Farbowanie włosów po extremalnym wypadaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 10:47   #1
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa

Farbowanie włosów po extremalnym wypadaniu


Szukałam podobnego wątku, ale nie znalazłam więc zakładam
Przez 3 tyg wypadały mi okrutnie włosy, ale naszczęście troche ich zostało. Jednak ich kolor jest straszny, mega odrosty z siwymi włosami i odcień od słońca zrobił sie rudy Musze pofarbować, bo z tym czymś nie da się chodzić Ale powinnam zastosować coś "lekkiego" i mało inwazyjnego we włosy...ale co?? o to pytanie...macie coś sprawdzonego na przyciemnienie moich włosów, żeby nie spowodować ich ponownego wypadania???
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 10:56   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Farbowanie włosów po extremalnym wypadaniu

Włosy są bardzo osłabione i nie powinnas ich jeszcze farbować ( swoją drogą powinnaś się dowiedziec dlaczego tak wypadały),farba nie wchodzi w rachubę, jesli bardzo przeszkadza Ci ich kolor możesz spróbowac szamponetki, henna tez jest łagodniejsza( z tym, że nie zaleca sie jej nakładania na włosy farbowane nie-henną), ale szczerze mówiąc nie jest powiedziane, że po tych srodkach włosy nie będa Ci wylatywały( kiedyś u mnie właśnie szamponetka wytępiła wiele włosów z głowy).Na Twoim miejscu jeszcze bym poczekała.

Były też wątki o naturalnym przyciemnianiu włosów, wywarami itp-poszukaj w wizażowej wyszukiwarce, ale sama nie stosowałam, nie wiem jak wpłynią one na kolor i stan włosa.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:04   #3
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Farbowanie włosów po extremalnym wypadaniu

Przyczynę wypadania kłaczków (wydaje mi się) znam, bo byłam u dermatologa i jest to łysienie androgenowe, czyli raczej nie ma to nic wspolnego z farbami itp. Cociaż podejrzewam zwiększone wypadanie od szamponetki właśnie tak jak piszesz...dlatego boję się jak ognia szamponetek Ale nie wiem, czy wytrzymam z takimi włosami dlugo,bo pracuje i muszę jakoś wygladać...spróbuję może szamponu koloryzującego:/
Dziekuję Mariti za odzew!!
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:06   #4
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Farbowanie włosów po extremalnym wypadaniu

Cytat:
Napisane przez agulkaa
Przyczynę wypadania kłaczków (wydaje mi się) znam, bo byłam u dermatologa i jest to łysienie androgenowe, czyli raczej nie ma to nic wspolnego z farbami itp. Cociaż podejrzewam zwiększone wypadanie od szamponetki właśnie tak jak piszesz...dlatego boję się jak ognia szamponetek Ale nie wiem, czy wytrzymam z takimi włosami dlugo,bo pracuje i muszę jakoś wygladać...spróbuję może szamponu koloryzującego:/
Dziekuję Mariti za odzew!!

Pisalam juz watku "piekne i zdrowe wlosy" dla mnie to glupota malowac włosy jak ma sie powazny problem . Agulkaa to ze ci ten Neril pomógł nie znaczy ze Twojego problemu nie ma. Ty musisz wszystko aby te Twoje włosy byly na glowie a nie jeszcze je osłabiac.Przepraszam Cie za szczerosc, ale darowałabym sobie i unikała wszystkiego co moze im szkodzic.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:26   #5
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: Farbowanie włosów po extremalnym wypadaniu

posłuchaj, nie używaj żadnych szamponów koloryzujących, bo to też niszczy włosy!
Użyj henny i tylko henny do włosów, najlepiej w proszku. W proszku najlepiej pokrywa też siwe włosy, a przy tym jak je pielęgnuje! Ja farbuję tylko henną i mam takie błyszczące, zdrowe włosy, że aż jedna babka na ulicy mnie zaczepiła czym farbuje włosy. Przy tym to nie drogi wydatek. To normalne, że z każdym myciem trochę ci kolorku ubędzie, ale zapewniam, że nie cały, napisz co zdecydowałaś...
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.