idole'm i czuję go do teraz, a znów nikt ode mnie nie poczuł Nie jest to na pewno wina tego, jak ktos wyzej pisał, że na co dzień chodzę wypachniona, bo tak nie jest, jak nigdzie nie wychodzę to sie nie perfumuję, a inni też nie są przyzwyczajeni, bo ani sami nie pachną, ani ja im nie pachnę. Chyba jestem bezzapachowa jak bohater "Pachnidła"
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 21:17   #22
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mam nietypowy problem - nie czuć na mnie perfum. Jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez ania105 Pokaż wiadomość
..potwarz....
Wiec na pewno sie wyrozniasz
A owszem, przynajmniej przez pierwszą godzinę pobytu na uczelni. Szczęście, że istnieją sample i można się dyskretnie dopsikać.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.