Szukam koleżanki Bielsko - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-13, 14:37   #31
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Raszida_21 dokładniej w stronę Kęt
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 19:39   #32
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cześć
A wiec taknazywam sie Kinga,tak jak juz pisałam mam 21lat i mieszkam nie daleko BB.z zawodu jestem fryzjerka:P mam wspaniałego chłopaka juz od 5 latszukam wesolych dziewczyn z ktorymi mozna napić sie kawki wybrac sie razem na zakupy,a nawet na jakąś imprezke Pozdrawiam
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 20:14   #33
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Witamy powiedz coś więcej o sobie
Cześć
A wiec takNazywam sie Kinga tak jak juz pisalam mam 21 lat mieszkam nie daleko BB.Z zawodu jestem fryzjerka,mam wspanialego chlopaka od 5 latSzukam wesolych dziewczyn do wspolnych wyjść na kawke,zakupy a nawet jakąś imprezkePozdrawim
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 18:52   #34
alkasma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Hej dziewczyny ja też szukam koleżanki, jestem z Międzyrzecza k.Bielska.Tylko jestem od was trochę starsza, mam 34lata, syna i oczywiście męża, ale czasem naprawdę czuję się samotna i nie mam z kim pogadać...
alkasma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 20:02   #35
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Hej Wydaje mi sie że wiek nie ma tutaj znaczenia
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 15:29   #36
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
Cześć
A wiec takNazywam sie Kinga tak jak juz pisalam mam 21 lat mieszkam nie daleko BB.Z zawodu jestem fryzjerka,mam wspanialego chlopaka od 5 latSzukam wesolych dziewczyn do wspolnych wyjść na kawke,zakupy a nawet jakąś imprezkePozdrawim
Kinga , gdybym tylko mieszkała bliżej Ciebie to już dzisiaj poszłybyśmy na pogaduchy przy kawce :P ..Ja niestety do Bielska od siebie mam 45 km
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 08:06   #37
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Kinga , gdybym tylko mieszkała bliżej Ciebie to już dzisiaj poszłybyśmy na pogaduchy przy kawce :P ..Ja niestety do Bielska od siebie mam 45 km
Dzień Dobry Hmm no szkoda,to troche masz daleko do Bielska,ale myśle ze bedzie taka okazja i sie spotkamy
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 15:48   #38
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Hmm no szkoda,to troche masz daleko do Bielska,ale myśle ze bedzie taka okazja i sie spotkamy
Wiesz jak to mówią...dla chcącego nic trudnego Ja jestem trochę uziemiona bo nie mam prawka jak na razie ale jak coś to zapraszam w swoje strony
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:17   #39
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Wiesz jak to mówią...dla chcącego nic trudnego Ja jestem trochę uziemiona bo nie mam prawka jak na razie ale jak coś to zapraszam w swoje strony
No właśnie o to chodzi:P Ja mam prawo jazdy ale ostatnio miałam mały wypadek wiec teraz nie chetnie wsiadam za kierownice..ale jak tylko sie przełamie to wsiadam do auta i przyjeżdżam:P a gdzie dokładniej mieszkasz? Buziaczki
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 18:50   #40
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi:P Ja mam prawo jazdy ale ostatnio miałam mały wypadek wiec teraz nie chetnie wsiadam za kierownice..ale jak tylko sie przełamie to wsiadam do auta i przyjeżdżam:P a gdzie dokładniej mieszkasz? Buziaczki
Koło Żor kochana urzęduję.
Co za wypadek? Z Twojej winy? Opowiadaj
Ja byłam dzisiaj na zakupach, obkupiłam się od stóp do głów i mam taki dobry humor że ahh

A co u Was dziewczyny? Żyjecie tam? Nikt tu chyba już nie zagląda hmm
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:51   #41
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Koło Żor kochana urzęduję.
Co za wypadek? Z Twojej winy? Opowiadaj
Ja byłam dzisiaj na zakupach, obkupiłam się od stóp do głów i mam taki dobry humor że ahh

A co u Was dziewczyny? Żyjecie tam? Nikt tu chyba już nie zagląda hmm
A to nie aż tak daleko:P
Naszczescie nie z mojej winy,facet nie wyrobil na zakrecie i do mnie wjechal było ślisko wtedy ale z autkiem nic takiego sie nie stało,gorzej bylo z jego autem..ale naszczescie nikomu nic sie nie stalo
Ale Ci zazdroszcze tych zakupów co kupiłaś ciekawego? Też sie musze wybrac na jakies zapkuy tylko za bardzo nie mam kiedy,moze w niedziele sie przejade trzeba kupic jakas ciepla kurteczke i buty bo coraz zimniej sie robi:/
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 17:35   #42
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
A to nie aż tak daleko:P
Naszczescie nie z mojej winy,facet nie wyrobil na zakrecie i do mnie wjechal było ślisko wtedy ale z autkiem nic takiego sie nie stało,gorzej bylo z jego autem..ale naszczescie nikomu nic sie nie stalo
Ale Ci zazdroszcze tych zakupów co kupiłaś ciekawego? Też sie musze wybrac na jakies zapkuy tylko za bardzo nie mam kiedy,moze w niedziele sie przejade trzeba kupic jakas ciepla kurteczke i buty bo coraz zimniej sie robi:/
Ważne, że wyszłaś z tego cało, widzisz nie z Twojej winy ale później jednak zostaję mały uraz w głowie, że człowiek boi się wsiąść za kierownicę bo już ma przed oczami same czarne scenariusze
A kupiłam sobie moje brązowe wymarzone botki na obcasie sweterek, 2 bluzeczki, torebkę, kosmetyki bo jak na złość wszystko zawsze kończy mi się na raz
A Ty nie masz czasu bo zapracowana aż tak jesteś? Gdzie pracujesz? Jako fryzjerka? ...Ja się do Ciebie zapisuję na farbowanie, myślę, że jakieś zniżki będą hm? heh
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 09:25   #43
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Ważne, że wyszłaś z tego cało, widzisz nie z Twojej winy ale później jednak zostaję mały uraz w głowie, że człowiek boi się wsiąść za kierownicę bo już ma przed oczami same czarne scenariusze
A kupiłam sobie moje brązowe wymarzone botki na obcasie sweterek, 2 bluzeczki, torebkę, kosmetyki bo jak na złość wszystko zawsze kończy mi się na raz
A Ty nie masz czasu bo zapracowana aż tak jesteś? Gdzie pracujesz? Jako fryzjerka? ...Ja się do Ciebie zapisuję na farbowanie, myślę, że jakieś zniżki będą hm? heh
No właśnie,wiec teraz jeżdże ostroznie:P
No to pięknie zaszalałaś z tymi zakupami:P Ja mam tak samo jak mi sie kończy to wszytsko na raz,wiec zawsze raz w miesiącu musze zrobić wieksze zakupy
Może nie aż tak zapracowana ale zawsze sie coś znajdzie do roboty;p
Pracowałam jako fryzjerka,teraz mam lepszą prace:P Chodż bardzo mi brakuje tego zawodu..wiec myśle ze jeszcze do tego wróce:P
A co do tego farbowania to musze sie zastanowić nad tymi zniżkami:P:P hehe (żarcik)Nie ma sprawy zrobimy fajny kolorek:P
A Ty czym sie zajmujesz?:P
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:56   #44
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
No właśnie,wiec teraz jeżdże ostroznie:P
No to pięknie zaszalałaś z tymi zakupami:P Ja mam tak samo jak mi sie kończy to wszytsko na raz,wiec zawsze raz w miesiącu musze zrobić wieksze zakupy
Może nie aż tak zapracowana ale zawsze sie coś znajdzie do roboty;p
Pracowałam jako fryzjerka,teraz mam lepszą prace:P Chodż bardzo mi brakuje tego zawodu..wiec myśle ze jeszcze do tego wróce:P
A co do tego farbowania to musze sie zastanowić nad tymi zniżkami:P:P hehe (żarcik)Nie ma sprawy zrobimy fajny kolorek:P
A Ty czym sie zajmujesz?:P
A to gdzie pracujesz? Jeśli można spytać
Powiem Ci, że w życiu chyba jest najważniejsze robić to co się naprawdę lubi, skoro masz dryg do fryzjerstwa to szkoda, że z tego zrezygnowałaś :P
Ja się uczyłam w szkole fryzjerskiej bo też właśnie od zawsze marzył mi się ten zawód, ale pech chciał, że nie skończyłam szkoły bo zawsze 'coś'...

A ja pracuję w Przedszkolu i się opiekuję dziećmi
Jakie plany na weekend?
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 22:09   #45
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
A to gdzie pracujesz? Jeśli można spytać
Powiem Ci, że w życiu chyba jest najważniejsze robić to co się naprawdę lubi, skoro masz dryg do fryzjerstwa to szkoda, że z tego zrezygnowałaś :P
Ja się uczyłam w szkole fryzjerskiej bo też właśnie od zawsze marzył mi się ten zawód, ale pech chciał, że nie skończyłam szkoły bo zawsze 'coś'...

A ja pracuję w Przedszkolu i się opiekuję dziećmi
Jakie plany na weekend?
Tak,zgadzam sie..a najgorsze jest to jeżeli chcesz robić to co lubisz a nie możesz:/..W 3 klasie dostałam uczulenia na kosmetyki,robiłam testy i wyszły fatalnie myślałm że da sie to jakoś wyleczyć ale niestety nie...nawet praca w rekawiczkach nie pomagała.Więc musiałam sie pożegnać z zawodem...Ale caly czas mam malutka nadzieje że wróce do fryzjerstwa
Ale Ci zazdroszcze tej pracy,Kocham małe dzieciaczki
Jakie plany na weekend??hm Mamy iść na grilla do mojej przyjaciólki bo jej chłopaka ma urodziny,ale wolałabym ten weekend spedzić z chłopakiem bo caly tydzień sie nie widzieliśmy
A Ty co bedziesz porabiać ciekawego? albo Wy bo niewiem czy masz chłopaka?:P:P
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 08:14   #46
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
Tak,zgadzam sie..a najgorsze jest to jeżeli chcesz robić to co lubisz a nie możesz:/..W 3 klasie dostałam uczulenia na kosmetyki,robiłam testy i wyszły fatalnie myślałm że da sie to jakoś wyleczyć ale niestety nie...nawet praca w rekawiczkach nie pomagała.Więc musiałam sie pożegnać z zawodem...Ale caly czas mam malutka nadzieje że wróce do fryzjerstwa
Ale Ci zazdroszcze tej pracy,Kocham małe dzieciaczki
Jakie plany na weekend??hm Mamy iść na grilla do mojej przyjaciólki bo jej chłopaka ma urodziny,ale wolałabym ten weekend spedzić z chłopakiem bo caly tydzień sie nie widzieliśmy
A Ty co bedziesz porabiać ciekawego? albo Wy bo niewiem czy masz chłopaka?:P:P
Ojej to strasznie nie fajnie... Mam nadzieję, że mimo wszystko nadejdzie taki dzień, że Ci wszystkie alergie miną i otworzysz nawet swój salon fryzjerski - tego Ci życzę kochana heh
..Ja też uwielbiam dzieci i nie wiem co mam w sobie ale zawsze wszystkie się mnie megaa wstydzą haha Zawstydzam ludzi normalnie A praca z dziećmi mimo wszystko jest trochę męcząca, przychodzę do domu to padam na mordkę zawsze
grill? Ojj teraz już jest za zimno na grillowanie :P Wieczory są naprawdę chłodne więc ubierz się tam ciepło jak coś
Tak tak mam chłopaka a nawet już Narzeczonego :P mamy dzisiaj właśnie rocznicę, 2 lata Nam stuknęło więc spędzamy ten weekend tylko we dwoje z dala od codzienności
A Wy 5 lat razem...piękny czas, kiedy jakiś ślub?
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:19   #47
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Ojej to strasznie nie fajnie... Mam nadzieję, że mimo wszystko nadejdzie taki dzień, że Ci wszystkie alergie miną i otworzysz nawet swój salon fryzjerski - tego Ci życzę kochana heh
..Ja też uwielbiam dzieci i nie wiem co mam w sobie ale zawsze wszystkie się mnie megaa wstydzą haha Zawstydzam ludzi normalnie A praca z dziećmi mimo wszystko jest trochę męcząca, przychodzę do domu to padam na mordkę zawsze
grill? Ojj teraz już jest za zimno na grillowanie :P Wieczory są naprawdę chłodne więc ubierz się tam ciepło jak coś
Tak tak mam chłopaka a nawet już Narzeczonego :P mamy dzisiaj właśnie rocznicę, 2 lata Nam stuknęło więc spędzamy ten weekend tylko we dwoje z dala od codzienności
A Wy 5 lat razem...piękny czas, kiedy jakiś ślub?
Dziekuje bardzo,kochana jesteś
Napewno, dziecia trzeba duzo uwagi poświęcić ale są słodkie:P
Myślę że bedziemy siedzieć w domku a grill bedzie na tarasieo ile wogóle pójdziemy
No to super, to kiedy weselicho?:P:P
Wiesz co narazie odkładamy pieniążki,i myśle ze jak dobrze pójdzie to może za rok :P
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:34   #48
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo,kochana jesteś
Napewno, dziecia trzeba duzo uwagi poświęcić ale są słodkie:P
Myślę że bedziemy siedzieć w domku a grill bedzie na tarasieo ile wogóle pójdziemy
No to super, to kiedy weselicho?:P:P
Wiesz co narazie odkładamy pieniążki,i myśle ze jak dobrze pójdzie to może za rok :P
Wiesz co jeśli chodzi o wesele to mi się z tym nie spieszy, wszystko w swoim czasie, doszliśmy do wniosku z facetem, że woleli byśmy bardziej zdecydowanie zainwestować pieniążki w jakieś wspólne gniazdko, żeby już mieszkać sobie razem, mieć się na co dzień, a ślub zawsze idzie później jakoś zaplanować i zorganizować jakby się odłożyło trochę funduszy bo wiadomo, że to też tanie rzeczy nie są, a u Nas to będzie chyba ze 100 osób bo i ja i Narzeczony mamy duuże rodziny :P ..Wstępnie ślub za 2 latka, a jak się sytuacja potoczy, czas pokażę.

A Wy już mieszkacie razem?
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:45   #49
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Wiesz co jeśli chodzi o wesele to mi się z tym nie spieszy, wszystko w swoim czasie, doszliśmy do wniosku z facetem, że woleli byśmy bardziej zdecydowanie zainwestować pieniążki w jakieś wspólne gniazdko, żeby już mieszkać sobie razem, mieć się na co dzień, a ślub zawsze idzie później jakoś zaplanować i zorganizować jakby się odłożyło trochę funduszy bo wiadomo, że to też tanie rzeczy nie są, a u Nas to będzie chyba ze 100 osób bo i ja i Narzeczony mamy duuże rodziny :P ..Wstępnie ślub za 2 latka, a jak się sytuacja potoczy, czas pokażę.

A Wy już mieszkacie razem?
Dokładnie Widze że myślimy podobnie:P My już działke mamy teraz myślimy o jakimś małym domkuAle jeszcze troszke pieniażków na to trzeba.
Nie,nie mieszkamy razem
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 15:58   #50
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
Dokładnie Widze że myślimy podobnie:P My już działke mamy teraz myślimy o jakimś małym domkuAle jeszcze troszke pieniażków na to trzeba.
Nie,nie mieszkamy razem
Dzień Dobry Jak Wam weekend zleciał kochane? Widzę, że oprócz mnie i Kingi nikt tu chyba nie zagląda ... nie ładnie, odzywać się dziołchy!!

Mnie coś gardło boli i głowa, boję się, że będę chora a do pracy muszę chodzić ehh
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:41   #51
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Jak Wam weekend zleciał kochane? Widzę, że oprócz mnie i Kingi nikt tu chyba nie zagląda ... nie ładnie, odzywać się dziołchy!!

Mnie coś gardło boli i głowa, boję się, że będę chora a do pracy muszę chodzić ehh
Hejoo
Właśnie mialam pytać czy tylko my tutaj piszemy??Jak po weekendzie?:P
My byliśmy u tej znajomej na grilu a póżniej pojechaliśmy na dyskoteke,super było tylko że jeszcze bardziej sie rozchorowałam,napiłam sie zimnej coli i dziś nie mogłam słowa powiedzieć:P
To wypij jakieś tabletki i syropek zebyś sie bardziej nie rozchorowała
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 06:04   #52
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
Hejoo
Właśnie mialam pytać czy tylko my tutaj piszemy??Jak po weekendzie?:P
My byliśmy u tej znajomej na grilu a póżniej pojechaliśmy na dyskoteke,super było tylko że jeszcze bardziej sie rozchorowałam,napiłam sie zimnej coli i dziś nie mogłam słowa powiedzieć:P
To wypij jakieś tabletki i syropek zebyś sie bardziej nie rozchorowała
Chyba na serio tylko My się udzielamy jak widać :P
A mój weekend cudowny, w sobotę byłam na romantycznej kolacji z facetem, później zabrał mnie w piękne ustronne miejsce i tam sobie świętowaliśmy tylko we dwoje rocznicę popijając winko mm

Noo nafaszerowałam się na noc tabletkami i niby jest troszkę lepiej bo takie ogólne rozbicie minęło, ale ból gardła dalej został, będę musiała jakoś dać radę :/
No nic zbieram się do pracy, miłego dnia życzę, buziak

A Ty się dalej nie pochwaliłaś gdzie pracujesz! mów mi tu zaraz :P
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 18:07   #53
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Chyba na serio tylko My się udzielamy jak widać :P
A mój weekend cudowny, w sobotę byłam na romantycznej kolacji z facetem, później zabrał mnie w piękne ustronne miejsce i tam sobie świętowaliśmy tylko we dwoje rocznicę popijając winko mm

Noo nafaszerowałam się na noc tabletkami i niby jest troszkę lepiej bo takie ogólne rozbicie minęło, ale ból gardła dalej został, będę musiała jakoś dać radę :/
No nic zbieram się do pracy, miłego dnia życzę, buziak

A Ty się dalej nie pochwaliłaś gdzie pracujesz! mów mi tu zaraz :P
Dobry wieczor
No to piekny miałaś weekendnic tylko pozazdrościć:p
Kurde szkoda że tak daleko mieszkasz:/
Aaa wracając do mojej pracy,tp pracuje w sklepie z obuwiem:p
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 18:38   #54
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
No to piekny miałaś weekendnic tylko pozazdrościć:p
Kurde szkoda że tak daleko mieszkasz:/
Aaa wracając do mojej pracy,tp pracuje w sklepie z obuwiem:p
kochana mówisz tak jakbym mieszkała z 200km od Ciebie a to tylko 45 :P Jeśli chodzi o spotkanie to u mnie nie ma problemu, zawsze idzie się gdzieś choćby po środku zgadać A Ty jesteś z samego Bielska czy gdzieś w okolicach mieszkasz? Cieszyn itp?
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 14:07   #55
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
kochana mówisz tak jakbym mieszkała z 200km od Ciebie a to tylko 45 :P Jeśli chodzi o spotkanie to u mnie nie ma problemu, zawsze idzie się gdzieś choćby po środku zgadać A Ty jesteś z samego Bielska czy gdzieś w okolicach mieszkasz? Cieszyn itp?
Cześć
Nie,nie ja mieszkam 10km od Bielska Nie daleko
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 15:46   #56
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez iingga21 Pokaż wiadomość
Cześć
Nie,nie ja mieszkam 10km od Bielska Nie daleko
Ahaaa
Ja wróciłam z pracy, jestem zmordowana haha, idę wziąć gorący prysznic i będę odpoczywać
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 13:26   #57
anetkaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Hej jak tam wam minoł dzień? ja jestem chora i od kilku dni siedze w domu i już nie moge wytrzymać nudno nic sie nie dzieje tylko patrze w ten monitor;/ a tu weekend się zbliża moze uda mi sie wyzdrowieć
anetkaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 16:22   #58
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cytat:
Napisane przez anetkaa23 Pokaż wiadomość
Hej jak tam wam minoł dzień? ja jestem chora i od kilku dni siedze w domu i już nie moge wytrzymać nudno nic sie nie dzieje tylko patrze w ten monitor;/ a tu weekend się zbliża moze uda mi sie wyzdrowieć
Anetko skąd jesteś?
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 17:19   #59
iingga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Cześć dziewczyny
Jak tam zdrówko,bo widze że każda chora
iingga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 05:44   #60
anetkaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Szukam Kolezanki Bielsko

Z Bielska dokładniej okolice os. Karpackiego a ty? Bielsko czy okolice
anetkaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-24 00:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.