Świąteczne Panny Młode - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 08:27   #61
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Świąteczne Panny Młode

ja tez poluje na diademik dzis sie przejde musze cos kupic bo do slubu 4 dni
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 10:39   #62
mare nostrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Świąteczne Panny Młode

ja biorę ślub 25 grudnia taki magiczny dzień, tylko ze jeszcze nie mam sukni ba nawet żadnej nie przymierzałam byłam w salonie chciałam zwykła prostą białą suknie bez jakichkolwiek dodatków, pani mi powiedziała że ta suknia kosztuje 2,5 tys zdębiałam bo te marszczone dziwne były o połowę tańsze i zastanawiam się czy nie uszyć sukni, tylko ze nie znam żadnego salonu w Krakowie, a na forum dziewczyny mówiły, żeby nie szyć u Maji, to jedyny salon jaki znam ehh obrączek też nie mamy, ale z ato juz zaproszenia w połowie rozdane jak zwykle wszystko będziemy robić na ostatni dzwonek taki nasz urok,
mam gdzieś zdjęcia bolerek jak znajdę link to wkleję, dosyć ładne i dużo tańsze od tych które prezentowałyście wyżej koszt był chyba w okolicy 100zł
pozdrawiam wszystkie zimowe i nie zimowe pany młode
mare nostrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 10:25   #63
justynek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 75
Dot.: Świąteczne Panny Młode

No i diademik będę miala z allegro,wygrałam aukcje i niedlugo powinien do mnie dotrzec...nowy podobno 99$ mnie z przesyłka wyniesie 55zl.jest w formie opaski wysadzanej perełkami i cyrkoniami ,u poprzedniej właścicielki ślicznie wyglądał na wloskach...pozdr
justynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 06:14   #64
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Świąteczne Panny Młode

hej, ja własnie wypisuję zaproszenia i mnie szlag trafia. juz sama nie wiem jak pisać, odmieniać nazwiska czy nie? ja wy piszecie. czy odmieniac tylko imie a nazwisko normalnie? czy tez odmienic ? czy jak? odpiszcie!!!
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:14   #65
ka_ro_li_na
Raczkowanie
 
Avatar ka_ro_li_na
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Londyn / UK
Wiadomości: 167
Dot.: Świąteczne Panny Młode

a to już zalezy od nazwiska, jedne sie odmienia a inne nie! ja też miałam taki problem, więc najpierw sprawdz jak brzmi w odmianie, jak "dziwnie"- to nie odmieniaj.
__________________
Dzieci nie odchodzą,zmieniają tylko datę swojego przyjścia.
Aniołek* 1,07,2009
wykres:
: http://28dni.pl/ka_ro_li_na/wykresy/2009-10-05

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kruop47uw.png


ka_ro_li_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 01:54   #66
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Wiolka1984 Pokaż wiadomość
hej, ja własnie wypisuję zaproszenia i mnie szlag trafia. juz sama nie wiem jak pisać, odmieniać nazwiska czy nie? ja wy piszecie. czy odmieniac tylko imie a nazwisko normalnie? czy tez odmienic ? czy jak? odpiszcie!!!

Polecam cały watek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60754 "Jak wpisać nazwisko na zaproszeniu"
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 07:10   #67
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
dzięki m.a.r.t.a zabieram sie do czytania

SoNeRa a ty czasem nie zapomniałaś o nas?? odezwij się. opowiadaj

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-26 o 19:08 Powód: post pod postem
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 14:01   #68
żabcia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Świąteczne Panny Młode

witam wszystkie przyszłe żony(i nie tylko) .ja tez mam slub 29 grudnia i uwazam, ze to jest wspanialy okres na slub zwlaszcza, ze to jest czas swiateczny i wszystko bedzie podwojnie piekne .co do tych slubnych przygotowan to jestem zadowolona,bo jak narazie wszystko idzie wedlug naszych planow,chociaz jest tego troche,ale tak szczerze mowiac cieszymy sie oboje wraz z Moim Ukochanym.suknie zamowilam z katalogu,poniewaz nigdzie nie moglam znalezc takia jaka ja chcialam,i z tego co wiem juz sie szyje,orkiestra,kamerzyst a,fotograf,sala,kosciol,i td.juz rok temu bylo zamowione,poniewaz chcac-nie chcac wyjechalismy za granice.gdy tylko wrocimy to dopiero zacznie sie bieganina,bo chcielibysmy zeby wszystko bylo zapiete na ostatni guzik.a do tego czasu mozemy sie przynajmniej soba zajac.mam pytanie co sadzicie o ksiedze gosci weselnych? aby kazda osoba badz rodzina wpisywala zyczenia lub jakis wiersz na dole strony a na gorze zdjecie z nimi pozdrawiam
żabcia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 21:44   #69
ka_ro_li_na
Raczkowanie
 
Avatar ka_ro_li_na
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Londyn / UK
Wiadomości: 167
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Bardzo fajny pomysł i jaka pamiątka!!!!! zdecydowanie popieram.
Możesz wykorzystać duży album do zdjęć (taki gdzie się wkleja zdjęcia), a który z zewnątrz wygląda jak stara księga. Widziałam takie.Chyba że znajdziesz jakiś nie tuzinkowy notes.
pozdrawiam
__________________
Dzieci nie odchodzą,zmieniają tylko datę swojego przyjścia.
Aniołek* 1,07,2009
wykres:
: http://28dni.pl/ka_ro_li_na/wykresy/2009-10-05

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kruop47uw.png


ka_ro_li_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:25   #70
Martaele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Witam wszystkie Panny Mlode, ktorym niestraszne mrozy (mam nadzieje, ze ich nie bedzie, tylko snieg - hihi),
ja slubuje 15 grudnia tego roku i jestem bardzo szczesliwa. 20 grudnia sa moje urodziny, a 25 mojego przyszlego meza (niezle to brzmi). Grudzien byl zawsze dla nas szczesliwy - w tym miesiacu zaliczylismy pierwszy pocalunek - poza tym zdazymy przed urodzinami i bede mogla sie chwalic, ze wyszlam za maz w wieku 28 lat.
Wczoraj zamowilam dj'a, sukienka mam z wyprzedazy kolekcji (z 2850 na 1600), super karczma z kominkiem, bom zmarzluch i naprawde wielu ludzi, ktorzy przez te 10 lat nam kibicowali.
Chocby nie wiem co, bedzie pieknie, oby bylo bialo, czego zycze sobie i WAM.
P.S. Jak sie pokaze zdjecie to prawie moja sukienka - lekka i wygodna, bo mam zamiar sie wytanczyc.
Aha, a myslalam jeszcze o prezentach dla gosci - co powiecie na bombki z zyczeniami od nas?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja sukienka.jpg (9,2 KB, 41 załadowań)
Martaele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:31   #71
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Świąteczne Panny Młode

pomysł z bombkami bardzo mi się podoba jest orginalny !
Ja ślubuję w dniu moich urodziń tj. 19 stycznia, chociarz to już nie święta to zima jak najbardziej więc ślędzę ten wątek z zaciekawieniem.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 13:59   #72
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
pomysł z bombkami bardzo mi się podoba jest orginalny !
[...]
mi też ten pomysł się podoba
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 15:15   #73
mare nostrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Świąteczne Panny Młode

my kupiliśmy na allegro, podziękowania dla rodziców wraz z księgą gości, mogę podać namiary na sprzedawce, nam sie bardzo podoba ta księga, mam tylko nadzieję że goście chętnie się wpiszą,
co do bombek to genialny pomysł może my też coś takiego zrobimy
mare nostrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 19:35   #74
Martaele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Świąteczne Panny Młode

No to sie bardzo ciesze, bo jak podliczylam ile musialabym wydac na drewniane mikolajki + slodycze, to mi skora scierpla. Jestem z Wroclawia i jest tu kilka hurtowni z ozdobami choinkowymi, wiec powinno byc ok. A dla gosci, ktorzy sie pojawia tylko w kosciele (pewnie sporo ich bedzie, bo chodzilam z TZ do jednej klasy w liceum) - pyszne lentilki w celofanie, zawinietym wstazka. Moje zdolnosci manualne sa mininalne, ale z tym sobie poradze. Chyba
Martaele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 10:50   #75
żabcia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Świąteczne Panny Młode

witam
mi tez sie podoba ten pomysl zwlaszcza ze bombki beda dobrze wykorzystane bo beda wisialy na choince.
żabcia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 19:33   #76
kahellla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Hej dawno mnie nie było chociaz wciąz śledzę co u was. Ja właśnie jutro idę po welon, chciałam tzw. mgiełkę i długi, i nie rozumiem czemu takie pieniądze chcą za kawałek materiału (dzięki bogu za krawcowe) Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie to mam zamówiną etolę i umówiłam się z kuzynką która ma białe futro ze mi je porzyczy na wszelki wypadek. Pozatym walczymy z zaproszeniami i gośćmi, zapraszacie singli z osobami towarzyszącymi ? pewnie wypada ale lista gości rośnie
kahellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:45   #77
żabcia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Hej u nas tez jest taki problem bo mamy kilka mlodych osob tzn.od 16-18 lat i zastanawiamy sie czy prosic wraz z os.towarzyszaca ale po glebszym zastanowieniu jednak wypada zaprosic chociazby te osoby nie mialy nikogo. a czy myslalyscie nad tym zeby zrobic jakis prezent dla swojego przyszlego meza i podarowac go w dniu slubu?mysle ze to fajny pomysl
żabcia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 15:11   #78
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Świąteczne Panny Młode

w koncu trafilam na odpowiedni watek, wprawdzie slub 7 ale tez grudnia, nic hucznego, zwykly obiad dla rodzinki i kilku naprawde waznych nam osob. no i wlasnie zastanawiam sie jak to wszystko zorganizowac... slub mamy cywilny o 10,30 wiem, troche dziwna data ale nam zalezalo jak najszybciej ;-) wiem, ze z rana bedzie nerwowka, fryzura, makijaz, kwiaciarnia itd... ale chodzi mi konkretnie o to, ze slub jest rano, potem chcielibysmy sobie zrobic zdjecia - mam nadzieje, ze uda sie w plenerze, wszystko zalezy od pogody - a potem obiad, zdecydowalismy sie na taki rodzaj swietowania z powodow rodzinnych nie bede sie o tym rozpisywac, ale nie chodzi nawet o koszty. troche martwi mnie to, jak to wszystko bedzie wygladac, nigdy nie bylam na takim "obiadku slubnym" i sama nie wiem jak to powinno sie odbyc, ile powinno trwac i co po tych paru godzinach zrobic z goscmi, dodam, ze slub jest w piatek. czy waszym zdaniem powinnismy jeszcze przejmowac sie co z goscmi po obiedzie? czesc z nich jest z poza szczecina, gdzie to wszystko sie odbedzie wiec wiem na pewno, ze musimy zalatwic noclegi ale co dalej? moze to glupie pytania ale jednak mnie troche to trapi, nie chcem zeby ktokoliwek sie czul niezrecznie, czy nie wiedzial co ze soba zrobic, zlwaszcza jak pisalam wyzej to naprawde nie duza grupa okolo 30 osob, wiekszosc rodzinka. pozdrawiam i czekam na wasze opinie
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:01   #79
kahellla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Hej
Rozumiem że się martwisz że goście zjedzą obiad i będą czekali na dalszy rozwój imprezy a tu trzeba im powiedzieć koniec. Przyszło mi do głowy, że po zjedzonym obiedzie można by puścić muzykę wasz pierwszy taniec poczym podziękować gościom za przybycie i opuścić imprezę w amerykańskim stylu - tzn. państwo młodzi uroczyście wsiadają do samochodu i odjeżdżają w podróż poślubną wszyscy im machają sypia konfetti.
kahellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 09:40   #80
mare nostrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Jasne że można opuścić w amerykańskim stylu skoro to Wasza najbliższa rodzina i znajomi, to będą rozumieć.
Ty się niczym nie martw, masz myśleć o Tym dniu być wesołą i szczęśliwa, a nie zestresowana
mare nostrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 11:26   #81
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kahellla Pokaż wiadomość
Hej
Rozumiem że się martwisz że goście zjedzą obiad i będą czekali na dalszy rozwój imprezy a tu trzeba im powiedzieć koniec. Przyszło mi do głowy, że po zjedzonym obiedzie można by puścić muzykę wasz pierwszy taniec poczym podziękować gościom za przybycie i opuścić imprezę w amerykańskim stylu - tzn. państwo młodzi uroczyście wsiadają do samochodu i odjeżdżają w podróż poślubną wszyscy im machają sypia konfetti.
Cytat:
Napisane przez mare nostrum Pokaż wiadomość
Jasne że można opuścić w amerykańskim stylu skoro to Wasza najbliższa rodzina i znajomi, to będą rozumieć.
Ty się niczym nie martw, masz myśleć o Tym dniu być wesołą i szczęśliwa, a nie zestresowana
dzieki dziewczyny od razu mi lepiej jeszcze troche czasu wiec jeszcze na pewno bede myslec. co do tego opuszczenia gosci w stylu amerykanskim musielibysmmy chyba sami wypozyczyc auto na weekend zebysmi mogli sami "uciec"...na pewno to przdyskutuje z narzeczonym. jeszcxze raz dziekuje
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 12:28   #82
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Hmmm, mówcie co chcecie, ale zimowe śluby są bardzo romantyczne Marzę o takim
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:49   #83
kahellla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Świąteczne Panny Młode

hej
Wiecie co rozwiazałam problem tzw. okrycia wierzchniego. Bardzo mi się podobala etola ale taki szal z futra fajnie pasowala do sukni tylko problemem byla cena bo w salonach zyczyli sobie od 160 za wypożyczenie a kupno 2 razy tyle. Poszlam do sklemu z mateialami i kupilam piekne sztuczne futerko za 60 zł. Uważajcie bo wszystko co ma w nazwie "ślubne" ma podwojoną cene
kahellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 10:07   #84
mare nostrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Świąteczne Panny Młode

to prawda, buty białe 50% droższe niż czarne, ten sam fason, to samo tyczy się kapelusza i bolerek ehh ja sobie trochę rzeczy znalazłam na allegro, ale faktycznie wszystko co ma w nazwie "ślub" jest sztucznie windowane
mare nostrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 14:16   #85
żabcia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Świąteczne Panny Młode

hej dziewczyny,ten piękny dzień zbliża sie do nas wielkimi krokami,a czy myślałyście nad tym jak on faktycznie będzie wyglądał?czy wszystko będzie po waszej myśli?czy trafi sie jakaś gafa na weselu bądz ślubie?hmmm......
najważniejsze jest to ze będzie to najpiękniejszy dzień w naszym życiu(i naszych partnerów oczywiście),wiele par których znam mówiło ze nie wiele pamiętają z wesela,bo to wszystko tak szybko sie działo,czasami aż za szybko,także dziewczyny proponuję aby w ten dzień szczególnie zająć sie swoim ukochanym bo przecież ten dzień już sie nigdy nie powtórzy,tylko tyle co będziemy mogły sobie oglądnąć płytę z wesela i zdjęcia
zyczę każdej z osobna wymarzonego śubu!
żabcia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 07:12   #86
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Cytat:
Napisane przez żabcia07 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,ten piękny dzień zbliża sie do nas wielkimi krokami,a czy myślałyście nad tym jak on faktycznie będzie wyglądał?czy wszystko będzie po waszej myśli?czy trafi sie jakaś gafa na weselu bądz ślubie?hmmm......
najważniejsze jest to ze będzie to najpiękniejszy dzień w naszym życiu(i naszych partnerów oczywiście),wiele par których znam mówiło ze nie wiele pamiętają z wesela,bo to wszystko tak szybko sie działo,czasami aż za szybko,także dziewczyny proponuję aby w ten dzień szczególnie zająć sie swoim ukochanym bo przecież ten dzień już sie nigdy nie powtórzy,tylko tyle co będziemy mogły sobie oglądnąć płytę z wesela i zdjęcia
zyczę każdej z osobna wymarzonego śubu!
to potwierdzam
Zobaczycie bedzie pięknie
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 18:57   #87
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Świąteczne Panny Młode

hej. mi sie ostatnio śniło coś związane z weselem i sama o tym pomyślałam ze boje sie ze wesele tak szybko minie ze nie zdąże sie tym nacieszyc. ze bede ubrana w białą suknie, butki i w ogóle...
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:14   #88
Agacia_taka
Przyczajenie
 
Avatar Agacia_taka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Hej dziewczyny

Ja biorę ślub 5 stycznia więc tuż po świętach i sylwestrze więc wszyscy będą jeszcze w świątecznych i KARNAWAłOWYCH nastrojach

Tak na prawdę to nasz ślub miał być w oklepanym sierpniu, ale z powodu śmierci mojego kochanego tatusia i co się z tym wiąże żałoby, przesunęliśmy termin ślubu na 5 styczeń.

Ale teraz coraz bardziej przekonuję się do tej daty. Jestem wokalistką i często śpiewam na weselach więc z własnych obserwacji mogę podać kilka istotnych plusów przemawiających właśnie za ślubem zimą:

1. Piękny i romantyczny nastrój świątecznych ozdób
2. Makijaż nie spływa po policzkach z powodu palącego słońca
3. Goście weselni nie rozchodzą się na zewnątrz w poszukiwaniu chłodniejszego miejsca
4. Karnawałowe szaleństwo na parkiecie...

Tych plusów mogłabym wymieniać mnóstwo, ale jednak wniosek jest jeden: NIE WAżNA JEST PORA ROKU, WAżNA JEST WIELKA I DOZGONNA MIłOść !!! I tego wszystkim Wam życzę
Agacia_taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 08:54   #89
little_agi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 13
Dot.: Świąteczne Panny Młode

hej dziewczyny,

ja również dołączam do grona świątecznych panien młodych - 29.12.2007 godz. 18 . co prawda już nie wiele czasu zostało i jeszcze musimy dograć parę spraw: zapowiedzi, bieżmowanie mojego TZ, obrączki, menu, ale najważniejsze wybory mamy już za sobą... modlę się oczywiście o pogodę, mnuustwo śniegu i zero chlapy - koniecznie!

wszystkie przygotowania zaczęliśmy w połowie października tego roku, więc uważam, że i tak bardzo szybko i sprawnie nam to poszło

pozdrawiam Wszystkie z Was, którego tego samego dnia będą mówić sakramentalne TAK, resztę z dziewczyn oczywiście też
little_agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 15:37   #90
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Świąteczne Panny Młode

hej dziewczyny i jak tam przygotowania? u mnie wszystko jak flaki z olejem sie ciagnie....a to dlatego, ze tezet w innym miescie mieszka i pracuje i tylko w weekendy sie widzimy, sama duzo robie ale nie o wszystkim moge zadecydowac sama. czekamy jeszcze na zaproszenie, musze zamowic winko i szampan,bukiecik i kwiaty na samochod, jeszcze z restauracja dopiac wszystko.... najbardziej mnie smuci, ze mamy tak niewiele gosci a i jeszcze sie wykryuszaja do tego
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.