publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 14:31   #61
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Czyli, Twoim zdaniem, skoro ktoś na forum o seksie zakłada wątki o seksie, powinien sobie znaleźć inne miejsce do wypowiedzi, tak? Dobrze zrozumiałam? (bez złośliwosci, sama jestem dosć wrażliwa na punkcie czytania ze zrozumieniem, dlatego pytam)
Nie-nie napisałam nigdzie,ze powinien.Chodzi mi tylko o to,że w momencie kiedy zakładam kolejny wątek i nie dość,ze nie dostaję interesujących mnie odpowiedzi to jeszcze jestem przez większosć uważana za seksualnego dziwoląga to szukam miejsca w sieci,gdzie znajdę ludzi o podobnych upodobaniach czy poglądach na seks-gdzie zostanę zrozumiana i moje pytanie nie wzbudzi niczyjego oburzenia czy zgorszenia.

I tu naprawdę nie chodzi o to,że jej odmawiam prawa zakładania wątków-niech to robi,ale wątpię,by uzyskała interesujące ją odpowiedzi.Mnie by to znudziło,szczerze mówiąc.
Chyba że Malaice nie chodzi tak naprawdę o dyskusję tylko o bulwersowanie innych,

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Skoro większość (jak twierdzisz) osób tu obecnych, utożsamia sex z intymnością, czemu w ogóle wypowiadają się na forum Sex zamiast na forum Intymne?
Nie chodzi mi o intymność w sensie-jak seks to tylko z miłości.Nigdy nie uważałam,ze miłość jest do seksu potrzebna-powiem więcej,osobiscie jestem zdania,że nawet czasem przeszkadza-i moje kontakty seksualne były o wiele bardziej satysfakcjonujące,kiedy uprawiałam seks wyłącznie z czystego pożądania.
I nie uważam,żebym była jakimś ewenementem,bo znam wiele takich kobiet.

Ale szanuję siebie,swoje ciało,swoją nagosć- seks jest dla mnnie czynością intymna-to znaczy,ze widze w nim siebie,swojego partnera i nikogo więcej.
W trójkącie lub w samochodzie,z przyklejonym do szyby dyszącym onanistą czułabym się jak ścierwo.
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A, jeszcze coś - moim zdaniem wytłuszczone fragmenty Twojej wypowiedzi przeczą sobie nawzajem
Tak-TEORETYCZNIE mozna wypowiadać się na wszytkie tematy z wyjatkiem podpadajacym pod prokuratora-ale nie oczekujmy aplauzu czy poparcia w tematach traktujących o rzeczach bulwersujących lub niecodziennych dla większosći użytkowników

Nie przeprowadziłam żadnych badań,ale przeglądajac wątki i problemy jakie są poruszane na tym forum-to mam wrażenie,że większość dziewczyn stosunkowo niedawno zaczęło życie seksualne,interesują je problemy związane z brakiem orgazmu,zabezpieczeniem przed ciążą itp.-trudno wymagać od nich żeby entuzjastycznie podeszły do kwestii podglądania czy trójkątów.
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:47   #62
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Tylko pragnę podkreślić, że autorka sama taka święta nie jest. Sama też ocenia, niekoniecznie konstruktywnie krytykując. Nieźle nam pojechała w wątku o papierosach (nie że jakaś osobista wycieczka tylko wiesz, nie rób drugiemu...).
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:49   #63
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

a kto tu podchodzi do tego entuzjastycznie i oczekuje akceptacji i zrozumienia dla tego typu rzeczy?
jesli chodzi o mnie, to entuzjastyczne jest tylko zdziwienie, ze to zjawisko w ogole ma miejsce...

a co do tego ze zakladam bulwersujace watki, to dlatego, ze malo mnie interesuja tematy, ktore juz sto razy przerabialam, wiec nie widze powodu, dla ktorego mialabym nadal je drazyc. natomiast interesuje mnie opinia ludzi (a zakladam ze na tym forum oprocz tych malo doswiadczonych nastolatek - jak mowisz, sa rowniez kobiety myslace i dojrzale) na rozne - ZWLASZCZA niecodziennie tematy.

Jasne, mozna z kazdego forum zrobic nudna wymiane podstawowych informacji, ale im wiecej ekstrawaganckich i niecodziennych watkow - tym wdaje mi sie - lepiej dla forum i dla czytajacych go kobiet.

A to , ze ja akurat takie tamty poruszam, nie wynika z tego ze jestem wynaturzona ekshibicjonistka ze zboczeniami seksualnymi tylko po prostu nie czuje potrzeby rozmawiania o innych - normalniejszych waszym zdaniem - tematach.
Na temat antykoncepcji, pierwszego razu, technik calowania, oznak bycia w ciazy, pytan czy moje uda sa w porzadku i tym podobnych, nie mam potrzeba sie wypowiadac, ani zakladac watkow

Wiec zakladam takie, ktore sa dla mnie szczegolnie interesujace i ktore moga Was sprowokowac do konstruktywnej i kulturalnej dyskusji.

Mam nadzieje, ze wyjasnilam o co mi chodzi


Abstrahujac od tego, myslicie, ze gdzies w jakichs miejskich zakamarkach spotykaja sie masturbujace sie dziewczyny? hehe
bo ja bym nie chciala trafic na taki meeting przez przypadek

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Tylko pragnę podkreślić, że autorka sama taka święta nie jest. Sama też ocenia, niekoniecznie konstruktywnie krytykując. Nieźle nam pojechała w wątku o papierosach (nie że jakaś osobista wycieczka tylko wiesz, nie rób drugiemu...).
o papierosach nie robilam zadnych osobistych wycieczek - przeczytaj uwaznie
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:53   #64
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
o papierosach nie robilam zadnych osobistych wycieczek - przeczytaj uwaznie
wiesz... chodziło mi jakby o to, że z mojej strony to nie jest osobista wycieczka.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:53   #65
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Malaiko, powiedz mi czego oczekiwałaś?Nie znudziło Ci się jeszcze zakładanie kolejnych wątków z serii-niekonwencjonalne upodobania seksualne"?Przecież wiesz,jak się potoczy dyskusja,więc na Twoim miejscu zarejestrowałabym się na jakimś forum poświeconym z całości technikom seksualnym to może tam znajdziesz kompanów do dyskusji-i mówię to zupełnie bez ironii.

Chcesz tego czy nie,ale ludzie na forum oceniają Cię przez pryzmat wątków,które założyłaś i Twoich wypowiedzi i uważam to za zupełnie normalne.Rzadko zaglądam na forum Seks,ale Twój nick kojarzę własnie z trójkątami,kilkudziesięci oma partnerami seksualnymi i itp.,mimo że wypowiadasz sie na różne tematy z seksem niezwiązanymi.Twoje życie seksualne ,o którym chętnie piszesz jest dość,hmmm "niezwykłe" w porównaniu z ogólnie panującymi normami,więc pogódź się z tym,ze opinię sobie już wyrobiłaś-taką a nie inną.

Co do tematu-nie jest to zdaje się nic nowego.Czytałam już dosc dawno o tym w Cosmo,tylko sprawa dotyczyła Wielkiej Brytanii.Jeżeli Cię to kręci,to rób jak uważasz.Dla mnie seks jest sprawą bardzo intymną i nie chciałabym,żeby jakis niewyżyty facet brandzlował się na widok mojego wypiętego tyłka.

A co do masturbatorów-niech sobie robią co chcą i jak chcą-ale nie w miejscach publicznych i wcale mnie to nie śmieszy.Gdybym weszła do takiej toalety z dzieckiem to wypaliłabym takiego kopa,ze facet szukałby klejnotów przez tydzień
jesli bedzie miała ochotę to napisze jeszcze z 200 wątków.
ma takie prawo.
jeśli masz coś do jej zycia sexualnego i perwersji ,które lubi poświęć ku temu swój nowy wątek.
jej sprawa,czy lubi w grupie,czy sama.
o ile mi wiadomo tytuł wątku zaczyna się JAK TO SIE ROBI...,a nie,CZY PODOBA CI SIę MOJE żYCIE SEXUALNE.
nie trawisz wątków autorki,nie pisz,omijaj z daleka.oburza cie jej bezpruderyjność wybierz forum dla misjonarzy.
proste.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-04-02 o 14:55
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:54   #66
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
tytuł podforum ,,seks" sugeruje ze jest to miejsce vv ktorym mozna pogadac sobie o spravvach erotycznych mniej lub bardziej tradycyjnych a jak kto napisze o czyms nietypoym lub kontrovversyjnym to go od razu zaczyna sia atak i vvycieczki osobite
To troche nie tak - tzn. pewnie masz do pewnego stopnia racje, ale, primo, to co ponizej napisala Diamentowa:

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Tylko pragnę podkreślić, że autorka sama taka święta nie jest. Sama też ocenia, niekoniecznie konstruktywnie krytykując. Nieźle nam pojechała w wątku o papierosach (nie że jakaś osobista wycieczka tylko wiesz, nie rób drugiemu...).
Secundo, autora tematu sama w atakach i wycieczkach osobistych przoduje, od razu sugerujac innym problemy psychiczne, z seksem itd., a pozniej to ona biedna atakowana i jechana osobiscie Jak juz pisalem, sama tematyka raczej takich reakcji nie wzbudza. Tyle, z mojej strony koniec, bo niestety ta dyskusja jest juz wtorna (bo byla podobna w kilku wczesniejszych watkach)
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:55   #67
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

ja raczej jak wchodzę na seks to wyłącznie na tematy "kontrowersyjne" , reszta jest mi raczej znana.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 14:58   #68
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jesli bedzie miała ochotę to napisze jeszcze z 200 wątków.
ma takie prawo.
jeśli masz coś do jej zycia sexualnego i perwersji ,które lubi poświęć ku temu swój nowy wątek.
jej sprawa,czy lubi w grupie,czy sama.
o ile mi wiadomo tytuł wątku zaczyna się JAK TO SIE ROBI...,a nie,CZY PODOBA CI SIę MOJE żYCIE SEXUALNE.
nie trawisz wątków autorki,nie pisz,omijaj z daleka.
proste.
dokładnie

VVyrak nie vviem, nie czytałam vvatku o papierosach, odnosiłam sie do tego co zaobervvovvałam tu i vvatku o trójkątach
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 15:19   #69
arkana
Raczkowanie
 
Avatar arkana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Spotkanie masturbatorow?
Osobiscie nie chcialabym spotkac osoby udzielajacej sie w tego typu spotkaniach.
arkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:36   #70
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

wracając do tematu: jeśli wszystkim to pasuje, to nie bede sie wtracac, ani nikomu przeszkadzac jestem przeciwna takim praktykom i nieźle bym sie wkurzyła na TŻ, gdyby mi coś takiego zrobił.

co do masturbatorów - jak wyżej. jeśli nikomu to nie przeszkadza - a sądzę, że osoby korzystające z toalety mogą poczuć dyskomfort. takie spotkania powinny odbywać się w innym miejscu.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:53   #71
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Musze sie z wami czyms podzielic, bo normalnie jestem super surprised!
Otoz moj TZ postanowil mi pokazac pewne miejsce (mieszkamy w Wiedniu), ktore nazywa sie Lobau/ Loblau - nie pamietam dokladnie.
W kazdym razie jest to teren przy Dunaju, troszke na obrzezach miasta.
Taki dluuuugi pas sciezki przyrzecznej - chodnika, potem pas zieleni, potem dluuugi parking wzdluz rzeki i znowu pas zieleni.

Otoz miejsce to jest znane z podgladania. Przyjezdzaja tam pary autami i kochaja sie na tych parkingach w autach, a cala frajda polega na tym, ze przychodza tam ludzie i ich ogladaja. Oczywiscie jest to po ciemnku, a ludzie to nie tlum, tylko pojedynczy faceci, ktorzy kochaja podgladac.

Wszyscy sobie z tego zdaja sprawe i po to wlasnie tam przyjezdzaja, zeby byc podgladanym podczas seksu.

Malo tego, jest to podgladanie bezposrednie, po podchodzi taki facet do auta, zaglada przez szybe, oglada sobie seks, wyciaga swojego ptaka i sie onanizuje!

Moga sobie wybierac w samochodach jak w galerii.

To jest popularne miejsce i nawet moj chlopak powiedzial, ze w internecie sa oglaszenia w stylu 'tego i tego dnia o tej godzinie bedziemy na Lobau, kto chce, nieh dolaczy...'

Nie wiedzialam o tym, dowiedzialam sie po fakcie, jak juz sie kochalismy w tym aucie, i podszedl jakis koles i zagladal przez szybe. Malo ataku serca nie dostalam!
Wtedy TZ mi wyjasnil o co chozi i spytal, czy mi to nie przeszkadza, na co ja mu mowie, ze teraz mi przeszkadza, ale moze nastepnym razem jak to przetrawie i moze napije jakiegos drinka, to mi sie nawet spodoba

dla mnie to jest dziwny i interesujacy ewenement, ciekawa opcja dla ludzi , ktorzy to lubia


Aha, i jeszcze opowiedzial mi jak raz trafil przypadkiem (bo mu sie zachcialo siusiu na stacji metra) na spotkanie masturbatorow w WC.

Potem sie dowiedzial ze sa wyznaczone miejsca (nieoficjalnie wyznczone), pewne meskie toalety na pewnych stacjach metra, gdzie zbiera sie kilu kilkunastu facetow i sie razem wszyscy onanizuja....

przy czym nie zamykaja drzwi ani nic...

ten Zachod mnie czasem przeraza


Kiedyś coś czytałam o tym...właśnie o takich miejscach, często tam przychodzą faceci, mówią żonie że idą na spacer z psem a chodzi im o podglądanko
Tyle,że ja jeszcze czytałam ,że dochodzi nawet do tego, że nie tylko ktoś się zaczyna onanizować patrząc na to, ale taka para ,,w akcji'' może danego pana zaprosić do środka na trójkącik...

Dla mnie to jest hmm dziwne...nie jestem doświadczona sexualnie, ale nie wydaje mi się abym chciała czegoś takiego spróbować...choć nie zaprzeczam, że pewnie może to być ekscytujące...ale jednak nie wyzbyła bym się tak swojej prywatności.



A już ci faceci umawiajacy się na wspólne onanizowanie to jakaś masakra...on się zabawia patrząc na ptaszka kogoś innego, a żona sama w domu niezaspokojona siedzi

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
a kto tu podchodzi do tego entuzjastycznie i oczekuje akceptacji i zrozumienia dla tego typu rzeczy?
jesli chodzi o mnie, to entuzjastyczne jest tylko zdziwienie, ze to zjawisko w ogole ma miejsce...

a co do tego ze zakladam bulwersujace watki, to dlatego, ze malo mnie interesuja tematy, ktore juz sto razy przerabialam, wiec nie widze powodu, dla ktorego mialabym nadal je drazyc. natomiast interesuje mnie opinia ludzi (a zakladam ze na tym forum oprocz tych malo doswiadczonych nastolatek - jak mowisz, sa rowniez kobiety myslace i dojrzale) na rozne - ZWLASZCZA niecodziennie tematy.

Jasne, mozna z kazdego forum zrobic nudna wymiane podstawowych informacji, ale im wiecej ekstrawaganckich i niecodziennych watkow - tym wdaje mi sie - lepiej dla forum i dla czytajacych go kobiet.

A to , ze ja akurat takie tamty poruszam, nie wynika z tego ze jestem wynaturzona ekshibicjonistka ze zboczeniami seksualnymi tylko po prostu nie czuje potrzeby rozmawiania o innych - normalniejszych waszym zdaniem - tematach.
Na temat antykoncepcji, pierwszego razu, technik calowania, oznak bycia w ciazy, pytan czy moje uda sa w porzadku i tym podobnych, nie mam potrzeba sie wypowiadac, ani zakladac watkow

Wiec zakladam takie, ktore sa dla mnie szczegolnie interesujace i ktore moga Was sprowokowac do konstruktywnej i kulturalnej dyskusji.

Mam nadzieje, ze wyjasnilam o co mi chodzi


Abstrahujac od tego, myslicie, ze gdzies w jakichs miejskich zakamarkach spotykaja sie masturbujace sie dziewczyny? hehe
bo ja bym nie chciala trafic na taki meeting przez przypadek

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------



o papierosach nie robilam zadnych osobistych wycieczek - przeczytaj uwaznie


Z autorką się zgadzam, bo niby kobiety są dziś takie wyzwolone, a jednak ciągle istnieją jakieś tematy o których się nie rozmawia, są jakimś tabu.
Nie mówię, że popieram takie zachowania seksualne, bo mówiąc szczerze nie mam o nich pojęcia z praktycznego punku widzenia ale każdy ma przecież prawo do robienia ze swoim ciałem co mu się podoba (jeśli nie krzywdzi to innych) i dyskutowania o tym.
Ja czasem czytam o jakichś dziwnych zachowaniach sexualnych ot tak, żeby wiedzieć a nie od razu stosować.


Jednego może bulwersować temat seksu grupowego a drugiego opis sposobu robienia loda (jakich na tym forum jest sporo).
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.