Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 09:17   #901
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość

Jak już będziesz miała mega kryzys z tęsknoty za winkiem ( ja tak miałam) to polecam to z lidla:
https://winnicalidla.pl/sparkling-ch...coholized.html


niestety półsłodkie dziadostwo, ale ze wszystkich przetestowanych przeze mnie bezalkoholowych najbardziej smakuje winem
ja mam cały czas kryzys nie żebym wczesniej się tym winem upijała ale w sobotni wieczór jak siedzielismy z TZ w domu to lampeczke sączyłam plus jakies odbre jedzonko, teraz mi tego brakuje akurat pólslodkie lubie, ale to napewno nie ma nic alkoholu? bo jest napisane, ze ponizej 0,5?
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:21   #902
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Są też wina 0% osobiście nie pijam win, więc nawet nie wiem gdzie można kupić. W ciąży tylko dwa razy piłam Somersby gruszkowe 0%




Tak obowiązkowo morfologię przed porodem, musi być taka sprzed 24h, jak płytki za niskie to nie podadzą znieczulenia. Więc jak ktoś na początku powie, że w ogóle nie chce znieczulenia i nie zrobią tej morfologii, a potem się rozmyśli, że jednak chce znieczulenie to mogą nie zdążyć podać, bo muszą najpierw szybko krew do badania wysłać, a jak rozwarcie będzie już na 8cm to po ptakach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To ciekawe nigdy sie nad tym nie zastanawialam i nie słyszałam. Ja sie modle znow o taka polozna , jak mnie zobaczyła "kochanie co sie drzesz Ty nie masz rozwarcia" -aaaaale boli!
-"wzywamy anastezjologa czy egzorcyste?" 🤣🤣 wtedy myslalam ze ja zabije za ten tekst. Mowi jeszcze : nie dzwon po meza bo urodzisz na pewno dopiero jutro, co on tu bedzie robil tyle czasu 🤣

Ale byla taka kochana ,ze mojemu mezowi przynosila kawy i lozko mu przywiozła na ktorym nie pozwoliłam mu sie położyć bo musial mnie trzymac za reke.
No i ból byl bo wody które odeszly rozwieraly i skracaly szyjke.
Dzien wcześniej mialam szyjke 2cm , skrócila sie dopiero jak odeszly wody w takim tempie, ze myslalam ze sie przekrece.



W ogole to dzien doberek
Ja sie wysypiam jak niemowlę. Ponoc nawet pochrapuje ale dzis L. mnie wolal o 6:30, chcial mleczko wiec mu zrobilam. Od dawna nie chcial, dobrze ze butli nie wywalilam. I do 7:30 musialam go miziac a o 9:30 spal wiec sie nie wyspałam. Poza tym poduszka ratuje mi tylek na maksa.... nie wyobrażam sobie spać bez niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:23   #903
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Są też wina 0% osobiście nie pijam win, więc nawet nie wiem gdzie można kupić. W ciąży tylko dwa razy piłam Somersby gruszkowe 0%
Wiem, ze są ale kim nie rozmawiam to wszyscy mówią, że te co pili są niedobre, to szkoda wywalac mi kase jak ma mi nie smakować, piwa ok ale to jak są upały
ale moze spróbuje to co raficzyca tutaj podała
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:32   #904
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Czy któraś z Was miała styczność z ubrankami z Primarka.
Wczoraj kupiałam tam sporo rzeczy za 19 funtów w tym dwie paczki spiochów. Niestety u mnie rozmiar 0-3 months był prawie wykupiony.

Ale teraz zatsanawiam się, czy za taką cenę to nie będą jakieś szmatki, bo np. 5 body za 6 funtów wychodziło.

A w ogóle kupujecie teraz np. tylko na pierwsze pół roku czy też na większe dziecko? Bo ja staram się kupować teraz tak na max. poł roku, ale jak coś fajnego zobaczę, to kupuję też coś na rok czy półtora.

Edytowane przez lava_cake
Czas edycji: 2019-09-11 o 09:38
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:33   #905
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Dzień dobry . Ja jestem chyba ewenementem bo w ogóle nie chodzę w nocy do toalety, ale wiem co czujecie bo zanim trafiłam do szpitala to w jedną noc potrafiłam latać nawet co 30min... Brrr
Jakie macie dziewczyny plany na dzisiaj? Mój tż w delegacji, więc obiadu nie gotuje... Zaraz chyba pójdę z psinkami do parku lub na wały bo super pogoda jest za oknem i powinnam posprzątać tą nieszczęsna szafe ;\

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do 16 z hakiem w fabryce, potem chyba zrobię spacer do miasta zamknąć konto i kupić spryskiwacz do kwiatków. O ile brzuch pozwoli na spacery a nie będzie kazał leżeć :p

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam planów, a pogoda zapowiada się super! Tzn do 16:00 w pracy, a później nie wiem- obiad jest, TŻ ma angielski to będzie późno, może też wezmę psa na jakiś dłuższy spacerek.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------


Jak już będziesz miała mega kryzys z tęsknoty za winkiem ( ja tak miałam) to polecam to z lidla:
https://winnicalidla.pl/sparkling-ch...coholized.html


niestety półsłodkie dziadostwo, ale ze wszystkich przetestowanych przeze mnie bezalkoholowych najbardziej smakuje winem
Niedobre są niealko wina za to z piwkami się całkiem polubiłam a Miłosław ipa to mniam mniam, podobnie jak żywce

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Jak to zobaczyłam to do śmiechu mi nie było wolalabym ta kasę inaczej wydać ale co zrobić, nie dam rady rzadziej chodzic do toalety

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------





No zazdroszczę ale ja zawsze miałam taki pęcherz, że musiałąm latać często do toalety



Ja planuje posortować ciuszki na te pierwsze miesiące a na wieczor się z kumpela umówiłam na pizze i bezalkoholowe piwko (choć taaaaak mi się chce wina ) i planowałam wrocic spacerkiem a tu wczoraj sie skapłam, ze wieczory u nas juz bardzo zimne i nie wiem w co sie ubrac bo z cieplejszych rzeczy w nic sie nie mieszcze
Trzeba sikać pod prysznicem :p




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:42   #906
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość

Trzeba sikać pod prysznicem :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I to jest najmądrzejsza rada na wątku:b rzydal: Polać tej pani

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Wiem, ze są ale kim nie rozmawiam to wszyscy mówią, że te co pili są niedobre, to szkoda wywalac mi kase jak ma mi nie smakować, piwa ok ale to jak są upały
ale moze spróbuje to co raficzyca tutaj podała
Też mi szkoda było pinindzy na taki soczek, ale ja to jestem takim miłośnikiem wina, że prawie usycham w ciązy:/ Co do % to nie pomogę- czytałam kiedyś na stronie o winach, że te lidlowe ( jak wszystkie importowane) muszą mieć info, że jest mniej niż 0,5 % alko, bo takie są widełki ustawowe i jeśli coś ma więcej niż 0,0% ( a 0,0 % to nawet piwo nie ma) to zagramanicą muszą tak to oznaczać.
Ja wyszłam z założenia, że mała lampka nie zaszkodzi więc mocno się tym nie przejmuję.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:00   #907
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość


Trzeba sikać pod prysznicem :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


zobaczymy ile za kolejne 2 msc wysikam

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Też mi szkoda było pinindzy na taki soczek, ale ja to jestem takim miłośnikiem wina, że prawie usycham w ciązy:/ Co do % to nie pomogę- czytałam kiedyś na stronie o winach, że te lidlowe ( jak wszystkie importowane) muszą mieć info, że jest mniej niż 0,5 % alko, bo takie są widełki ustawowe i jeśli coś ma więcej niż 0,0% ( a 0,0 % to nawet piwo nie ma) to zagramanicą muszą tak to oznaczać.
Ja wyszłam z założenia, że mała lampka nie zaszkodzi więc mocno się tym nie przejmuję.
mi nawet nie szkoda pieniedzy pod tym wzgledem, ze to soczek jezeli smakuje winem a do tej pory co chcialam kupic to kolezanki mówiły "to piłam i niedobre" i pierwszy raz słysze, ze ktos nawet poleca takze jest to warte wypróbowania ja też kocham winko, nie, ze jakims smakoszem i znawca jestem ale po prostu i nic mi tak w całej ciazy nie przeszkadza ( czeste sikanie, jakies bole, wizyty na samolocie u gina, czy dusznosci) jak brak wina
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 10:00   #908
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała styczność z ubrankami z Primarka.
Wczoraj kupiałam tam sporo rzeczy za 19 funtów w tym dwie paczki spiochów. Niestety u mnie rozmiar 0-3 months był prawie wykupiony.

Ale teraz zatsanawiam się, czy za taką cenę to nie będą jakieś szmatki, bo np. 5 body za 6 funtów wychodziło.

A w ogóle kupujecie teraz np. tylko na pierwsze pół roku czy też na większe dziecko? Bo ja staram się kupować teraz tak na max. poł roku, ale jak coś fajnego zobaczę, to kupuję też coś na rok czy półtora.
Ja kupuje tylko małe, chyba, ze coś mnie porywa w paczkach od znajomych, ze jest super piękne to sobie zostawiam.
Nie mam tyle miejsca do składowania. Poza tym nie wiem jak będzie fasola rosła i trudno określić co będzie na kiedy potrzebne.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
I to jest najmądrzejsza rada na wątku:b rzydal: Polać tej pani

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------


Też mi szkoda było pinindzy na taki soczek, ale ja to jestem takim miłośnikiem wina, że prawie usycham w ciązy:/ Co do % to nie pomogę- czytałam kiedyś na stronie o winach, że te lidlowe ( jak wszystkie importowane) muszą mieć info, że jest mniej niż 0,5 % alko, bo takie są widełki ustawowe i jeśli coś ma więcej niż 0,0% ( a 0,0 % to nawet piwo nie ma) to zagramanicą muszą tak to oznaczać.
Ja wyszłam z założenia, że mała lampka nie zaszkodzi więc mocno się tym nie przejmuję.

Ja się tez nie daje zwariować tym 0,5 procenta, „normalnego” piwa bym nie wypiła w ciąży, ale nie chce się dać zwariować.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:20   #909
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Czyli wyjęłaś, patrzysz a tam gotowa w ubranku?
No tak mniej więcej

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała styczność z ubrankami z Primarka.
Wczoraj kupiałam tam sporo rzeczy za 19 funtów w tym dwie paczki spiochów. Niestety u mnie rozmiar 0-3 months był prawie wykupiony.

Ale teraz zatsanawiam się, czy za taką cenę to nie będą jakieś szmatki, bo np. 5 body za 6 funtów wychodziło.

A w ogóle kupujecie teraz np. tylko na pierwsze pół roku czy też na większe dziecko? Bo ja staram się kupować teraz tak na max. poł roku, ale jak coś fajnego zobaczę, to kupuję też coś na rok czy półtora.
Moja koleżanka obkupuje swoje dziecię w primarku i sobie chwali. Nie jest to wysoka jakość ubranek, ale na tyle ile dziecko je ponosi (bo szybko wyrasta) to niby są dobre.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:24   #910
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
A ja właśnie myślałam, żeby kupić elektryczny ale go nie otwierać dopoóki nie będzie na 100% potrzebny i zachować paragon. Bo jak najpierw kupię jakiś tani a pozniej elektryczny, to jeszcze więcej kasy pójdzie. Już sama nie wiem, jak z tym zrobić.


Dokładnie tak samo planuje zrobić, nie lubię dwa razy kupować jednej rzeczy bo najpierw tania, a później dobra. Żadna oszczędność i dodatkowe zaśmiecanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
A gaviscon tez nie działa?
Mi migdały nic nie dają w sumie a zgagę mam taka, ze mam z niej mdłości :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja wypijam szklankę mleka i pomaga, wcześniej mięta pomagała, ale zgagi coraz mocniejsze..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:26   #911
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała styczność z ubrankami z Primarka.
Wczoraj kupiałam tam sporo rzeczy za 19 funtów w tym dwie paczki spiochów. Niestety u mnie rozmiar 0-3 months był prawie wykupiony.

Ale teraz zatsanawiam się, czy za taką cenę to nie będą jakieś szmatki, bo np. 5 body za 6 funtów wychodziło.

A w ogóle kupujecie teraz np. tylko na pierwsze pół roku czy też na większe dziecko? Bo ja staram się kupować teraz tak na max. poł roku, ale jak coś fajnego zobaczę, to kupuję też coś na rok czy półtora.


Ja na razie mam tylko ubranka na 56 i 62. Kolejny rozmiar będę kupować na bieżąco, czekam na zimowe wyprzedaże w grudniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 10:27   #912
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Ojoj, robi się poważnie, chyba pora się mocniej sprężyć / przynajmniej ja, bo chyba jestem tutaj ostatnia z wyprawką/
Nie jesteś ostatnia. Nie martw się. Póki co jak tak czytam Was to chyba ja jestem najmniej ogarnięta. Ledwo wozek i kilka ubranek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:38   #913
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo planuje zrobić, nie lubię dwa razy kupować jednej rzeczy bo najpierw tania, a później dobra. Żadna oszczędność i dodatkowe zaśmiecanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------





Ja wypijam szklankę mleka i pomaga, wcześniej mięta pomagała, ale zgagi coraz mocniejsze..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Oj mi się wszystko podnosi na sam widok szklanki mleka
Chociaż wczoraj miałam straszna ochotę na kakao, na szczęście nie mieliśmy w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:43   #914
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Oj mi się wszystko podnosi na sam widok szklanki mleka
Chociaż wczoraj miałam straszna ochotę na kakao, na szczęście nie mieliśmy w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mleka zimnego/ciepłego nie wypije za nic na świecie.

Kawa z mlekiem, płatki z mlekiem, kakao, zacierki na mleku, czy mleko z masłem i miodem jak najbardziej

Zreszta u mnie takich jedzeniowych hitów więcej paprykę surowa darze miłością ogromną, konserwowej nie tknę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:48   #915
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo planuje zrobić, nie lubię dwa razy kupować jednej rzeczy bo najpierw tania, a później dobra. Żadna oszczędność i dodatkowe zaśmiecanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------





Ja wypijam szklankę mleka i pomaga, wcześniej mięta pomagała, ale zgagi coraz mocniejsze..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale jak to żadna oszczędność? Jak kupujesz elektryczny, to płacisz dajmy na to w tańszej wersji 250 zł plus przesyłka i tyle jesteś w plecy, jeśli się nie przyda. No a jeśli kupisz ten za 30 a później będziesz potrzebować ten droższy to jesteś w plecy 30 zł

No chyba, że macie ochotę odsyłać. Ja nie mam, bo nawet bez niemowlaka przy boku odsyłanie nietrafionych rzeczy to dla mnie katorga i niekiedy wolę oszczędzić czas niż pieniądze.

Nie mam pomysłu na obiad.

Mój mąż, miłośnik piwa, solidaryzuje się ze mną i piwkujemy sobie razem żywca 0,0. Do tego stopnia to polubił, że czasem woli sobie wypić to bezalkoholowe niż z %. Faktem jest, że jakość piw bezalkoholowych w ostatnim czasie bardzo się poprawiła. Jeszcze kilka lat temu nie dało się tego pić. Natomiast na ostatnim grillu przyjaciółka w połogu poczęstowała mnie winem 0% i szczerze mówiąc nie było to zbyt dobre. Już lepiej sobie kupić sok porzeczkowy, albo nalać pepsi z cytryną.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-09-11 o 10:53
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:55   #916
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ale jak to żadna oszczędność? Jak kupujesz elektryczny, to płacisz dajmy na to w tańszej wersji 250 zł plus przesyłka i tyle jesteś w plecy, jeśli się nie przyda. No a jeśli kupisz ten za 30 a później będziesz potrzebować ten droższy to jesteś w plecy 30 zł

No chyba, że macie ochotę odsyłać. Ja nie mam, bo nawet bez niemowlaka przy boku odsyłanie nietrafionych rzeczy to dla mnie katorga i niekiedy wolę oszczędzić czas niż pieniądze.
Ale chodzi o to, że jak nie był otwarty i jest paragon to można go sprzedać. Odesłać nie zawsze można, bo zazwyczaj jest jakiś limit czasowy na zwroty. A tak to nieotwarty nawet wystawić można za cenę zbliżoną do tej pierwotnej. Przynajmniej ja tak to widzę. Plus przemawia do mnie argument z zajmowaniem powierzchni i niepotrzebnymi rzeczami.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:02   #917
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Ale chodzi o to, że jak nie był otwarty i jest paragon to można go sprzedać. Odesłać nie zawsze można, bo zazwyczaj jest jakiś limit czasowy na zwroty. A tak to nieotwarty nawet wystaw można za cenę zbliżoną do tej pierwotnej. Przynajmniej ja tak to widzę. Plus przemawia do mnie argument z zajmowaniem powierzchni i niepotrzebnymi rzeczami.
No rozumiem. Przedstawiam tylko swój punkt widzenia, widocznie różnym osobom pasują różne rozwiązania. I dobrze
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:06   #918
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja nadal nie wiem co zrobie. Też nie lubie kupowac na w razie W. juz jeden taki laktator kupilam ... a z drugiej strony lubie byc gotowa na każdą ewentualność a nie pozniej z jezorem szukac po sklepach i przeplacac....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:06   #919
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Oj mi się wszystko podnosi na sam widok szklanki mleka
Chociaż wczoraj miałam straszna ochotę na kakao, na szczęście nie mieliśmy w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Hehe ni chyba ze tak to może z jogurtem naturalnym albo z kefirem spróbuj. Ja pije taki i tez mi pomaga jak mam bardziej ochotę niż na mleko IMG_3230.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 11:11   #920
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ale jak to żadna oszczędność? Jak kupujesz elektryczny, to płacisz dajmy na to w tańszej wersji 250 zł plus przesyłka i tyle jesteś w plecy, jeśli się nie przyda. No a jeśli kupisz ten za 30 a później będziesz potrzebować ten droższy to jesteś w plecy 30 zł

No chyba, że macie ochotę odsyłać. Ja nie mam, bo nawet bez niemowlaka przy boku odsyłanie nietrafionych rzeczy to dla mnie katorga i niekiedy wolę oszczędzić czas niż pieniądze.

Nie mam pomysłu na obiad.

Mój mąż, miłośnik piwa, solidaryzuje się ze mną i piwkujemy sobie razem żywca 0,0. Do tego stopnia to polubił, że czasem woli sobie wypić to bezalkoholowe niż z %. Faktem jest, że jakość piw bezalkoholowych w ostatnim czasie bardzo się poprawiła. Jeszcze kilka lat temu nie dało się tego pić. Natomiast na ostatnim grillu przyjaciółka w połogu poczęstowała mnie winem 0% i szczerze mówiąc nie było to zbyt dobre. Już lepiej sobie kupić sok porzeczkowy, albo nalać pepsi z cytryną.


Ja mam Allegro smart i dostawę i zwrot mam za darmo. Poza tym sprawdzałam ceny w EuroRTVagd i maja podobne wiec można kupić na miejscu i nic nie grzęzną odsyłać. Ale każdy robi jak uważa i jak mu wygodnie ja jestem nastawiona mocno na zero waste i jak czegoś nie potrzebuje to nie kupuje albo zwracam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:13   #921
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Nilka prosilas wczoraj o fotki kuchni. Zapomniałam.
No brakuje tu w sumie dodatków, musze wymienić wklad na noze bo do niczego nie pasuje i trzeba polozyc fuge w cegle początkowo nad poradnikiem chcialam wlasnie wneke na książki ale maz szybko domowil ten front bo sie zrobil tam skladzik, leków, kluczy, listow.... jak widac....
Musi mi go tylko zamocowac. IMG_11092019_121120_(1200_x_1200_piksel).jpgIMG_11092019_121142_(1200_x_1200_piksel).jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:16   #922
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Początkowo zle sie czulam w tej kuchni , jakoś to drewno mnie przeroslo ale sie przyzwyczaiłam i jak wrocilam teraz od rodzicow. Mama ma cala biala kuchnię, taka sterylna na połysk wszystko to jak wrocilam do domu poczulam sie przytylniej i teraz sie ciesze ze zrobiliśmy tak. Musomy tylko zamontować podświetlenie cegly ale ciągle cos wazniejszego 🤦☠♀️🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:16   #923
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja nadal nie wiem co zrobie. Też nie lubie kupowac na w razie W. juz jeden taki laktator kupilam ... a z drugiej strony lubie byc gotowa na każdą ewentualność a nie pozniej z jezorem szukac po sklepach i przeplacac....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dobra opcja może być tez znalezienie sobie wcześniej takiego jaki byśmy chciały i miejsca gdzie będzie dostępny blisko i w dobrej cenie i po prostu wysłać męża, TŻa czy kogos bliskiego jak okaże się potrzebny. Tylko trzeba będzie go wtedy jeszcze odparzyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:16   #924
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja zamierzam mieć laktator. Nawet jeśli się okaże że nie będzie potrzebny do rozkręcania laktacji, to chcę mieć możliwość wyjścia z domu i zostawienia swojego mleka do ewentualnego nakarmienia.
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:18   #925
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Dobra opcja może być tez znalezienie sobie wcześniej takiego jaki byśmy chciały i miejsca gdzie będzie dostępny blisko i w dobrej cenie i po prostu wysłać męża, TŻa czy kogos bliskiego jak okaże się potrzebny. Tylko trzeba będzie go wtedy jeszcze odparzyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez o tym myslalam , jest u mnie w drogeriach , w jednej ponad stówe a w drugiej 90pare. Na necie za 65€ znalazlam. Wiec jest różnica:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:21   #926
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej,

Mi już poduszka ciążowa nie pomaga. Taka połamana jestem, całe plecy mnie bolą
Ciągle chodzę niewyspana.

Ola podziwiam za tak wczesne wstawanie, siedzenie w pracy i potem ten kurs
Ja siedzę w domu, a po tej szkole rodzenia od 18-21 to jestem padnięta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Mam dylemat z laktatorem, bo ta położna mówiła, żeby nie inwestować i nie kupować, nie brać do szpitala, bo mamy próbować karmić piersią a nie odrazu odciągać
Ale już na pytanie czy jest w szpitalu, to no niby jest, ale jakoś nie brzmiało to przekonująco, żeby mieli w jakiejś ilości która miałaby wystarczyć każdemu :/ i każda pacjentka musi mieć do niego swoje nakładki. To nie lepiej mieć po prostu swój laktator ?
Jeszcze ciekawe bo powiedziała, żeby się spakować najlepiej w walizki na kółkach, a nie torby. To przynajmniej u nich w szpitalu, ale z kolei w innych nie pozwalają walizek i bądź tu człowieku mądry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Arya ja kupuje laktator od razu, ale ja planuje wychodzić szybciej niż później. Jeśli się uda tak jak z pierwszym dzieckiem to bede oddawać mleko do banku mleka i są duże szanse, ze wrócę wcześniej do pracy a jeżeli nawet po roku, to pewnie jeszcze bede odciągać do żłobka czy dla babci na czas mojej nieobecności. Do szpitala raczej bym nie brała, bo nawel (z którym laktator sobie może super poradzić) jest najczęściej w 3 dobie, wiec już wtedy będziesz wychodzić do domu. Gdyby coś się miało przedłużyć zawsze TZ może go przecież dowieźć.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
A moja wczoraj mowila na odwrot zeby wlasnie zainwestowac w dobry laktator, nawet kosztem innych rzeczy typu uzywany wozek czy lozeczko.

Z tego co widzialam w 1 szpitalu gdzie chodze na badania, to wiekszosc ma przy sobie wlasnie walizki na kolkach. i tez do takiej bede sie pakowac.


Walizkę na kolkch zawsze za sobą pociągnięte, jeżeli akurat nie będzie miał kto ci pomoc a dźwiganie w rękach zaraz po porodzie jest raczej mocno złym pomysłem... przecież ze „zła” walizka nie odmówią ci przyjęcia do szpitala...
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:23   #927
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Aaa i któraś z dziewczyn tu kiedyś pisała ze używa dla bobo olej ze słodkich migdałów i kupuje w drogerii ekologicznej, to dzisiaj jest zniżka -20% na wszystkie produkty ich marki na stronie. Jak ktoś byłby zainteresowany
IMG_3231.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:27   #928
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Od 3ch dni mam ciągłą zgage już nie wiem co mam robić. Nawet po łyku wody niegazowanej. Kupiłam dziś migdały, to moja ostatnia deska ratunku.. po nocach budzi mnie zgaga, albo pełny pęcherz
A jeszcze w pracy mnóstwo roboty. Wczoraj padłam o 19, a dziś już się czuje zmordowana nie mam sił na nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja się już ze zgaga zaprzyjaźniłam na dobre. Zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz mam ja praktycznie codziennie od skończonego 20tc. Pocieszam się myślą, ze dobrze wiem, do kiedy bede miała ta uciążliwość
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:31   #929
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Jedziemy dzis po wozek 🤩🤩🤩🥳🥳🥳🥳🥳🥳 nastal ten wielki dzien

Od 4ego wrzesnia 93 strony , no nieźle dziewczyny, nieźle sie dzieje.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Aaa i któraś z dziewczyn tu kiedyś pisała ze używa dla bobo olej ze słodkich migdałów i kupuje w drogerii ekologicznej, to dzisiaj jest zniżka -20% na wszystkie produkty ich marki na stronie. Jak ktoś byłby zainteresowany
Załącznik 7690708


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi a co jeszcze tam ciekawego zamawiasz? Moze tez cos kliknę. Ale sam olej to nie,bo kupowalam w aptece u mnie w malutkich buteleczkach. Moze cos polecisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:31   #930
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
no ja w ogóle nie mogę leżeć na plecach np. w dzien jak czytam ksiazke bo mnie momentalnie w gardle uciska i coraz ciezej mi się oddycha, myslałam, że to od tarczycy ale na ostatneij wizycie spytałam to powiedziaął mi, ze mam malutka i to nie od tego, wiec zapewne macica na cos uciska wtedy i zle sie oddycha, przeczytaj artykuł mamyginekolog bo pisała tam o tym







Chciałabym 2 razy wstawać na siku ja już nawet nie licze, ale nad ranem juz jestem taka padnieta, ze tak od 6 juz pecherz mnie nie budzi i wtedy odsypiam



najlepsze, ze to moje częste siku (ja potrafie co chwile chodzic w domu a jestem na l4 ) zostało wycenione na konkretna kwote dostalismy rachunek za te 2msc za wode o 110zł większy







U mnie kiepsko widoczne ale kiedys było gorzej i za kazdym razem marudza, karzą zaciskać pięść itd. a ostatnio byłam w szoku, naprawde wydaje mi się, ze kiepsko było widac a tu pielegniarka zabrała moją rekę, nic nie kazała robić i do strzału się wbiła i nic nie skomentowała, byłam w szoku bo pierwszy raz taką spotkałam


to się nazywa bieżące koszty związane z posiadaniem dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.