Jak rozjaśnić włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 11:29   #1
WielbiciekaSzpilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Exclamation

Jak rozjaśnić włosy


Pewnie ten temat był już poruszany ale jestem tak bardzo napalona że zadam wam to pytanie jeszcze raz

Mój natutalny kolor włosów to jasny brąz, farbowałam włosy na czarno, lecz zauważyłam że moja buzia w tym kolorze wygląda na zmęczoną, a moja skóra wydaje się być szara. Baardzo chciałabym zmienić kolor na karmelowy, taki ciemny blond... Czy gdybym poszła do fryzjera mogłabym uzyskać ten kolor za pierwszym razem czy musiałabym powtórzyć zabieg. I czy będzie potrzebny produkt który podobno "zdejmuje" starą farbę z włosów. Pozdrawiam K-Anna

P.S ... a to właśnie ten mój wymarzony kolor
__________________
Dobra, dobra... wiem że brakuje "L" w moim nicku

Edytowane przez WielbiciekaSzpilek
Czas edycji: 2009-06-14 o 11:32
WielbiciekaSzpilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:45   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak rozjaśnić włosy

mi taki kolor wyszedł po rozjaśnianiu z czarny dwukrotnym i nałożeniu farby blond numer 7 garniera ( ale sadze, ze wystarczylo by raz rozjasnic i od razu dac farbe)


dalej sadze, ze fryzjer moze ci to zrobic za jednym zamachem ale watpie zeby sie ktos podjal ;D oni zwyczajnie nie chca brac na siebie odpowiedzialnosci za rozjasnianie czarnych wlosow i wciskaja wszystkim pasemka
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:52   #3
WielbiciekaSzpilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Jak rozjaśnić włosy

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
mi taki kolor wyszedł po rozjaśnianiu z czarny dwukrotnym i nałożeniu farby blond numer 7 garniera ( ale sadze, ze wystarczylo by raz rozjasnic i od razu dac farbe)


dalej sadze, ze fryzjer moze ci to zrobic za jednym zamachem ale watpie zeby sie ktos podjal ;D oni zwyczajnie nie chca brac na siebie odpowiedzialnosci za rozjasnianie czarnych wlosow i wciskaja wszystkim pasemka
No własnie dokładnie rok temu też napadła mnie ochota na karmelowy kolor i poszłam z tym do fryzjera lecz tam pani na moich czarnych włosach zrobiła mi pasemka. Kolor? platynowy blond a wszystkie kosmyki dookoła były rude
__________________
Dobra, dobra... wiem że brakuje "L" w moim nicku
WielbiciekaSzpilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.