karboksyterapia - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-28, 18:44   #181
Wera0926
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: karboksyterapia

Pytanie czy Karboksyterapie można łączyć z mezoterapią?
Wera0926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 08:54   #182
essehalla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: karboksyterapia

NIE POLECAM! ZABIEG BOLESNY, A EFEKTOW BRAK.


Mialam robiona serie zabiegow na brzuch i okolice talii w zeszlym roku. Byla to karboksyterapia - 10 powtorzen -€“ i lipoliza iniekcyjna - 4 powtorzenia. Zaczne od tego, ze generalnie nie przepadam za iglami i myslalam, ze to bedzie najgorszy element, a cala reszte jakos wytrzymam. Oczywiscie bylam nastawiona, ze zeby cos zmienic, to musi bolec, ale ze na pewno wytrzymam, bo przeciez mecze sie juz z tym brzuchem od ilu lat.
Nie wiem czy jestem jedyna, ale musze przyznac, ze karboksyterapia jest najgorszym zabiegiem, jaki kiedykolwiek przechodziłam. Jak sie pozniej okazalo, samo wbicie igly bylo najmniejszym problemem. Wprowadzanie CO2 pod skore boli niemilosiernie, miejsce jakby puchnie wlasnie od gazu, ale jest to bardzo nieprzyjemne odczucie, nieporownywalne z niczym. Jakby cos nas rozsadzalo od srodka. Takim napuchnietym i obolalym jest sie jeszcze do dwoch, trzech godzin po zabiegu. Ilosc wprowadzanego CO2 z kazdym zabiegiem jest coraz wieksza. Pierwszy trwal jakies 15 min, ostatni prawie godzine. Lipoliza -€“ wiem, ze nie w temacie -€“ natomiast jest zabiegiem szybkim i duzo mnie bolesnym, natomiast ewentualne opuchlizny i bole przychodza pozniej i utrzymuja sie nawet do kilku dni. Ale szczerze mowiac juz wolalam przez kilka dni chodzic lekko obolala, niz siedziec kilkadziesiat minut ze lzami w oczach i byc ostrzykiwana CO2. Niepopularny wybor, ale wlasnie to oddaje moje odczucia co do zabiegu karbo.
Kosztowalo mnie to sporo nerwow, ale wytrzymalam do konca. Trzymalam sie zalecen, zeby pic duzo wody, nie jesc tlusto -€“ z reszta staram sie tak "€žprowadzic"€ odkad pamietam. EFEKT BYL WLASCIWIE ZADEN. Ponad 4 miesiace udreki i gasnaca nadzieja z kazdym zabiegiem. Oczywiscie pani kosmetolog utrzymywala, ze efekty beda juz po następnym zabiegu. I tak co tydzien. Wydalam na to sporo pieniedzy, stracilam jeszcze wiecej nerwow, a efektow jak nie bylo tak nie ma.
Zabiegi robilam w renomowanej wroclawskiej placowce, ale szczerze mowiac uwazam, ze ani miejsce, ani osoba przeprowadzajaca, ani tez materialy uzywane podczas zabiegow, nie wydaja mi sie problemem. Moim zdaniem to po prostu jest pic na wode. Jesli rzeczywiscie chce sie cos zmienic i oczekuje sie efektow, to chyba zostaje tylko i wylacznie medycyna estetyczna i bardziej inwazyjne zabiegi u lekarzy chirurgow. Oczywiscie nikogo nie namawiam zeby szedl pod noz. Jestem po przebytych rowniez innych zabiegach, ktore moga robic kosmetolodzy (poza karbo i lipo, robilam tez wczesniej masaze rollem i kriolipolize) i jestem w stanie powiedziec, ze zaden z nich nie dziala. Moze jeszcze kiedys ktos cos wymysli, ale na ten moment niestety nie polecam niczego z tej "€ždelikatnej"€ serii.

Edytowane przez essehalla
Czas edycji: 2019-03-22 o 08:57
essehalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 13:19   #183
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez essehalla Pokaż wiadomość
NIE POLECAM! ZABIEG BOLESNY, A EFEKTOW BRAK.


Mialam robiona serie zabiegow na brzuch i okolice talii w zeszlym roku. Byla to karboksyterapia - 10 powtorzen -€“ i lipoliza iniekcyjna - 4 powtorzenia. Zaczne od tego, ze generalnie nie przepadam za iglami i myslalam, ze to bedzie najgorszy element, a cala reszte jakos wytrzymam. Oczywiscie bylam nastawiona, ze zeby cos zmienic, to musi bolec, ale ze na pewno wytrzymam, bo przeciez mecze sie juz z tym brzuchem od ilu lat.
Nie wiem czy jestem jedyna, ale musze przyznac, ze karboksyterapia jest najgorszym zabiegiem, jaki kiedykolwiek przechodziÅ‚am. Jak sie pozniej okazalo, samo wbicie igly bylo najmniejszym problemem. Wprowadzanie CO2 pod skore boli niemilosiernie, miejsce jakby puchnie wlasnie od gazu, ale jest to bardzo nieprzyjemne odczucie, nieporownywalne z niczym. Jakby cos nas rozsadzalo od srodka. Takim napuchnietym i obolalym jest sie jeszcze do dwoch, trzech godzin po zabiegu. Ilosc wprowadzanego CO2 z kazdym zabiegiem jest coraz wieksza. Pierwszy trwal jakies 15 min, ostatni prawie godzine. Lipoliza -€“ wiem, ze nie w temacie -€“ natomiast jest zabiegiem szybkim i duzo mnie bolesnym, natomiast ewentualne opuchlizny i bole przychodza pozniej i utrzymuja sie nawet do kilku dni. Ale szczerze mowiac juz wolalam przez kilka dni chodzic lekko obolala, niz siedziec kilkadziesiat minut ze lzami w oczach i byc ostrzykiwana CO2. Niepopularny wybor, ale wlasnie to oddaje moje odczucia co do zabiegu karbo.
Kosztowalo mnie to sporo nerwow, ale wytrzymalam do konca. Trzymalam sie zalecen, zeby pic duzo wody, nie jesc tlusto -€“ z reszta staram sie tak "€žprowadzic"€ odkad pamietam. EFEKT BYL WLASCIWIE ZADEN. Ponad 4 miesiace udreki i gasnaca nadzieja z kazdym zabiegiem. Oczywiscie pani kosmetolog utrzymywala, ze efekty beda juz po nastÄ™pnym zabiegu. I tak co tydzien. Wydalam na to sporo pieniedzy, stracilam jeszcze wiecej nerwow, a efektow jak nie bylo tak nie ma.
Zabiegi robilam w renomowanej wroclawskiej placowce, ale szczerze mowiac uwazam, ze ani miejsce, ani osoba przeprowadzajaca, ani tez materialy uzywane podczas zabiegow, nie wydaja mi sie problemem. Moim zdaniem to po prostu jest pic na wode. Jesli rzeczywiscie chce sie cos zmienic i oczekuje sie efektow, to chyba zostaje tylko i wylacznie medycyna estetyczna i bardziej inwazyjne zabiegi u lekarzy chirurgow. Oczywiscie nikogo nie namawiam zeby szedl pod noz. Jestem po przebytych rowniez innych zabiegach, ktore moga robic kosmetolodzy (poza karbo i lipo, robilam tez wczesniej masaze rollem i kriolipolize) i jestem w stanie powiedziec, ze zaden z nich nie dziala. Moze jeszcze kiedys ktos cos wymysli, ale na ten moment niestety nie polecam niczego z tej "€ždelikatnej"€ serii.


Hej, ja rok temu praktycznie to samo przechodziłam tylko na okolice oczu i mam tKie samo zdanie. Tez we wro bylo robione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 11:05   #184
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Smile Dot.: karboksyterapia

Aktualnie jestem po 4 zabiegu karboksyterapii i też bardzo ciężko przechodzę ten zabieg. Najbardziej boli tam, gdzie jest skumulowane najwięcej tkanki tłuszczowej, czyli w moim przypadku na tzw. bryczesach i rękach. Brzuch, ani boczki już tak nie bolą. Ból można porównać do czegoś podobnego jak polanie sporej otwartej rany spirytusem.

Jeśli chodzi efekty, to ja je u siebie widzę. Zmniejsza mi się ilość cellulitu na brzuchu oraz na przedniej stronie uda. Tył pleców, tam gdzie jest małe sadełko jest już znacznie mniejsze. Mąż zauważył, że nogi mam coraz szczuplejsze. Oczywiście jest to też wynik nie samej karboksyterapii ale również aktywności fizycznej (dynamiczne spacery min. 10 tys kroków 3-4x w tyg.) oraz trzymania diety.

Karboksyterapię (1 zabieh 11.03) robiłam na początku 2x w tygodniu, teraz postanowiłam robić 3x w tygodniu.

Ilość zabiegów, jakie zamierzam wykonać to min. 10.

Odezwę się w połowie kwietnia jak już wykonam wszystkie zabiegi i zdam relację.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 16:20   #185
bajerska_joanna
Ptaszka
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: karboksyterapia

Hifu jest świetne, jednak karboksyterapia jest zdecydowanie bardziej przystępna cenowo. Wydaje się też lepiej przebadana - dobrze wykonany zabieg Hifu jest praktycznie niedostępny w mniejszych miastach.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-02-19 o 09:10 Powód: linki
bajerska_joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 14:07   #186
orexa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 95
Dot.: karboksyterapia

No wlaśnie sama o hifu nie słyszałam dobrych opinii, ponoć bardzo uwrażliwia cerę.
orexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 19:44   #187
Creatoryourbeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: karboksyterapia

Ja osobiście miałam robione około 10 zabiegów i powiem Ci że rozstęp zdecydowanie są mniej widoczne, poprzez zmniejszenie ich oraz wygładzenie.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

dokładnie plazma najlepsza
Creatoryourbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-10, 23:04   #188
Beznadzieja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2
Dot.: karboksyterapia

Hej , czy udało Ci się w jakimś stopniu wyleczyć celulit, mam ten sam problem . Zrobiłam 10 karbo i efektów zero. Namówiła mnie kosmetyczka a później chowała głowę w piasek . Jestem zła ze dałam sie namówić. Dziewczyny karboksyterapia nie działa. Zero efektów, taka jest prawda. Wyrzucone pieniądze w błoto.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Hej , czy udało Ci się w jakimś stopniu wyleczyć celulit, mam ten sam problem . Zrobiłam 10 karbo i efektów zero. Namówiła mnie kosmetyczka a później chowała głowę w piasek . Jestem zła ze dałam sie namówić. Dziewczyny karboksyterapia nie działa. Zero efektów, taka jest prawda. Wyrzucone pieniądze w błoto.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

A co może zepsuć kosmetolog , jeżeli na sprzęcie jest wszystko podane , gdzie wstrzyknąć i w jakiej ilości. Bzdury Pani opowiada . Proszę napisać o jakim sprzęcie Pani mówi, bo takie informacje co Pani podaje nic do tematu nie wnoszą

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

A co może zepsuć kosmetolog , jeżeli na sprzęcie jest wszystko podane , gdzie wstrzyknąć i w jakiej ilości. Bzdury Pani opowiada . Proszę napisać o jakim sprzęcie Pani mówi, bo takie informacje co Pani podaje nic do tematu nie wnoszą
Beznadzieja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 21:55   #189
Kasia531531
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 2
Dot.: karboksyterapia

Cześć!

Jeśli szukasz skutecznej metody redukcji cellulitu i rozstępów, to polecam zainteresować się karboksyterapią. Jest to metoda, polegająca na podskórnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla, który stymuluje krążenie krwi i poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu zostaje ona ujędrniona i uelastyczniona. Jest to zabieg bezpieczny i skuteczny, a efekty są zauważalne już po kilku sesjach.

Jeśli chciałabyś skorzystać z zabiegu karboksyterapia, polecam odwiedzić Centrum Medyczne Prima Med w Stalowej Woli. To miejsce, w którym zadbają o Twoje piękno i zdrowie. Znajdziesz tam wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt, który gwarantuje bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie zabiegu.

Zachęcam do umówienia się na wizytę w Prima Med i skorzystania z karboksyterapii. Jestem przekonana, że będziesz zadowolona z efektów.

Pozdrawiam!
Kasia531531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-13 21:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.