Wesele w Gliwicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 17:47   #1
margot86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12

Wesele w Gliwicach


Witam, czy ktos moze mi polecic fajna sale weselna w Gliwicach lub okolicy?(fajnie gdyby byly mozliwe noclegi). Osobiscie zastanawiam sie nad Zajazdem Idylla i Hotelem Argentum? Czy ktos tam byl na weselu lub organizowal wlasne i moze sie podzielic opinia? z gory dzieki
margot86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:46   #2
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wesele w Gliwicach

Wiem, że ładnie jest w hotelu Tawerna w Kleszczowie osobiście tam nie byłam, ale mam stronę internetową tylko, że tam noclegi nie są zbyt tanie, ale możesz sobie zobaczyć http://www.hotel-tawerna.pl/
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:36   #3
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Wesele w Gliwicach

w okolicy Gliwic jest kilka fajnych sal- nowa "Mag" maja swoja stronke, "siedem światów"-czy jakos tak:P na trynku, w Ostropie duza sala-Balaton, "pod wiązem" wójtowa wieś,nad Dzierżnem za Pyskowicami jest fajna i tania sala, w Argentum bylam sie zorientowac i mi sie nie podobalo ani ceny ani sala-kwestia gustu ale za pokoj na jedna noc 120 zl to sporo,sala na 80 os a jedzenie dokladnie wyliczone;/ w "Tawernie" mi sie nie podobalo ale to tez kwestia tego co sie komu podoba i ile chce wydac... jest mnostwo miejsc w okolicy Gliwic wiec warto pojezdzic i poszukac!!
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 12:27   #4
margot86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Gliwicach

dzieki ja szukam restauracji razem odrazu z hotelem, bardzo jestem ciekawa opini na temat zajazdu idylla, ale nie moge zadnych znalezc w internecie. A co jeszcze myslicie o karczmie u karola w rudnie?
margot86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:08   #5
anna010181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Gliwicach

Witam.Co wiecie na temat "TAWERNY " w Kleszczowie?? jak z organizacją wesel?? warto? jedzenie?? obsługa?? warto?? ... prosze o odpowiedź
anna010181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:16   #6
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Wesele w Gliwicach

ja byłam w tawernie zobaczyć jak to wygląda i mi się nie podobało-ciasno na sali, goście posadzeni na dwóch poziomach i potem dylemat kto ma siedziec pod schodami a kto na górze, koło sali zaraz droga szybkiego ruchu...o jedzeniu nie powiem nic bo nie wiem
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:51   #7
anna010181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
ja byłam w tawernie zobaczyć jak to wygląda i mi się nie podobało-ciasno na sali, goście posadzeni na dwóch poziomach i potem dylemat kto ma siedziec pod schodami a kto na górze, koło sali zaraz droga szybkiego ruchu...o jedzeniu nie powiem nic bo nie wiem

ok, dzięki w takim razie gdzie Wy macie swoje wesele???
anna010181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 05:10   #8
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Wesele w Gliwicach

Ja robię wesle w Białym Domu w Rybniku-Ochojcu. Kościół mam na Trynku więc tylko wyskakuję na Rybnicką i 15 minut w sobotę i jesteśmy. A sala godna polecenia - mnie się bardzo podoba. Jeśli wesele jest oddalone od kościoła choćby kilometr to i tak trzeba mieć jakis autobus wiec jak już transportować to nie ma moim zdaniem aż tak wielkiego znaczenia czy 5 czy 15 km
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:26   #9
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Wesele w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez margot86 Pokaż wiadomość
dzieki ja szukam restauracji razem odrazu z hotelem, bardzo jestem ciekawa opini na temat zajazdu idylla, ale nie moge zadnych znalezc w internecie. A co jeszcze myslicie o karczmie u karola w rudnie?
moi rodzice byli tam na weselu i wrócili bardzo zadowoleni. dobre jedzenie i fajna "klimatyczna" sala
aicila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:36   #10
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Wesele w Gliwicach

Tawerna dla mnie odpada. wiejski wystrój a cena niewiele niższa, goście stłoczeni połowa z nich siedzi pod schodami...odpada, choć co się komu podoba.
Balaton, pojechałam kiedyś zobaczyć to cudo i okazało się że przed wejściem do budynku stoi karawan. Wiem że w budynku jest zakład pogrzebowy a wesele robi się obok, ale karawan przed wejściem :O Odpada.
Pod Gliwicami z hotelami masz: hotel Silvia z salą balową i bankietową; Niewiesze z Ośrodkiem Laguna i w Kozłowie "Pod Platanem"- wszystkie mają swoje strony internetowe ale najlepiej samemu oglądać bo nijak się to ma do rzeczywistości
Większość sali nie ma hotelu. W samych Gliwicach masz hotel Mikulski z bardzo dobrze przygotowaną ofertą, ale niektórzy narzekają że to jednak przy stacji benzynowej i Trzy Światy gdzie też oferta jest ładna, ale jedzenia dość mało i noclegi bardzo drogie. Więc wybór się zawęża. Zawsze można jeszcze kombinować hotele pracownicze w Łabędach które są tanie i ładnie zrobione plus sala w mieście.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 12:15   #11
aga__b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez margot86 Pokaż wiadomość
Witam, czy ktos moze mi polecic fajna sale weselna w Gliwicach lub okolicy?(fajnie gdyby byly mozliwe noclegi). Osobiscie zastanawiam sie nad Zajazdem Idylla i Hotelem Argentum? Czy ktos tam byl na weselu lub organizowal wlasne i moze sie podzielic opinia? z gory dzieki

Polecam zarowno osobom mieszkajacym w glwicach jak i rybniku hotel-restauracja TAWERNA w Kleszczowie. Wspaniale miejsce na zorganizowanie wesela. Mila obsluga, przepyszne jedzenie - ktorego nikomu nie zabraknie, piekny wystroj i tanie noclegi. Standard pokoi ******. Super. Wszystko jak w zegarku. Goraco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
aga__b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 12:38   #12
smoczeqjk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Gliwicach

witam.ja osobiscie polecam tawerne.mialam tam wesele w pazdzierniku i obsuga extra jedzienie dobre nic nam nie zginelo jak trzeba bylo cos extra dostawic czy zrobic to nie bylo problemu szefowa tez bardzo pomocna pokoje super sala lustrzana ladna impreza byla przednia takze polecam Tawerne
smoczeqjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 22:09   #13
KarolinaBartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Gliwicach

Osobiście polecamy hotel/restaurację Tawerna, która SUPER zorganizowała Nasze wesele, które odbyło się 18 sierpnia 2012! ) Ciągle słyszymy od rodziny i znajomych MEGA POZYTYWNE komentarze na temat tak dobrego jedzenia i dużej jego ilości!! Dodatkowo, obsługa na MEDAL! Do samego rana uśmiechnięta i reagująca na wszelkie prośby gości Dzięki takim ludziom ten Ważny dla Nas dzień minął tak jak sobie Wymarzyliśmy!! Pani Kasia (kierowniczka restauracji) - zawsze życzliwa i uśmiechnięta - doradza we wszystkich aspektach organizacji wesela! A co lepsze jej rady okazują się STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ (hurtownia, ciasta, tort)! ) Dzięki temu chciało by się by ten Dzień trwał WIECZNIE!! ) Wielki Uściski dla Wszystkich z Tawerny i do zobaczenia przy innych okazjach! **
KarolinaBartek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:43   #14
beatrycze67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Gliwicach

Bylam na poczatku sierpnia w Tawernie na weselu mojego bratanka na sali na gorze i absolutnie nie polecam, mam wrazenie ze te pozytywne opinie w internecie wypisuja pracownicy...
Ale do rzeczy: sala niby jest na 100 osob, na tym weselu bylo ich ok. 70 i scisk byl taki ze przy obiedzie wszyscy sie tracalismy lokciami. Co wiecej mialam "przyjemnosc" siedziec pod schodami, nie wiem kto w ogole dopuscil siedzenie w tym miejscu, to zagraza zyciu i zdrowiu uczestnikow, sama kilka razy sie uderzylam. Mlodzi wybrali najlepsze menu, a na obiedzie kazdy wzial po kawalku miesa i nikt wiecej miesa nie doniosl, polmisek byl pusty po chwili od podania! O wszystko trzeba bylo sie upominac, a to zeby sosu doniesli, a to napoje czy zeby starli podloge jak cos sie wylalo.
Poza tym jedzenie ok, gdyby nie to ze caly nastepny dzien po weselu ja i maz mielismy sensacje zoladkowe, maz mniejsze bo pil alkohol, ja prowadzilam wiec nie pilam i biegalam do wieczora co chwile do toalety, a w nocy chyba mialam goraczke. Nie jadlam "podejrzanych" rzeczy ktore dlugo staly, stawiam ze rosol byl cos nieteges bo byl bardzo przesolony i troche zajezdzal, ale myslalam ze to od podrobow, ktorych ja normalnie do rosolu nie daje. Oczywiscie Mlodym wszyscy wpierali ze wszystko super i pysznie, ale miedzy soba kazdy mowil co mysli, szkoda tych dzieciakow ktore tyle za to wesele zaplacili, a dostali takie cos...
Na parkiecie sufit jest tak nisko ze co wieksi panowie musieli uwazac na glowe w czasie podskakiwania, momentalnie robilo sie duszno jak tylko wiecej osob wyszlo, mimo klimy.
Na plus jedynie byla duza ilosc toalet, to ze bylo w nich czysto oraz duzy ogrodek z placem zabaw dla dzieci.
Najgorsze jest to ze corka kolezanki ma tez zarezerwowana te sale na nastepny rok i teraz nie wiem czy jej w ogole mowic o moich wrazeniach, bo sie zalamie! Mam juz swoje lata i na wielu weselach bylam, ale jeszcze nigdy sie nie strulam na weselu jedzeniem ani nie siedzialam w takim scisku przy stole.
beatrycze67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:56   #15
forezka
Przyczajenie
 
Avatar forezka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele w Gliwicach

A ja wręcz odwrotnie niż poprzedniczka mogę z czystym sumieniem polecić hotel/restaurację Tawerna. Moje wesele odbyło się tam w czerwcu 2011 roku i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Jedzenie wszystkim bardzo smakowało, nikt się nie zatruł a drugiego dnia wszystko było świeżo gotowane! Organizacja na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Specjalistka Pani Kasia bardzo uprzejma i życzliwa osoba, bardzo dobrze potrafi doradzić w każdej kwestii. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Goście też bardzo miło wspominają całe przyjęcie! Okolica bardzo spokojna, z dala od miejskiego szumu, ogród i plac zabaw dla dzieci. REWELACJA
forezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 18:21   #16
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Wesele w Gliwicach

Hej dziewczyny
Czy ktoś miał wesele w Silvi w Sośnicowaicach? Jakie wrażenia? Jak wygląda cenowo?
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 16:48   #17
Hotel LAGUNA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Gliwicach

reklama

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2014-04-29 o 19:30 Powód: reklama
Hotel LAGUNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 17:48:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.