Dietetyczny catering - co myślicie? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-04, 09:33   #181
KaroKaro85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez rainbowgrl Pokaż wiadomość
Ja nie korzystam, chociaż chętnie bym kiedyś spróbowała. Niestety nie jest to tanie i póki co bardziej mi się opłaca gotować w domu i wozić ze sobą własne pudełka.
Niestety największy problem to cena. Bo czy tak naprawdę to jest takie potrzebne ? I mnie dosięgła ręka trendu na catering dietetyczny i wykupiłam 5 dni u Suvibox xxx i powiem Ci szczerze że jedyne co z tego wyciągnęłam to pomysły na te mniej kaloryczne obiady. Zestaw składa się z posiłków na cały dzień, ale no nie ukrywajmy nie wydajemy chyba na śniadanie składające się z grzanek i serka ok. 30 zł DZIENNIE , a niestety tak to wygląda w cateringu. Było smacznie, ale dla kobiety, która umie gotować i orientuje się jak wyglądają cenowo składniki to trochę strzał w kolano
Podsumowując wydaję mi się że najlepszym klientem bedą młode studentki, albo dziewczyny zaczynające karierę posiadające większy zapas gotówki nie mające czasu, chęci czy umiejętności kulinarnych Dla dojrzalszych Pań po prostu proponuje wieczorem ogarnąć sobie coś do jedzenia na następny dzień, do pudełeczka i poof macie swój własny, lepszy i zdecydowanie tańszy catering.
Pozdrawiam

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-01-04 o 10:17 Powód: link
KaroKaro85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 11:45   #182
Niganka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ja uzylam cateringu dietetycznego zeby wziac sie za siebie. Bardzo lubie gotowac i jesc i niestety to mnie zgubilo, jak bylam mlodsza ratowal mnie aktywny tryb zycia, niestety wraz z dyskopatia i praca siedzaca zaczelam tyc.
We wrzesniu wzielam sobie catering na caly miesiac, tydzien 1600kcal, kolejny tydzien 1700 potem znow 1600 i 1700. Zdecydowaam sie na najtanszy catering w mojej okolicy i w porownaniu do innych zaplacilam polowe, oczywiscie ze jakbym gotowala sama to wydalabym jeszcze mniej, no ale cos za cos. Schudlam pierwsze 5 kilo przez miesiac, pozniej w pazdzierniku gotowalam sama przez 2 tyg, 2 tyg cateringu i tak jeszcze w listopadzie i pierwszy tydzien grudnia.
Obecnie od ponad miesiaca gotuje juz sobie sama, schudlam 16 kg. Waga ciągle powolutku spada, a ja upelnie zmienilam sposob jedzenia, 5 posilkow dziennie, w ogole nie ciagnie mnie do slodyczy za to zakochalam sie w np. przekaskach z warzyw i rybach.
Plusem takiego cateringu jest to, ze dokladnie wiemy ile kalorii dostarczamy, ja jak juz teraz gotuje sobie sama to jestem pewna ze nie schodze dziennie ponizej 2500kcal, bo lubie np maslo orzechowe, banany, platki owsiane, zwykla bulka ze sklepu potrafi miec 200kcal...
Jestem bardzo zadowolona i nie zal mi wydanej kasy, chociaz po 2 tygodniach bylam troche hmm znudzona? jadlam rzeczy ktorych normalnie bym sobie sama nie ugotowala i to pozwolilo mi koniec koncow zmienic preferencje smakowe. Aha w weekendy jadlam "normalnie", normalnie wychodzilam ze znajomymi do restauracji, pubow na piwo, po prostu juz nie mialam ochoty na duze porcje i nauczylam sie zamawiac mniej.
Niganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 12:08   #183
kuczi911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

taki catering jest super sprawą... niestety cena również jest "super"
kuczi911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 23:59   #184
Yoksho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Z tym cateringiem to jest tak, że (moja opinia) to nie opcja dla każdego. Jak sobie kiedyś spojrzałam na ceny, pudełka itd itd to myślałam, taa nie dla mnie taniej w domu mi wyjdzie. Aż przyszedł remont i dwa tygodnie (pozdrawiam panów Bobow Budowniczych!) bez kuchni. Zero. A żeby było ciekawiej przeprowadziliśmy się na wieś pod Kraków. Dopiero wtedy przekonaliśmy się do cateringu. yyno podstawieni pod ścianą trochę Wybraliśmy krakowski Optimal Fit bo jako jedyny dowoził nam na nasze włości podkrakowskie. Dziś mija 3 miesiąc jak sobie żyjemy z optimalem na co dzień :P bo nie zrezygnowaliśmy z wygody jaką jest dieta pudełkowa. Kuchnie już mamy co prawda ale tyle pracujemy że rzadko korzystamy. Polecam wszystkim co sobie cenią czas po prostu bo gotować można kochać albo nienawidzieć a jak się nie ma czasu to niezależnie od jednego czy drugiego nie zrobi się nic.
Yoksho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 09:13   #185
emonends
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Korzystałam kiedyś z diety pudełkowej. Fajna sprawa, dużo zaoszczędzonego czasu, jedynie cena może odstraszać. Jak kogoś stać i nie lubi za bardzo gotować, to niech się nawet nie zastanawia dwa razy
emonends jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 12:35   #186
lidkovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 121
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Na tygodniu gdy dużo pracuję to nawet by mi pasowało, ale jakoś przeraża mnie jedzenie z pudełka na dłuższą metę.
lidkovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 12:39   #187
karolake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez lidkovva Pokaż wiadomość
Na tygodniu gdy dużo pracuję to nawet by mi pasowało, ale jakoś przeraża mnie jedzenie z pudełka na dłuższą metę.
A czemu niby przeraża? Przecież posiłki są świeże w takich cateringach, więc nie wiem co w tym strasznego. Ja już dość długo korzystam w takiej opcji i nie mam żadnego argumentu przeciw, żeby przestać korzystać z usług cateringu dietetycznego
karolake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 14:00   #188
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Dla mnie minusem jest bardzo duża ilość plastikowych odpadów. Staram się minimalizować plastik w moim życiu i niestety z takim cateringiem nie ma opcji. Plus obawiam sie podgrzewania jedzenia w takich pojemnikach. Niby można, ale założę się, że to nie jest zdrowe.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 09:09   #189
kasia_tatr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 11
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Dla mnie minusem jest bardzo duża ilość plastikowych odpadów. Staram się minimalizować plastik w moim życiu i niestety z takim cateringiem nie ma opcji. Plus obawiam sie podgrzewania jedzenia w takich pojemnikach. Niby można, ale założę się, że to nie jest zdrowe.

Jeżeli ograniczasz plastik i nie chcesz wspierać tego rodzaju usług to jak najbardziej to rozumiem i w pewnym sensie popieram bo codziennie pięć posiłków tyle osób zamawiających catering to robi się pokaźna suma.


Z tego co wiem Fit King daje swoje dania w biodegradowalnych opakowaniach tylko co prawda jest to catering dietetyczny, który działa na rynku lokalnym no i przez te opakowania ceny również są inne.
kasia_tatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 10:41   #190
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ale dobrze wiedziec, że są alternatywy, może niedługo inne cateringi też o tym pomyślą.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 14:33   #191
iwanZDR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

osobiście uważam, że korzystanie z cateringów jest złe... wszędzie się śpieszymy, aż nawet kupujemy gotowe jedzenie - nie mamy ani chwili relaksu, takiego którego moglibyśmy spędzić podczas wymyślania jakiś pysznych portaw w kuchni
iwanZDR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-05, 15:18   #192
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez iwanZDR Pokaż wiadomość
osobiście uważam, że korzystanie z cateringów jest złe... wszędzie się śpieszymy, aż nawet kupujemy gotowe jedzenie - nie mamy ani chwili relaksu, takiego którego moglibyśmy spędzić podczas wymyślania jakiś pysznych portaw w kuchni
Osobiscie mam tysiac innych pomyslow na relaks niz sterczenie w kuchni nad garnkami Co kto lubi.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 08:19   #193
Niebieska28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Dla mnie to super rozwiązanie, szczególnie teraz kiedy jestem na diecie, wcześniej dużo produktów marnowałam albo na siłę jadłam czasami te same sałatki rano, wieczorem, na drugi dzień bo zostają chociażby warzywa, których na jeden raz się nie zje bo za dużo a gotuję tylko dla siebie bo mąż ma swoje posiłki Także stwierdziłam, że nie ma sensu bo połowa rzeczy idzie do kosza więc zamawiam catering
Niebieska28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 10:14   #194
Paulua332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 28
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Dla mnie minusem jest bardzo duża ilość plastikowych odpadów. Staram się minimalizować plastik w moim życiu i niestety z takim cateringiem nie ma opcji. Plus obawiam sie podgrzewania jedzenia w takich pojemnikach. Niby można, ale założę się, że to nie jest zdrowe.
Też mi to przychodzi do głowy, bo ostatnio staram się zminimalizować ilość plastiku. 5 pudełek dziennie razy dajmy na to te 30 dni to już wychodzi całkiem duża liczba. Trzeba by się było bardziej wgryźć w temat, bo pewnie ktoś już ogarnął temat i zaproponował inne rozwiązanie, ale wtedy koszt pewnie też idzie bardzo w górę.
Paulua332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:09   #195
panikoledra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ja się długo wahałam, też mną miotały różne myśli bo a) nie ukrywajmy, że to nie jest najtańsze rozwiązanie. b) ilość pudełek bo też staram się być eko c)czy ja w ogóle na tym schudne. Bo reklamować to się można ale liczą się realne rezultaty. Mam lokalny catering, jestem z Krakowa (nie wiem czy można nazwą ale uważam, że w tym przypadku zasługuje to na info - optimal fit) i wybrałam ich też ze względu na politykę firmy - diety układane przez dietetyka, lokalne produkty, świeże. Zresztą żeby nie było poczytacie same jak będziecie chciały. MImo wszystko uważam, że jeśli ktoś chce schudnąć i jesć regularnie ale nie ma czasu na to by gotować i chodzić na zakupy (nienormowany czas pracy, dyżury po 13 godzin) to warto. Dla mnie to taka ulga była, że chociaż danego dnia jednej rzeczy jestem pewna, że mam co zjeść. A jestem trochę zero waste i powiem, uwierały mnie te pojemniki (choć w tym cateringu to absolutne minimum dają), więc umyłam, ogłosiłam się na lokalnej grupie, że oddam za darmo i miałam sporo chętnych. Jedna pani (tak ją z cieakwości zapytłam co z tego zrobi bo ilość spora) to miała takie cudne pomysły w głowie, bo jest przedszkolanką więc jakieś roboty, ciuchcie haha super sprawa Polecam pudełka właśnie oddawać w taki sposób bo i korzyść dla środowiska bo wrócą do obiegu i radość z tworzenia
panikoledra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 13:42   #196
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ciekawe, co piszesz, jeżeli to prawda, to fajny pomysł, ale niestety ten plastik nie zniknie, lepiej by było, żeby zastąpił go produkt biodegradowalny.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 07:49   #197
TeczaNaPatyku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 146
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja się nie do końca zgodzę. Jeżeli liczymy tylko same produkty to tak wychodzi, ale pamiętajmy, że po zakupy trzeba pojechać. Osiedlowy sklep ma zwykle drożej, wielkie sklepy mają taniej ale paliwo w aucie albo bilet na autobus też kosztuje. Do tego gaz/prąd aby jedzenie przygotować. Nie muszę chyba mówić ile piekarnik ciągnie prądu. A jeszcze jak dodamy płyn do mycia naczyń, wodę i wszystko aby potem talerze, kubki, garnki, patelnie umyć to nagle się okazuje, że 10/15zł za posiłek to wcale nie tak drogo.
Ja nie lubię stać w kuchni i gotować, umiem obliczyć sobie W, B i T, ale po tygodniu męczy mnie ważenie wszystkiego. Jak mi czegoś zabraknie to się wkurzam, bo nie wiem czym to zastąpić, mam wrażenie, że dieta już poszła do śmieci. Często też coś kupowałam, ale nic z tego nie zrobiłam i wyrzucałam, albo zrobiłam, ale nie smakowało i też lądowała reszta produktu do śmieci, a nie lubię marnować jedzenia, a tak wszystko mamy pod nos, bez kupowania, liczenia, gotowania, mycia, frustracji.
Zgadzam się z tym.
Moja znajoma ostatnio zamówiła catering dla siebie. Obliczyłyśmy, że jeden posiłek (ona ma ich 5) wyszedł za raptem 9,19zł. To się faktycznie nie opłaca jechać do sklepu, potem gotować, potem jeszcze myć garnki, patelnie czy chociażby talerze.
Może jeżeli ktoś je pół produkty, dużo smaży itd to wyjdzie go taniej, ale jak ktoś kupuje jakieś droższe produkty do tego raczej używa piekarnika to myślę, że nawet zaoszczędzi, a już na pewno czas.

Edytowane przez TeczaNaPatyku
Czas edycji: 2019-04-20 o 07:51
TeczaNaPatyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 20:48   #198
Sasza_
Raczkowanie
 
Avatar Sasza_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez panikoledra Pokaż wiadomość
Ja się długo wahałam, też mną miotały różne myśli bo a) nie ukrywajmy, że to nie jest najtańsze rozwiązanie. b) ilość pudełek bo też staram się być eko c)czy ja w ogóle na tym schudne. Bo reklamować to się można ale liczą się realne rezultaty. Mam lokalny catering, jestem z Krakowa (nie wiem czy można nazwą ale uważam, że w tym przypadku zasługuje to na info - optimal fit) i wybrałam ich też ze względu na politykę firmy - diety układane przez dietetyka, lokalne produkty, świeże. Zresztą żeby nie było poczytacie same jak będziecie chciały. MImo wszystko uważam, że jeśli ktoś chce schudnąć i jesć regularnie ale nie ma czasu na to by gotować i chodzić na zakupy (nienormowany czas pracy, dyżury po 13 godzin) to warto. Dla mnie to taka ulga była, że chociaż danego dnia jednej rzeczy jestem pewna, że mam co zjeść. A jestem trochę zero waste i powiem, uwierały mnie te pojemniki (choć w tym cateringu to absolutne minimum dają), więc umyłam, ogłosiłam się na lokalnej grupie, że oddam za darmo i miałam sporo chętnych. Jedna pani (tak ją z cieakwości zapytłam co z tego zrobi bo ilość spora) to miała takie cudne pomysły w głowie, bo jest przedszkolanką więc jakieś roboty, ciuchcie haha super sprawa Polecam pudełka właśnie oddawać w taki sposób bo i korzyść dla środowiska bo wrócą do obiegu i radość z tworzenia
Hej! Dzięki za info. Również jestem z krk. Długo korzystasz z tej diety? Jaka wybrałaś? Nadal korzystasz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 08:38   #199
Klara33_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 27
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

A nie wiecie czy można świeże zamówić gdzieś na dowóz warzywa/owoce?
Klara33_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 12:31   #200
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Klara33_1 Pokaż wiadomość
A nie wiecie czy można świeże zamówić gdzieś na dowóz warzywa/owoce?
Tesco?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 17:47   #201
Eliza900
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ceny faktycznie nie są może zbyt niskie, ale moim zdaniem, mimo wszystko catering dietetyczny to super sprawa. Przede wszystkim to wygoda, bo nie musimy przyrządzać kilku rozmaitych potraw dziennie, otrzymujemy pyszne, różnorodne dania, mamy pewność, że są zdrowe i niskokaloryczne. A co najważniejsze, waga spada, więc czego chcieć więcej
Eliza900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:25   #202
Tollkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Z jednej strony jest to fajna sprawa dla osób majętnych i zapracowanych. Z drugiej jednak masa plastiku i oczywiście cena.
Tollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 14:35   #203
jowita_adamowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ja wolę gotować sama Wiem co jem przynajmniej
jowita_adamowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 13:05   #204
dzolwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

wedlug mnie to swietne rozwiązanie, szczególnie w aktualnej sytuacji ale nie tylko. często nie mamy czasu gotowac a jeśli mieszkamy sami to nie gotujemy na bierzaco tylko raczej robimy większe porcje żeby nie stac codziennie przy garach przez co często czesc tych posilkow laduje w koszu bo albo mamy już dość tego albo po prostu nie jesteśmy w stanie zjeść tego w odpowiednim czasie. ja dlatego zamowilam sobie catering od wygodnadieta i bardzo mi smakuje także polecam!
dzolwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 14:23   #205
TomaszWolowiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

nie wiem jak jest z Wami dziewczyny i z cateringiem, ale ja jeszcze nie znalazłem takiego, którym bym się najadł... Nie chodzi o zrzucenie kilogramów. Chodzi po prostu o zrezygnowanie z gotowania w domu..
TomaszWolowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:47   #206
lidkovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 121
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ja się w końcu przekonałam i od kilku tygodni korzystam z opcji pudełkowej i najbardziej cenię sobie czas jaki zyskałam nie musząc gotować. Wasze firmy stosują teraz jakieś kroki zapobiegawcze w związku pandemią? Moja Kukuła Healthy Food zapewnia co do bezpieczeństwa, na przykład codziennie robiąc testy swoim pracownikom. Wiadomo, 100-procentowej gwarancji nigdy nie będzie, ale znacznie zwiększają moje zaufanie.
lidkovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 12:48   #207
Aga0034
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Hejka, ja już od dłuższego czasu korzystam z Catering Pomelo, od ponad 2 tygodni jak siedzę w domu to jest tym bardziej super opcja, bo siedząc w domu pracy zdalnej jest jakby dwa razy więcej i ciężko za dnia coś ogarnąć. Swoją droga jak policzyłam wydatki na jedzenie i przekąski to catering wychodzi cenowo naprawdę przyzwoicie, a wiadomo że zdrowszy i tez posiłki o regularnych porach. Jakby ktoś chciał to sokolego mam kod zniżkowy: „mm10” na -10% do każdego zamówienia.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Hejka, ja już od dłuższego czasu korzystam z Catering Pomelo, od ponad 2 tygodni jak siedzę w domu to jest tym bardziej super opcja, bo siedząc w domu pracy zdalnej jest jakby dwa razy więcej i ciężko za dnia coś ogarnąć. Swoją droga jak policzyłam wydatki na jedzenie i przekąski to catering wychodzi cenowo naprawdę przyzwoicie, a wiadomo że zdrowszy i tez posiłki o regularnych porach. Jakby ktoś chciał to od kolegi mam kod zniżkowy: „mm10” na -10% do każdego zamówienia.
Aga0034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 23:48   #208
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Aga0034 Pokaż wiadomość
Hejka, ja już od dłuższego czasu korzystam z Catering Pomelo, od ponad 2 tygodni jak siedzę w domu to jest tym bardziej super opcja, bo siedząc w domu pracy zdalnej jest jakby dwa razy więcej i ciężko za dnia coś ogarnąć. Swoją droga jak policzyłam wydatki na jedzenie i przekąski to catering wychodzi cenowo naprawdę przyzwoicie, a wiadomo że zdrowszy i tez posiłki o regularnych porach. Jakby ktoś chciał to sokolego mam kod zniżkowy: „mm10” na -10% do każdego zamówienia.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Hejka, ja już od dłuższego czasu korzystam z Catering Pomelo, od ponad 2 tygodni jak siedzę w domu to jest tym bardziej super opcja, bo siedząc w domu pracy zdalnej jest jakby dwa razy więcej i ciężko za dnia coś ogarnąć. Swoją droga jak policzyłam wydatki na jedzenie i przekąski to catering wychodzi cenowo naprawdę przyzwoicie, a wiadomo że zdrowszy i tez posiłki o regularnych porach. Jakby ktoś chciał to od kolegi mam kod zniżkowy: „mm10” na -10% do każdego zamówienia.
Nie wiem, ile trzeba wydawac na jedzenie, zeby wychodzilo prawie tyle samo, co catering. Moj maz zamawial z Maczfitu - placil cos kolo 1200 zl, ja jak zamawialam tez kolo 1100 -1200 zalezy czy dieta zwykla czy low ig i ile kcal (mialam Maczfit, Be diet i Body chiefa). W zyciu nie wydawalismy prawie 2500 zl miesiecznie na jedzenie nawet liczac wyjscia do restauracji. Nawet na siebie sama nie wydalabym +-tysiaca zl miesiecznie.
Nie zgadzam sie tez z tym, ze ciezko ogarnac gotowanie bedac na HO, ale nie mam dzieci, wiec pewnie mam latwiej.
Ja catering tez polecam, ale po jakims czasie stwierdzilam, ze to za drogie i ze czasem chcialabym po prostu zjesc co innego, wiec mijalo sie z celem placenie za catering, gdy jadlam dodatkowo inne rzeczy, na ktore mialam ochote. Na plus cateringu oczywiscie oszczednosc czasu i roznorodne posilki.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Dla mnie minusem jest bardzo duża ilość plastikowych odpadów. Staram się minimalizować plastik w moim życiu i niestety z takim cateringiem nie ma opcji. Plus obawiam sie podgrzewania jedzenia w takich pojemnikach. Niby można, ale założę się, że to nie jest zdrowe.
Oj tak. My codziennie wynosilismy smieci jak oboje mielismy catering..
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 00:51   #209
hejtoja12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Bardzo dobry pomysł. Do tego odpowiedni trening oraz suplementacja i będą efekty.
hejtoja12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 10:16   #210
martynka765123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ja na rocznicę chciałam trochę schudnąć, żeby się w sukienkę wcisnąć Zamówiłam catering na 3 miesiące i efekty przerosły oczekiwania!! Warto! tylko nie można podjadać hehe xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-04-09 o 10:28 Powód: reklama
martynka765123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 23:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.