zrobił mi przykrość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 19:13   #31
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: zrobił mi przykrość

wymiekam z tego watku,serio
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:13   #32
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Wiesz ja używam papieru toaletowego i tak go stosuję by mieć kupkę na papierze toaletowym a nie na rękach....
Czasem może się zdarzyć, że podetrzemy się niedokładnie, że skrawek skóry na ręce zahaczy o kał, a my nawet nie będziemy tego świadomi, czasem papier może się rozedrzeć... różne rzeczy w życiu się zdarzają
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:16   #33
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Znaczy nie no, ja to rozumiem, i nie mam zamiaru ci wyrzucać twojego punktu widzenia sama bardzo długo uważałam ogólnie branie penisa do ust jako coś obrzydliwego (zanim poznałam TZ )

Wiem, ze wiele osób kontakty z pupą odrzucają, obrzydzają, seks analny jest dla nich obrzydliwy i rozumiem to, dla mnie obrzydliwe jest choćby sushi

A w wątku piszę, ponieważ czym innym jest napisanie, że kogoś to obrzydza i on nie lubi tego typu pieszczot, a czym innym napisanie "O łeee, i ty się dziwisz, lizanie dupy jest obrzydliwe, okropne, w ogóle nie wiem, jak to można robić, chyba każdy uważa, że to obrzydliwe, ohyda!" i tak dalej. Bo jednak trzeba uszanowac fakt, że nie wszyscy mamy takie same upodobania seksualne i tego typu teksty moga kogoś urazić
Z pogrubionym się zgadzam bo to że mnie się to nie podoba nie oznacza, że inni też tak mają odczuwać, rozumiem i szanuję, że niektórzy mają inne upodobania seksualne, jakby nie patrzeć różnice między ludźmi są piekne....


Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Czasem może się zdarzyć, że podetrzemy się niedokładnie, że skrawek skóry na ręce zahaczy o kał, a my nawet nie będziemy tego świadomi, czasem papier może się rozedrzeć... różne rzeczy w życiu się zdarzają
Co prawda to prawda i dlatego zastanawiam się nad kupnem papieru z pęcherzykami powietrza, ten to powinien być już super
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:33   #34
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
ale nadinterpretacja

lizanie tylka jest obrzydliwe i chyba kazdy rozsadny czlowiek by sie ze mna zgodzil watpie, zeby chlopak Ci nasciemnial, ze nie brzydzilby sie minetki, tylko po to, zeby nie zrobic Ci przykrosci.
a dlaczego osoby lubiące seks analny itp pieszczoty mają niby być nierozsądne ?

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
ale w ustach chyba nie ma bakterii kalowych?
czytałam swego czasu badania potwierdzające, że prawie 70% mężczyzn nie myje regularnie (czyli za każdym razem) dłoni po toalecie.. to i w ustach mogą się znaleźć bo ręka człowiek dotknie widelca, widelec włoży do ust i siup bakterie w jamie ustnej

Aivilo

jesteś niesamowita,
masz w sobie coś, że przyjemnie się czyta twoją argumentacje


btw

tak się zastanawiam, co tak człowiekowi w tym kale przeszkadza
jak ten cały kał macie we własnych jelitach to cool, fajnie, spoko
ale jak jest na zewnątrz.. o to fe, paskudztwo
a to przecież za każdym razem ten sam kał
no nie wiem, co ludziom wstyd, że kupe robią czy co ?


nie żebym była jakąś fanką, ba sama się za niektóre obszary miłosne nie biorę.. ale żeby od razu z obrzydzeniem podchodzić do tego albo innych ludzi sprowadzać do poziomu nienormalnych ? Ja po prostu niektórych rzeczy nie uznaje za wynatrzenia jakieś..


w każdym bądź razie - związek to kompromisy, nikogo do niczego zmuszać nie wolno.. a jak nie pasuje to droga wolna, tyle.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:35   #35
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a dlaczego osoby lubiące seks analny itp pieszczoty mają niby być nierozsądne ?



czytałam swego czasu badania potwierdzające, że prawie 70% mężczyzn nie myje regularnie (czyli za każdym razem) dłoni po toalecie.. to i w ustach mogą się znaleźć bo ręka człowiek dotknie widelca, widelec włoży do ust i siup bakterie w jamie ustnej

Aivilo

jesteś niesamowita,
masz w sobie coś, że przyjemnie się czyta twoją argumentacje


btw

tak się zastanawiam, co tak człowiekowi w tym kale przeszkadza
jak ten cały kał macie we własnych jelitach to cool, fajnie, spoko
ale jak jest na zewnątrz.. o to fe, paskudztwo
a to przecież za każdym razem ten sam kał
no nie wiem, co ludziom wstyd, że kupe robią czy co ?


nie żebym była jakąś fanką, ba sama się za niektóre obszary miłosne nie biorę.. ale żeby od razu z obrzydzeniem podchodzić do tego albo innych ludzi sprowadzać do poziomu nienormalnych ? Ja po prostu niektórych rzeczy nie uznaje za wynatrzenia jakieś..


w każdym bądź razie - związek to kompromisy, nikogo do niczego zmuszać nie wolno.. a jak nie pasuje to droga wolna, tyle.
zgadzam sie, a jak np dziecka trza pupke podetrzec to co? albo jak mama w szpitalu czy TZ i bedzie trza mu pieluche zmienic?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:36   #36
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no nie wiem, co ludziom wstyd, że kupe robią czy co ?
Mnie własna kupa brzydzi może to dziwne ale tak właśnie jest
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:38   #37
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
A co do świadomości - mam np. świadomość, że ustami facet wymiotuje. Może wymiotował chwilę przed spotkaniem ze mną? To też może być obrzydliwe.
to już śmieszny argument Dziwne żeby żygał codziennie . poza tym równie dobrze można "puścić bąka na twarz" jak i beknąć podczas całowania.... Sorry wole tą druga pozycję
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 19:39   #38
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez osso88 Pokaż wiadomość
Hej.
Chciałam podzielić się z Wami czymś, co mnie martwi i zapytać, co o tym myślicie.
No więc ostatnio rozmawiałam z moim chłopakiem na temat seksu oralnego... Dodam, że nie mamy tutaj jeszcze żadnego doświadczenia. Tż powiedział, że jeśli chodzi o tzw. "minetkę" nie miałby żadnych oporów, wręcz zrobiłby to z przyjemnością. Później temat jakoś tak zszedł do lizania tyłka...Tż powiedział, że ost koledzy włączyli jakiś film w tel czy coś takiego, na którym właśnie męzczyzna lizał dziewczynie tą drugą dziurkę... No i dowiedziałam się, że jego zdaniem jest to strasznie obrzydliwe... Powiedział, że nie wie jak sam zachowałby się w takiej sytuacji, że na teraz raczej go to brzydzi...jednak zaraz dodał, że u mnie by go nie brzydziło ;] ah ci faceci i te krętactwa:P skoro powiedzial, ze go brzydzi, to ze mna pewnie byłoby tak samo. Nic nie mówiłam, ale zrobiło mi się troche przykro, że coś we mnie mogłoby go brzydzić i dostałam takiej jakby `blokady`, że chyba nawet na "minetke" bym mu teraz nie pozwoliła... Nie wiem, może to wszystko głupie:P Powiedzcie, co myślicie.
nie wkręcaj sobie, lizanie tyłka jest ohydne ; /
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:39   #39
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
zgadzam sie, a jak np dziecka trza pupke podetrzec to co? albo jak mama w szpitalu czy TZ i bedzie trza mu pieluche zmienic?
Czyli kupę trzeba kochać tak? bo są takie sytuacje?
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:48   #40
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Mnie własna kupa brzydzi może to dziwne ale tak właśnie jest
nie mam nic przeciwko temu żeby cię dalej brzydziła

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Czyli kupę trzeba kochać tak? bo są takie sytuacje?
zaraz kochać
pomiędzy wstrętem a miłością jest jeszcze akceptacja chociażby dla ludzi którzy patrzą na świat inaczej niż ty
ot mi chodzi tylko o to, że Ty nie lubisz to sobie nie lub ale też nie traktuj kogos kto lubi jak dziwaka, tyle
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:50   #41
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
pomiędzy wstrętem a miłością jest jeszcze akceptacja chociażby dla ludzi którzy patrzą na świat inaczej niż ty
ot mi chodzi tylko o to, że Ty nie lubisz to sobie nie lub ale też nie traktuj kogos kto lubi jak dziwaka, tyle
Proszę czytać ze zrozumieniem, coś już na ten temat pisałam i nie bedę się powtarzać Nie oskarżaj kogoś o coś tylko dlatego, żeś nie doczytała czy ci się nie chciało
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 19:53   #42
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
to już śmieszny argument Dziwne żeby żygał codziennie . poza tym równie dobrze można "puścić bąka na twarz" jak i beknąć podczas całowania.... Sorry wole tą druga pozycję
Może być chory na bulimię i wymiotować. No i do kobiet też to się odnosi.
Ja też wolałabym beknięcie, bo mniej śmierdzi. Nie jestem jakąś fanką bąków lub kupy, po prostu uważam, że przy zachowaniu odpowiedniej higieny takie pieszczoty nie są niczym dziwnym i złym, byleby tylko obojgu partnerom się podobały.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
zgadzam sie, a jak np dziecka trza pupke podetrzec to co? albo jak mama w szpitalu czy TZ i bedzie trza mu pieluche zmienic?
Dokładnie

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

Aivilo

jesteś niesamowita,
masz w sobie coś, że przyjemnie się czyta twoją argumentacje
Dziękuję
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:56   #43
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Proszę czytać ze zrozumieniem, coś już na ten temat pisałam i nie bedę się powtarzać Nie oskarżaj kogoś o coś tylko dlatego, żeś nie doczytała czy ci się nie chciało
pisze ogólnie, nie tylko do ciebie więc zagłębianie się w historię twoich postów nie ma tutaj nic a nic do rzeczy
ty czegoś (a nie kogoś) bronisz pisząć,"mam kochać" a ja czegoś (nie kogoś) bronię pisząc że nie wszystko jest czarno białe
nie trzeba dyskusji na takie tematy aż tak personalizować chyba
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:04   #44
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
pisze ogólnie, nie tylko do ciebie więc zagłębianie się w historię twoich postów nie ma tutaj nic a nic do rzeczy
ty czegoś (a nie kogoś) bronisz pisząć,"mam kochać" a ja czegoś (nie kogoś) bronię pisząc że nie wszystko jest czarno białe
nie trzeba dyskusji na takie tematy aż tak personalizować chyba
pfffff to Twój wymysł nie mój
Bo wyraźnie pisałam, że szanuję i rozumiem osoby, które lubią, kochają seks analny czy też kakaowe oczko. Coś wyraźniej powtórzyć?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
zgadzam sie, a jak np dziecka trza pupke podetrzec to co? albo jak mama w szpitalu czy TZ i bedzie trza mu pieluche zmienic?
Poza tym to zupełnie co innego niż kakaowe oczko bo podtarcie kupy czy zmiana pieluchy to konieczność, którą trzeba zrobić a w przypadku związku, faceta i kakaowego oczka tego nie ma, nie ma przymusu i można jak się chce zrobić
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain




Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2010-05-17 o 20:00
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:27   #45
rekrut_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 272
Dot.: zrobił mi przykrość

Się wątek rozbujał
Normalnie fiksacja analna po całości.
Cytat:
Napisane przez Aivilo
Natomiast lizanie czegoś, co służy do sikania jest już wspaniałe i bardzo przyjemne?
To "coś", czyli penis lub wagina ma inne środowisko (pH) i inny skład flory bakteryjnej i nie są groźne dla człowieka. Pomijając oczywiście sytuacje patologiczne: grzybice, chlamydia czy brak higieny. Mało tego na waginie i na napletku bytują penicylinazy które chronią nas przed E.coli.
Cytat:
Napisane przez Aivilo
Rozumiem, ze po każdym podtarciu po załatwieniu się stosujesz penicylinę lub abrazję termiczną? Bo przecież możesz mieć tego typu bakterie na rękach.
Jestem facetem i u mnie kierunek podcierania nie ma znaczenia bo mam dłuższą cewkę moczową więc trudniej mi przenieść bakterie z odbytu, ale jak chcesz to zrób sobie eksperyment i zacznij się podcierać w odwrotną stronę to bliżej poznasz bakterie w Tobie bytujące. Oczywiście doświadczenie na Twoje ryzyko.
Zgadzam się tylko z jednym: może się zdarzyć, że na dłoniach zostaną te bakterie, ale to sytuacja incydentalna i ma inny wymiar niż lizanie z premedytacją odbytu.
Cytat:
Napisane przez yoona
zgadzam sie, a jak np dziecka trza pupke podetrzec to co? albo jak mama w szpitalu czy TZ i bedzie trza mu pieluche zmienic?
Odpowiem jednym słowem: higiena. No chyba że jesteś hardkorem i po przewinięciu dziecka oblizujesz sobie palce.
__________________
Non est beatus, esse se qui non putat
rekrut_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:36   #46
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez rekrut_84 Pokaż wiadomość
Odpowiem jednym słowem: higiena. No chyba że jesteś hardkorem i po przewinięciu dziecka oblizujesz sobie palce.

o kur....
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:39   #47
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a dlaczego osoby lubiące seks analny itp pieszczoty mają niby być nierozsądne ?
bo jest to zwyczajnie niehigieniczne?
juz nie mowie o tym, ze obrzydliwe, bo zaraz sie mnie ktos przyczepi


Cytat:
czytałam swego czasu badania potwierdzające, że prawie 70% mężczyzn nie myje regularnie (czyli za każdym razem) dłoni po toalecie.. to i w ustach mogą się znaleźć bo ręka człowiek dotknie widelca, widelec włoży do ust i siup bakterie w jamie ustnej
tak, ale nie ma tych bakterii tyle co w okolicach odbytu.



Cytat:
Napisane przez rekrut_84 Pokaż wiadomość
Się wątek rozbujał
Normalnie fiksacja analna po całości.

To "coś", czyli penis lub wagina ma inne środowisko (pH) i inny skład flory bakteryjnej i nie są groźne dla człowieka. Pomijając oczywiście sytuacje patologiczne: grzybice, chlamydia czy brak higieny. Mało tego na waginie i na napletku bytują penicylinazy które chronią nas przed E.coli.

Jestem facetem i u mnie kierunek podcierania nie ma znaczenia bo mam dłuższą cewkę moczową więc trudniej mi przenieść bakterie z odbytu, ale jak chcesz to zrób sobie eksperyment i zacznij się podcierać w odwrotną stronę to bliżej poznasz bakterie w Tobie bytujące. Oczywiście doświadczenie na Twoje ryzyko.
Zgadzam się tylko z jednym: może się zdarzyć, że na dłoniach zostaną te bakterie, ale to sytuacja incydentalna i ma inny wymiar niż lizanie z premedytacją odbytu.

Odpowiem jednym słowem: higiena. No chyba że jesteś hardkorem i po przewinięciu dziecka oblizujesz sobie palce.
dokladnie
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:40   #48
brookeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 52
Dot.: zrobił mi przykrość

Szczerze przyznam, że nieźle się uśmiałam czytając ten wątek.. zwłaszcza niektóre wersy. Kurczę, też nie rozumiem w czym problem widzi autorka...bo bez przesady, ale to że facet nie ma ochoty na lizanie miejsca, z którego wydala się kał.. nie dziwi mnie jakoś specjalnie sama nie wyobrażam sobie lizać odbyt faceta, którego bym nawet kochała nad życie i który by tą część ciała wysmarował ,wypachnił i cholera wie co jeszcze... Dobra, jak się kogoś kocha to owszem, że ciało nie powinno brzydzić,ale.. to nie znaczy,że trzeba komuś lizać zad! za przeproszeniem... chyba naprawdę mało jest takich ,którzy się w tym lubują...
brookeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:48   #49
_lato
Rozeznanie
 
Avatar _lato
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 619
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
O matko Ciekawe czy ty polizalabys jego kudlata pupe?
Pupa nie jest od lizania, tylko od wydalania
Prawda, prawda
__________________

_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 20:54   #50
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez rekrut_84 Pokaż wiadomość
Się wątek rozbujał
Normalnie fiksacja analna po całości.

To "coś", czyli penis lub wagina ma inne środowisko (pH) i inny skład flory bakteryjnej i nie są groźne dla człowieka. Pomijając oczywiście sytuacje patologiczne: grzybice, chlamydia czy brak higieny. Mało tego na waginie i na napletku bytują penicylinazy które chronią nas przed E.coli.

Jestem facetem i u mnie kierunek podcierania nie ma znaczenia bo mam dłuższą cewkę moczową więc trudniej mi przenieść bakterie z odbytu, ale jak chcesz to zrób sobie eksperyment i zacznij się podcierać w odwrotną stronę to bliżej poznasz bakterie w Tobie bytujące. Oczywiście doświadczenie na Twoje ryzyko.
Zgadzam się tylko z jednym: może się zdarzyć, że na dłoniach zostaną te bakterie, ale to sytuacja incydentalna i ma inny wymiar niż lizanie z premedytacją odbytu.

Odpowiem jednym słowem: higiena. No chyba że jesteś hardkorem i po przewinięciu dziecka oblizujesz sobie palce.
Nie traktuj mnie jak debilkę, która nie ma pojęcia, jakie są bakterie w odbycie i do czego mogą doprowadzić, gdy dostaną są w okolice cewki moczowej.
Doskonale o tym wiem i bardzo dbam o higienę - a w wątku nie chodzi o to, że bakterie pochodzące z odbytu mogą zaszkodzić, tylko o tym,czy pieszczoty tych rejonów są obrzydliwe, czy nie.
Nie mówiłam też nic o kierunku podcierania się, bo nie obchodzi mnie, w którą stronę to robisz.

Przerwanie papieru toaletowego lub zahaczenie skrawkiem skóry o kał, lub okolice odbytu nimi ubrudzone nie jest tak rzadkie, jak mogłoby się wydawać, często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Poza tym - mycie rąk. Ile z nas robi to naprawde dokładnie, w odpowiedni sposób, wycierając w świeży ręcznik?

Jak już pisałam, Pogromcy mitów dowiedli,że bakterie kałowe znajdują się wszędzie w domu, nawet na szczoteczce do zębów. Oczywiscie nie wiem, na ile program ten jest wiarygodny, ale podejrzewam, że kompletnie z kosmosu takich wyników nie wzięli.


Reasumując - jeśli komuś nie podobają się pieszczoty pupy i okolic, to owszem, ma do tego prawo, natomiast nie ma prawa do naskakiwania na osoby, które preferują ten rodzaj pieszczot.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:08   #51
rekrut_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 272
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez Aivilo
Nie traktuj mnie jak debilkę, która nie ma pojęcia, jakie są bakterie w odbycie i do czego mogą doprowadzić, gdy dostaną są w okolice cewki moczowej.
Bez obrazy, nie robię sobie wycieczek osobistych do Ciebie. Wszyscy w tym wątku traktują temat na luzie, więc nie wiem czemu się unosisz.
Skoro wiesz co się stanie jak się dostaną bakterie w okolice cewki to teraz wyobraź sobie co się może stać jak dostaną się do jamy ustnej drugiej osoby albo na zranioną skórę.
Cytat:
Napisane przez Aivilo
Jak już pisałam, Pogromcy mitów dowiedli,że bakterie kałowe znajdują się wszędzie w domu, nawet na szczoteczce do zębów. Oczywiscie nie wiem, na ile program ten jest wiarygodny, ale podejrzewam, że kompletnie z kosmosu takich wyników nie wzięli.
Jeżeli opierasz swoją wiedzę o programy typu "pogromcy mitów" to nie mam pytań Bakterie kałowe na szczoteczce do zębów mogą się znaleźć jak się nie zamyka klapy przy spłukiwaniu sedesu i je pęd powietrza wypycha z klopa i mogą sobie usiąść na szczoteczce. Ale ich ilość w ustach będzie niewspółmiernie mniejsza, niż po czułym lizaniu kakaowego oczka.
Cytat:
Reasumując - jeśli komuś nie podobają się pieszczoty pupy i okolic, to owszem, ma do tego prawo, natomiast nie ma prawa do naskakiwania na osoby, które preferują ten rodzaj pieszczot.
Jedni lubią jak mu Cyganie grają a drudzy jak mu buty śmierdzą...
Nie naskakuję, żeby nie było
__________________
Non est beatus, esse se qui non putat
rekrut_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:09   #52
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: zrobił mi przykrość

faceci lubią robić minetki,a co do liznania tyłka to wydaje mi się trochę niesmaczne.Nie przesadzaj ze swoją nadinterpretacją
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:11   #53
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez rekrut_84 Pokaż wiadomość
Się wątek rozbujał
Normalnie fiksacja analna po całości.

To "coś", czyli penis lub wagina ma inne środowisko (pH) i inny skład flory bakteryjnej i nie są groźne dla człowieka. Pomijając oczywiście sytuacje patologiczne: grzybice, chlamydia czy brak higieny. Mało tego na waginie i na napletku bytują penicylinazy które chronią nas przed E.coli.

Jestem facetem i u mnie kierunek podcierania nie ma znaczenia bo mam dłuższą cewkę moczową więc trudniej mi przenieść bakterie z odbytu, ale jak chcesz to zrób sobie eksperyment i zacznij się podcierać w odwrotną stronę to bliżej poznasz bakterie w Tobie bytujące. Oczywiście doświadczenie na Twoje ryzyko.
Zgadzam się tylko z jednym: może się zdarzyć, że na dłoniach zostaną te bakterie, ale to sytuacja incydentalna i ma inny wymiar niż lizanie z premedytacją odbytu.

Odpowiem jednym słowem: higiena. No chyba że jesteś hardkorem i po przewinięciu dziecka oblizujesz sobie palce.
to w kwestii lizania sobie odbytu tez odpowiem- higiena. a ze jakies bakterie tam zostaja..
ja nie wiem ludzie, Wam ktos ten odbyt kaze lizac czy jak ze sie tak czepiacie osob ktore nie widza w tym nic takiego? pewnie są amatorzy takich pieszczot,ich sprawa
Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
bo jest to zwyczajnie niehigieniczne?
juz nie mowie o tym, ze obrzydliwe, bo zaraz sie mnie ktos przyczepi



tak, ale nie ma tych bakterii tyle co w okolicach odbytu.




dokladnie
nie mycie sie tez jest niehighieniczne a niektorzy to robia. skoro obu partnerom odpowiadaja te rzeczy to w czym problem?
Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Nie traktuj mnie jak debilkę, która nie ma pojęcia, jakie są bakterie w odbycie i do czego mogą doprowadzić, gdy dostaną są w okolice cewki moczowej.
Doskonale o tym wiem i bardzo dbam o higienę - a w wątku nie chodzi o to, że bakterie pochodzące z odbytu mogą zaszkodzić, tylko o tym,czy pieszczoty tych rejonów są obrzydliwe, czy nie.
Nie mówiłam też nic o kierunku podcierania się, bo nie obchodzi mnie, w którą stronę to robisz.

Przerwanie papieru toaletowego lub zahaczenie skrawkiem skóry o kał, lub okolice odbytu nimi ubrudzone nie jest tak rzadkie, jak mogłoby się wydawać, często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Poza tym - mycie rąk. Ile z nas robi to naprawde dokładnie, w odpowiedni sposób, wycierając w świeży ręcznik?

Jak już pisałam, Pogromcy mitów dowiedli,że bakterie kałowe znajdują się wszędzie w domu, nawet na szczoteczce do zębów. Oczywiscie nie wiem, na ile program ten jest wiarygodny, ale podejrzewam, że kompletnie z kosmosu takich wyników nie wzięli.


Reasumując - jeśli komuś nie podobają się pieszczoty pupy i okolic, to owszem, ma do tego prawo, natomiast nie ma prawa do naskakiwania na osoby, które preferują ten rodzaj pieszczot.
zgadzam sie z kazdym Twoim slowem w tym watku
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:12   #54
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: zrobił mi przykrość

Zgadzam się w zupełności. Nestety sporo jeszcze osób, które normalność mierzą tylko własną miarą. Jeśli dwoje ludzi chce w ten sposób okazywać sobie miłość i akceptację - ich prawo. Jesli ktoś tego nie potrafi zrozumieć, to niech zamilknie, a nie wymyśla pseudonaukowe wyjaśnienia dla własnych ograniczeń wyobraźni. Masz prawo tego nie chcieć, ktoś ma prawo tego chcieć.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:13   #55
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: zrobił mi przykrość

Ehh, napisalabym cos, ale nie napisze bo to forum jednak nie jest w 100% anonimowe, a nie chce zeby znajomi rozprawiali na temat mojego zycia intymnego.

Powiem tylko tyle: Avilo, masz racje, i podziwiam Cie, ze tak otwarcie piszesz na ten temat.
Ale oczywiscie zyjemy w takim kraju a nie innym, i nie przetlumaczysz. Zreszta po co.

Kazdy robi to co lubi, i niech tak zostanie. Nikt nikogo nie zmusza do calowania tylka. Jesli ktos ma na to ochote, znajdzie kogos kto mu ten tylek wylize. Jeden lubi jak mu liza tylek, drugi - stopy. Trzeci - jak mu sie robi kupe na brzuch. I po co o tym dyskutowac?
Jak komus nie pasuje - rozstaje sie z tą "zboczoną" i "chorą" osobą - nie powinien sie do niczego zmuszac.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:19   #56
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: zrobił mi przykrość

Krótko do autorki- jak widzę kochasz go, ale czy polizałabyś go w... odbyt?
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:24   #57
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez rekrut_84 Pokaż wiadomość
Bez obrazy, nie robię sobie wycieczek osobistych do Ciebie. Wszyscy w tym wątku traktują temat na luzie, więc nie wiem czemu się unosisz.
Skoro wiesz co się stanie jak się dostaną bakterie w okolice cewki to teraz wyobraź sobie co się może stać jak dostaną się do jamy ustnej drugiej osoby albo na zranioną skórę.

Jeżeli opierasz swoją wiedzę o programy typu "pogromcy mitów" to nie mam pytań Bakterie kałowe na szczoteczce do zębów mogą się znaleźć jak się nie zamyka klapy przy spłukiwaniu sedesu i je pęd powietrza wypycha z klopa i mogą sobie usiąść na szczoteczce. Ale ich ilość w ustach będzie niewspółmiernie mniejsza, niż po czułym lizaniu kakaowego oczka.

Jedni lubią jak mu Cyganie grają a drudzy jak mu buty śmierdzą...
Nie naskakuję, żeby nie było
Nie unoszę się, natomiast proponowanie dorosłej kobiecie podcieranie w drugą stronę, aby sprawdzić, co się stanie, jest domniemaniem niewiedzy tejże kobiety, a tylko debil w tym wieku nie wie, co się dzieje, gdy bakterie z okolic odbytu dostaną się w okolice cewki moczowej i pochwy. Stąd moje oburzenie. Traktuję wątek poważnie, bo nie podoba mi się, gdy ludzie na siłę spychają osoby o odmiennych upodobaniach do worka z napisem "dziwne, chore, nienormalne, obrzydliwe"


Napisalam, ze nie wiem, na ile program jest wiarygodny, ale skoro zbadali tę sprawę i wyniki są takie, a nie inne, to coś w tym musi byc. Twoja, dość słaba zresztą, ironia jest nie na miejscu.
Oczywiście że ilość będzie mniejsza niż przy pieszczotach oralnych odbytu, natomiast popraw mnie, jeśli się myle - do zakażenia często wystarczy bardzo znikoma ilość bakterii, czyż nie?

Jesli nie potrafisz poważnie i bez zbędnie ironicznych komentarzy dyskutować na jakiś temat, to może nie zabieraj się do tego?
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:36   #58
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: zrobił mi przykrość

Zgadzam się z Aivilo.
Rozumiem, ze każdy ma swoje preferencje, ale chyba trochę przesadzacie z oburzaniem się. Przy 69 facet ma nos prawie w samym kobiecym odbycie. Strach, te bakterie wtedy to aż z wrzaskiem przeskakują na jego oczy i jeśli zatarł wcześniej spojówkę badania naukowe dowodzą, ze na sto procent oko mu zgnije i wypłynie w przeciągu 24 godzin. A jeśli nie - zdechnie jego kotek.
Tak samo jest przy pieszczeniu jąder i prostaty. No chyba, że ktoś ubiera na łeb reklamówkę z Biedronki zanim się tam zapuści.
Btw: to się nazywa rimming.
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:38   #59
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: zrobił mi przykrość

Aivilo zgadzam się z Tobą i każdym słowem Twoim napisanym w tym wątku nie którym po prostu nie wytłumaczysz swojego zdania, bo albo wiedzą, że nie mają racji i nie chcą się przyznać albo uważają, że każdy musi myśleć podobnie do nich.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:39   #60
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zrobił mi przykrość

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
pfffff to Twój wymysł nie mój
Bo wyraźnie pisałam, że szanuję i rozumiem osoby, które lubią, kochają seks analny czy też kakaowe oczko. Coś wyraźniej powtórzyć?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------


Poza tym to zupełnie co innego niż kakaowe oczko bo podtarcie kupy czy zmiana pieluchy to konieczność, którą trzeba zrobić a w przypadku związku, faceta i kakaowego oczka tego nie ma, nie ma przymusu i można jak się chce zrobić
dobra nie chce mi się dalej tłumaczyć bo najwyraźniej żyjesz w świecie w którym jak ktoś Cię tylko zacytuje to od razu stajesz się pępkiem świata tej osoby

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
bo jest to zwyczajnie niehigieniczne?
juz nie mowie o tym, ze obrzydliwe, bo zaraz sie mnie ktos przyczepi



tak, ale nie ma tych bakterii tyle co w okolicach odbytu.




dokladnie

a normalny seks to jest higieniczny ? no proszę Cię
to, że ktoś ma inna wizję na bliskość niż Ty nie znaczy zaraz że jest brudny, chory albo coś
pomyśl ilu Twoich znajomych może mieć takie a nie inne upodobania.. a ty o zgrozo im czasem ręke podasz albo nie daj boże pocałujesz się w policzek z delikwentem (no założe się że każdy z nas ma takich znajomych, patrząc po samym wizażu to nie jest jakieś znowu rzadkie zjawisko)

ja wiem, że to uroczo żyć w świecie w którym nikt nie wspomina o niesmacznych rzeczach i oburzać się jak ktoś coś takiego raczy wspomnieć.. no ale każdy z nas ma znajomych, to jest mnóstwo osób i raczej część z nich takie rzeczy robi. Nie uznajecie ich za dziwaków bo o tym nie mówią.. po prostu, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal takie...

poza tym - skoro te okolice odbytu są takie niehignieczne to chyba każda z nas jest mocno niehigieniczna bo przecież je posiada
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-05-17 o 21:41
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-23 21:29:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.