Pole dance a siłownia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-08, 11:04   #1
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114

Pole dance a siłownia


Witam,

Nie wiem czy był tu kiedyś taki wątek, jednak ja nie o tym ''co sądzisz o pole dance?'' a kieruje inne pytanie.

Chciałabym chodzić na siłownię, ale brak mi motywacji. Nie wiem czy ją znajdę...i nie wiem czy będę chodzić kiedyś na siłownię, jednak chciałabym też chodzić na pole dance.

I teraz moje pytanie - czy pole dance może zastąpić siłownię?
Nie mam idealnego ciała niestety, moim kompleksem jest fakt, że nie mam płaskiego brzucha a chciałabym. Wiem, że jeśli chce się zacząć przygodę z siłownią to aby zrzucić z tych partii, których się chce należy zbudować ciało od nowa - czyli dieta (dużo kalorii) + ćwiczenia.

Jeśli byłabym zbyt leniwa na siłownię, czy samo chodzenie na pole dance wystarczy aby tak zrobić sobie ciało? Zrzucić z brzucha, zrobić sobie na przykład nogi, plecy, klatkę??

Myslę, że tam całe ciało też się robi, no ale nie wiem

Co mogę zrobić chodząc n pole dance?
Całe ciało?
Czy trzeba stosować jakąś dietę?

Dzięki za jakieś podpowiedzi
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 08:15   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Pole dance a siłownia

Cytat:
Napisane przez darkness_side Pokaż wiadomość
Witam,

Nie wiem czy był tu kiedyś taki wątek, jednak ja nie o tym ''co sądzisz o pole dance?'' a kieruje inne pytanie.

Chciałabym chodzić na siłownię, ale brak mi motywacji. Nie wiem czy ją znajdę...i nie wiem czy będę chodzić kiedyś na siłownię, jednak chciałabym też chodzić na pole dance.

I teraz moje pytanie - czy pole dance może zastąpić siłownię?
Nie mam idealnego ciała niestety, moim kompleksem jest fakt, że nie mam płaskiego brzucha a chciałabym. Wiem, że jeśli chce się zacząć przygodę z siłownią to aby zrzucić z tych partii, których się chce należy zbudować ciało od nowa - czyli dieta (dużo kalorii) + ćwiczenia.

Jeśli byłabym zbyt leniwa na siłownię, czy samo chodzenie na pole dance wystarczy aby tak zrobić sobie ciało? Zrzucić z brzucha, zrobić sobie na przykład nogi, plecy, klatkę??

Myslę, że tam całe ciało też się robi, no ale nie wiem

Co mogę zrobić chodząc n pole dance?
Całe ciało?
Czy trzeba stosować jakąś dietę?

Dzięki za jakieś podpowiedzi


Po pierwsze, strasznie marudzisz. Sory, ale warto się trochę skumulować w sobie a nie tylko , chciałbym ale, a czy mi się będzie chciało, a nie wiem czy jest w okolicy, a czy to się da, a czy to zadziała, a czy trzeba to czy tamto.

Nie myśl tyle, po prostu zapisz się na ten pole dance.


Tak, zrobisz tam całe ciało, jeśli będziesz solidnie ćwiczyć te 3 razy w tygodniu. To bardzo ciężki kawałek sportu, bardzo siłowy.


Tak, musisz zadbać także o dietę. Jeść rzeczy korzystne dla organizmu.

Na piwkach, chlebku, makaroniku,pizzach, słodyczach, fastfoodach itp., brzuch będzie zawsze wywalony i otłuszczony.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 11:54   #3
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Pole dance a siłownia

Prawda! Przede wszystkim trzeba sobie odstawić ditę, typu pszenica, sosy, sole, smażone itp., a co do ćwiczeń to koleżanka chodzi i wyrobiła sobie ciało na pole dance mega mocno.
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 12:54:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.