Niechęć do seksu, partner nie dochodzi.. :/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-16, 22:57   #31
wanillasky
Raczkowanie
 
Avatar wanillasky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
GG do wanillasky
Dot.: Niechęć do seksu, partner nie dochodzi.. :/

Dopamine99 - wystraszylam sie ze piszesz do mnie :p

czarnulka_90- to odpada..;/ probowalam.
__________________
trzeba coś z tym zrobić..


70-68-67-66-65-62-60...-58

Filipku, miłości moja ;*
23.08.2010
wanillasky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:31   #32
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Niechęć do seksu, partner nie dochodzi.. :/

Napisałaś ,że unikasz seksu głównie dlatego ,że on nie dochodzi ?
Mam podobny problem (założyłam nawet wątek) tylko tu jest na odwrót ..ja nie mam orgazmu ii jak sami mi ostatnio powiedział unika seksu dlatego ,że go to męczy i stresuje.
Zastanawiałam się , czy to może być wystarczający powód ,ale jak widać po Twojej wypowiedzi jest to jednak dość istotne.
Przyznam ,że tj mój pierwszy partner i także nie mam doświadczenia w tej materii.Z nim straciłam dziewictwo i na początku z powodu wstydu i takiej niezaradności spowodowanej brakiem doświadczenia, byłam przysłowiową "kłodą".Sam seks też nie był dla mnie jakoś wybitnie przyjemny.Z czasem trochę się rozkręciłam tzn mam na myśli seks w nietypowych miejscach pieszczoty oralne.Nabrałam więcej odwagi.. No po prostu staram się nie zniechęcać tylko coś robić , dokładać większych starań , sprawdzać co mu daje największą przyjemność bo jednak ważne jest dla mnie aby było mu ze mną dobrze .
A Ty mam wrażenie ,że za bardzo odpuszczasz..i niczego się nie uczysz tzn nie próbujesz poznać ciała swojego partnera.Być może wstyd i Twoja niska samoocena Cię blokuję.
Jednakże nie rozumiem jak można całkowicie stracić ochotę na seks z kimś kto Cię kręci i kogo przede wszystkim kochasz bo tak deklarujesz.
Twoja sytuacja w związku nie jest dobra ,zresztą sama masz tą świadomość.. Myślę,że jeśli nie zaczniecie rozmawiać i pracować nad tym to rozpadnie się ta znajomość (czego oczywiście nie życzę prędzej niż myślisz).
Więcej wiary w siebie i chęci do działania!
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.