Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam rady:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 23:20   #1
asia26091981
Raczkowanie
 
Avatar asia26091981
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Exclamation

Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam rady:(


Od dzisiaj zaczęłam sie odchudzać dietą 1000 kcal.Mam 31 lat, dwa lata temu urodziłam drugiego synka i po porodzie postanowiłam wziąć sie za siebie. schudłam ponad 35kilo stosując diete Dukana ale na efekt jo-jo nie trzeba było długo czekać. Teraz waże 106 kilo przy wzroście 165, jest masakra ale nie chce taka być i szukam tu pomocy bo zaczynałam już chyba z 20 razy i brak mi silnej woli.....pomóżcie i dołączcie do mnie. Moja upragniona waga to 70-75kg. Mam nadzieje na następne wakacje wskoczyć w stój i pomaszerować na basen bez obawy że wszyscy będą sie za mną oglądać
asia26091981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:49   #2
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

możesz zamieszczać tu jadłospisy- na pewno dziewczyny będą pomagac, radzić

ćwiczysz coś? planujesz zacząć?

Cytat:
Napisane przez asia26091981 Pokaż wiadomość
schudłam ponad 35kilo stosując diete Dukana ale na efekt jo-jo nie trzeba było długo czekać.
w rpzypadku dukana efekt jojo to sprawka tego, zę człowiek przerwywa tę dietę, rozluźnia sobie zasady żywienia. jak się raz zacznie dukana... to dieta na całe życie albo wcale, nie ma co się oszukiwac o skutkach zdrowotnych nie będę się rozwodzić, bo to temat powszechny, znany wszystkim.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:56   #3
asia26091981
Raczkowanie
 
Avatar asia26091981
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Wiem że to masakra, w ogóle nie wiem jak zacząć. Na śniadanie zjadam 3 kromki Wasa z chudą wędliną i pomidorem, a pół godziny przed posiłkiem piję ocet jabłkowy . Słyszałam że pomaga. Mam dużo jak ja to mówię"skóry zastępczej" po ciązy. Nadmiar skóry wygląda masakrycznie. Zaczęłam ćwiczenia na twisterze ale po 6 minutach chyciła mnie kolka....
asia26091981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:59   #4
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

przy takiej nadwadze ćwiczenia sprawiają trudność- nie wątpię. w koncu organizm jest bardzo obciążony. dlatego zaczynaj spokojnie, nie przemęczaj się- jeśli dostajesz kolki- przestań, anstepengo dnia spróuj poćwiczyć dłużej- choćby minutę, dwie, byle dłużej...z czasem, gdy też waga będzie spadac, łatwiej będzie ćwiczyć... i przyjemniej jak się da- spaceruj. autobus/tramwaj- wysiądź przystanek/.dwa wczesniej jak możesz i przejdź się. niby niewiele ale zawsze coś, zwłaszcza że cięzki Ci anrazie jakoś intensywnie ćwiczyć.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 00:02   #5
asia26091981
Raczkowanie
 
Avatar asia26091981
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Na obiad była dzisiaj pierś z kurczaka w jarzynach i surówka z pekińskiej kapusty , papryką konserwową i jaogurtem naturalnym. A na kolacje tylko owoc, grejfrut, troche mnie ssie w żoładku ale pierszw dni prawdopodobnie są najcięższe dopóki żołądek sie nie skurczy....
__________________
104kg=>6.02.2013
asia26091981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 00:05   #6
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Cytat:
Napisane przez asia26091981 Pokaż wiadomość
troche mnie ssie w żoładku ale pierszw dni prawdopodobnie są najcięższe dopóki żołądek sie nie skurczy....
to nie to że poczatki są cięższe. po prostu zjadłas za mało. dieta to nie wielkie ograniczenie, tylko usunięcie z diety niewskazanych produktów (tłuste, smazone, sotre rpzyprawy itd) i zmniejszenie porcji.

musisz jeść 4-5 pełnowartościowych posiłków, nie mniej codziennie powinnas spożywać zarówno świeże produkty- warzywa, owoce, jak i nabiał, chude mięsa, ale i zdrowe tłuszcze- ryby, bakalie itd
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 00:09   #7
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Witaj Asia
Z ta kolacja to nie ma co przesadzać 1 grejpfrut to trochę mało ,poszukaj jest gdzieś wątek -dziewczyny podają swoje jadłospisy przykładowe rozplanowane na cały dzień . Może Ci to w jakiś sposób pomoże na początek zacząć

edit:
podaję link https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post31170319
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2012-08-02 o 00:16
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 08:26   #8
uosobienie_melancholii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Cytat:
Napisane przez asia26091981 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj zaczęłam sie odchudzać dietą 1000 kcal.Mam 31 lat, dwa lata temu urodziłam drugiego synka i po porodzie postanowiłam wziąć sie za siebie. schudłam ponad 35kilo stosując diete Dukana ale na efekt jo-jo nie trzeba było długo czekać. Teraz waże 106 kilo przy wzroście 165, jest masakra ale nie chce taka być i szukam tu pomocy bo zaczynałam już chyba z 20 razy i brak mi silnej woli.....pomóżcie i dołączcie do mnie. Moja upragniona waga to 70-75kg. Mam nadzieje na następne wakacje wskoczyć w stój i pomaszerować na basen bez obawy że wszyscy będą sie za mną oglądać
oj, wiem coś o Dukanie... -20 kg i za chwilę +20 :P i też teraz zaczynam od nowa, po prostu próbując zdrowo jeść. zaczynam z 80kg.
Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
możesz zamieszczać tu jadłospisy- na pewno dziewczyny będą pomagac, radzić

ćwiczysz coś? planujesz zacząć?



w rpzypadku dukana efekt jojo to sprawka tego, zę człowiek przerwywa tę dietę, rozluźnia sobie zasady żywienia. jak się raz zacznie dukana... to dieta na całe życie albo wcale, nie ma co się oszukiwac o skutkach zdrowotnych nie będę się rozwodzić, bo to temat powszechny, znany wszystkim.
no pewnie, że można jeść już do końca życia samo białko i stracić sobie nereczki... ;P jak podczas diety, ją chwaliłam, aczkolwiek pod koniec bałam się, bo miałam kiepskie wyniki badań, tak teraz wiem, że to była głupota. nie dość, że osłabia organizm, nie dostarcza wszystkich witamin i składników odżywczych, to jeszcze dość szybki spadek wagi i dość szybki powrót nie są zbyt korzystne
__________________
84-----81,4------------------------->69-------->65 kg
15.11.12-->teraz----------------------------------------->15.04.13------->wakacje?
uosobienie_melancholii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 09:51   #9
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Asia wg mnie za mało zjadłaś. 1000cal w twoim przypadku to za mało- będzie tak jak z dukanem zacznij od 1600 i systematycznie zmniejszaj, jedz zdrowo ale nie głodź się. I tak jak napisała Eldo_rado 4-5 posiłków to podstawa

Ja wróciłam do mojego sposobu na życie- czyli diety niełączenia. Trzeba tylko poznać zasady i możesz jeść to co lubisz w ciut inny sposób. Kalorii liczyć nie musisz, aczkolwiek trzeba uważać z wielkością porcji. Proponuję zamienić duży talerz na mały- nawet przy obiedzie Działa!!

Poniżej podaję Ci link do tematu o niełączeniu. W moim ostatnim poście wrzuciłam skan z książki z głównymi zasadami- pomocne!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post35650315

Głowa do góry- dasz radę, skoro przetrwałaś Dukana to poradzisz sobie i z tym
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 13:49   #10
Kuncia1986
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 779
GG do Kuncia1986
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

witajcie...
Dukan to najgorsze gów....m jakie moze byc na swiecie. Rozmawiałam o tym z moja doktorka i stanowczo mi jej odradzała. Ale polecila mi diete jak dobrze pamietam MM..
__________________
Bądz taką co SERCE ma, Badz taką co MIŁOSC zna,Badz taka co ŁZY rozumie,Badz taka co KOCHAC umie!!!


90; 89; 88; 87; 86; 85; 84; 83; 82; 81; 80; 79; 78; 77; 76; 75

http://s4.suwaczek.com/20101111571123.png
Kuncia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:12   #11
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Cytat:
Napisane przez Kuncia1986 Pokaż wiadomość
Dukan to najgorsze gów....m jakie moze byc na swiecie.
już to ustaliłysmy, dlatego pomijamy ten temat. bo po co go poruszać setny raz?!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 14:46   #12
basiazur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: londyn, sutton
Wiadomości: 6
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Asia tez mam prawie 30kg nadwagi, wiec chetnie dolacze do Ciebie. samej ciezko mi. jestem na diecie dr Charles Clark od 19 lipca. pomalu waga spada, ale coraz ciezej mi idzie. malo mam konsekwencji w tym co robie. i widze ze juz pomalu zaczyna mi sie kryzys. ale razem damy rade i schudniemy.
basiazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:59   #13
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Cytat:
Napisane przez asia26091981 Pokaż wiadomość
Wiem że to masakra, w ogóle nie wiem jak zacząć. Na śniadanie zjadam 3 kromki Wasa z chudą wędliną i pomidorem, a pół godziny przed posiłkiem piję ocet jabłkowy . Słyszałam że pomaga. Mam dużo jak ja to mówię"skóry zastępczej" po ciązy. Nadmiar skóry wygląda masakrycznie. Zaczęłam ćwiczenia na twisterze ale po 6 minutach chyciła mnie kolka....
Kochanieńka wasa jest tak przetworzona, zastąp ją bułką razową albo chlebem
Co do ćwiczeń zacznij od spacerów, może nordic walking? Nie obciążaj stawów . Basen, pływanie?
I nie głódź się
Balsamy, peeling kawowy ( cell.) na skóre.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-08-02 o 15:00
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 21:14   #14
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

A ja zapraszam do tego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=619094

Sama dołaczyłam 3 dni temu i bardzo mi się spodobalo

Powodzenia życzę
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:32   #15
asia26091981
Raczkowanie
 
Avatar asia26091981
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Moje drogie tak to ja sie teraz mogę odchudzać,teraz to mam takie wsparcie że hej. Dzisiaj zjadłam 5 posiłkó i wypiłam chyba ze 4 litry wody. Na śniadanie Wasa z ogórkiem i wędliną, za dwie godziny jogutr gruszkowy, na obiad pierś z kurczaka duszona z pieczarkami i cebulą+surówka z kapusty pekińskiej i dwa ziemniaki bez tłuszczu, podwieczorek 2 plastry ananasa a na kolacje grejfrut. Dziś już było zdecydowanie lepiej. nie jestem głodna bo zamiast żołądka mam worek z wodą ale za to nie czuje głodu.
Postanowiłam że od jutra wezmę sie za rowerek, niedługie trasy ale z czasem coraz dłuższe....dzieki Wam wszystkim za te rady są mi potrzebne...
Piszcie bo to dopiero początek mojej walki z nadwagą i mam zamiar wytrwać
__________________
104kg=>6.02.2013
asia26091981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:35   #16
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

asia jeszcze co do sniadań... ja wiem, że wiele osób wybeira wasę bo 'lekka' itd... ale lepiej wybrać pełnoziarnisty chleb, albo zytni lub graham... i dwie kromki, nie jedną! do tego twarog+ warzywa albo własnie chuda wędlinka + warzywa a koalcje lepiej jedz białkowe- człowiek czuje się po nich lekko, a fajnie pomagają w odchudzaniu- serki wiejskie z dodatkami, rybki itd to taka moja podpowiedź.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 23:05   #17
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

I najważniejsze to nie tyle co się odchudzać ale zmienić swoje nawyki żywieniowe
5 posiłków dziennie- tu by się przydała regularność + woda
ograniczyć słodycze (nie że w ogóle -wszystko dla ludzi )
nie objadać się miedzy posiłkami
warzywa owoce
trzymam kciuki
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 17:32   #18
basiazur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: londyn, sutton
Wiadomości: 6
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

hej! watek dla mnie. mam nadzieje ze uda mi sie schudnac. mam slabo "silna wolne". ale wierze ze tym razem sie uda, tobie asiu tez
__________________
wzrost 170cm
waga wyjsciowa 94,7kg
waga aktualna 91,1kg
cel 65kg
basiazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:03   #19
asia26091981
Raczkowanie
 
Avatar asia26091981
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Dzisiaj było juz spoko, ale nie daje rady dłużej ćwiczyć jak 5 minut.
Dzisj na śniadanie pół bułki z ziarnami, jajecznica z dwóch jaj z cebulką
IIśniadanie ananas
Obiad: kasza jęczmienna z duszoną marchewka a do teka trzy kulki z miesa mielonego ugotowane we wrzątku+kalafior
kolacja: grejfrut
Nie wiem dlaczego ale jakoś jak zjem po 16 tylko owoce to nie czuje głodu i rano mam wiecej energi. Pierwsze ważenie zrobię po tygodniu, jak nic nie schudne to juz nie wiem co mi pomoże, chyba sobie odetne te moje kilogramy...
Mam zamiar póki co trwać w tym co sobie założyłam....
A muszę sie pochwalić że moja silna wolna staje sie coraz silniejsza.Dzisiaj byłam z moimi dzieć i rodzicami na piwku(ja oczywiście wodę niegazowaną) i zamówili pizze..NIE ZJADŁAM ANI KĘSA
Sama z siebie jestem dumna
__________________
104kg=>6.02.2013
asia26091981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 22:49   #20
basiazur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: londyn, sutton
Wiadomości: 6
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

brawo asia!!!!! tak trzymaj!!!!
__________________
wzrost 170cm
waga wyjsciowa 94,7kg
waga aktualna 91,1kg
cel 65kg
basiazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:36   #21
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Cytat:
Napisane przez asia26091981 Pokaż wiadomość
Dzisiaj było juz spoko, ale nie daje rady dłużej ćwiczyć jak 5 minut.
Dzisj na śniadanie pół bułki z ziarnami, jajecznica z dwóch jaj z cebulką
IIśniadanie ananas
Obiad: kasza jęczmienna z duszoną marchewka a do teka trzy kulki z miesa mielonego ugotowane we wrzątku+kalafior
kolacja: grejfrut
Nie wiem dlaczego ale jakoś jak zjem po 16 tylko owoce to nie czuje głodu i rano mam wiecej energi. Pierwsze ważenie zrobię po tygodniu, jak nic nie schudne to juz nie wiem co mi pomoże, chyba sobie odetne te moje kilogramy...
Mam zamiar póki co trwać w tym co sobie założyłam....
A muszę sie pochwalić że moja silna wolna staje sie coraz silniejsza.Dzisiaj byłam z moimi dzieć i rodzicami na piwku(ja oczywiście wodę niegazowaną) i zamówili pizze..NIE ZJADŁAM ANI KĘSA
Sama z siebie jestem dumna
Asiu nie ma co się załamywać -po pierwszym tygodniu jak waga mniej nie pokaże tylko czekać cierpliwie i powoli realizować swój plan
Potrzeba trochę czasu i cierpliwości
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 19:55   #22
asia26091981
Raczkowanie
 
Avatar asia26091981
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Spoko nie jestem załamana tylko tak chciałam mniej więcej porównać czy robie wszystko tak jak trzeba. Bo jak u Was spadnie dajmy na to 3kg a u mnie 0,5 kg to chyba coś nie jest tak nie???
A bierzecie jakieś wspomagacze????
__________________
104kg=>6.02.2013
asia26091981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 21:00   #23
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Ja nie biorę, żadnych wspomagaczy A co do spadku wagi- to od razu moze nie być efektów, nie zawsze spadek wagi jest od razu znaczący(to nawet nie zdrowo).A z czasem sama zobaczysz, że z tygodnia na tydzien na wadze coraz mniej. Każdy ma inny organizm, inną przemiane materii nie ma co się porównywac do innych.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:02   #24
diora86
Raczkowanie
 
Avatar diora86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Chyba nieśmiale sie dołączę.



Mam 168cm i 95kg. Po drugiej ciązy mi zostało dużo za dużo

Ja zaczełam od 1 sierpnia. Jak na razie idzie ok 2,5 kg mniej. Szału nie mam ale mam nadzieję ,że już będzie tak stopniowo spadać.
Stosuje ocet jabłkowy 3 x dziennie do tego jem co 3 godziny jak małe dziecko :P jezdze rowerkiem codziennie jak praca pozwoli reszta cwiczen może powoli nabiore kondycji

Mam zamiar skopać troche to moje tłuste du***ko

Trzymam kciuki
diora86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:21   #25
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

0,5 kg dziennie spada? moim zdaniem troszke za dużo 2,5 kg w ciagu 5 dni.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:15   #26
asia26091981
Raczkowanie
 
Avatar asia26091981
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Hej diora...ja widze w Tobie kompana ale u mnie tak lekko nie ma
Też zaczęłam 1 sierpnia ale stwierdziłam że bede sie ważyć co tydzień
Też pije ocet jabłkowy rano na czczo, pół godziny przed obiadem i na noc przed zaśnięciem
Wagę Ci podam w środę...ale super że ktoś zaczął wtedy co ja , przynajmniej bede woedziała ile chudniesz i bede mogła sie porównać z Tobą.
Ekstra powodzenia i trzymam kciuki
__________________
104kg=>6.02.2013
asia26091981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:20   #27
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Ja dziewczyny też zaczełam 1 sierpnia. Ale pierwsze ważenie po tygodniu dopiero-w srodę

Zaczynałam od 92 kg. Na tą chwile mam 82 kg na dzień -1.08.2012 Wzrost 164 cm. Cel końcowy około 65 kcal A cel na najbliższe 2 miesiące 77-75 kg
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg


Edytowane przez eewelinaa92
Czas edycji: 2012-08-05 o 22:22
eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 21:52   #28
uosobienie_melancholii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
0,5 kg dziennie spada? moim zdaniem troszke za dużo 2,5 kg w ciagu 5 dni.
przez pierwsze dni to możliwe, woda spada
__________________
84-----81,4------------------------->69-------->65 kg
15.11.12-->teraz----------------------------------------->15.04.13------->wakacje?
uosobienie_melancholii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 22:06   #29
asia26091981
Raczkowanie
 
Avatar asia26091981
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Ja też pierwsze ważenie robie w środę rano także zaraz Wam sie tutaj pochwale. Idzie mi coraz lepiej, nie odczuwam już tak głodu i pije dużo wody, przez co moje wizyty w toalecie są częstsze
__________________
104kg=>6.02.2013
asia26091981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 22:12   #30
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Mam 30kg nadwagi, kto ma też tyle niech do mnie dołączy bo sama chyba nie dam r

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
0,5 kg dziennie spada? moim zdaniem troszke za dużo 2,5 kg w ciagu 5 dni.
pierwsze duże spadki to woda, którą organizm oddaje. na początku to normalne.

Cytat:
Napisane przez asia26091981 Pokaż wiadomość
Spoko nie jestem załamana tylko tak chciałam mniej więcej porównać czy robie wszystko tak jak trzeba. Bo jak u Was spadnie dajmy na to 3kg a u mnie 0,5 kg to chyba coś nie jest tak nie???
kochana, nie patrz na innych, bo każdy organizm jest inny wazne żeby w ogóle spadało! moze w peirwszym tygodniu nie bedzie wielkeigo spadku, ale potem ładnie powinna waga spadac jak się już 'rozrusza' organizm.

Cytat:
Napisane przez asia26091981 Pokaż wiadomość
A muszę sie pochwalić że moja silna wolna staje sie coraz silniejsza.Dzisiaj byłam z moimi dzieć i rodzicami na piwku(ja oczywiście wodę niegazowaną) i zamówili pizze..NIE ZJADŁAM ANI KĘSA
Sama z siebie jestem dumna
klask i: rewelacja! oby tak dalej
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.