Wstrętna fałdka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-15, 14:59   #1
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168

Wstrętna fałdka


Drogie Kobietki! Powiedzcie mi jakimi cwiczeniami mozna zlikwidowac taka faldke znajdujaca sie pod piersiami? Strasznie mnie ona denerwuje, zwlaszcza jak usiade, bo wtedy dopiero robi sie widoczna.... Cwicze codziennie brzuch, staram sie jak moge, ale nie potrafie sie jej pozbyc...
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 16:09   #2
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wstrętna fałdka

mi sie wydaje, ze jak zgubisz kilka kilo to problem sam zniknie
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 18:25   #3
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Wstrętna fałdka

Do brzyszków dołącz ćwiczenia na prostowniki grzbietu i plecy oraz klatke piersiową (nie bój się tych ćwiczeń). "Wyprostują" Ciebie i ujędrnią skóre. Nie zapominaj także o aerobach
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 18:57   #4
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Wstrętna fałdka

Grazia a czy moglabys mi podac kilka przykladowych, prostych do wykonania w domu cwiczen na klatke piersiowa i plecy? Z gory dziekuje
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 20:06   #5
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Wstrętna fałdka

Ćwiczenie na prostowniki grzbietu: połóż się na brzuchu, ręce przed sobą zgięte, łokcie wysoko, dłonie pod brodą, nogi złączone. Unieś głowe jak najwyżej wraz z klatka piersiową i opuść, powtarzasz ok.20 razy ostatnie powtórzenie zatrzymujesz w górze licząc do ok.30.
Klatka piersiowa: podstawą sa oczywiście pompki (nawe te damskie), kształtuja ramiona, plecy i klatke piersiową; wyciskanie leżącjeżeli nie masz ciężarków weż w ręce 1l butelki z wodą), połóż sie na podłodze (najlepiej gdybyś "zbudowała" sobie ławke tzn. zestaw krzesła na których mogłabyś położyc się, nogi na ziemi zgiete w kolanach, wtedy możesz wykonywac pełniejszy ruch), ręce rozstawione, łokcie na wysokości ramion, palce dłoni zwrócone do siebie, prostujesz ręce wykonując łuk, ztrzymujesz nad klatką piersiową, to ćwiczenie można wykonywać na stojąco wtedy jednak wieksza prace wykonują ramiona.
Usiądź plecy wyprostowane, dłonie w pozycji modlitwy na wysokości klatki piersiowej, oddalone od niej ok. 10cm, napieraj na dłonie jakbyś chciała coś ścisnąć, skupiając się na skurczu klatki piersiowej i mięśni skośnych brzucha.
Mam nadzieje że jest to do odczytania oczywiście jest więcej ćwiczeń na te partie ale opisane przeze mnie należą do podstawowych.
Jeżeli masz jakieś pytania chętnie odpowiem. Zachęcam również do zjażenia na stronki związane z fitessem, a nawet kulturystyką, zawierają one fachowe opisy ćwiczeń.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 20:24   #6
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Wstrętna fałdka

Grazia dzieki wielkie Jestes kochana Od dzis bede miec nowe cwiczonka do swojego zestawu pozdrawiam
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.