Farby które kłamią!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-30, 14:54   #61
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Farby które kłamią!!!

garnier... zaskoczył mnie gdy kupiłam farbę reklamowana przez panią Brodzik (miodowy brąz)... a tu wyszedł rudy!!!!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:13   #62
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Farby które kłamią!!!

mimo wszystko chyba jednak wazne jest na jaki kolor sie farbuje, jaki jest naturalny, kiedy ostatnio sie farbowalo i czym - ja farbowalam masa roznych farb i kolorow i ZAWSZE mi wychodzil taki jak na opakowaniu.
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 19:06   #63
Ilele
Przyczajenie
 
Avatar Ilele
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez beti** Pokaż wiadomość
Nie znalazłam jeszcze farby która by mi jednolicie pofarbowała włosy- zawsze odrosy są jaśniejsze a końcówki wkońcu robą się czarne.
A może nie potrafisz farbować odrostów??? Ja zawsze nakładała, farbę na same odrosty, trzymałam ok 45-55 minut, pieniłam i takie spienione (uorzednio zwilżone) trzymałam jeszcze 5 minut. Nigdy odrostów nie miałam widocznych, a kolor był jednolity. Końcówki przeciez nie wymagają tak długiego trzymania na włosach. A czas 45-55 minut jest wynikiem tego, że przy palette pigmenty nie chcą wnikać we włosy, więc trzeba ten czas wydłużyć.
__________________
A woman's anxieties about her appearance often make her susceptible to seduction
Ilele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:28   #64
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Farby które kłamią!!!

mo oczywiśjak wszyskim po palette brąz wyszedł kruczo czarny
a po safirze nektar księzycowy wyszły mi szaro zielono brązowe fujj
a po londzie popielaty blond wszyscy myśleli że osiwiałam taki wyszedł kolor
popioławaty
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:28   #65
Safira
Raczkowanie
 
Avatar Safira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Oj, nie wiem, czy kiedykolwiek kolor wyszedł mi taki, jak chciałam No, może farbując Garnier Nutrisse (ciemne kolory) miałam to, co chcialam, choć raczej do 4 myć góra. Najgorzej wspominam farbowanie Garnier color naturals. Kolor miedziany kasztan. Za pierwszym razem wyszedł mi ładny, ale zmył się baaardzo szybko. Po dłuższej przerwie, dałam mu szansę i zamiast rudych włosów, byłam prawie czarna Moja mama użyła natomiast z tej serii odcienia blond, a wyszedł jej również czarny - nie do pomyślenia. Koszmar. Farby z wellatonu równiez pozostawiają wiele do życzenia. Odcienie ciemne wychodza zawsze jak czarne i zgadzam się, że są zbyt trwałe. Po prostu czerń na zawsze, niezmywalna. Palette, szampony do 24 do w moim wypadku zawsze porażka. Ciemna czekolada wyszła mi smołowato czarna, kasztan jak bury brąz. Wella Safira, mimo, iż dosyć droga, to już totalna pomyłka. Kolor drzewo hebanowe na opakowaniu był bardzo ładny, taki brąz z mahoniem, coś w tym stylu. Na głowie miałam czerń i to taką brzydką, burą, bez wyrazu.
U mnie kasztan Patette wyszedl jak ohyda prawie czarna śliwka!!!
__________________
"Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie"

Safira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:08   #66
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Farby które kłamią!!!

W moim przypadku wielka porazka okazal sie rowniez Garnier. Na opakowaniu taki ladny kolor (blond), wyszedl po pierwsze ciemniejszy, po drugie wpadajacy w rudo-zielony....koszmar. Po tym doswiadczeniu pozegnalam sie z drogeryjnymi farbami i od tej pory uzywam profesjonalnych (na szczescie mam kolezanke fryzjerke) albo ide do salonu. Szkoda nerwow.
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:25   #67
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Farby które kłamią!!!

a ja wlasnie wczoraj farbowalam SAFIRA kaszmirowy braz...na ciemnym blondzie wyszly miedziano-rude pasma;( cale szczescie ktos tu napisal,ze szybko sie zmywa..nie moge sie doczekac!!!!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 16:42   #68
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: Farby które kłamią!!!

Mi nie podpasowała Safira i jeszcze Palette - kolor wyszedł nie taki jaki chciałam: miał byc czarny z fioletowymi refleksami a wyszedl paskudny fiolet mimo iz nakladalam farbe na ciemne wloski i do tego ta trwałośc (wbrew pozorom nie są zbyt trwałe - u mnie wypłukiwały się nawet jak nie uzywałam szamponu przeciwłupieżowego). Za to mogę poleci Londę - trwały i ładny kolor. Co jednak do Londy to radzę uważac na kolor ciemny blond bo po pofarbowaniu jasnych włosów (np. jasnych blodn, czy blond) wychodzą kasztanowe... ogólnie to farba ok
cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:08   #69
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Talking Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja za to po farbie czekoladowy braz mam czekoladowy braz, nawet moglby byc troche ciemniejszy
to chyba zalezy od rodzaju wlosow - jak lapia farbe.

Anwen, a siostra sprawdzila czy w kartoniku jest wlasciwa tubka? wiesz, czasem dzieciom w sklepie sie nudzi. czasem panie na kasie spradza czy wszystko ok, a czasem nie...

moj typ klamliwej farby - Joanna Naturia Dziki Kasztan. to nie byl dziki kasztan, a najzwyklejsza w swiecie rudzizna


Ja tez mam nieprzyjemne doswiadczenie z farba palette, mam ciemne braz wlosy, chcialam rozjasnic do sredniego brazu, efekt - rudawy kasztan , natomiast 2 tyg pozniej pobieglam po szampon koloryzujacy Garnier Czekoladowy Braz i do tej pory (4 tydzien - myje wlosy codziennie) mam sliczny kolorek .
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 13:20   #70
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Farby które kłamią!!!

kurcze dziewczyny szkoda ze wczoraj nie przeczytalam tych waszych opinii
wlasnie jestem po "przyciemnianiu" naturalnego szarego blondu farba palette braz mokka i mam czern na wlosach...eh
najgorsze ze za 6 tygodni slub i to moj wlasny a ja nie wiem co mam zrobic z wlosami zeby wygladaly bardziej naturalnie a nie jak czarny chelm na glowie.
czytalam wasze posty zeby myc w dobrze cieplej wodzie i w szamponach przeciwlupiezowych, wyprobuje
a co do Paletty to szczerze odradzam.
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 16:00   #71
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Farby które kłamią!!!

Ja już nigdy nie zaufam Palette :P Używałam jakis czas temu identycznej farby jak siostra Anwen, mialam sredni blond, chcialam go delikatnie rozjasnic/podkreslic a wyszedl prawie czarny, z akcentem na bury i nijaki :P Dzięki Bogu że się tak szybko zmył.
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 19:12   #72
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Farby które kłamią!!!

jeszcze tak jedna z joanny nie pamiętam nazwy ale kolor perłowy blond wyszedł mi czerwony
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 21:21   #73
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Farby które kłamią!!!

Garnier 100% kolor się wypłukuje z zastraszającym tempie (zarówno czarny jak i ten czerwony mocno odcień)
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 21:50   #74
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Farby które kłamią!!!

nie polecam safiry, miałam odcień arabskie noce, nie widać było w ogóle efektu, tyle tylko, ze odrostów nie miałam. w dodatku mam wrażenie, ze odświeżacz koloru strasznie niszczy wlosy (oprócz tego, że nie dziala).
Ogólnie w farbach denerwuje mnei to, że po tygodniu kolor zmywa sie do bordo a mnie zależy na fiolecie, fioletowej czerni. Oszaleć można
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:49   #75
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Farby które kłamią!!!

namoich wlosach ta farba zostawila piekny blond odrost i czarna reszte, swoje naturalne wlosy mam w kolorze ciemny braz! wiec nie mam pojecia skad ten blond!!!!!!!!!to byl pierwszy i ostatnio raz!!!!ja generalnie wole jak kolor jest ciemniejszy niz jak wychodzi jasniejszy niz na opakowaniu ale tego sie nie spodziewalam, numery na tubce i zgadzaly sie z opakowaniem....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000000000033309.jpg (1,2 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000000000033305.jpg (3,8 KB, 22 załadowań)
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 00:10   #76
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Farby które kłamią!!!

no mi kolor wyszedl jak na opakowaniu, tylko szybko sie wyplukal

Z Garniera Garnier Krem jest ok a ta druga zielona (nie pamietma nazwy) to tez padło:/
]
A teraz znowu mam Schwarzkopf Brillance (odmiane Luminance) i mam super kolor i super trwałość. Polecam.

I polecam szampon nivea do wlosow farbowanych ;]
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.