KRZYWE NOGI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-07, 11:13   #1
rekinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 1

KRZYWE NOGI


Mam ogromny problem z nogami. Są długie, szczupłe, ale krzywe w kształcie litery "O" (może niedokładnie tak wyglądają, ale tak podobno się na nie mówi). Mam już ich trochę dość, bo w lato wstydzę się nosić krótkie spodnie, a założenie kostiumu kąpielowego jest dla mnie koszmarem! W związku z tym mam pytanie: czy istnieją jakieś metody na wyprostowanie nóg, a jeśli tak, to jakie? Czy tylko operacyjne?
rekinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 09:08   #2
Biała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 28
Wyślij wiadomość przez ICQ do Biała GG do Biała
Re: KRZYWE NOGI

Wylecz sie z kopleksów, masz długie i szczupłe to plus. Ja też mam krzywe,też dlugie ale moim zdaniem za grube uda i przejmuje sie tylko jak je wyszczuplić. Popatrz na niektóre modelki jakie mają krzywe nogi. I tak są piękne.
Biała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 22:30   #3
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: KRZYWE NOGI

Niestety tylko operacyjnie. Efekty mogą być bardzo dobre, ale niestety zostają blizny, choć oczywiście robi się wszystko, by były jak najmniejsze.Pytanie tylko, czy kilkumiesięczne cierpienie i blizny są warte tej różnicy. O ile poruszasz się sprawnie i nie ma kłopotów ze stawami a jest to tylko defekt kosmetyczny to chyba warto sobie "odpuścić" i zadbać o ładne umięśnienie nóg bo to z pewnością poprawi ich wizerunek.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-12, 21:15   #4
angiep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 15
GG do angiep
Re: KRZYWE NOGI

Rekinka nie przejmuj się ja ma też krzywe i to tak dziwnie bo w kolanach bo am za chode nogii to juz calwoicie tragicznie więc głowa do góry zobacz ile dziewczyn ma nogi tluściutkie i nosza mini nie ma czym sie tak przejmowac http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gifpozdrówka
angiep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 20:08   #5
Besu
Raczkowanie
 
Avatar Besu
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Re: KRZYWE NOGI

Witam!Czy pan doktor mógłby napisać na czym polega operacja ,ile kosztuje i jak długo przebiega leczenie pooperacyjne.Czy zwykły chirurg może ją przeprowadzić czy też musi mieć specjalizację w konkretnej dziedzinie np.chirurg plastyk?Czy operacja polega na wyprostowaniu 2-ch nóg na raz czy prostuje sie je pojedynczo w odstępstwie czasu?Czy blizny powstałe na skutek operacji zostają nazawsze czy można je usunąć np.laserem lub innymi metodami np.dembrazją?
__________________
www.besu-design.blogspot.com - mój mały świat
Besu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.