Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 15:37   #2551
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A ja jutro będę miała nieplanowaną wizytę u gina. Zamieszanie ze zwolnieniem, uwielbiam ZUS....
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:40   #2552
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Część dziewczynki
Próbuje Was podczytac ... Dziś solidnie wzięłam się za sprzątanie ogarnęłam cały salon pomylam każdy zakątek okna firany i aż miło było później posiedzieć... Ale za to kręgosłup teraz solidnie mi dziękuję za taki wysiłek :/ mam jeszcze resztę pokoi do tak dokładnego ogarnięcia a fizycznie idzie mi to mega ciężko i długo

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Co do ciuszkow ja dostałam masę na dziewczynkę ponad rok. Zrobiłam segregację a po kilku dniach segregację segregacji. Zostawiłam dużo ale resztę dałam biednej rodzinie bo nie dość że nie mam tego gdzie trzymać to zawsze miałam manie zostawianie czegoś bo aaaa może się przyda . I tak się właśnie później robiła graciarnia teraz powiedziałam koniec

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:53   #2553
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Jejku mam nadzieję, że uważacie przy tym myciu okien

A ciuszki ja dostałam jak chrześnice z nich wyrosły czyli 2,5 roku temu i jednak się przydały
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:56   #2554
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Jejku mam nadzieję, że uważacie przy tym myciu okien



A ciuszki ja dostałam jak chrześnice z nich wyrosły czyli 2,5 roku temu i jednak się przydały
Ja uważałam aczkolwiek jestem ostatnio strasznie ciapowata i się wszędzie obijam ale dziś poszło gładko i nic się nie wydarzyło nigdzie nie robiłam i na nic nie wpadłam teraz odpoczywam w pachnącym pokoiku i delektuje się nim

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 16:00   #2555
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Ja bym pewnie zleciała ze stołka czy coś, już pomijając, że boję się słynnego odklejenia łożyska przy myciu okien

Ale muszę wyprać zasłony w salonie a mam lniane, łączna długość 7 metrów. Wyprasować to to jest dramat w 10 odsłonach. I jeszcze na zimnym żelazku bo inaczej się zbiegają - nie wiem, po prostu nie wiem
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 16:03   #2556
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie zleciała ze stołka czy coś, już pomijając, że boję się słynnego odklejenia łożyska przy myciu okien

Ale muszę wyprać zasłony w salonie a mam lniane, łączna długość 7 metrów. Wyprasować to to jest dramat w 10 odsłonach. I jeszcze na zimnym żelazku bo inaczej się zbiegają - nie wiem, po prostu nie wiem
Dlatego tak bardzo cieszę się, że nie mam w domu żadnych firanek ani zasłon - tylko rolety. Nienawidziłam też czynności szczerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 16:08   #2557
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dlatego tak bardzo cieszę się, że nie mam w domu żadnych firanek ani zasłon - tylko rolety. Nienawidziłam też czynności szczerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę mieć niestety. Ale z naturalnych materiałów już na pewno więcej nie kupię. A z resztą w sypialniach mam sztuczne z Ikea i wyprasowałam je przed skróceniem i zaniosłam do krawca. A krawiec - pani ale one są już krótsze niż pani chce Zbiegły się prawie pół metra, magia.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 16:26   #2558
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ehh no ja mam większość kolorowych i boję się w 60 prać. Z drugiej strony jak i tak będę prasować to chyba wystarczy. Dobra idę nastawić pierwsze pranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No czuc tu już przygotowania.😜
Faktycznie wkrótce będziemy rodzic 🙂 Ultra a Twoje przygotowania jak?, 🤣

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, ja też czasem trafiam na jakieś okropne rzeczy i zawsze szybko blokuję albo przewijam.
Nie jestem jakoś mega wrażliwa, ale teraz organizm "nie jest mój" i jak raz nie przewinęłam, to potem bardzo żałowałam, bo aż mi się słabo zrobiło.
Całe nasze ciała musimy teraz nastawiać pozytywnie i przygotowywać do porodów

Ja te 3-6 miesięcy też poprałam i włożyłam luzem do szuflady
Potem będę prać na bieżąco
Jeszcze fotelik mi zostało wyprać i pokrowiec na materacyk.

Aaaa i ten materac dla nas co kupiliśmy - o matko ale rewelacja Komfort spania nieporównywalny. Tylko teraz się boję, że mi na niego wody odejdą
Heheh czyli akcja typu mogę rodzic ale nie na łóżku??, 🤣

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Ja wiem Aga że nie miałaś złych zamiarów. Przeczytałaś, poruszyło cię i chciałaś się podzielić, wiec luz
Ja mam ciuszkow 56,62 całą szuflade i w tym są już pieluchy i 2 rożki, tak że mało ale mam nadzieję że nie ZA mało
Też dzisiaj puściłam drugie i chyba ostatnie pranie - pieluszki. Wiecie co flanelowe pieluchy wg mnie wymiatają! Są takie miękkie i chłonne żałuję że nie kupiłam wszystkich flanelek.
Weźcie mnie wygońcie do łazienki posprzątać bo leżę jak kłoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ee tam nie ruszaj się nigdzie. Moja łazienka też czeka 😜
Zaraz wybieramy się na jakieś zakupy a później pakowanie mojego na konferencję czyli muszę się wziąć znów za prasowanie. 😡
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 16:32   #2559
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
No czuc tu już przygotowania.
Faktycznie wkrótce będziemy rodzic Ultra a Twoje przygotowania jak?, 🤣

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------



Heheh czyli akcja typu mogę rodzic ale nie na łóżku??, 🤣
W sumie to mam tylko ciuszki wyprane. Ale już czuje się z tym lepiej Muszę dokupić kilka rzeczy klapki, biustonosz i tą torbę w końcu spakować. Reszta na spokojnie. Nie mam wanienki, przebieraczka ale to nie są rzeczy takie niezbędne.
Wzięłam się za tą łazienkę a czy skończę to się okaże bo to już moja 3 przerwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 16:34   #2560
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
No czuc tu już przygotowania.😜
Faktycznie wkrótce będziemy rodzic 🙂 Ultra a Twoje przygotowania jak?, 🤣

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------



Heheh czyli akcja typu mogę rodzic ale nie na łóżku??, 🤣

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------


Ee tam nie ruszaj się nigdzie. Moja łazienka też czeka 😜
Zaraz wybieramy się na jakieś zakupy a później pakowanie mojego na konferencję czyli muszę się wziąć znów za prasowanie. 😡
Wszędzie tylko nie na nowym materacu
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 16:37   #2561
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
W sumie to mam tylko ciuszki wyprane. Ale już czuje się z tym lepiej Muszę dokupić kilka rzeczy klapki, biustonosz i tą torbę w końcu spakować. Reszta na spokojnie. Nie mam wanienki, przebieraczka ale to nie są rzeczy takie niezbędne.
Wzięłam się za tą łazienkę a czy skończę to się okaże bo to już moja 3 przerwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, teraz to mi głupio, że Ty się wzięłaś a ja nadal odpuszczam... Może faktycznie pójdę, chociaż część zrobić...


Dziewczyny, był już ten temat, ale nie pamiętam - ile staników bierzecie do szpitala? W pepco kupiłam wczoraj za jakieś 7zl zwykły sportowy, ale wygodny i rozmiar l/XL rozciąga się na tyle, że wszystko mi gładko wchodzi. I się zastanawiam, czy nie dokupić - bo takie porządniejsze do karmienia to już po porodzie chcę ogarniać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 16:56   #2562
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Wróciłam z wizyty Jestem mega szczęśliwa, mała w dwa tygodnie przybrała około 600 gram-waga szacowana na chwilę obecną 2700 Dodatkowo wiem już, że mała nie będzie łysa po mnie, pokazywał mi lekarz na USG jej czupryne 😍
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 17:00   #2563
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Wróciłam z wizyty Jestem mega szczęśliwa, mała w dwa tygodnie przybrała około 600 gram-waga szacowana na chwilę obecną 2700 Dodatkowo wiem już, że mała nie będzie łysa po mnie, pokazywał mi lekarz na USG jej czupryne
Pięknie gratulacje super że ładnie przybiera ja w zeszły poniedziałek miałam wagę małej 1900zobaczyny czy też ładnie przybierze do poniedziałku

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 18:19   #2564
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

alexxandra84 życzę Ci, żeby dzidziuś sporo przybrał
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 19:18   #2565
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Mi się chyba obniżył brzuch, jakiś lepiej mi się oddycha i mała gmera mi bardziej na dole.. I czuję jakieś klucie nie raz jak się poruszy, nie wiem czy to może szyjka? Nigdy tak nie miałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 19:22   #2566
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Agnieszka to ladnie urosla super
Mi tez sie latwiej oddycha i brzuch mi mniej przeszkadza, moge normalnie sie poruszac.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 19:55   #2567
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Wróciłam z wizyty Jestem mega szczęśliwa, mała w dwa tygodnie przybrała około 600 gram-waga szacowana na chwilę obecną 2700 Dodatkowo wiem już, że mała nie będzie łysa po mnie, pokazywał mi lekarz na USG jej czupryne 😍
Oo super 😘 bardzo dobre wieści 😘
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 20:30   #2568
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Mi się chyba obniżył brzuch, jakiś lepiej mi się oddycha i mała gmera mi bardziej na dole.. I czuję jakieś klucie nie raz jak się poruszy, nie wiem czy to może szyjka? Nigdy tak nie miałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schodzi w kanał

Mamy prawie połowę września, statystycznie patrząc, któraś z nas musi wkrótce urodzić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 20:41   #2569
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Wróciłam z wizyty Jestem mega szczęśliwa, mała w dwa tygodnie przybrała około 600 gram-waga szacowana na chwilę obecną 2700 Dodatkowo wiem już, że mała nie będzie łysa po mnie, pokazywał mi lekarz na USG jej czupryne
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Schodzi w kanał

Mamy prawie połowę września, statystycznie patrząc, któraś z nas musi wkrótce urodzić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym żeby tak było! Ale boję się że doszukuje się objawów na wyrost wizja ponad 4 kg mnie przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 21:49   #2570
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Schodzi w kanał

Mamy prawie połowę września, statystycznie patrząc, któraś z nas musi wkrótce urodzić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekhm, a kto ma termin najbliżej?

No duże te dzieciaki się teraz rodzą, naprawdę jest to ciekawe.
Za czasów mojej mamy dzieci się rodziły 3,3-3,6 mimo, że było przyzwolenie na objadanie się w ciąży i nie było aż takiej kontroli cukrzycy. Teraz wszystko pomierzone, kontrolowane, jedzenie dostępne (jeszcze, bo jak patrzę na ceny warzyw...) w każdej formie i o każdej porze roku, świadomość dietetyczna wysoka i średnia waga 3,8 A ponoć bardzo dużo dzieci teraz ma powyżej 4 kg.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:11   #2571
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej dziewczyny. Mam pytanko odnośnie toreb do wózka? Mozecie sie pochwalic jakie macie? Szukam czegoś i ciężko wybrać.
Mama grudniowa pozdrawia 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:16   #2572
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Ja dziś mam za sobą mycie okien i sprzątanie generalne w sypialni i salonie.. Zrobiłam też 3 prania, obiad, wyrwalam wiaderko marchewki i wiaderko buraczkow i teraz leżę i czekam aż mój synuś się obudzi.. Uff..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow podziwiam. Ja od dwóch dni robię dla męża tartę czekoladową na urodziny i zebrać się nie mogę

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A ja jutro będę miała nieplanowaną wizytę u gina. Zamieszanie ze zwolnieniem, uwielbiam ZUS....
Co tam kochany ZUS wymyślił?

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie zleciała ze stołka czy coś, już pomijając, że boję się słynnego odklejenia łożyska przy myciu okien

Ale muszę wyprać zasłony w salonie a mam lniane, łączna długość 7 metrów. Wyprasować to to jest dramat w 10 odsłonach. I jeszcze na zimnym żelazku bo inaczej się zbiegają - nie wiem, po prostu nie wiem
Ha nigdy nie miałam firan ani zasłon wszędzie mam plisy. Albo wyrzuć te zasłony albo wymień. No na prawdę by mi się tak poświęcać nie chciało .

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Wróciłam z wizyty Jestem mega szczęśliwa, mała w dwa tygodnie przybrała około 600 gram-waga szacowana na chwilę obecną 2700 Dodatkowo wiem już, że mała nie będzie łysa po mnie, pokazywał mi lekarz na USG jej czupryne
Super że mała tak ładnie rośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:28   #2573
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

chudziaszek - taniej mi by wyszło zapłacić komuś, żeby to wyprasował
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 23:08   #2574
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ekhm, a kto ma termin najbliżej?

No duże te dzieciaki się teraz rodzą, naprawdę jest to ciekawe.
Za czasów mojej mamy dzieci się rodziły 3,3-3,6 mimo, że było przyzwolenie na objadanie się w ciąży i nie było aż takiej kontroli cukrzycy. Teraz wszystko pomierzone, kontrolowane, jedzenie dostępne (jeszcze, bo jak patrzę na ceny warzyw...) w każdej formie i o każdej porze roku, świadomość dietetyczna wysoka i średnia waga 3,8 A ponoć bardzo dużo dzieci teraz ma powyżej 4 kg.
Ja się urodziłam z praktycznie taką samą wagą jak moja córka. Skąd masz dane o wadze kiedyś? Wszystko ma na to wpływ, wcześniej matki nie oszczedzaly się tak jak teraz, nie jadło się tylu witamin i leków podtrzymujacych ciążę (nawet mówię o mAgnezie, innych luteinach też) i być może te porody przez to były szybciej niż teraz... TP też byl mniej dokładny niż teraz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 23:19   #2575
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Ja się urodziłam z praktycznie taką samą wagą jak moja córka. Skąd masz dane o wadze kiedyś? Wszystko ma na to wpływ, wcześniej matki nie oszczedzaly się tak jak teraz, nie jadło się tylu witamin i leków podtrzymujacych ciążę (nawet mówię o mAgnezie, innych luteinach też) i być może te porody przez to były szybciej niż teraz... TP też byl mniej dokładny niż teraz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze szpitala
Raczej porody wcześniej nie były, natomiast na pewno nie było tylu suplementów. TP chyba od czasów komuny u nas jest tak samo liczony Jedynie ta korekta z usg kiedyś była mało możliwa.
Ja myślę, że przetworzone żarcie też ma na to wpływ.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 06:28   #2576
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Miłego dnia

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 06:50   #2577
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej

Moje rodzeństwo i ja wagowo zmieściliśmy się w 400g. Najcięższy był brat urodzony kilka dni przed tp, a najlżejsza siostra spóźniona 2 tyg.

Ciuchowo przebijam - 1.5 szuflady malma na 0-6

Od kilku dni mam wrażenie jakbym przestała istnieć i była tylko ciążą. Nieeeeeeeemożliwe, że to końcówka, max. połowa, bla bla bla. Gdybym miała tego słuchać przez kilka miesięcy, ktoś by oberwał. Gdyby bOMbelek tak nie przykoksił niespodziewanie, pewnie uniknęłabym durnych pytań totalnie
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 06:53   #2578
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Wow podziwiam. Ja od dwóch dni robię dla męża tartę czekoladową na urodziny i zebrać się nie mogę



Co tam kochany ZUS wymyślił?



Ha nigdy nie miałam firan ani zasłon wszędzie mam plisy. Albo wyrzuć te zasłony albo wymień. No na prawdę by mi się tak poświęcać nie chciało .



Super że mała tak ładnie rośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki ogólny zarys to UWAGA moja ciąża trwa od 4 listopada.
Jedziemy po śniadaniu wszystko wyjaśniać ale tak mi to wsiadło na głowę że od wczoraj bole brzucha i ogólny spadek formy.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 07:32   #2579
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Hej

Moje rodzeństwo i ja wagowo zmieściliśmy się w 400g. Najcięższy był brat urodzony kilka dni przed tp, a najlżejsza siostra spóźniona 2 tyg.

Ciuchowo przebijam - 1.5 szuflady malma na 0-6

Od kilku dni mam wrażenie jakbym przestała istnieć i była tylko ciążą. Nieeeeeeeemożliwe, że to końcówka, max. połowa, bla bla bla. Gdybym miała tego słuchać przez kilka miesięcy, ktoś by oberwał. Gdyby bOMbelek tak nie przykoksił niespodziewanie, pewnie uniknęłabym durnych pytań totalnie
Ja tez mam czasami takie wrazenie no ale zaraz bedzie po sprawie.
Mnie tez sporo osob zaczepia ale raczej w mily sposob. Mile rozmowy, zyczenie powodzenia itd.
Jedyne co mnie doprowadza do szalu to macanie brzucha. No kur.. tyle sie mowi zeby nie macac brzucha bez pytania a niektorzy nadal wystawiaja te lapy. Bo brzuch mi skacze i chca poczuc dzidziusia. Pytalam kolezanke ktora juz urodzila czy niemowlaka tez tak macaja i mowila ze mam sie szylowac ze tak. Wiec bede nokautowac.
Za to niezbyt fajne jest gapienie sie. Ja rozumiem, ze brzuch ze kazdy obczaja czy dupa tez urosla ale chyba to nie jest takie niesamowite ze idzie baba w ciazy. Naprawde wspolczuje ludziom ktorzy maja jakies niepelnosprawnosci, to dopiero musi byc sensacja na ulicy.
A gadaja ze polowa ciazy bo masz maly brzuszek?

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Taki ogólny zarys to UWAGA moja ciąża trwa od 4 listopada.
Jedziemy po śniadaniu wszystko wyjaśniać ale tak mi to wsiadło na głowę że od wczoraj bole brzucha i ogólny spadek formy.
Po 6 latach prowadzenia dzialalnosci juz samo slowo zus mnie doprowadza do nerwow straaaasznie dlugo juz jestes w tej ciazy, urodzilabys wreszcie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 07:51   #2580
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Taki ogólny zarys to UWAGA moja ciąża trwa od 4 listopada.
Jedziemy po śniadaniu wszystko wyjaśniać ale tak mi to wsiadło na głowę że od wczoraj bole brzucha i ogólny spadek formy.
Kurka co za specjaliści tam pracują. , 🤣 trochę już przenosilas 😜
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.