uniwersytet ekonomiczny wrocław studia zaoczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 20:34   #1
alusia133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30

uniwersytet ekonomiczny wrocław studia zaoczne


Cześć
Nie dostałam sie na studia dzienne na ekonomię i chce pójść na zaoczne , a kasy nie trzeba wpłacać bo się nie dostałam na dzienne. Rekrutacja trwa do końca września tylko cały czas na moim koncie jest napisane oczekiwanie na wplate i nie wiem czy czekać po prostu do końca września czy mam wysłać jakieś potwierdzenie że wplacone było wtedy , sama niewiem? ktoś był w podobnej sytuacji? aa i myślicie że dopiero na koniec września się dowiem czy się dostałam czy wcześniej? bo to zaraz studia sie zaczna i tak na ostatnia chwile sie dowiem ? ;/
alusia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 21:27   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: uniwersytet ekonomiczny wrocław studia zaoczne

Cytat:
Napisane przez alusia133 Pokaż wiadomość
Cześć
Nie dostałam sie na studia dzienne na ekonomię i chce pójść na zaoczne , a kasy nie trzeba wpłacać bo się nie dostałam na dzienne. Rekrutacja trwa do końca września tylko cały czas na moim koncie jest napisane oczekiwanie na wplate i nie wiem czy czekać po prostu do końca września czy mam wysłać jakieś potwierdzenie że wplacone było wtedy , sama niewiem? ktoś był w podobnej sytuacji? aa i myślicie że dopiero na koniec września się dowiem czy się dostałam czy wcześniej? bo to zaraz studia sie zaczna i tak na ostatnia chwile sie dowiem ? ;/
w sprawie opłaty zadzwoń/napisz maila do komisji rekrutacyjnej.
w sprawie dostania się sprawdź harmonogram rekrutacji, w jakich terminach są wyniki.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:30   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: uniwersytet ekonomiczny wrocław studia zaoczne

O a na jakim Wydziale chcesz studiować? X lat temu ukończyłam ten Uniwersytet, wtedy nazywał się jeszcze Akademią Ekonomiczną im .O.Langego. Miło wspominam ten okres, choć jako studentka dzienna miała mnóstwo nauki.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.