Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-14, 22:07   #241
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Pozazdrościłam Wam prania i się tak przeciążyłam, że resztę dnia dosłownie wegetowałam na kanapie. Oby do jutra przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, co za dużo to niezdrowo. Odpoczywaj.
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Rzeczozn uważaj na siebie! Ja wróciłam z pracy wykalam sie, zjadlam kolacje, i scrollowalam bezsensownie fb insta... i jest 23... wiec ide spac. Dobranoc dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobranoc


Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt.
Dzisiaj coś córcia mniej aktywna, ale w sumie to czułam ją przez cały dzień tylko tak delikatniej. Bardziej się raz na jakiś czas wybrzuszyła niż wyprawiała harce, jak to czasem też potrafi. No ale staram się nie schizować.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 22:10   #242
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ja_kasi na kiedy masz tp i kogo chowasz w brzuszku? Pytam, bo widzę, że nie ma Cię na pierwszej stronie, a przegapiłam przez przeprowadzkę moment, jak do nas dołączyłaś.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 23:30   #243
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Jeez, ja dziś znów akcja wegetacja przez cały wieczór. Refluks i cofki, więc muszę siedzieć. Kiedy siedzę, mam skurcze całych nóg od góry do dołu i jeszcze panna ściska mi coś w kręgosłupie, bo promieniuje na pół dupska. Wypada się położyć, ale wtedy kret podjeżdża. Idę więc pochodzić, ale łażę jak kaczka przez spojenie łonowe. I tak źle, i tak niedobrze. Jak żyć? xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 04:45   #244
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Rzeczozn uważaj na siebie! Ja wróciłam z pracy wykalam sie, zjadlam kolacje, i scrollowalam bezsensownie fb insta... i jest 23... wiec ide spac. Dobranoc dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam że wytrzymujesz do 23. Ja po 21 jestem nieprzytomna
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Jeez, ja dziś znów akcja wegetacja przez cały wieczór. Refluks i cofki, więc muszę siedzieć. Kiedy siedzę, mam skurcze całych nóg od góry do dołu i jeszcze panna ściska mi coś w kręgosłupie, bo promieniuje na pół dupska. Wypada się położyć, ale wtedy kret podjeżdża. Idę więc pochodzić, ale łażę jak kaczka przez spojenie łonowe. I tak źle, i tak niedobrze. Jak żyć? xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Już niedługo

Ja wczoraj też pytam tego mojego doktorka co mam zrobić jak mnie tak pachwiny bolą. To powiedział że niestety nic, a jedyne co pomoże to poród. Więc cierpliwie czekam do grudnia żeby urodzić

Jeszcze mnie olśniło z rana że któraś z Was pytała o moje premie i chyba nie odpisałam z tego wszystkiego, a teraz nie mogę znaleźć która pytała. Tak na szczęście była ale dopiero wczoraj

Dzień dobry wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-10-15 o 05:27
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:10   #245
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ja pytałam o premie W końcu się doczekałaś!

Nie śpię od 4.. Przeżywam na zmianę coś w stylu wnerw-panika. Nie wiem zupełnie co mi się stało, nic mnie nie boli a obudziłam się przerażona i przeleżałam do rana. Normalnie nie podnoszę się przed 9, także rozumiem już co przechodzicie z tymi bezsennymi nocami.. Moje dziecko też nie śpi. A jak nie śpi to torpeduje mi lewy bok, żebym dodatkowo nie znalazła pozycji.

Ech ciężki to będzie dzień już czuję..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:16   #246
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja_kasi na kiedy masz tp i kogo chowasz w brzuszku? Pytam, bo widzę, że nie ma Cię na pierwszej stronie, a przegapiłam przez przeprowadzkę moment, jak do nas dołączyłaś.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Termin na mam 8.12. Czekam na małego Leosia

Też ostatnio coś nie mogę dostać, budzę sie 5 - 6 i po spaniu już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:37   #247
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Napisałam o ciężkim dniu w złą godzinę. 2 minuty po wstaniu zaliczyłam rzyg życia. Pierwszy raz od może 15 lat. Czyli już wszystko jasne. Zatrułam się czymś wczoraj stąd ta ciężka nocka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 06:38   #248
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry,




Te moje wczorajsze mroczki okazały się wstępem do migreny, nigdy nie miałam z aurą masakra jak mnie złapał ból głowy, wzięłam ostatni Apap jaki miałam, o 20 się położyłam. O 3 obudził mnie silniejszy ból głowy i trwa do teraz nie mam siły iść do apteki a nie wytrzymam bez przeciwbólowego. Tylko przyszła zmiana pogody to i wrócił mój ból głowy


Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Pozazdrościłam Wam prania i się tak przeciążyłam, że resztę dnia dosłownie wegetowałam na kanapie. Oby do jutra przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Odpoczywaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:41   #249
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Napisałam o ciężkim dniu w złą godzinę. 2 minuty po wstaniu zaliczyłam rzyg życia. Pierwszy raz od może 15 lat. Czyli już wszystko jasne. Zatrułam się czymś wczoraj stąd ta ciężka nocka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja pytałam o premie W końcu się doczekałaś!

Nie śpię od 4.. Przeżywam na zmianę coś w stylu wnerw-panika. Nie wiem zupełnie co mi się stało, nic mnie nie boli a obudziłam się przerażona i przeleżałam do rana. Normalnie nie podnoszę się przed 9, także rozumiem już co przechodzicie z tymi bezsennymi nocami.. Moje dziecko też nie śpi. A jak nie śpi to torpeduje mi lewy bok, żebym dodatkowo nie znalazła pozycji.

Ech ciężki to będzie dzień już czuję..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaak w końcu się doczekałam teraz tylko 8 dni, potem 4 urlopu i na zwolnienie od 4 listopada

Ja jakoś koło 3:30 obudziłam się do łazienki i mówię pospie jeszcze do 5:30. Przysnelam może jeszcze na pół godziny bo synuś sobie gimnastykę urządził potem przysnął na chwilę chyba i teraz znów się gimnastykuje

Współczuję poranka, może uda Ci się jeszcze przespać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:42   #250
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,




Te moje wczorajsze mroczki okazały się wstępem do migreny, nigdy nie miałam z aurą masakra jak mnie złapał ból głowy, wzięłam ostatni Apap jaki miałam, o 20 się położyłam. O 3 obudził mnie silniejszy ból głowy i trwa do teraz nie mam siły iść do apteki a nie wytrzymam bez przeciwbólowego. Tylko przyszła zmiana pogody to i wrócił mój ból głowy






Odpoczywaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bolała mnie 3 dni z rzędu.. miałam prawie miesiąc spokoju pomiędzy jednym atakiem a drugim. Przed ciążą też miałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:57   #251
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Bolała mnie 3 dni z rzędu.. miałam prawie miesiąc spokoju pomiędzy jednym atakiem a drugim. Przed ciążą też miałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Miewałam, ale rzadko. W ciąży za to mam przy każdej zmianie pogody
Kiedyś myślałam w ogóle, że to zatoki bo boli przy oczodole. Ale tylko jeden jedyny lekarz mnie uświadomił jak byłam w poprzedniej ciąży, że to wg niego migrena. Potem nic z tym nie robiłam, bo przestałam miewać aż do teraz.

Dzisiaj dzień w łóżku po ciemku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 07:12   #252
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Pamiętaj, że możesz wziąć kilka apapow w odpowiednich odstępach czasu. Nawet jako ciężarna

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:14   #253
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Miewałam, ale rzadko. W ciąży za to mam przy każdej zmianie pogody
Kiedyś myślałam w ogóle, że to zatoki bo boli przy oczodole. Ale tylko jeden jedyny lekarz mnie uświadomił jak byłam w poprzedniej ciąży, że to wg niego migrena. Potem nic z tym nie robiłam, bo przestałam miewać aż do teraz.

Dzisiaj dzień w łóżku po ciemku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Kurczę ja myślałam, ze mnie tez zatoki bolą, przedwczoraj i wczoraj to myślałam ze sobie oko wydłubie, tak mnie męczyło
Wczoraj wieczorem to się w ogóle czułam taka chora z tej cieplej pogody, wieczorem imbir, miód, cytryna, Apap, posmarowałam się maścią, w koszulkę termiczna i spać.

Na szczęście już jestem chyba ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:17   #254
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Dzień dobry nie mogę wrzucic zdjęcia na FB więc wstawiam tutaj, wczoraj 30+5 IMG_20191014_203450_compress47.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:22   #255
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że możesz wziąć kilka apapow w odpowiednich odstępach czasu. Nawet jako ciężarna

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka


Wiem wiem, tylko mi się skończył i dlatego wzięłam tylko jeden na noc muszę iść do apteki, a na razie nie jestem w stanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Kurczę ja myślałam, ze mnie tez zatoki bolą, przedwczoraj i wczoraj to myślałam ze sobie oko wydłubie, tak mnie męczyło
Wczoraj wieczorem to się w ogóle czułam taka chora z tej cieplej pogody, wieczorem imbir, miód, cytryna, Apap, posmarowałam się maścią, w koszulkę termiczna i spać.

Na szczęście już jestem chyba ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


A no właśnie mam tak samo i zawsze jak się zmienia pogoda.
On mi wtedy zaglądał do nosa i było czysto i niby zatoki inaczej bolą. A ja całe życie myślałam, że mam spierniczone zatoki

Mój mąż wczoraj za to miał tak samo jak Ty, jakby go choroba brała. Nafaszerował się lekami i poszedł spać i dziś niby ok.


Fajnie, że jest ciepło bo pranie schnie szybko. Ale w ciąży więcej plusów nie widzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:28   #256
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Jeez, ja dziś znów akcja wegetacja przez cały wieczór. Refluks i cofki, więc muszę siedzieć. Kiedy siedzę, mam skurcze całych nóg od góry do dołu i jeszcze panna ściska mi coś w kręgosłupie, bo promieniuje na pół dupska. Wypada się położyć, ale wtedy kret podjeżdża. Idę więc pochodzić, ale łażę jak kaczka przez spojenie łonowe. I tak źle, i tak niedobrze. Jak żyć? xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Na dupsko to promieniuje rwa kulszowa :P

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Napisałam o ciężkim dniu w złą godzinę. 2 minuty po wstaniu zaliczyłam rzyg życia. Pierwszy raz od może 15 lat. Czyli już wszystko jasne. Zatrułam się czymś wczoraj stąd ta ciężka nocka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzygaj na zdrowie, nic tak dobrze nie robi na zatrucie jak solidny paw.

Byłam na badaniach, pobudka o 6. Ten dzień będzie długi.

Zamówiłam wczoraj kosz na pieluchy. Jeszcze mi został szlafrok i znalazłam ciekawe staniki ciążowe, gdzie najważniejsze to dobrze zmierzyć obwód, a miska wygląda dość uniwersalnie. W ogóle myślałam, że kupię jakiś szlafrok na rynku za 30 złotych. A gdzie tam. Same jakieś przekombinowane, w misie, kropki, serduszka, dzikie węże. Chcę zwykły szlafrok, niestety to nieosiągalne w 2019 roku. Muszę zamówić.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:39   #257
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, tylko mi się skończył i dlatego wzięłam tylko jeden na noc muszę iść do apteki, a na razie nie jestem w stanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------





A no właśnie mam tak samo i zawsze jak się zmienia pogoda.
On mi wtedy zaglądał do nosa i było czysto i niby zatoki inaczej bolą. A ja całe życie myślałam, że mam spierniczone zatoki

Mój mąż wczoraj za to miał tak samo jak Ty, jakby go choroba brała. Nafaszerował się lekami i poszedł spać i dziś niby ok.


Fajnie, że jest ciepło bo pranie schnie szybko. Ale w ciąży więcej plusów nie widzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja przed ciążą robiłam tomografie, bo miałam straszne ataki. Wyszło mi zapalenie zatok czołowych, konsultowałam u laryngologa- stwierdził, że nie od tego boli na 80%, jeślibym bardzo chciała to możnaby było przegrodę zoperować.. podziękowałam. Dostałam tabsy od neurologa, ale w ciąży zakazane. Swoją drogą nie widziałam żadnej poprawy po nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:52   #258
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Ja przed ciążą robiłam tomografie, bo miałam straszne ataki. Wyszło mi zapalenie zatok czołowych, konsultowałam u laryngologa- stwierdził, że nie od tego boli na 80%, jeślibym bardzo chciała to możnaby było przegrodę zoperować.. podziękowałam. Dostałam tabsy od neurologa, ale w ciąży zakazane. Swoją drogą nie widziałam żadnej poprawy po nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mi jeden laryngolog też dał skierowanie na operacje przegrody. Ale jak to z terminami na NFZ czekałabym ponad rok, a akurat mieliśmy nasz ślub więc zrezygnowałam bałam się, że mi coś źle zrobią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Na dupsko to promieniuje rwa kulszowa :P







Rzygaj na zdrowie, nic tak dobrze nie robi na zatrucie jak solidny paw.



Byłam na badaniach, pobudka o 6. Ten dzień będzie długi.



Zamówiłam wczoraj kosz na pieluchy. Jeszcze mi został szlafrok i znalazłam ciekawe staniki ciążowe, gdzie najważniejsze to dobrze zmierzyć obwód, a miska wygląda dość uniwersalnie. W ogóle myślałam, że kupię jakiś szlafrok na rynku za 30 złotych. A gdzie tam. Same jakieś przekombinowane, w misie, kropki, serduszka, dzikie węże. Chcę zwykły szlafrok, niestety to nieosiągalne w 2019 roku. Muszę zamówić.


Co to za staniki ?

Widziałam w biedrze jakieś szlafroki, ale chyba też nie były gładkie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:55   #259
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Na dupsko to promieniuje rwa kulszowa



Rzygaj na zdrowie, nic tak dobrze nie robi na zatrucie jak solidny paw.

Byłam na badaniach, pobudka o 6. Ten dzień będzie długi.

Zamówiłam wczoraj kosz na pieluchy. Jeszcze mi został szlafrok i znalazłam ciekawe staniki ciążowe, gdzie najważniejsze to dobrze zmierzyć obwód, a miska wygląda dość uniwersalnie. W ogóle myślałam, że kupię jakiś szlafrok na rynku za 30 złotych. A gdzie tam. Same jakieś przekombinowane, w misie, kropki, serduszka, dzikie węże. Chcę zwykły szlafrok, niestety to nieosiągalne w 2019 roku. Muszę zamówić.
W Lidlu chyba były gładkie. I są chyba w ofercie on-line

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 08:14   #260
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Mi jeden laryngolog też dał skierowanie na operacje przegrody. Ale jak to z terminami na NFZ czekałabym ponad rok, a akurat mieliśmy nasz ślub więc zrezygnowałam bałam się, że mi coś źle zrobią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------





Co to za staniki ?

Widziałam w biedrze jakieś szlafroki, ale chyba też nie były gładkie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O taki:
https://szykownamama.pl/product-pol-...wder-pink.html

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
W Lidlu chyba były gładkie. I są chyba w ofercie on-line

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, widziałam w Lidlu i a allegro. Online nie tak trudno.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:18   #261
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
O taki:

https://szykownamama.pl/product-pol-...wder-pink.html







Tak, widziałam w Lidlu i a allegro. Online nie tak trudno.


Jest spoko, bo zamawiałam. Niestety mój cycek się bokiem wylewał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:20   #262
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Dzień dobry

Łącze się z Wami w bólu, głowa boli od niedzieli tabletki nic nie pomagają, no może trochę, ale i tak upierdliwy jest ten ból. W dodatku dziś znów pobudka o 4.30 i po spaniu. Cukier 102 więc dobrze, że dzisiaj idę po tą insulinę, będę spokojniejsza o malutką
ALE mimo to, liczę że dzisiaj będzie całkiem dobry dzień

Co do szlafrokow to w Pepco widziałam gładkie i cena fajna bo 30 zł kosztowały.


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:23   #263
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Jest spoko, bo zamawiałam. Niestety mój cycek się bokiem wylewał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O niee

Zobaczę, najwyżej odeślę.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Łącze się z Wami w bólu, głowa boli od niedzieli tabletki nic nie pomagają, no może trochę, ale i tak upierdliwy jest ten ból. W dodatku dziś znów pobudka o 4.30 i po spaniu. Cukier 102 więc dobrze, że dzisiaj idę po tą insulinę, będę spokojniejsza o malutką
ALE mimo to, liczę że dzisiaj będzie całkiem dobry dzień

Co do szlafrokow to w Pepco widziałam gładkie i cena fajna bo 30 zł kosztowały.


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Nie mam zaufania do tekstyliów z Pepco Kupiłam tam kiedyś piżamę i już po pierwszym praniu była powykręcana we wszystkie strony. Raczej nic stamtąd więcej nie wezmę.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:24   #264
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ja mam dalej poranek cierpień. Już nie ma we mnie chyba ani grama jedzenia. Najgorsze, że nie wiem co zjeść za jakiś czas, żeby nie oddać a się wzmocnić. No i zdecydowanie 3 trym to nie czas nie wymioty ze skaczącym dzieckiem w brzuchu

Daj mi losie siły bo dawno takiego dnia nie miałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:26   #265
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja mam dalej poranek cierpień. Już nie ma we mnie chyba ani grama jedzenia. Najgorsze, że nie wiem co zjeść za jakiś czas, żeby nie oddać a się wzmocnić. No i zdecydowanie 3 trym to nie czas nie wymioty ze skaczącym dzieckiem w brzuchu

Daj mi losie siły bo dawno takiego dnia nie miałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może chleb z masłem? Albo ryż z jabłkiem? Na pewno coś delikatnego

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:26   #266
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja mam dalej poranek cierpień. Już nie ma we mnie chyba ani grama jedzenia. Najgorsze, że nie wiem co zjeść za jakiś czas, żeby nie oddać a się wzmocnić. No i zdecydowanie 3 trym to nie czas nie wymioty ze skaczącym dzieckiem w brzuchu

Daj mi losie siły bo dawno takiego dnia nie miałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jakiś jogurt/ płatki na mleku nie wiem co więcej może nie podrażnić żołądka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:31   #267
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dzień dobry nie mogę wrzucic zdjęcia na FB więc wstawiam tutaj, wczoraj 30+5 Załącznik 7694545

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczny brzuszek a psinka jaka grzeczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:49   #268
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Nie mogę przestać płakać... Dzisiaj jest Dzień Dziecka Utraconego... Mój Skarb miałby teraz 8 miesięcy, gdyby nie przestało mu bić serduszko Myślałam, że z czasem podejdę do tego z dystansem, ale ta strata wciąż tak boli
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:58   #269
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Nie mogę przestać płakać... Dzisiaj jest Dzień Dziecka Utraconego... Mój Skarb miałby teraz 8 miesięcy, gdyby nie przestało mu bić serduszko Myślałam, że z czasem podejdę do tego z dystansem, ale ta strata wciąż tak boli
Bardzo mi przykro. W którym tygodniu straciłaś ciążę? Moje dziecko miałoby dziś 3 miesiące, gdyby pierwsza ciąża była zdrowa. Ale nie poświęcam temu szczególnie wiele myśli, pogodziłam się z tym.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:02   #270
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Nie mogę przestać płakać... Dzisiaj jest Dzień Dziecka Utraconego... Mój Skarb miałby teraz 8 miesięcy, gdyby nie przestało mu bić serduszko Myślałam, że z czasem podejdę do tego z dystansem, ale ta strata wciąż tak boli


też się dziś zryczałam, bo jeszcze w tv mówili o tym moje by miało 15 miesięcy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Nie pamietam które z was zamawiały czapki z h&m w zestawie z rękawiczkami. Przy mojej beżowej właśnie zafarbowała ta wszywka brązowa nie wrzucałam chusteczek wyłapujących kolory bo prałam wszystko w tym kolorze. Na szczęście tylko czapka ma brązowy dodatek dookoła tej dziadowskiej wszywki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.