jak się Wam podoba moja sukienka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 08:34   #1
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608

jak się Wam podoba moja sukienka?


chyba zle zrobiłam,kupiłam sukienke po całym dniu mierzenia i zrobiłam to dosyc szybko i teraz nie wiem czy ona jest ładna. jestem szczupła,dobrze w niej wyglądam,ale zaczynam się zastanawiać,czy jest elegancka,ma kolor bardziej smietankowy niż biały,w madonnie juz nie mam co zamawiac,chociaż chciałam,poniewaz dzisiaj jest 15.05 a ja ślub mam 19.09. http://www.cymbeline.krakow.pl/index...id=7&Itemid=10 tj druga sukienka. tylko mnie nie zlinczujcie
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:38   #2
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Mnie sie podoba
A że wrzesień no i ksiądz to jakieś bolerko proponuje
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:43   #3
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

tak,mam bolerko z rękawkiem 3/4 z ta kiej samej koronki jak sukienka. ale od początku myslałam o takiej sukience,stąd moje obawy,ze nie bede wygladac elegancko,tylko jak syrena. http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=60.dakota
nigdy nie sądziłam,ze tak się zrobię na szaro z wyborem sukienki i że tak to bedę przeżywac
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:48   #4
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

druga, czyli Agora model 29-16? Jest ładna i elegancka, trzeba do niej być szczupłym ale mieć krągłosci tu i ówdzie. Mi się podoba, uważam, że jakiś powód tego, że ją wybrałaś był.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:01   #5
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

tak 29-16. bardzo mi sę podobała w sklepie. jestem bardzo szczupła i wysoka 173cm,mozna powiedziec,że wyglądam w niej jak ta kobieta tyle,ze mam bardziej kosciste ramiona i tak samo mam blond włosy,ale ta Pani jest ładniejsza,jak to modelka . byłam z przyjaciołką i cały czas mowiłysmy,że jak do tej pory to najlepiej wygladam w sukniach z Madonny i na te się nastawiłam, a tu nagle ta suknia w ostatnim sklepie do ktorego weszłysmy,a już miałam isc po sukienke z Madonny. I w tej rybce bardzo dobrze wygladałam i przyjaciólka mnie namowiła i najbardziej mnie zastanawia,czy ja bede w niej wygladac elegancko i z klasą. czy to jest elegancka sukienka?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:13   #6
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Według mnie fason ok tylko ta góra mi się nie podoba. Ona jest przezroczysta? Ale moim zdaniem nie masz się co przejmować bo mi sie nigdy takie sukienki z przezroczysta góra nie podobały
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:17   #7
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Bardzo ładna
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 09:19   #8
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

tak to własnie wyglada jakby bylo przezroczyste,ale nie jest,bo np mierzyłam ją z czarnym stanikiem i nie bylo go widac tak samo nie widac pępka. czyli nie jest taka zła? a nie lepiej kupić drugą prosta,taki fason jak madonny?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:37   #9
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

strasznie mi się podoba. niebanalna i robiąca duże wrażenie. ma coś w sobie. elegancję, "pazur" no po prostu CUDO. uważam wybór za trany .

szczerze powiedziawszy suknie z madonny są troszkę oklepane i ok są ładne ale wszystkie na jedno kopyto (to jest tylko moje zdanie).

już dawno żadna suknia nie zrobiła na mnie takiego wrażenia.
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-05-15 o 09:40
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:40   #10
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Jak na mój gust Dakota o wiele lepsza
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:52   #11
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Jak na mój gust Dakota o wiele lepsza
Mi się obie nie podobają ale jeśli już musiałabym wybrać to wybrałabym tą Agorę 29-16.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 11:05   #12
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

no to jak nie jest przezroczysta to świetnie ))) jak dla mnie jest ładna
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:32   #13
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

jak dla mnie madonna, ale ja sama mam od nich suknie i mimo ze oklepane to mi sie podobaja;
wszystko to kwestia gustu
a masz zdjecie w tej sukience?
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:33   #14
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

suknia piękna
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:48   #15
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

nie mam zdjecia,zamowiłam ją tydzień temu i dopiero przyslą ją koncem sierpnia. własnie każdy mowi,ze są oklepane i dobrze,ze nie kupiłam z Madonny. zdenerwowana jestem bo w głowie sobie utarłam inną wizję siebie na ślubie,w prostej,koronkowej sukience z salonu Madonna,a wybralam taką,stad tez mój niepokój. bardzo dziękuje za Wasze opinie,jesteście Kochane. czesto wchodzę na wizaż,ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam i napisałam o sukience.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:11   #16
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
nie mam zdjecia,zamowiłam ją tydzień temu i dopiero przyslą ją koncem sierpnia. własnie każdy mowi,ze są oklepane i dobrze,ze nie kupiłam z Madonny. zdenerwowana jestem bo w głowie sobie utarłam inną wizję siebie na ślubie,w prostej,koronkowej sukience z salonu Madonna,a wybralam taką,stad tez mój niepokój. bardzo dziękuje za Wasze opinie,jesteście Kochane. czesto wchodzę na wizaż,ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam i napisałam o sukience.
myślę że nie masz się co martwić.
uważam że jak nie przesadzisz z dodatkami, fryzurą i makijażem będziesz wyglądała równie "prosto" jak w sukience z madonny (pisząc prosto miałam na myśli dokładnie to samo co ty). uważam że minimalizm w dodatkach uspokoi twoją niepewność. będzie dobrze

ja jak zamówiłam swoja suknie to myślałam że zrobiłam najgłupszą rzecz w życiu. że mogłam jeszcze pomierzyć pomęczyć panie w salonie. może można było coś innego. po pierwszej przymiarce stwierdziłąm ze musze znaleźć inną suknie i że ta którą wybrałam się nie nadaje (przymiarka 20 sierpnia ślub 13 wrzesnia) byłam załamana. ale w dniu ślubu wszystkie obawy odeszły. większość z nas tak na ze po wyborze zaraz żałuje i myśli sobie "mogłam inną"
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:45   #17
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
strasznie mi się podoba. niebanalna i robiąca duże wrażenie. ma coś w sobie. elegancję, "pazur" no po prostu CUDO. uważam wybór za trafny .
zgadzam się w 100% !
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:04   #18
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Dla mnie ta,którą wybrałaś cudowna jest! Sama bym taka założyła na swój ślub!
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:22   #19
andzia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 221
GG do andzia0401
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Jak dla mnie bomba Sama mam podobną 4 od brzegu. model 29-14.
Tylko że Ty masz górę ładniejszą Co do brzucha, to jak Ci przeszkadza to mozesz sobie podszyć, ale mi się podoba taki przezroczysty,tym bardziej że jesteś szczupła to masz co pokazać. Suknia jest extra mega super. Przynajmiem inna niż wszystkie!!! nie taka oklepana.Strzał w 10
andzia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 18:09   #20
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

intrygująca, nietuzinkowa, bedzisz wygladac fantastycznie mimo ze jestem fanka sukien madonny wolalabym tą
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:07   #21
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Moim zdaniem sukienka jest przepiękna, śliczny dekolt, bardzo ładne wykończenie całości. Jest dużo ładniejsza od tej z Madonny. Chociaz siebie osobiście w niej nie widzę- jestem niska i nie sukienka nie wyglądałaby zbyt efektownie.

Pozdrawiam i życzę szczęścia
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:49   #22
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

sliczna naprawde tez bym taką chciała
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 13:14   #23
blondynka77
Raczkowanie
 
Avatar blondynka77
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 334
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
myślę że nie masz się co martwić.
uważam że jak nie przesadzisz z dodatkami, fryzurą i makijażem będziesz wyglądała równie "prosto" jak w sukience z madonny (pisząc prosto miałam na myśli dokładnie to samo co ty). uważam że minimalizm w dodatkach uspokoi twoją niepewność. będzie dobrze

ja jak zamówiłam swoja suknie to myślałam że zrobiłam najgłupszą rzecz w życiu. że mogłam jeszcze pomierzyć pomęczyć panie w salonie. może można było coś innego. po pierwszej przymiarce stwierdziłąm ze musze znaleźć inną suknie i że ta którą wybrałam się nie nadaje (przymiarka 20 sierpnia ślub 13 wrzesnia) byłam załamana. ale w dniu ślubu wszystkie obawy odeszły. większość z nas tak na ze po wyborze zaraz żałuje i myśli sobie "mogłam inną"
ja juz prsktycznie wybrałam suknie i mysle to samo- mozna inna. Wczoraj zamowione obraczki - podobaja mi sie - ale moze za proste..oj dziewczynby mozna tak wnieskonczonosc. Jak się dobrze dobierze dodatki a kroj sukni pasuje dziewczynie to zrobi wrazenie zawsze;] Mimimalizm i elegancja czy choinkowoatość i przesadność to zależy nie tylko od sukienki. Fryzura, biżuteria, kwiaty, bolerko, stroik, welon.....i inne
Dodatki maja moc, a suknia mi sie podoba;]
__________________
Ach, co to był na dzień! 26.09.2009
http://s1.suwaczek.com/20090926290217.png
Łabędzie są wierne
http://s5.suwaczek.com/200901024031.png
blondynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:00   #24
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
nie mam zdjecia,zamowiłam ją tydzień temu i dopiero przyslą ją koncem sierpnia. własnie każdy mowi,ze są oklepane i dobrze,ze nie kupiłam z Madonny. zdenerwowana jestem bo w głowie sobie utarłam inną wizję siebie na ślubie,w prostej,koronkowej sukience z salonu Madonna,a wybralam taką,stad tez mój niepokój. bardzo dziękuje za Wasze opinie,jesteście Kochane. czesto wchodzę na wizaż,ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam i napisałam o sukience.
Sukienka jest bardzo odważna, ja bym takiej dla siebie nie wybrała, ale może wynika to z tego, że moja figura się do tego nie nadaje .
Ale nie przejmuj się tym, że nie jest ona taka, jaką sobie wymyśliłaś. Ja też wybrałam zupełnie inną. Po prostu suknia wygląda zupełnie inaczej na zdjęciach w necie, a inaczej na żywo. I, co najważniejsze, zupełnie inaczej na każdej z nas (zależy to od figury, koloru skóry, a nawet charakteru). Dopiero jak przymierzysz, to jesteś w stanie stwierdzić czy to ta jedyna.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:20   #25
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Piękna suknia z klasą , jestem pewna że będziesz wyglądać w niej co najmniej jak Rita Hayworth jak nie lepiej , mnie się bardzo podoba , odwagi kochana
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:21   #26
capricorno
Raczkowanie
 
Avatar capricorno
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 242
GG do capricorno
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

przepiekna suknia , ale musisz zmierzyć żeby na tobie wygladała ładnie , ja zrobiłam ten błąd że zakochałam się w pierwszej sukni jaką mierzyłam i nie zwracałam uwagi na drobne mankamenty , cały czas porównywałam ją do innych mierzonych, pojechałam zamowić , jeszcze raz przymierzyłam i wtedy wyszły wady , więc zamówiłam inną ale i tak mam dylematy , tak się rozczarowałam że teraz straciłam radość z kupowania
capricorno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:07   #27
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

bardzo ładna ta sukienka, ja nie cierpię "bez"- takie jak ta mi sie podobają dużo bardziej, tyle, że maja jeden mankament - trzeba mieć do nich świetną figurę.
Jja się np. obawiam, że będac w takim fasonie zrobiłabym furorę swoim tyłem bo jest całkiem całkiemwidoczny, a jednak wolę jak faceci patrzą mi w twarz, ale kiecka sama w sobie jest bardzo ładna.
Bolerko był proponowała, jakieś tiulowe, z mało koronkowe, bo sama sukienka już jest ozdobna, a nawet chyba bardziej by pasował szal, zwykły tiulowy, biały szal.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 13:00   #28
asva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Ten fason to tzw "rybka" .Jest ładna ,ale podobno mniej praktyczna .W tańcu nie bardzo sie sprawdza.Na manekinie wyglada fantastycznie ,albo na swietnej figurze,Na manekinach albo na modelce ,ktora stoi pod taką suknie. by dobrze sie prezentowała wkładają papiery ,by sie dobrze układała,W tańcu ,czy przy chodzeniu jest ponoc z tym fasonem kłopot ,Moja koleżanka miała taką sukienkę i mimo iz figurę miała super ,gdyby jeszcze raz miała wybór wybrałaby inny fason .
asva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:45   #29
capricorno
Raczkowanie
 
Avatar capricorno
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 242
GG do capricorno
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
nie mam zdjecia,zamowiłam ją tydzień temu i dopiero przyslą ją koncem sierpnia. własnie każdy mowi,ze są oklepane i dobrze,ze nie kupiłam z Madonny. zdenerwowana jestem bo w głowie sobie utarłam inną wizję siebie na ślubie,w prostej,koronkowej sukience z salonu Madonna,a wybralam taką,stad tez mój niepokój. bardzo dziękuje za Wasze opinie,jesteście Kochane. czesto wchodzę na wizaż,ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam i napisałam o sukience.
suknia przepiękna , zazdroszczę figury , wcześniej myślałam że to ta obok suknia ,
ja też miałam inną wizję siebie na ślubie , jak już pisałam, suknia marzeń po powtórnym przymierzeniu rozczarowała mnie , miała to być skromna elegancka z klasą , kupiłam inną ale przez to nastawienie nie byłam pewna czy dobrze zrobiłam , miałam dylemat z trenem itd ale dziewczynki na forum mi doradziły i ciężar spadł mi z serca

Edytowane przez capricorno
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:48
capricorno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 19:11   #30
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: jak się Wam podoba moja sukienka?

dziekuję dziewczyny,ale nadal się martwie,zastanawiam sie nawet nad tym czy nie miec dwóch sukien,albo kupic inną a tą sprzedac i chyba nawet załaczę nowy wątek.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.