Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-02, 11:12   #1
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359

Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??


Ilekroć jestem w perfumerii wszystkie perfumy sygnowane przez J.Lo sa dla mnie zastanawiajace..Czemu??Bo zapach jest nawet ok,czasami nawet bardzo mnie kręci i moze bym sobie je kupiła gdyby nie...ta buteleczka.Wydaje mi sie taka tandetna,a kształt mało ciekawy..i te posrebrzane wiszace łańcuszki...czasami mam wrażenie,ze ten kto wymyślał flakonik niestety wyszło..:/ "przerost nad treścią",czasami mam też tak,ze butelka wydaje mi sie fajna...oj juz sama nie wiemDziewczyny! Napiszcie co o tym myslicie,bo należe do osób dla których flakonik to 1/4 decydujaca o zakupie perfum,a ja zwyczajnie jestem w kropce i nie umiem ocenić juz...
Bardzo proszę o zyczliwe osoby o wklejenie zdjec tych perfum
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 12:38   #2
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Pewnie masz na mysli Glow. W gazetach flakon prezentowal sie fajnie, na zywo troche gorzej, uznawany jest za tandetny. Pierwszy raz te perfumy poczulam na znajomej i jak tylko sie dowiedzialam co to, pobieglam do perfumerii. Lancuszki sa malo ciekawe, poza tym odklejaja sie i spadaja, w efekcie zostaje "gola" butelka o takim dziwnym ksztalcie (ponoc jest to figura J.Lo - wydatne biodra). Nie sugerowalabym sie opakowaniem, bo zapach jest najwazniejszy, choc rozumiem, ze chcesz miec tez ladny flakon. Nie jest taki ostatni Poza tym do mnie bardzo przemawia zapach tych perfum - to chyba jedne z moich ulubionych, zbieram za nie mase komplementow, a ponoc na wielu osobach smierdza stara szafa. Nawet mojemu TZ bardzo sie podobaja, a on jest cholernie wybredny. Kolejna zaleta jest to, ze Glow to malo popularne perfumy.
Troche ladniej prezentuje sie Miami Glow (pomaranczowe), za to zapach mnie zuplenie nie kreci. Still pachnie herbata, a Live jest zbyt landrynkowy. Paradoksalnie najladniejszy zapach J.Lo jest zamkniety w najmniej ciekawej butelce, ale za to jaki ladny jest
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 17:03   #3
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

oto i flakoniki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 506.jpg (5,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aLopez-Miami-Glow-EDT.jpg (18,0 KB, 64 załadowań)
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:50   #4
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Według mnie butelka nie jest taka zła, jest dosyć prosta, bez nadmiaru dodatków, a ciekawy efekt daje lekko oszronione szkło.
Jeśli chodzi o zapach to niesamowicie mi się podoba odkąd pierwszy raz miałam okazję go przetestować. Długo szukałam perfum dla siebie i najlepsze dla mnie okazały się Glow. Nie powiem żebym specjalnie lubiła Jennifer Lopez, ale perfumy to jej się udały.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:26   #5
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Dla mnie każde perfumy w rodzaju J.Lopez,Paris Hilton,B.Spears należą do niby - perfum,jakos nie potrafię się do nich przekonać,dlatego,ze samo nazwisko na butelce mnie przeraża i paraliżuje.Jedynym wyjątkiem jest Isabella Rosselini,ale to dlatego,że mam słabośc do Ingrid Bergman i kina w ogóle.
Co do buteleczek "J.Lo" to ta pierwsza "Glow" była straszna - kojarzyła mi się własnie z gabarytami tej pani,butelka o kształcie jej pupy to była z łańcuszkiem-paskiem smętnie zwisającym z bioder,jedyna butelka,która w miarę mi się podoba,to ta od "Still".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Live.jpg (6,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Still_w.jpg (9,0 KB, 19 załadowań)
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:39   #6
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

I jeszcze jedno "Love at first glow" - to już chyba wszystkie jej zapachy(?) - kolejna wariacja na temat bioder J.Lopez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Love_At_First_Glow.jpg (4,2 KB, 25 załadowań)
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:55   #7
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Nic szczególnego, ale ogólnie w porządku
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 19:15   #8
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Ja patrzę na perfumy obiektywnie, nieważne jakiej są marki, czy to britney, beyonce czy chociażby hilton. Liczy się zapach!
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:35   #9
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Uważam, że flakon Live jest bardzo udany
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:56   #10
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cytat:
Napisane przez aneta_live Pokaż wiadomość
Liczy się zapach!
Hmm..niby tak,ja mogę tylko mówić o moim osobistym odczuciu i mówię - może jestem zepsuta do szpiku kości,ale nie umiałabym,po prostu nie potrafiłabym z własnej woli psiknąć się czymś co ma napisane na buteleczce np.B.Spears,nawet nie jestem ciekawa tych zapachów najczęściej - omijam je szerokim łukiem.
Z góry przepraszam osoby,które cenią sobie takie zapachy
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 21:58   #11
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

No, to nie jestem sama. Półki z perfumami Lopez, Britney, a ostatnio z Bekhamami od razu omijam, z góry skreślam. Zresztą - wyjątek potwierdza regułę- przedostatnio wzięłam do ręki zapach Victorii B. Ale nawet nie zadałam sobie trudu, żeby go porządnie przewąchać. Wyłączyłam myślenie i sekundę potem zupełnie nie pamiętałam, jak on pachniał. Pamiętam tylko butelkę- bo była przynajmniej bardziej klasyczna od tych Lopezowych.
A butelki Jenifer nie podobają mi się.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 23:12   #12
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Hmm..niby tak,ja mogę tylko mówić o moim osobistym odczuciu i mówię - może jestem zepsuta do szpiku kości,ale nie umiałabym,po prostu nie potrafiłabym z własnej woli psiknąć się czymś co ma napisane na buteleczce np.B.Spears,nawet nie jestem ciekawa tych zapachów najczęściej - omijam je szerokim łukiem.
Z góry przepraszam osoby,które cenią sobie takie zapachy
He, he.. mam tak samo Nawet o tym jakiś czas temu pisałam, za cholere nie mogłabym się wypsikać Spears lub Hilton, nie chcę się z tymi paniami w żaden sposób identyfikować a już tym bardziej dać im na sobie zarobić
A wracając do tematu - moim zdaniem flakoniki Lopez są całkiem ładne. Flakonik Glow ogromnie mi się podobą, świetnie ilustruje perfumy pachnące rozgrzaną skórą po letnim prysznicu. Uważam, że to bardzo udany, niebanalny zapach. Ale wszystko rzecz gustu. Doskonale rozumiem osoby, które flakon odrzuca od perfum na kilometr bo sama tak mam. Nie cierpię "barokowych" flakoników z rzeźbieniami, upstrzonych rozmaitymi ozdóbkami, bądź w stylu retro, jak np. Organza (skądinąd bardzo ładny zapach) lub Dolce Vita. Nie postawiłabym sobie czegoś takiego na toaletce.
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 08:24   #13
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Podobają mi się flakony do rodziny Glow
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:13   #14
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Flakony jak flakony, mi się całkiem podobają. Testowałam "Love at first glow" u bratowej i mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że to sympatyczny zapach.Taki świeży, kwiatowy, romantyczny..i nawet trwały.Żadne mistrzostwo świata ale całkiem miły zapaszek.Prysnęłam sobie na rękaw sweterka i na drugi dzień w pracy ( gdzie pomimo tego,że jarają strasznie;( cały czas go czułam. Jakby patrzeć tylko na flakon, to pewnie nie spojrzałybyście też na inne perfumy tj. Fendi,Jil Sander,Biagotti, Escada i inne.Te to dopiero są brzydkieAle jak wiadomo kwestia gustu.
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:37   #15
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Jakby patrzeć tylko na flakon, to pewnie nie spojrzałybyście też na inne perfumy tj. Fendi,Jil Sander,Biagotti, Escada i inne.Te to dopiero są brzydkieAle jak wiadomo kwestia gustu.
Akurat wszystkie z wymienionych marek mają bardzo ładne flakoniki,moim ukochanym zapachem jest Jil Sander nr4,miałam Sensations - flakonik śliczny,inne z tego co widziałam współgrają z zawartością,a Jil S.nie udziwnia dlatego jej buteleczki są ładne,Fendi... No jeśli Theorema ma brzydką buteleczkę,to ja jestem Rumcajs,reszta Fendi też jest ładna,nie mówiąc już o zapachach,Laura Biagotti - mam Romę i Venezię ,miałam Sotto Voce,Laurę - bez przesady - buteleczki same się do ciebie śmieją,Escada - małe dzieła sztuki.

To nie były dobre przykłady,musiałam to z siebie wyrzucić,chociaż przez to puszczone na końcu oczko uważam cały opis za jeden wielki żart
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:47   #16
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
No, to nie jestem sama. Półki z perfumami Lopez, Britney, a ostatnio z Bekhamami od razu omijam, z góry skreślam. Zresztą - wyjątek potwierdza regułę- przedostatnio wzięłam do ręki zapach Victorii B. Ale nawet nie zadałam sobie trudu, żeby go porządnie przewąchać. Wyłączyłam myślenie i sekundę potem zupełnie nie pamiętałam, jak on pachniał. Pamiętam tylko butelkę- bo była przynajmniej bardziej klasyczna od tych Lopezowych.
A butelki Jenifer nie podobają mi się.
Ja też nie jestem w stanie kupić tego typu perfum- omijam takie z daleka
wolę coś w stylu Escada Pacific Paradise ...
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:56   #17
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

troche dziwne jest snobistyczne nastawienie-"ach,ja tych zapachow VIP panienek kupowac nie bede,co za tandeta itp".Po pierwsze-ani Lopez pierwsza ani ostatnia w wypuszczaniu barokowych flakonow,taka teraz moda nastala u wielu kreatorow,kwestia gustu.Ale odrzucac zapach z powodu flakonu lub nazwiska?Musialabym wtedy natychmiast wywalic flakon ukochanej "Allure" Chanel,jako ze butelka jakas taka nieladna,kliniczna,no i ta Coco Chanel!Kobieta,ktora przez lozko dorobila sie kariery,byla kolaborantka w 2 wijnie swiatowej,no ja nie wiem...Przaklady moglabym mnozyc.Ludzie,tu nie chodzi o etyke,tu chodzi o produkt koncowy,albo sie podoba,albo nie.I to sie tylko liczy.Nie bronie zapachow VIP hurtem,niektore sa ladne,niektore to potworki(dla mnie Campbell,Beckham),ale to samo tyczy sie ekskluzywnych brandow,a juz wiekszosc tych niczowych dziwadel -dla mnie-po prostu-smierdzi.I co powiecie rowniez na to,ze nie ma az tylu pefumiarskich laboratoriow na swiecie,i w wiekszosci przypadkow te exkluzywne cuda pochodza z tej samej firmy,ktory wypuszcza zapachy do srodkow do prania/zmiekczynia,innych srodkow czystosci,w tym plynow i sprayow do toalet?i ze czesto sa one produkowany przez te same "nosy",ktore obsluguja Choparda,Hermesa,Chanel,L ancome itd.osobiscie uwazam to za zabawny detal,ale nauczylo mnie to nieco pokory.W koncu perfumy-to tylko masowka-jak na to nie patrzec-i firmy licza na jak najwiekszy zysk(to w koncu tylko produkt,nic wiecej),a fachowcow nie ma az tak wielu.I ja sie chce po prostu tym produktem poperfumowac,aby uprzyjemnic sobie dzien,a nie sie do niego modlic!
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:06   #18
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Zgadzam się z Tobą Babygia. Wszystkie ekskluzywne perfumy są wypuszczane przez znane osobistości oraz ludzi, którzy opływają w bogactwa. Gdyby myśleć, że nie kupujemy perfum, ponieważ są sygnowane pewnym nazwiskiem to nie kupowałybyśmy perfum wogóle. Przecież nie wiemy jakimi ludźmi są Christian Dior czy Dolce i Gabbana, może są osobami pokroju hilton, nie wiemy jakie mają priorytety w życiu, co się dla nich liczy, a przecież kupujemy ich perfumy. Nawet producent kosmetyków może być skończonym idiotą. Gdyby tak patrzeć to nikt niczego by nie kupował.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:25   #19
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cóż dziewczyny, to Wasze zdanie, macie do niego prawo. Ja mam zdanie odmienne. Dla mnie flakonik to też produkt końcowy, nie tylko sam zapach. Nie jestem snobką i zapewniam Cię Babygio, że ja też nie modlę się do perfum. Trochę tolerancji poproszę A perfum Spears i Hilton i tak nie będę testować ani kupować bo nie mam na to najmniejszej ochoty
Pozdrawiam
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 12:38   #20
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Bez przesady - kompletnie nie mozna porównywać Chanel czy Diora do dzisiejszych cukierkowych,neonowych zapachów w klimacie rodem z MTV.To są nazwiska-legendy,nie wszystkie ich zapachy mi się podobaja oczywiście,ale mam szacunek do takiej "starej szkoły",do klasyki,to nie wynika ze snobizmu tylko z jakiegoś braku zgody na rzeczywistość ,na czasy, w których przyszło mi żyć.Nie akceptuję J.Lopez,innych śpiewających pań w jej stylu,państwa Beckham i innych takich,dlatego jeśli nie interesuje mnie co ma do powiedzenia swoimi piosenkami,a do powiedzenia nie ma nic,tak nie interesuje mnie jaki zapach stworzyła.Dla mnie zapachy opowiadają jakąś historię jako całość - z nazwiskiem,flakonem. Te perfumy "śpiewających" gwiazd są tylko kolejną strużką płynących do nich pieniędzy,one nie zrobiły tego "z sercem",nie sądzę,żeby obmyślały kompozycję latami - to jest masowa,ulepkowa produkcja,dla mnie nie tylko ważny jest efekt końcowy ale cały proces kto,jak,po co,dlaczego? U J.Lo nie ma nic do doszukiwania się.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:52   #21
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

[QUOTE=MARTECZKA;3022959]Bez przesady - kompletnie nie mozna porównywać Chanel czy Diora do dzisiejszych cukierkowych,neonowych zapachów w klimacie rodem z MTV.

Skąd wiesz jakie są zapachy gwiazdek typu j.lo czy britney skoro omijasz je szerokiem łukiem?
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:55   #22
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cytat:
Napisane przez aneta_live Pokaż wiadomość
Skąd wiesz jakie są zapachy gwiazdek typu j.lo czy britney skoro omijasz je szerokiem łukiem?
Dostałam aż 3 razy w prezencie,po czym oddałam bratowej,ale powąchać zdążyłam.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:56   #23
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Każdy ma inny gust, nawet jakaś gwiazda może zrobić dobre perfumy, nie tylko cukierkowe. Ja osobiście nie lubię gwiazdek pop itp. ale nie przekreślam z góry ich perfum, bo mogą się okazać całkiem fajne.
Producenci jak Dior itp. to też masowa produkcja, nie produkują pojedynczych egzemplarzy, nie sądze żeby proces produkcji exkluzywnych perfum był otoczony mgiełką ogromnej pasji, niezależności itd. (takie marki nie tworzą tylko perfum, ale również kosmetyki, czasem ubrania, dodatki. Z pasją i oddaniem można poświęcić się tylko jednej rzeczy.
Teraz wszystko robi się dla zysku. Ktoś z prawdziwą pasją, kto sam tworzy perfumy, ktoś kogo nikt nie zna i sam wkłada serce w to co robi to jest ktoś. Nie to co masy produktów na taśmach produkcyjnych.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:36   #24
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cytat:
Napisane przez aneta_live Pokaż wiadomość
Każdy ma inny gust, nawet jakaś gwiazda może zrobić dobre perfumy, nie tylko cukierkowe. Ja osobiście nie lubię gwiazdek pop itp. ale nie przekreślam z góry ich perfum, bo mogą się okazać całkiem fajne.

Producenci jak Dior itp. to też masowa produkcja
No to ja jestem okropnie zblazowana,ponieważ przekreślam z góry - tak już mam i nic mnie nie przekona,ale to fajnie,że każdy może się wypowiedzieć i że te opinie często są odmienne.
Dior to też masowa produkcja,ale w dalszym ciągu porównywanie go z "Ups,I did it again" to profanacja.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:43   #25
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Przepraszam uprzejmie, ale dziwi mnie, że niektóre osoby nie chca przyjąc do wiadomości tego, że dzisiejszy Dior, czy inny Chanel to taka sama komercha i jakość (lub jej brak), jak wytwory celebrities pokroju JLo czy B. Spears. Proszę mi odpowiedzieć na pytanie - w czym taki np. banalny, do bólu komercyjny "tutti-frutti-sexy-young-flirty" Addict 2 jest lepszy od zapachów Lopez ? Bo jest Diora ? Nie rozśmieszajcie mnie, ludzie.
Doradzam stosowanie bardziej obiektywnego spojrzenia na świat (zapachów).
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:57   #26
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Przepraszam uprzejmie, ale dziwi mnie, że niektóre osoby nie chca przyjąc do wiadomości tego, że dzisiejszy Dior, czy inny Chanel to taka sama komercha i jakość (lub jej brak), jak wytwory celebrities pokroju JLo czy B. Spears. Proszę mi odpowiedzieć na pytanie - w czym taki np. banalny, do bólu komercyjny "tutti-frutti-sexy-young-flirty" Addict 2 jest lepszy od zapachów Lopez ? Bo jest Diora ? Nie rozśmieszajcie mnie, ludzie.
Doradzam stosowanie bardziej obiektywnego spojrzenia na świat (zapachów).
O nie,przepraszam -prawie cały "dzisiejszy" Dior i Chanel to jest nieporozumienie,to samo z Guerlain - tu się zgadzam,że taki "Chance" Chanel niczym się już prawie nie różni od tych nowoczesnych,stroboskopow ych dziwadeł. Ja mam na myśli tylko i wyłącznie "stare" Diory i Chanel,których używam,uważam,że te zapachy miały klasę i duszę. Co do innych firm jeśli się poszuka,to zawsze z mnóstwa tandety da się w końcu wyłowić coś ładnego. Miałam okazję powąchać kilka z tych "śpiewających" zapachów i mnie odrzuca i zapach i najczęściej flakonik i osoba,która sygnuje swoim nazwiskiem te perfumy. Jestem naprawdę obiektywna i zdaję sobie sprawę,ze zarówno taka B.Spears jak i Chanel wypuszczają w świat "niewypały",tyle,że B.Spears wypuszcza je znacznie krócej i znacznie częściej.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:11   #27
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

No właśnie cały ten świat perfum to komercha i masowa produkcja, więc nie ważne czyim nazwiskiem są sygnowane.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:22   #28
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Cytat:
Napisane przez aneta_live Pokaż wiadomość
No właśnie cały ten świat perfum to komercha i masowa produkcja, więc nie ważne czyim nazwiskiem są sygnowane.
Kiedyś te zapachy miały naprawdę klasę,coraz bardziej skłaniam się do starej dobrej ,nieraz dziwacznej i kontrowersyjnej klasyki. Wczoraj psiknęłam się Chanel 19 i szłam ulicą - ale tak dziwnie się czułam ,jakby wyższa,dumna,pewna siebie - te dawne zapachy są magiczne. Psikająć się najnowszym Chanel Sensuelle gnałam na rowerze czym prędzej do domu,żeby tylko tego nie czuć. Psikając się Paris Hilton gnałabym do domu jeszcze szybciej.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:43   #29
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

MNie z flakonów J.Lo podba się tylko Live i sam zapach jak najbardziej mi odpowiada. Co prawda nie jest w "mojej ulubionej 5", ale na swój sposób mi się spodobał.
Reszta zapachów Lopezowej póki co mi się nie podoba, flakony też. Jednak nie rozumiem tego ogólnego bojkotu zapachów gwiazd. Kojarzy mi się to raczej dziwnie i jak dla mnie to jest nielubienie dla zasady "nie lubię jej perfum, bo jest brzydka, brzydko śpiewa, nie będę jej nabijać kabzy". I mam dziwne wrażenie, że gdyby ten sam flakon inaczej podpisać, np. Dior, Chanel zamiast J.Lo, Hilton to na takie perfumy ogół inaczej by patrzył.
Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Pewnie masz na mysli Glow. W gazetach flakon prezentowal sie fajnie, na zywo troche gorzej, uznawany jest za tandetny. Pierwszy raz te perfumy poczulam na znajomej i jak tylko sie dowiedzialam co to, pobieglam do perfumerii. Lancuszki sa malo ciekawe, poza tym odklejaja sie i spadaja, w efekcie zostaje "gola" butelka o takim dziwnym ksztalcie (ponoc jest to figura J.Lo - wydatne biodra). Nie sugerowalabym sie opakowaniem, bo zapach jest najwazniejszy, choc rozumiem, ze chcesz miec tez ladny flakon. Nie jest taki ostatni Poza tym do mnie bardzo przemawia zapach tych perfum - to chyba jedne z moich ulubionych, zbieram za nie mase komplementow, a ponoc na wielu osobach smierdza stara szafa. Nawet mojemu TZ bardzo sie podobaja, a on jest cholernie wybredny. Kolejna zaleta jest to, ze Glow to malo popularne perfumy.
Troche ladniej prezentuje sie Miami Glow (pomaranczowe), za to zapach mnie zuplenie nie kreci. Still pachnie herbata, a Live jest zbyt landrynkowy. Paradoksalnie najladniejszy zapach J.Lo jest zamkniety w najmniej ciekawej butelce, ale za to jaki ladny jest
Tez nie sugerowałaby się wyglądem flakonu, bo to jest poboczny temat. Gdybym chciała kupować perfumy ze względu na wygląd flakonika to w życiu nie odkryłabym/nie kupiłabym ukochanej Mahory. Dlatego nie ma się co sugerować.

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
troche dziwne jest snobistyczne nastawienie-"ach,ja tych zapachow VIP panienek kupowac nie bede,co za tandeta itp".Po pierwsze-ani Lopez pierwsza ani ostatnia w wypuszczaniu barokowych flakonow,taka teraz moda nastala u wielu kreatorow,kwestia gustu.Ale odrzucac zapach z powodu flakonu lub nazwiska?Musialabym wtedy natychmiast wywalic flakon ukochanej "Allure" Chanel,jako ze butelka jakas taka nieladna,kliniczna,no i ta Coco Chanel!Kobieta,ktora przez lozko dorobila sie kariery,byla kolaborantka w 2 wijnie swiatowej,no ja nie wiem...Przaklady moglabym mnozyc.Ludzie,tu nie chodzi o etyke,tu chodzi o produkt koncowy,albo sie podoba,albo nie.I to sie tylko liczy.Nie bronie zapachow VIP hurtem,niektore sa ladne,niektore to potworki(dla mnie Campbell,Beckham),ale to samo tyczy sie ekskluzywnych brandow,a juz wiekszosc tych niczowych dziwadel -dla mnie-po prostu-smierdzi.I co powiecie rowniez na to,ze nie ma az tylu pefumiarskich laboratoriow na swiecie,i w wiekszosci przypadkow te exkluzywne cuda pochodza z tej samej firmy,ktory wypuszcza zapachy do srodkow do prania/zmiekczynia,innych srodkow czystosci,w tym plynow i sprayow do toalet?i ze czesto sa one produkowany przez te same "nosy",ktore obsluguja Choparda,Hermesa,Chanel,L ancome itd.osobiscie uwazam to za zabawny detal,ale nauczylo mnie to nieco pokory.W koncu perfumy-to tylko masowka-jak na to nie patrzec-i firmy licza na jak najwiekszy zysk(to w koncu tylko produkt,nic wiecej),a fachowcow nie ma az tak wielu.I ja sie chce po prostu tym produktem poperfumowac,aby uprzyjemnic sobie dzien,a nie sie do niego modlic!


Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Przepraszam uprzejmie, ale dziwi mnie, że niektóre osoby nie chca przyjąc do wiadomości tego, że dzisiejszy Dior, czy inny Chanel to taka sama komercha i jakość (lub jej brak), jak wytwory celebrities pokroju JLo czy B. Spears. Proszę mi odpowiedzieć na pytanie - w czym taki np. banalny, do bólu komercyjny "tutti-frutti-sexy-young-flirty" Addict 2 jest lepszy od zapachów Lopez ? Bo jest Diora ? Nie rozśmieszajcie mnie, ludzie.
Doradzam stosowanie bardziej obiektywnego spojrzenia na świat (zapachów).
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 16:12   #30
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Flakoniki perfum by J.LO-ładne czy tandetne??

Pomadko masz całkowitą rację. Podpisanie inną marką robi swoje - od razu wącha się perfumy z nastawieniem, że są dobrej firmy więc muszą być świetne, a nie jakby to było z perfumami gwiazdek - z góry podchodzi się z przekonaniem, ze będą tandetne i śmierdzące.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.