Nos? Poliki? Broda? ;c - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-30, 22:48   #1
julia7173
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 15
Red face

Nos? Poliki? Broda? ;c


Wizażanki, pomocy! Chciałbym waszej rady co do jednego z moich większych kompleksów - nosa i ogólnego kształtu twarzy. Nie cierpię swojego profilu, czuję się niekomfortowo wiedząc, że ktoś patrzy właśnie na profil mojej twarzy. Dlatego prosiłabym o szczerą (bo wiadomo, że w realu mi nie powiedzą prawdy, wszyscy mówią, że przesadzam, ale jakoś im nie wierzę :/ ) opinię, czy naprawdę ten profil - nos wygląda tak źle jak myślę. I jeszcze te okropne policzki, ehh, nie jestem gruba, a mam poliki jak chomik I nic nie mogę z tym zrobić. Plus ta broda, bez kształtu... Dołączam więc zdjęcia i naprawdę proszę o szczerość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poliki.jpg (54,2 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nos2.jpg (57,6 KB, 65 załadowań)
julia7173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 23:39   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nos? Poliki? Broda? ;c

Kompleksy. Nos masz ładny, prosty, klasyczny z profilu. Jeśli Ty masz kompleksy to ja z moim nosem chyba powinnam sobie w łeb strzelić.
No może jedynie ciut podbródkiem bym się na Twoim miejscu martwiła, ale wystarczy schudnąć jakieś 5 kilo i to wpływa na wyszczuplenie podbródka.
Nos moim zdaniem ładny, ładne usta - bardzo ładnie wykrojona górna warga, więc to są atuty warte podkreślania. Policzki można optycznie wyszczuplić np. konturowaniem, więc w czym problem?
Możesz zaryzykować schudnięcie z 5 kilo i zobaczyć czy twarz się zmieni. Pewnie tak będzie. A nosem serio ja bym się nie martwiła. Powiedziałabym nawet, że biorąc pod uwagę ogólne proporcje jak najbardziej pasuje do Twojej twarzy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 23:39   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Nos? Poliki? Broda? ;c

wyglądasz normalnie i wymyślasz a na dodatek masz ładny, prosty nos
wnioskuję też, że jesteś młodziutka jeszcze więc takie bardziej "puchate" rysy twarzy nie powinny dziwić, minie par lat i na pewno Ci się rysy twarzy wyostrzą więc daj sobie trochę czasu
a tymczasowo to proponuje pooglądać na youtube filmiki o konturowaniu twarzy, dobry - i wcale nie ciężki - makijaż potrafi zdziałać cuda
a poza tym nawet jak Ci powiemy, że faktycznie jest coś nie tak to co z tym zrobisz? pomijając fakt, że zapewne nic sobie nie zoperujesz to już na pewno nie zoperujesz całej twarzy więc po co się zadręczać?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 15:00   #4
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Nos? Poliki? Broda? ;c

julia7173-masz prosty ladny nos wszytsko proporcjonalne nie potrzebna ci zadna operacja plastyczna
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2016-01-31 o 15:01
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 16:59   #5
Hael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Nos? Poliki? Broda? ;c

Bardzo ładny profil, taki secesyjny, słynny malarz Alfons Mucha bardzo często malował kobiety z takim profilem.
Jedyne co mogę doradzić z mojej strony to pozbyć się głupich kompleksów. Ja rozumiem jak niektórzy rodzą się z nieciekawym kształtem twarzy i mają kompleksy ale tutaj wszystko jest ładnie, gładko i w dodatku piękny kształt ust.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11950579_2.jpg (205,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mucha-job.jpg (229,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zodiac-1896.jpg (375,1 KB, 9 załadowań)
Hael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 17:59:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.