Dlaczego jestem odrażający? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-18, 20:22   #91
SarnaJo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 46
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Tak na początek...Jestem w szoku. Jaki odrażający!

Jak można użyć takie słowa określając jakąkolwiek istotę. Tym bardziej siebie ?

Nie powinieneś tak o sobie mówić!

Znam problem bardzo niskiej samooceny,bo i ja to mam,ale nie nazywam siebie odrażającą...

Co do Twojego wyglądu. Tak szczerzę? Przesadzasz! Naprawdę.

A co zmienić ? Według mnie (każdy ma swój gust ) brwi- można by było u naprawdę dobrej kosmetyczki zrobić z nimi porządek. Twarz masz bardzo ładna naprawdę! Na tym pierwszym zdjęciu przypominasz mi Michała Szpaka a on jest naprawdę (mimo swoich długich włosów) przystojnym facetem. Ja od 15 roku życia szaleje za Rysiem Riedlem,ale o dziwo mój obiekt westchnień,ma zakola (rozbawiło mnie to z tymi zakolami jak stąd do Singapuru 😂&#128514 . Więc kwestia włosów, myślę,że możesz pozostawić sobie. Może jesteś do nich przywiązany w jakiś sposób? Natomiast jeśli jest Ci to obojętne,to możesz je skroić jakaś fajna nowoczesną (ale bez przesady,pasemka u faceta są pasee !) fryzurą.

A przedewszystkim musisz popracować nad tym co masz w głowie. A przede wszystkim najważniejsze,jest to co się reprezentuje właśnie głową.
SarnaJo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 10:39   #92
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Tak jak już pisano, masz bardzo określony styl, który mnie się nie podoba, ale Ty brzydki nie jesteś. Uważam, że poprawa wyglądu wpłynie pozytywnie na Twoją pewność siebie i będziesz mógł wychodzić np. na koncerty.


Wprowadź zmiany po kolei, nie rzucaj się na głęboką wodę. Najpierw ubranie, fryzura, okulary, potem ewentualnie brwi.


1. Zmiana ubrań - na początek zostań przy czerni, zachowasz tym samym rock0wy klimat i będziesz czuć się komfortowo. Idz do np H&M, poproś obsługę o pomoc i kup proste czarne jeansy/spodnie, czarne t-shirt z krotkim rękawem, czarny t-shirt z długim rękawem i czarna prosta bluzę. Koszule tez wygladają fajnie i skórzane kurtki, ale myślę, ze może to być dla Ciebie za duży przeskok na początek.


2. Fryzura - kto co ludzi, mnie sie dlugo wlosy nie podobaja. Fryzura na Keanu jest bardzo ladna i uniwersalna, wyglada rockowo i bedzie sie dobac zdecydowanie wiekszej liczbie kobiet.


3. Okulary - tak jak dziewczyny pisały, te są z poprzedniej epoki, kup okulary w pełnych ramkach, będziesz zdecydowanie lepiej wyglądał, w tym jesteś nijaki, nie pasują też do metalowe stylu. Kup okulary dopiero po zmianie fryzury, żeby pasowały. Obluga napewno Ci pomoze.


4. Brwi no są krzaczaste, ale wg mnie facet nie musi ich regulować, to bym zostawiła na sam koniec, jak będziesz odczuwał dalej potrzeby zmian.


PS. Programista to bardzo dobry zawód, przyszlosciowy i z dobrymi zarobkami, jesli ktos sie z tego smieje to jest raczej niedojrzaly. Zapytaj w takim razie z Jobsa/Gatesa/Zuckerberga tez sie smieje?
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 18:40   #93
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Tutaj jest analiza, która pokazuje, że wbrew pozorom "lepiej" uderzać w niszę: https://www.youtube.com/watch?v=qLNwa_hoz4w&t

Pomimo że zwyczajna osoba została oceniona średnio na odrobinę bardziej atrakcyjną niż druga, wyróżniająca się, to właśnie ta druga dostaje więcej wiadomości na portalu randkowym (tak, tam też są prawdziwi ludzie), ponieważ sporo ludzi uważało ją za brzydką, ale też tyle samo uznało ją za piękność, podczas gdy przeciętna częściej jest oceniana jako... przeciętna. Dziwne to, bo wydawałoby się, że to właśnie do tej nieodznaczającej się będą pisać prawie wszyscy, gdyż facetom, jak wiadomo, w większości wystarczy aby dziewczyna była spoko, żeby podbijać. Przykładami są akurat same kobiety. Szkoda, bo nie wiadomo takim razie czy tak samo jest z mężczyznami.

Tak czy inaczej moim zdaniem najlepiej będzie, jeśli dopracujesz własny styl, może obserwując swoich ulubionych wykonawców albo kolegów o podobnych zainteresowaniach. Ścinanie włosów z założeniem, że teraz będziesz podobał się większości, jest głupotą. Niczego nie gwarantuje, a możesz żałować.
Jak zostawisz, to się czepią, że powinieneś coś zmienić.
Jak zetniesz, to będą pytać czy żałujesz i nagle usłyszysz "ooo, szkoda, a takie fajne były"
Jak zetniesz się modnie, to też się dowiesz, że niektóre dziewczyny tego stylu nienawidzą i jesteś skreślony, a tak w ogóle to "taki fajny byłeś, nie ulegałeś wszechobecnej komercji, teraz to idź stąd"
Jak zetniesz się klasycznie, to będą pytać, czemu niemodnie i w ogóle głupio wyglądasz.

Nie dogodzisz. Btw też polecam grupę Curly Girls Polska, zresztą jak tam widzą chłopaka, to się spuszczają w kilkuset komentarzach.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 19:54   #94
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Okej dziewczyny. Powiedzcie, co sądzicie. Jutro doślę więcej fotek i sorki za tą ciemną szatnię. W przymierzalniach znowu nie byłoby nic widać. Doradzałem się brata, bo on ma bardzo standardowy, współczesny i młodzieżowy styl no i jest 4 lata młodszy.Ja mam 26 na karku

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2019-08-27 o 18:18 Powód: usuniecje zdj:
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 19:57   #95
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Włosy mam raczej kręcone, chociaż strasznie się puszą po myciu, czy jak jest choć lekka wilgoć w powietrzu. Zatem brwi do lekkiej regulacji
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 21:59   #96
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Okej dziewczyny. Powiedzcie, co sądzicie. Jutro doślę więcej fotek i sorki za tą ciemną szatnię. W przymierzalniach znowu nie byłoby nic widać. Doradzałem się brata, bo on ma bardzo standardowy, współczesny i młodzieżowy styl no i jest 4 lata młodszy.Ja mam 26 na karku
Tę bródkę to na pewno bym porzuciła.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 09:26   #97
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Wg mnie fajnie wyglądasz, do tego czarna bluza albo czarna kurtka jak będzie zimniej u super. Brodka mi się nie podoba, albo pełny zarost albo ogolony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-20, 14:18   #98
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Z tym zarostem przylominasz mi faceta z 10 seconds songs na yt. On tez ma rockowa dusze i nie nosi tylko czerni, wlosy ma krecone jak ty. Nie musisz rezygnowac ze swoich koszulek tylko ubrac dopasowane do figury spodnie, bo te ze zdjecia to tragedia. Koszulki tez powinienes wyprobowac mniejsze, bo tak jak ktos tu napisal chowasz sie w za duzych ubraniach. Nie rozumiem czemu zamierzasz porzucac swoj styl i zostac klonem z hmki. Zacznij po prostu nosic dobry rozmiar ubran! Oprawki do okularow sa straszne, wyprobuj u optyka inne, grubsze. Poczytaj jak dbac o wlosy, moze odzywka wgnieciona w mokre wlosy wystarczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 20:15   #99
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

I jak to wygląda? Nie wiem, czy nie za dużo spamuję, bo wiele osób przestało pisać :/

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2019-08-27 o 18:18 Powód: usuniecje zdj:
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 00:18   #100
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
I jak to wygląda? Nie wiem, czy nie za dużo spamuję, bo wiele osób przestało pisać :/
Dużo lepiej. A Ty jak się czujesz w takim wydaniu?
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 00:38   #101
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

4 strony pitolenia, a Ty dalej swoje. Ja osobiście napiszę Ci szczerze. Do dupy te włosy i ta broda to już dramat. Jednym się podobają innym nie, ja mam takie odczucia, że koleś z takimi włosami wygląda niepoważnie i gdzieś mam co mi tu zaraz wysmarują na ten temat inni. Nie wyglądasz w tym atrakcyjnie. Będziesz wyglądał jeśli się ogarniesz. Chesz poznać kobietę, zamknij ten rozdział i idź do przodu. To jest stylówka kolesia, który przechodzi jakąś fascynację metalem i za mocno wkręca się w subkulturę. Nie jest to cecha człowieka dojrzałego. A niedojrzali nie kręcą kobiet. Wyglądasz nie najlepiej i tyle, chociaż masz potencjał - chyba wysoki wzrost(to ogromny plus!!!, ładna, symetryczna, męska twarz) Sporo dziewczyn napisało, żeby się tych włosów pozbyć i zrobić sobie klasyczną męską, krótką fryzurę, dlaczego więc tak kurczowo trzymasz się włosów? Po co Ci one? chcesz wyglądać jak kobieta? Na zdjęciu z gitarą, gdzie są krótsze i pokręcone to jeszcze jakoś wygląda, ale to jest zdjęcie czarno białe, na takich 90% ludzi wygląda lepiej.
Myślałam, że może masz 17 lat, a Ty masz 26!!

btw taka ""kozia bródka" wygląda obrzydliwie, naprawdę! Albo zgól to całkiem, albo noś pełny zarost, ewentualnie pełna bródka z zarostem pod nosem. Nic poza tym. NIC.
Moja kolejna rada. Dopracuj garderobę, to naprawdę działa, nie noś za dużych T-shirtów, powoli pozbywaj się też "metalowej" odzieży, to jest dobre, powtórze to jeszzcze raz, dla gimbazy i chlopakow z technikum. Ty jesteś już mężczyzną.
Kolejna sprawa, znaj swoją wartość chłopie, jeśli naprawdę jesteś programistą, to wygrałeś życie, ja pracuję w takiej branży, że wiem ile tacy zarabiają. To ty niedługo będziesz się śmiał w twarz tym, którzy dziś się nabijają z Ciebie. Głowa do góry i czekam na zmiany, będę obserwować.

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

btw zeby wstawić zdjęcie w pionie trzeba np edytorze kliknąć taką strzałkę w wybranym kierunku. <zlosliwa>
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 01:16   #102
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Sporo dziewczyn napisało, żeby się tych włosów pozbyć i zrobić sobie klasyczną męską, krótką fryzurę, dlaczego więc tak kurczowo trzymasz się włosów? Po co Ci one? chcesz wyglądać jak kobieta?
Też jestem za ścięciem, ale... Zluzuj trochę, temat nie ma nawet tygodnia, a chłopak już zaczął zmiany zamiast narzekać i być wiecznie na nie. Nie musi już teraz zaraz biec do fryzjera bez namysłu i bez przekonania, bo tak kazali na Wizażu.

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
btw taka ""kozia bródka" wygląda obrzydliwie, naprawdę! Albo zgól to całkiem, albo noś pełny zarost, ewentualnie pełna bródka z zarostem pod nosem. Nic poza tym. NIC.
Toż już zgolił
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 01:21   #103
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Aaaa no to sorry, pozno jest i nie zauważyłam, że watek ma dopiero tydzień.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 01:50   #104
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Jest lepiej, ale:

1. Tak z 10-15 cm włosów masz do ścięcia, końcówki wyglądają okropnie. Potem, jeśli chcesz zostać przy długich podcinaj o kilka cm. przynajmniej co pół roku. Skoro masz skręcone włosy to ugniataj je po myciu na jakimś stylizatorze (np. na piance) i staraj się do następnego mycia nie rozczesywać. Wizaż kipi od wątków dla kręconowłosych. Poza tym: zrób przedziałek i nie przylizuj tak włosów przy skórze. kup jakieś czarne gumki/frotki nie przypominające frotek, które nosiły dzieci w latach 90.

2. Dalej wybierasz nieco za duże ubrania (bordowa koszulka na tobie wisi). I mega-nietwarzowe kolory. (Ale za to cię nie winię, palety "bezpiecznych męskich kolorów" są w sklepach obrzydliwe.) Zostań już lepiej przy czerni i szarościach, ale takich nie-zielonkawych. Inną dobrą opcją jest granat.

3. Porzuć te okropne semi-eleganckie buty, zostań przy butach o sportowym kroju. Jest lato, ludzie noszą różne rodzaje trampek czy tenisówek, w sklepach wybór szeroki.

4. Koszulki bawełniane z krótkim rękawem - spoko. Koszulki bawełniane z długim rękawem - zło! Kojarzą się z "górą od piżamy".

5. Okulary - jak już napisałam wyżej - do wymiany. Postaw na modne, mocne oprawki, a stracisz look chłopca z oazy, a zyskasz look... hipstera...?

Ogólnie nie jest chyba najgorzej, mimo, że wyglądasz na "chłopaka, który nigdy nie miał dziewczyny" to nie jesteś zupełnie bez szans, wiele dziewcząt lubi "chudzielców z długimi włosami".
Sama długo miałam taki typ i w czasach późno nastoletnich umawiałam się nawet z chłopakiem w takich potwornych bojówkach. Krótko, ale jednak. Potem widziałam na fejsie, że jego późniejsza żona szybko ogarnęła mu garderobę.

I teraz najwazniejsze:
Bardziej od tego jak wyglądasz i jak się ubierasz ważne jest jaki jesteś i co uważasz za ważne w życiu. Nie chcę deptać nikomu po palcach, bo mamy na wizażu różne opinie dotyczące polityki i świata, ale moim zdaniem fajna laska z miejsca skreśli korwinowca czy innego ksenofobicznego prawaka. Przestrzegam przed tym dlatego, że "chłopaków bez szczęścia w miłości" często kuszą takie incelskie klimaty, gdzie wprawdzie poznasz innych "cierpiących" ale nijak nie nauczysz się jak wyjść do świata.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 05:01   #105
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
ja mam takie odczucia, że koleś z takimi włosami wygląda niepoważnie
Oni też wyglądają niepoważnie i "jak kobiety"?
https://i.pinimg.com/originals/42/d9...fea0cc3948.jpg
[IMG]
https://i.pinimg.com/236x/ed/6b/f1/e...ard-styles.jpg
[/IMG]
[IMG]
https://data.whicdn.com/images/131349824/large.jpg[/IMG]
[IMG]
https://assets.afcdn.com/story/20150...3_w600h600.jpg
[/IMG]
[IMG]
https://i.pinimg.com/236x/ed/6b/f1/ed6bf1c4acd345cde99920a1d 9904692--sexy-beard-beard-styles.jpg[/IMG]
[IMG]
https://assets.afcdn.com/story/20150824/745434_w600h600.jpg[/IMG]

No i szkoda ze nie mogę wstawić zdjęcia znajomego

Już bez przesady z tym demonizowaniem dłuższych włosów. Ja tez nie jestem fanką bardzo długich ale ładnie ułożone naprawdę niektórym mężczyznom pasują. Wg mnie nie ma gorszej fryzury niż króciutki jeżyk bez pomyslunku albo ta przylizana inspirowana chyba wczesnym Justinem Biberem, która jeszcze nie tak dawno widziałam u co drugiego młodego chłopaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:01 ---------- Poprzedni post napisano o 04:58 ----------

Coś pokręciłam w adresach do zdjęć i nie mogę edytować postu, brawo Wizaz

https://data.whicdn.com/images/131349824/large.jpg

http://guyslonghair.com/wp-content/u...-cool-guys.jpg

Może te będzie widać.

Autorze, ja się przestałam udzielać bo zeszło na temat męskiego ubioru a na tym się nie znam. Potrafię powiedzieć, kiedy mężczyzna jest dobrze ubrany, a kiedy źle, ale nie potrafię wskazać, dlaczego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:49   #106
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Sporo dziewczyn napisało, żeby się tych włosów pozbyć i zrobić sobie klasyczną męską, krótką fryzurę, dlaczego więc tak kurczowo trzymasz się włosów?
I dobrze robi, na razie trzeba o nie zadbać (przyciąć końcówki) i popracować nad mniej drastycznymi zmianami, a nie rzucać się od razu na zmiany, których ewentualne cofnięcie będzie wymagało bardzo dużo czasu. Włosy ściąć zawsze zdąży, z zapuszczeniem gorzej.









Podpisuję się pod postem Melanchton.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:16   #107
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Celestine, zauważ jednak subtelną różnicę w rysach twarzy przedstawionych panów na Twoich linkach, a rysach twarzy autora wątku. Są inni. Ci ze zdjęć mają extremalnie ostre męskie rysy twarzy, długie włosy nie robią z nich pazia i jezuska, tylko dodają pieprzu. Nie jestem pewna czy tak będzie w przypadku autora.

Jestem zdania, że jeśli nie chce obciąć włosów, to twoje propozycje mogą być ok i będą na pewno lepsze niż taka długa zaniedbana kita do pasa.
Nigdzie też nie napisałam, że ma obciąc włosy na jeżyka, a zrobić klasyczne męskie cięcie, co nie oznacza , podkreślę jeszcze raz, "jeżyka".
Autor prosił o opinie co podoba się nam, kobietom, każdy ma prawo wyrazić swoją.

Od siebie jeszcze dodam, że również miałam kolegów którzy takie włosy nosili, owszem do pasa i dziś wszyscy mają dziewczyny i rodziny, ale..... włosów już nie mają
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:30   #108
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Końcówki rzeczywiście wyglądają źle, tak z 10cm włosów jest do ścięcia. Całkowicie bym ich nie ścinała. Ubrania mi się bardzo podobają, ale nie jestem specjalistką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:53   #109
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Celestine, zauważ jednak subtelną różnicę w rysach twarzy przedstawionych panów na Twoich linkach, a rysach twarzy autora wątku. Są inni. Ci ze zdjęć mają extremalnie ostre męskie rysy twarzy, długie włosy nie robią z nich pazia i jezuska, tylko dodają pieprzu. Nie jestem pewna czy tak będzie w przypadku autora.
Też tak to widzę, kiepskie przykłady. Pomijając rysy twarzy, to włosy też mają przecież inne, krótsze i jakoś "ułożone", a nie proste i spięte gumką. W kręconych mu lepiej.

Co do ciuchów, spodnie i buty na pierwszym zdjęciu dla mnie ok, ale bluzka do niczego. Koszulka z drugiego zdjęcia też kiepska, za duża, wisi na Tobie. Ogólnie ciuchy na Tobie wiszą, pomyśl nieco nad rozwojem sylwetki i kupuj mniejszy rozmiar.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 10:07   #110
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Uważam, że taki ubiór jest zdecydowanie lepszy niż na początku, wygląda to teraz bardzo normalnie, przeciętnie poprostu Myślę że bardziej z pazurem, nawiązaniem do tego jakiej muzyki słuchasz byłoby zostanie czy czerni także w koszulkach, może by tez granat, grafitowy. Buty zdecydowanie lepsze są te sneakersy niż te półbuty ze zdjęcia z szara koszulką. W lato możesz nosić też czarne trampki, a w zimę czarne trapery.

Fryzura dla mnie nadal do zmiany, tak jak tu dziewczyny pisały, nie chodzi o obcięcie cię krótko, ale fryzury ze zdjęć tak do ramion na początek albo krócej jak Kraju będzie fajna opcją. Ja polecam zapieczenie kilkudniowego zarostu, przy długich włosach bardzo dobrze wygląda bo dodaje męskości, nie będziesz wyglądał chłopięco, bo rysy twarzy masz delikatne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:15   #111
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Co do ubrań..
Jeśli nie umiesz sobie dobrać rozmiaru T-shirta, kieruj się szwem na rękawie, nie może zwisać poza granicę ramion. W dobrze dobranych koszulach, kurtkach, szew powinien byc tam, gdzie konczy się ramię, a nie zwisać poniżej.

Za duże ubrania nie dodaja facetom masy, wręcz przeciwnie jeszcze bardziej podkreślają chudość.





https://i.pinimg.com/564x/e9/89/51/e...7288f2d880.jpg

fajny przyklad męskiej koszuli, zarostu i fryzury.
https://i.pinimg.com/564x/90/88/4b/9...74990a320f.jpg
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:35   #112
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale poszukaj salony fryzjerskiego typowo męskiego, czyli nie jakaś Pani Krysia tylko no faceci fryzjerzy, który mają też usługi barbera, oni powinni Ci profesjonalnie doradzić co będzie pasowało do Twojej twarzy i rodzaju włosów i ewentualnie możesz pogadać o zaroście.

A zapomniałam dodać, spodnie mi się podobają, proste, czarne, nie za luźne, nie za obcisłe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:22   #113
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87014525]Też tak to widzę, kiepskie przykłady. Pomijając rysy twarzy, to włosy też mają przecież inne, krótsze i jakoś "ułożone", a nie proste i spięte gumką. W kręconych mu lepiej.

.[/QUOTE]
O to mi właśnie chodziło, żeby je autor trochę ścial i zadbał, żeby się kręcily.

Jared Leto nie ma ultrameskich rysów twarzy. Nie uważam, żeby takie były obowiązkowe żeby wyglądać dobrze w dłuższych włosach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:40   #114
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87014719]O to mi właśnie chodziło, żeby je autor trochę ścial i zadbał, żeby się kręcily.

Jared Leto nie ma ultrameskich rysów twarzy. Nie uważam, żeby takie były obowiązkowe żeby wyglądać dobrze w dłuższych włosach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ale Jared jest wysportowany, umięśniony więc to też dodaje mu męskości. Autor jest szczupły i przy długich włosach i braku zarostu wygląda jak chłopiec, dlatego tutaj trzeba uważać i dobrać umiejętnie fryzurę, najlepiej jakby mu dobry fryzjer doradził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:55   #115
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87014719]O to mi właśnie chodziło, żeby je autor trochę ścial i zadbał, żeby się kręcily.

Jared Leto nie ma ultrameskich rysów twarzy. Nie uważam, żeby takie były obowiązkowe żeby wyglądać dobrze w dłuższych włosach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Doskonale rozumiem, ale zawsze jako przykład podaje się po prostu przystojnych i zadbanych facetów. Wtedy to robi efekt, całokształt. To że autor tak się zetnie może wcale niczego nie zmienić. Co oczywiście nie znaczy, że to zły pomysł, co to to nie, ja bym koniecznie mu radził ściąć, ogarnąć brwi, okulary też za spokojne, ciuchy za duże, sylwetka chłopięca. I jeszcze do tego popracować nad charakterem, bo bez tego na dłużej kobiety nie przyciągnie.

To będzie po prostu długa praca nad sobą, ale gdzieś trzeba zacząć. Tylko pytanie brzmi, czy po drodze nie zatraci tego kim jest? Ja też mocno zmieniłem styl, ale czułem wewnętrzną potrzebę ubierania się jak facet, a nie chłopak z liceum.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 12:05   #116
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87014777]Doskonale rozumiem, ale zawsze jako przykład podaje się po prostu przystojnych i zadbanych facetów. Wtedy to robi efekt, całokształt. To że autor tak się zetnie może wcale niczego nie zmienić. Co oczywiście nie znaczy, że to zły pomysł, co to to nie, ja bym koniecznie mu radził ściąć, ogarnąć brwi, okulary też za spokojne, ciuchy za duże, sylwetka chłopięca. I jeszcze do tego popracować nad charakterem, bo bez tego na dłużej kobiety nie przyciągnie.[/QUOTE]

Bo tacy wyskakują w grafice podobnie jak coś radzi się kobietom to wyskakują zdjęcia modelek czyli ładnych dziewczyn. Co nie znaczy, że dana fryzura na jakiejś modelce nie może wyglądać dobrze również na "zwykłej" dziewczynie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Ale Jared jest wysportowany, umięśniony więc to też dodaje mu męskości. Autor jest szczupły i przy długich włosach i braku zarostu wygląda jak chłopiec, dlatego tutaj trzeba uważać i dobrać umiejętnie fryzurę, najlepiej jakby mu dobry fryzjer doradził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nadal nie jestem przekonana. Mam znajomego, jest chudy, z twarzy tez żaden z niego wzorzec męskości a dobrze mu w kręconych włosach do ramion. Faktycznie ma do tego lekki zarost (który juz autorowi tez radzilam). Jasne, że najlepiej by było dobrać fryzurę u profesjonalisty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 13:20   #117
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Tak będzie szybciej wrzucać fotki. Tu są wszystkie, które zrobiłem ze wszystkimi nowymi ubraniami. Buty z szarą koszulą za duże i nie są kupione , tak tylko przymierzyłem.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2019-08-27 o 18:19 Powód: usuniecje zdj:
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 18:21   #118
_Wendy_
Raczkowanie
 
Avatar _Wendy_
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 70
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Wg mnie jest znaczny progress w stosunku do pierwszych fotek, tak trzymaj

Wyglądasz bardzo młodo, ale jak dla mnie to żadna wada.

Wyglądasz na wysokiego, masz atrakcyjną twarz, a to już duże plusy!

Ja sama uwielbiam rockowe klimaty i cięższe brzmienie, ale po moim stylu i wyglądzie nikt by tego nie zgadł.

Dłuższe włosy u facetów zawsze mi się podobały, ale musiały być zadbane i mieć jakiś 'kształt' sama długa do pasa, wystrzępione kitka jest raczej mało atrakcyjna. Tak do łopatek bym polecała ściąć, przez wzgląd na kondycję włosów.

Co do okularów to nie zdejmuj ich lecz faktycznie wymień oprawki, może porób sklepie fotki z oprawkami i tu wrzuć, może ktoś doradzi najkorzystniejsze

Co do ubrań nowych to mi się ta bluza szara z kapturem nie podoba, jakoś tak nie widzę Cię w takich bluzach. Czerwona i biała koszulka nie podobają mi się kolorystycznie, celowalabym w coś bardziej ciemnego. Spodnie fajne i dopasowane.

Tak btw mam wrażenie że się garbisz, nie wygląda to dobrze, popracuj nad tym.

Ładnie Ci było w zaroście z czarno-białej foty, wrzuconej na początku, ale w samej bródce już nie. Dobrze że ją zgoliłeś.

PS super mistrz 2-go planu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2019-07-21 o 19:00 Powód: Edytowane przez Moderatora na prosbe Wendy
_Wendy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 01:32   #119
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Moim zdaniem koszulki metalowe są ok pod warunkiem, że są w dobrym rozmiarze i z pazurem. Włosy za długie i takie nijakie, myślę że warto podciąć chociaż do ramion. Bródka słabo ale zarost z pierwszego zdjęcia ok. Okulary faktycznie trochę wyszły z mody, choć mnie takie okrągłe też w ogóle nie przekonują. Brwi do ujarzmienia, ale delikatnie, bo może wyjść karykaturalnie. Mam wrażenie że masz tendencję do wybierania zbyt krótkich spodni i za dużych koszulek. Ale ogólnie warunki masz, choć wyglądasz bardzo młodo i ta stylówa metalowa też powoduje, że szybciej bym Ci dała 16 niż 26.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 02:29 ----------

No i włosy związane nie dodają Ci uroku. Robią Ci wysokie i szerokie czoło, wygląda to jakbyś tam łysiał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:22   #120
Hazelka
Raczkowanie
 
Avatar Hazelka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 65
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Zetnij te włosy, serio. Nawet puchata szopa będzie lepiej wyglądać lepiej od nijakiego kuca.
Hazelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 19:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.