Żony 2016 część 10 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 12:55   #3841
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 10

Widać To może Cię uspokoi, że jak dla mnie taki układ jest fajny, sprawdza nam się i jest wygodnie

Zazdroszczę czarnych baterii, wyglądają obłędnie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:13   #3842
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Widać To może Cię uspokoi, że jak dla mnie taki układ jest fajny, sprawdza nam się i jest wygodnie

Zazdroszczę czarnych baterii, wyglądają obłędnie
Sophie, wiesz, to wizualizacja jest. Nie wiem czy finalnie je weźmiemy. Boje się że na tym cholerstwoe każda kroplę widać i że nie doszoruję. Chociaż będziemy mieli stację uzdatniania wody, więc przynajmniej z kamieniem nie powinno być problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 16:32   #3843
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Żony 2016 część 10

Jacyś dziwni Ci fachowcy. Może spróbujcie z kimś innym porozmawiać i podpowie jak to rozwiązać.

U mnie i rodzice i teściowie maja płytki w całym domu i nie są zimne. Może znaczenie ma, że pod spodem jest piwnica.



U nas przy montażu kuchni tak mnie denerwowali pracownicy tego faceta co u niego zamawialiśmy. Chcieli wszystko robić po łatwości i wmawiali, że tak się nie da jak sobie wymyśliliśmy.



W końcu się wkurzyłam i powiedziałam jednemu, że szafek zawodowo nie montuje ale mam głowę i potrafię myśleć i ma robić tak jak ja ustaliłam z szefem, a nie tak jak jemu wygodnie.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 17:08   #3844
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Butterfly, to teraz najlepsza czesc chwal sie potem efektami

U nas dobre wiesci - Molka ma raka ale o niskiej zlosliwosci, ale czesc zmian w ogole to zwyrodnienia gruczolow - lagodne. Rokowania sa bardzo dobre przy tych wynikach i mamy sie nie martwic. To o wiele lepsza diagnoza niz sie spodziewalismy. W przyszlym tygodniu konsultacja u onkologa. Kamien z serca.
A Mesiek znosi swoj bol jak typowy facet czyli mala ranka a wielka tragedia tyle dni po zabiegu to Molka juz lepiej smigala niz on. Ale wszystko super sie goi, on tez jakos ogarnia w tym kolnierzu. Koncowka roku zapowiada sie juz nieco weselej niz ostatni czas przestane byc taka monotematyczna
Niby zła wiadomości,a ;le mogły być gorsze. Już musi być tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
A ja mam załamuję w związku z pracą. Przyszłam do pracy na zastępstwo za dziewczynę, która była w ciąży. Teraz mam inne stanowisko, ale tamto ciągle ogarniam. Teraz ona znowu jest w ciąży, a ja bez problemu ogarnę oba stanowiska. Ale szef chce szukać kogoś na jej miejsce. Z jednej strony fajnie, mam naprawdę duże wsparcie w pracy, ale z drugiej to dodatkowa presja, bo przecież nie wiadomo czy nam się uda przez najbliższe 1,5 roku mieć to dziecko...
W sumie to oprócz tej koleżanki jawnie o staraniach nie mówiłam, ale raczej łatwo się było domyślić jak przyniosłam L4 ciążowe. I taki mam kwas teraz, bo ja naprawdę chciałabym ją zastąpić. Może by podwyżka wpadła też. A tak to bez sensu.
Nie odbieraj to jako presji, pracodawcy będzie lepiej mieć kogoś jeszcze w razie problemów (to nie tylko może być l4 ciążowe, ale też zwykłe albo odejście z pracy), a tobie też będzie łatwiej ogarniać tylko jeden etat.

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Lady. Będzie dobrze.
Matko, a ja jestem taaaaaka zła. Płakać mi się chce. Okazało się że źle nam w sklepach z podłogami doradzili i źle zrobiliśmy wylewki w domu. Chciałam w części salonu dać drewno, ale takie które można na podłogowkę. No i wszędzie zapewniali że te deski (14 mm) "zgrają" się z podłogą z płytek. Dzisiaj przyszli panowie do płytek no i mówią że nie. Że będzie te 4 mm za grubo no szlaaaaag. Musimy albo zrobić płytkę a'la drewno ( nie chcę, no bo latem jest zimna) albo panele. Też nie chciałam, bo nie lubię paneli. Jeszcze w sypialni ujdą, ale w salonie wolałam nie robić. No siedzę i ryczę. Na dodatek okazało się że część płytek które mamy do łazienki jest szklana i panowie też ich nie położą. Raz że trzeba je ciąć wodą, dwa musimy znaleźć jakiegoś szklarza, który to wymierzy do cięcia i przyklei. No załamka. Mogłam wybrać trochę inną wersję łazienki, z mniejszą ilością tych płytek na ścianie, ale sama już nie wiem. Zresztą klepnęłam już zamówienie...
Jeszcze Olka dziś marudzi od rana. No co za dzień... ((
Coś wymyślają, my mamy normalne wylewki i nie było problemu z połączeniem drewno-płytki. Też mi zawsze zimno w stopy i prawie wszędzie jest drewniana podłoga.
Nad czarną baterią się zastanów czy na pewno chcesz ją często czyścić
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 17:29   #3845
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 10

Fajna łazienka, lepsza z dekorem na całą ścianę
Ale jak widzę te szybę z prysznica to mam zaraz nerwa, nic mnie bardziej nie wkurza jak szklane drzwi z prysznica, wiecznie obrzydliwie wygląda

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 18:09   #3846
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Żony 2016 część 10

Zxc niby tak, ale zostałam zatrudniona na hej stanowisko i tam ogarniam, a tutaj mnie zostawił, żeby w razie czego pomoc była. Bo to co ja robię to zazwyczaj śmiech na sali. Są dni kiedy po prostu nie mam co robić. No i wiem, że gdyby nie moje plany to by nikogo nie szukał, więc tym bardziej jak nam się nie uda przez najbliższe 1,5 roku to nie dość, że sama się będę martwić, to jeszcze szefa będę mieć na sumieniu (znam się na tyle, że jestem tego pewna).

Smerf, a masz jakąś sensowną alternatywę do niedużych łazienek? Też szyb nie lubię, ale jak metraż by pozwolił, to wolałabym prysznic i wannę, a wtedy murowana ścianka prysznicowa raczej nie wchodzi w grę...
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 18:22   #3847
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 10

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;87162936]


Coś wymyślają, my mamy normalne wylewki i nie było problemu z połączeniem drewno-płytki. Też mi zawsze zimno w stopy i prawie wszędzie jest drewniana podłoga.
Nad czarną baterią się zastanów czy na pewno chcesz ją często czyścić [/QUOTE] to ja już nie wiem. Wylewki mamy na jednym poziomie. Płytka to ok 10 mm + 2 mm kleju. A ta finishdeska ma 14 mm ale jeszcze klej. Czyli jakieś 3-4 mm różnicy. TŻ znalazł dzisiaj w markecie deskę barlinecką co ma 10mm a nie 14, więc może to. Zobaczymy. Nie wiem czemu nie zadzwoniliśmy się zapytać o to.
Czarna bateria to na razie na wizualizacji. Chociaż liczę że nie będzie kamienia, bo stacja do wody w domu. Zobaczymy.
Smerf, wiem, ale może miękka woda i ściągaczka dadzą radę.
Klakla, jedyne co mi do głowy przychodzi to zasłona prysznicowa, ale ani to ładne, ani praktyczne.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 19:03   #3848
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 10

Zxc, no stad napisalam, ze dobra wiadomosc bo wiadomo, ze sam rak dobry nie jest ale moglo byc gorzej. Moze nawet troche zle to zabrzmialo ale w glowie mialam zupelnie inne, gorsze, scenariusze wiec to w sumie byla dobra wiadomosc
Moge znowu pomedzic bo rana sie pogorszyla:/ zrobil sie stan zapalny w srodku - albo reakcja zapalna na szwy albo rozjechalo sie szycie powlok wewnetrznych -co jest gorsze:/ zabijcie mnie, znowu leki, antybiotyki, wizyty i nerwy.

Szybe do prysznica mozna wybrac bodajze z Radaway, ze specjalna powloka, ktora odpycha zabrudzenia z kamienia. Kosztuje cztery razy wiecej niz zwykla szyba. Ale ludzie zdecydowanie polecaja. My mamy zwykle drzwi, w huk twarda wode, i nie jest tak zle kupuje cif lazienki i super sie sprawdza, tez jakby tworzy powloke na szybie i nie robi sie tak szybko syf.
Ja czarna baterie mam tylko w kuchni. Akurat tu nie mam problemu z doczyszczeniem. Ale w lazience moze byc w sumie ciezej.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 19:51   #3849
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Zxc niby tak, ale zostałam zatrudniona na hej stanowisko i tam ogarniam, a tutaj mnie zostawił, żeby w razie czego pomoc była. Bo to co ja robię to zazwyczaj śmiech na sali. Są dni kiedy po prostu nie mam co robić. No i wiem, że gdyby nie moje plany to by nikogo nie szukał, więc tym bardziej jak nam się nie uda przez najbliższe 1,5 roku to nie dość, że sama się będę martwić, to jeszcze szefa będę mieć na sumieniu (znam się na tyle, że jestem tego pewna).

Smerf, a masz jakąś sensowną alternatywę do niedużych łazienek? Też szyb nie lubię, ale jak metraż by pozwolił, to wolałabym prysznic i wannę, a wtedy murowana ścianka prysznicowa raczej nie wchodzi w grę...
Nie wiem, sama przez układ rur musiałam zrobić normalny prysznic a chciałam ściankę.. Ale w przyszłym domu za cholerę do tego nie dopuszczę

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 20:39   #3850
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 10

Grejprutowa, zazdroszczę Ci tej stacji uzdatniania wody. U nas jest tak twarda ze załamka, wszystko w kamieniu a ja już nie mam siły i ochoty czyścić
A z podłogami niech wam teraz Ci spece od podłóg rozwiążą problem skoro tak doradzili




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:53   #3851
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Ja po tych wszystkich przejściach radzę nie odpuszczać i szukac rozwiązania . Z perspektywy wiem, ze większość się da, ale trzeba chcieć dlatego ja byłam zawsze tym złym policjantem, bo wymagałam. Miedzy innymi dlatego odmalowują nam teraz lokal i przeklejaja i szpachluja logo nad recepcja.

Zgadzam się z Sophie, ze trzeba od razu robić dobrze, bo później codziennie oglądamy te rzeczy i bardzo nas to razi i wkurza. O ewentualnych kosztach i wydłużeniu terminów się zapomina z czasem.

Tak się dzisiaj pochorowałam rano, ze drugi raz w życiu kazałam odwołać pacjentów i powiedziałam ze nie przyjdę do pracy. Podejrzewam, ze to przez stres.
O 12 dopiero podniosłam się z łóżka i wisialam do 21 na telefonach składając zamówienia. Dramatyczny dzień.

Sophie zdrówka dla Molki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 06:51   #3852
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja po tych wszystkich przejściach radzę nie odpuszczać i szukac rozwiązania . Z perspektywy wiem, ze większość się da, ale trzeba chcieć dlatego ja byłam zawsze tym złym policjantem, bo wymagałam. Miedzy innymi dlatego odmalowują nam teraz lokal i przeklejaja i szpachluja logo nad recepcja.

Zgadzam się z Sophie, ze trzeba od razu robić dobrze, bo później codziennie oglądamy te rzeczy i bardzo nas to razi i wkurza. O ewentualnych kosztach i wydłużeniu terminów się zapomina z czasem.

Tak się dzisiaj pochorowałam rano, ze drugi raz w życiu kazałam odwołać pacjentów i powiedziałam ze nie przyjdę do pracy. Podejrzewam, ze to przez stres.
O 12 dopiero podniosłam się z łóżka i wisialam do 21 na telefonach składając zamówienia. Dramatyczny dzień.

Sophie zdrówka dla Molki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Biedna,zdrówka kochana!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:01   #3853
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 10

Lady, nic dziwnego. Koniecznie odpocznij.

Ja dziś mam wyjątkowo wolny dzień, ale papierkowa robota czeka. Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 10:09   #3854
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Grejprutowa, zazdroszczę Ci tej stacji uzdatniania wody. U nas jest tak twarda ze załamka, wszystko w kamieniu a ja już nie mam siły i ochoty czyścić
A z podłogami niech wam teraz Ci spece od podłóg rozwiążą problem skoro tak doradzili




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna ale to chyba można założyć zawsze. Tzn jak masz miejsce, to przy "wejściu" wody do domu. Tzn przy głównym zaworze, czy jakoś tak. Stacja nie jest jakiś bardzo droga, to 3-5 tys ( zn można i droższe, wiadomo) w zależności od tego ile osób będzie korzystalo + później sól.
Lady, wiem, ale ja chyba nie umiem tak cisnąć na tych wykonawców.
Ale do tych sklepów, gdzie mówili że się zlicują wymiary, mam ochotę zadzwonić i powiedzieć że stracili państwo klientów, nie kupimy bo się nie da założyć. I proszę w błąd nie wprowadzać, bo następni nie będą mogli położyć deski i nie kupią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 12:54   #3855
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Panna ale to chyba można założyć zawsze. Tzn jak masz miejsce, to przy "wejściu" wody do domu. Tzn przy głównym zaworze, czy jakoś tak. Stacja nie jest jakiś bardzo droga, to 3-5 tys ( zn można i droższe, wiadomo) w zależności od tego ile osób będzie korzystalo + później sól.
Lady, wiem, ale ja chyba nie umiem tak cisnąć na tych wykonawców.
Ale do tych sklepów, gdzie mówili że się zlicują wymiary, mam ochotę zadzwonić i powiedzieć że stracili państwo klientów, nie kupimy bo się nie da założyć. I proszę w błąd nie wprowadzać, bo następni nie będą mogli położyć deski i nie kupią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Niestety musisz się nauczyć bycia twarda.. wszystko przyjdzie z czasem jak pomyślisz ile twoja ‚dobroć i pobłażliwość ‚ Cię kosztuje..
przypomnij sobie ile od Ciebie wymagają w pracy ja już tyle razy po dupie dostałam ze to brak slow :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 13:50   #3856
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Żony 2016 część 10

Chyba najbardziej w tej calej zabawie w dom przeraza mnie wlasne to uzeranie sie z wykonawcami albo wręcz jakieś zle decyzje albo wykonanie i potem odkrecaj to wszystko.

Tym bardziej ze maz cale dnie w pracy, ja na budowlance sie srednio znam a tu jeszcze zapowiada sie ze bede miala o wiele mniej czasu zeby wszystkiego dopilnowac bo w koncu moge sie z wami podzielic informacja ze na wiosne jak dobrze pójdzie to staniemy sie rodzina 2+2, witam sie oficjalnie w 12 tygodniu ciazy z wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 14:02   #3857
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 10

Stella, wow, z takim zestawem to budowa będzie jeszcze ciekawsza Gratulacje i powodzenia w takim razie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 14:43   #3858
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 10

Gratulacje!!

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 15:12   #3859
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 10

Stella, gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 16:01   #3860
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Chyba najbardziej w tej calej zabawie w dom przeraza mnie wlasne to uzeranie sie z wykonawcami albo wręcz jakieś zle decyzje albo wykonanie i potem odkrecaj to wszystko.

Tym bardziej ze maz cale dnie w pracy, ja na budowlance sie srednio znam a tu jeszcze zapowiada sie ze bede miala o wiele mniej czasu zeby wszystkiego dopilnowac bo w koncu moge sie z wami podzielic informacja ze na wiosne jak dobrze pójdzie to staniemy sie rodzina 2+2, witam sie oficjalnie w 12 tygodniu ciazy z wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:10   #3861
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Chyba najbardziej w tej calej zabawie w dom przeraza mnie wlasne to uzeranie sie z wykonawcami albo wręcz jakieś zle decyzje albo wykonanie i potem odkrecaj to wszystko.

Tym bardziej ze maz cale dnie w pracy, ja na budowlance sie srednio znam a tu jeszcze zapowiada sie ze bede miala o wiele mniej czasu zeby wszystkiego dopilnowac bo w koncu moge sie z wami podzielic informacja ze na wiosne jak dobrze pójdzie to staniemy sie rodzina 2+2, witam sie oficjalnie w 12 tygodniu ciazy z wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratulacje
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:23   #3862
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Chyba najbardziej w tej calej zabawie w dom przeraza mnie wlasne to uzeranie sie z wykonawcami albo wręcz jakieś zle decyzje albo wykonanie i potem odkrecaj to wszystko.

Tym bardziej ze maz cale dnie w pracy, ja na budowlance sie srednio znam a tu jeszcze zapowiada sie ze bede miala o wiele mniej czasu zeby wszystkiego dopilnowac bo w koncu moge sie z wami podzielic informacja ze na wiosne jak dobrze pójdzie to staniemy sie rodzina 2+2, witam sie oficjalnie w 12 tygodniu ciazy z wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:31   #3863
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 10

Wow, Stella, gratulacje!

Ja się nie odzywam, bo mamy dużo nerwów i zmartwień ostatnio. Nie zlicze ile razy we wrzesniu juz widzialam jakiegoś lekarza 🤦☠♀️Wyniki krwi młodemu wyszły bardzo złe i jak nie poprawimy suplementacja i posiłkami do środy to nie ominiemy szpitala trzymajcie kciuki!

A za budujące trzymam kciuki! Nas też to czeka w najbliższych latach i nawet myśleć mi się nie chce o tych nerwach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:09   #3864
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Żony 2016 część 10

Dzieki dziewczyny

Sophie poki co kompletnie sobie tej budowy nie wyobrażam

Tetrikk kciuki za malego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:15   #3865
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Wow Stella ale zaskoczenie ! ekstra gratuluje !

Ja dzisiaj zdążyłam się wkurzyć kolejny raz na fachowcow... tak robili projekt kamer ze trzeba było jedna przesuwać ponad metr. Dziura w suficie, tapecie no szlag by to trafił. Na szybko nam znajomy ‚łatał’.. wyglada masakrycznie :/ dopiero wróciłam. Muszę teraz chatę ogarnąć przygotować rzeczy do zabrania a nawet nie wiem w co się ubiorę a jak wiadomo w przypadku kobiet to priorytet :P
Dzisiaj przyjeżdzają na noc moi rodzice, a jutro znajomi także intensywny weekend


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:59   #3866
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 10

Tettrik kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:05   #3867
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Żony 2016 część 10

Dziekuje Lady

I trzymam mocno kciuki za otwarcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:05   #3868
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 10

Stella, ogarniesz nie moze byc inaczej
Tettrik, zle to brzmi wiec mocne kciuki za Mlodego. Niech sie nie wyglupia i zdrowiej.


My jutro jedziemy z rana na tor bo M. ma przejazdze autem. A tak to jestesmy bez planow. I dobrze.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:36   #3869
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 10

Stella, gratulacje

Tetrikk, zdrówka dla Marcelka




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 22:44   #3870
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 10

Dzięki dziewczyny! Młody się czuje bardzo dobrze i jest na pierwszy rzut oka okazem zdrowia, więc wszyscy byliśmy zdziwieni takimi wynikami. Wierzę, ze szybko wróci do normy

My w weekend jesteśmy akurat u moich rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Lady - trzymam kciuki za otwarcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Patrzę przez różowe okulary!

Edytowane przez tetrikk
Czas edycji: 2019-09-14 o 10:42
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 10:24:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.