Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-26, 23:24   #1
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Arrow

Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu


WITAM !!!
nURTUJE MNIE NAPRAWDę JAK DLA MNIE OGROMNY PROBLEM,mianowicie w krótkim czasie schudłam około 10 kg,nie była to tylko moja zasługa bo wziełam serie zaiegów wspomagającch-edyrmologie i kilka na vipa,

Z diet wyzuciłam ziemniaki i białe pieczwo,jesli chodzi o ilosc niczego nie ograniczałam, zaz naczam jednak,iz odżywiam sie zdrowo-duzo warzyw,owowcow,jgurty itp,slodkiego nic nie pijam wogole,kawy tez nie pijam wogole, jednym moim grzechem jest uwielbiaa czekolada.....

Moim najwiekszym problemem jest to,ze straciłam swoja twarz,zrobiła sie
taka trupia,obciagnieta, nie ma jakichkolwiek sladow po moich policzkach,no i ilans odchudznia wyszedl na minus bo ponoc strasznie jestem chuda(wszyscy mi to mowia,zreszta sama widze te wstajace zebra) ZA TO na udach wcale nie schudłam tak jak chciałam a ta partia ciała była moim glównym celem

Jednak, jesli chodzi o ciało,myślę ,iż regularnymi ćwiczeniami,uda mi sie uformowac jakies miesnie i wyrzeżbić ciało i ponaciagac skore(a cwicze i to bardzo duzo).Nie chciałabym znowu przytyć, chodzi mi tylko o te policzki..!:rolleyes :

Czy isnieje jakas dieta dzieki ktorej przybyło by mi troszke tluszczyku na twarzy| ale tylko tam?
Moze zastosowac jakas diete i dodtakowo cwiczenia na dolna partie ciała?

Bardzo mi zalezy ay moje policzki powrociły do swojego stanu poprzedniego,ale policzki a nie PUPA I UDA.bez interwencji chirurga, bo w ostatatecznosci mysle o przeszczepie tkanki lub ostrzykaniu ich jakims kwasem,choc wolalabym tego uniknąć.

PROSZE NAPRAWDE ZALEZy MI NA WASZEJ POMOCY!!!!!
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 11:37   #2
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu

oj myślę że taka twoja uroda że chudniesz na twarzy, raczej powinnaś przytyć, to pewnie w tych miejscach znowu odłoży się stkanka tłuszczowa, a nad udami popracuj wykonując systematyczne ćwiczenia, wtedy się to wszystko zrównoważy.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:05   #3
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu

jej przeczytałam to co wcześniej napisałam......straszne błędy.....dziewczyny przeprszam pisałam na szybko!!!

Sathi ja wiem,ze powinnam przytyć nawet ostatnio przytyłam 1 kg ale wydaje mi się ze poszło w uda a nie w policzki . Ćwiczę dosc reguralnie. Zastanawia mnie tylko i wyłącznie to, czy nie wybrac sie z moim jadłospisem do spcjalisty dietetyka z prośbą o ustalenie jakiegos specjalego jadłospisu,nie wiem nie znam się myśle poprostu cały czas o tym jak przytyć na policzkach,ale nie utyć w bioderkach więc może jakiś specjalista ułoży mi dietę....która w tym pomoże (biorąc pod uwagę mój tryb życia i sporty jakie uprawiam), warto wybrać się do specjalisty? pozdrawiam!!!
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 00:47   #4
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu

Cinanter, myślę, że wiesz, że to niemożliwe aby przytyć tylko w policzkach Żadna dieta Ci w tym nie pomoże. Przecież są osoby szczuple z okrągłymi policzkami i grube z chudymi twarzami. Taka uroda i musisz sie z tym pogodzic, albo przytyc tak jak radzila Sathi i zajac sie sportem aby wyszczuplic uda.
Ja z kolei mam okragle policzki i tez jestem niezadowolona
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:46   #5
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu

hym faktycznie wiem,ze jakiejś specjanej diety napewno nie znajde, moze poprostu zastanawiało mnie czy dobrze sie odżywiam,wiadomym jest ze np przy ćwiczeniach pewna grupa pkoarmow buduje mięśnie chodzi o pokarmy białkowie ,chłopaki zajadają się ryżem i kurczakami , właściwie to sama nie wiem o co mi chodzi chyba głupoty tu piszę..bo zastanawiać się co buduje tkankę tłuszczową...przecież to wiedza przedszkolna,jeżeli nie wcześniej

Ostatnio zaczełam więcej jeść,już widzę poprawę na wadze (choc nie wiem czy powinno mnie to cieszyc)i jeśli chodzi o biust-zrobił się ładniejszy...licze tylko na te policzki...Oczywiście codzinnie ćwicze dolne partie ciała conajmiej przez poł h, jednakże i tak boję się,iż tam przytyje... Zastanawiam się jednak czy to wogóle możliwe,tzn ze nie przytyje w udach jesli bede je cwiczyc. Wiadomym jest ,ze jeśli ćwiczymy to kalorie są spalane ogólnie a nie w jakiejś tam części ciała, skąd mam pewność, ze jeśli zjem posiłek który przewyższa moje zapotrzebowanie kaloryczne i sumiennie będę ćwiczyć na dolne partie ciała to akurat tam ten tłuszczyk się nie odłoży???Szczególnie jeśli kiedyś w przeszłości najpierw odkładał się właśnie tam(zaznaczam,iż kiedyś wgóle nie ćwiczyłam dolnch partii ciała). Może to pytanie jest naiwne ale naprawde nie znam się datego też zastanawiam się nad nim.

pozdrawiam serdecznie!!!
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:51   #6
lolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 7
Dot.: Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu

witam cinanter na poczatku gratuluje ci efektow odchudzania!!! co do buzi to sie nie przejmuj na pewno ladnie wyladasz mam pytanko w jakim czasie schudlas te 10 kg i ile wyniusl cie koszt tych zabiegow wyszczuplajacych?buziaczk i
__________________
...Vivere militare est...
lolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:46   #7
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu

Ciekawi mnie bardzo co to za zabiegi o ktorych piszesz? Czy na prawde sa takie skuteczne?
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 09:24   #8
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu

nie nie mam ślicznej twarzy, śliczną twarz to miałam i mówi mi to każdy napotkany znajomy, sąsiedzi nawet sprzedawcy ze znajomych sklepów znając mnie tylko z widzenia pytają czy nie jestem chora.........aż tak źle wyglądam ..
Byłam wczoraj u chirurga plastycznego,jak mu pokazałam zdjęcie przed i po odchudzaniu powiedział,ze nie dziwi się moim rodzicom,którzy wręcz mówią mi wprost, iż niesamowicie zbrzydłam,zresztą gdybym tu te zdjęcia dołaczyła to byście sie pewnie przestraszyły

zaproponował mnie 2 opcje, albo przestrzep tłuszczu, co 1 może całkowicie się wchłonąć 2 może wchłonąć sie nierówno 3 jednak mi ta opcja bardziej odpowiada od drugiej 4 zabieg jest tańszy

albo znowu przybrać (grrrrrrrrrrrrr) tak aby policzki uwydatniły się naturalnie a później tłuszcz z ud odessać,mnie ta opcja wogóle się nie podoba bo 1 po co tyle pracowałam i 2 jakoś tak nie specjalnie mam ochotę znowu przybierać w udach dlatego też pytałam Was co sądzicie o tym aby przytyć i ciągle ćwiczyć dolne partie ciała czy jest to możliwe aby ten tłuszcz dzięki tym ćwiczenią się nie odłożył???
Wogóle"Jestem po odsysaniu tłuszczu...Jak to brzmi...."

Co do zabiegów na mnie podziałały super, miałam tkankę tłuszczową bardzo zbitą, bez cienia cellulitu, samymi ćwiczeniami tkanka naprawde była nie do zdarcia, ale edyrmologia pięknie ją rozbiła i przygotowała do spalenia, zaczynałam z wagą ponad 60 był moment że ważyłam 48 ale to za mało teraz jest opytmalne 52... Zaznaczam ,ze nie spadłam z biustu, tylko z tej twarzy...

tu opisywałam swój problem przed:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116586
Nio pozdrawiam WAs serdecznie
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 09:27   #9
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Odzyskac Twarz Po Odchudzaniu

acha na wadze starciłam w około 1,5 miesiąca a zabiegi w sumie wyszły mnie 2000zł(15xedyrmologia+ 4xvip) czyli troche dużo,ale lepsze niż wydawać fortune na kremy ,które i tak nie działają...
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.