Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-23, 16:52   #331
Adka2511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Po odstawieniu anty

Dzięki za odpowiedź bo jednak jak się dzieją dziwne rzeczy to babeczka troszkę schizuje �� plamienia, kłucie w jajnikach i uczucie "napiętej" macicy daje do myślenia szczególnie, że do @ zapewne daleko..
Adka2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 19:42   #332
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Kłucie w jajnikach często jest objawem owulacji, plamienie w okolicach owulacji też nie jest niczym niezwykłym. Za to uczucie napiętej macicy może być spowodowane tym że po prostu po odstawieniu tabletek endometrium przyrasta bardziej (ma większą grubość). To może właśnie powodować dyskomfort i bardziej obfite krwawienia niż podczas przyjmowania tabletek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 22:49   #333
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Tabletki bardzo mocno zmniejszyły intensywność krwawienia i tak już w zasadzie zostało nawet po odstawieniu.Raczej kwestia odstawienia tabletek, ale mam koleżanki które zaszły w ciążę już w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek. Trudno powiedzieć kiedy mogła Ci się odblokować owulacja, więc jeśli nie chcesz ciąży to warto się zabezpieczać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest super informacja, może w końcu się odważę bo boję się powrotu potopów z czasów przed tabletkami
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 14:17   #334
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To jest super informacja, może w końcu się odważę bo boję się powrotu potopów z czasów przed tabletkami
Wiem o czym piszesz, bo też miałam taki problem. Zdarzało mi się np. założyć świeżą podpaskę w rozmiarze na noc, a po kilkunastu minutach zostawić na krześle sporą plamę. Na szczęście tabletki wszystko uspokoiły, a po prawie dwóch latach od odstawienia nadal jest dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 22:44   #335
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wiem o czym piszesz, bo też miałam taki problem. Zdarzało mi się np. założyć świeżą podpaskę w rozmiarze na noc, a po kilkunastu minutach zostawić na krześle sporą plamę. Na szczęście tabletki wszystko uspokoiły, a po prawie dwóch latach od odstawienia nadal jest dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 19:47   #336
kasia_kuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cześć dziewczyny!
W grudniu odstawiłam tabletki anty po okołu 6 latach i zdecydowałam się na założenie wkładki IUB.
Pierwsza dwa okresy po odstawieniu były normalne, po prostu intensywniejsze niż przy tabletkach.
Kilka dni temu pojawił się kolejny o czasie...tylko zamiast krwawienia pojawiło się brązowe/brunatne "krwawienie", a teraz jest brązowe i podbarwione krwią. Jest raczej skąpe, właściwie wystarczy tylko wkładka.
Czy to po prostu hormony teraz szaleją po tak długim czasie zażywania tabletek? Któraś z Was może tak miała?
Zaznaczę, że ciąża jest na pewno wykluczona.

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
kasia_kuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 20:13   #337
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Masz już założoną wkładkę? Z tego co kojarzę to przy wkładce okres może całkowicie zniknąć i nie ma w tym nic dziwnego. A jeśli nie masz jeszcze wkładki to może to być tylko wstęp do krwawienia, taki który jeszcze się rozkręci. Organizm może jeszcze przez kilka miesięcy wariować zanim wypracuje sobie swoją własną normę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-16, 21:07   #338
kasia_kuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Masz już założoną wkładkę? Z tego co kojarzę to przy wkładce okres może całkowicie zniknąć i nie ma w tym nic dziwnego. A jeśli nie masz jeszcze wkładki to może to być tylko wstęp do krwawienia, taki który jeszcze się rozkręci. Organizm może jeszcze przez kilka miesięcy wariować zanim wypracuje sobie swoją własną normę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, wkładkę założyłam w grudniu podczas ostatniego krwawienia z odstawienia.
Co do zaniknięcia okresu to tak może być, ale przy wkładce hormonalnej, a ja mam miedzianą.
Tak myślę, że organizm wariuje, ale ciekawa jestem czy ktoś miał podobną sytuację
kasia_kuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 21:17   #339
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Czytałam że miedziane też tak często działają. Nie wiem czemu, bo przecież nie mają hormonów, ale widziałam sporo opinii że tak też bywa. Chyba że te kobiety nie wiedziały że mają wkładki hormonalne.
Ja miałam raz taką sytuację jak Ty, ale u mnie po tygodniu pojawił się okres. Myślałam że to krwawienie implantacyjne, ale potem rozkręciło się w normalny okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 18:46   #340
kasia_kuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Czytałam że miedziane też tak często działają. Nie wiem czemu, bo przecież nie mają hormonów, ale widziałam sporo opinii że tak też bywa. Chyba że te kobiety nie wiedziały że mają wkładki hormonalne.
Ja miałam raz taką sytuację jak Ty, ale u mnie po tygodniu pojawił się okres. Myślałam że to krwawienie implantacyjne, ale potem rozkręciło się w normalny okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel miałaś rację, u mnie również po tygodniu pojawił się normalny okres.
kasia_kuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 19:35   #341
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kasia_kuch Pokaż wiadomość
lightangel miałaś rację, u mnie również po tygodniu pojawił się normalny okres.
Niestety, organizm nadal dochodzi do siebie po odstawieniu tabletek. Tak naprawdę to minęło bardzo mało czasu i można się jeszcze spodziewać różnych dziwnych sytuacji zanim Twoje ciało ustali sobie swoją własną "normę".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-15, 07:35   #342
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Ja również po 9 latach odstawiłam miesiąc temu tabletki antykoncepcyjne. (Głównie z powodu obezwładniających migren). @ naturalna przyszła dokładnie tak samo jakbym brała anty. (Po 28 dniach)Zapomniałam już jak to jest mieć normalny okres . Pamiętam, że przed braniem tabletek moje cykle były dość krótkie ok. 26 dniowe. Zobaczymy czy organizm wróci do starego rytmu czy od teraz 28 będzie moim nowym standardem:p Dzisiaj, w drugim dniu cyklu obudziłam się cała opuchnięta. Twarz jak balon, a pierścionek na dłoni aż mnie uwiera, chodź zwykle schodził luźno. Mam tak pierwszy raz w życiu, być może to przez zmiany hormonalne, albo piłam za mało wody :/

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 09:24   #343
kasia_kuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Dziewczyny czy któraś z Was miała problem z plamieniami po odstawieniu tabletek i łykała witamine B6? Pomogło?
kasia_kuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 16:53   #344
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

co ma jedno do drugiego?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 00:08   #345
kasia_kuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Ma tyle, że tabletki anty wypłukują zarówno wit B6 jak i magnez.
kasia_kuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 08:03   #346
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Wszystko ok, tylko plamienia w trakcie cyklu są związane z zaburzeniami hormonalnymi (np. niskim progesteronem) a nie niedoborami witamin i składników mineralnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:28   #347
kasia_kuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Po ponad 6 latach stosowania tabletek lekarz uprzedzał mnie, że wszystko może się rozregulować i oragnizm potrzebuje czasu, ale znacie może jakieś sposoby żeby pozbyć się tych plamień szybciej?
kasia_kuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 07:26   #348
kasia_kuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Dziewczyny czy któraś z Was brała Duphaston na uregulowanie cyklu po tabletkach? Może do rzeczy...Otrzymałam Duphaston od mojego lekarza ponieważ po odstawieniu tabletek mam rozregulowane okresy. W zeszłym miesiącu nie dostałam normalnej miesiączki tylko było dwutygodniowe plamienie. Miałam robione USG i lekarz powiedział mi, że miesiączka powinna się niedługo pojawić, jeśli nie- brać lek przez 5 dni po 2 tabletki. Natomiast jeśli się pojawi brać lek od 15go dnia cyklu po 1 tabletce przez 10 dni. I teraz moje pytanie od 3 dni mam taki jakby lekki okres, raz jest krew, raz brązowo-krwiste plamienia. Waszym zdaniem mam uznać to za po prostu słabszą miesiączkę i brać Duphaston od 15 dnia cyklu czy nadal próbować wywołać tabletkami „normalny” okres? Ktoś miał podobną sytuację?
kasia_kuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 13:54   #349
Tripiti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

.

Edytowane przez Tripiti
Czas edycji: 2019-07-23 o 16:53
Tripiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 23:38   #350
longway01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Hej dziewczyny,

Planuje odstawić tabletki, jestem właśnie w trakcie ostatniego opakowania. Tabletki 24+4.

Nie planuje ciąży, więc interesuje mnie, czy jestem zabezpieczona do końca opakowania włącznie z tabletkami placebo? Czy może przez ostatnie 7 dni powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie?

Na ulotce jest napisane jedynie, że odstawić można w dowolnym momencie.
Zastanawiam się, bo z kolei przy pominięciu tabletki w pierwszym tygodniu jest wzmianka o ryzyku, jeśli stosunek wystąpił w ciągu poprzedniego tygodnia. Tutaj nie będzie kolejnych tabletek w ogóle, więc nie wiem czy ochrona do końca ostatniego opakowania będzie zachowana.

Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi
longway01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 08:19   #351
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez longway01 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Planuje odstawić tabletki, jestem właśnie w trakcie ostatniego opakowania. Tabletki 24+4.

Nie planuje ciąży, więc interesuje mnie, czy jestem zabezpieczona do końca opakowania włącznie z tabletkami placebo? Czy może przez ostatnie 7 dni powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie?

Na ulotce jest napisane jedynie, że odstawić można w dowolnym momencie.
Zastanawiam się, bo z kolei przy pominięciu tabletki w pierwszym tygodniu jest wzmianka o ryzyku, jeśli stosunek wystąpił w ciągu poprzedniego tygodnia. Tutaj nie będzie kolejnych tabletek w ogóle, więc nie wiem czy ochrona do końca ostatniego opakowania będzie zachowana.

Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi
W przerwie już musisz się zabezpieczać dodatkowo tj. w dniach tabletek placebo - byłabyś chroniona, gdybyś brała następne opakowanie tabletek
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 08:42   #352
longway01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
W przerwie już musisz się zabezpieczać dodatkowo tj. w dniach tabletek placebo - byłabyś chroniona, gdybyś brała następne opakowanie tabletek
Tak czułam, że to byłoby zbyt piękne, żeby było prawdziwe
Dzięki za odpowiedź!
longway01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 14:00   #353
mahisza
Przyczajenie
 
Avatar mahisza
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Witam serdecznie.
Odstawialam dwa miesiace temu tabletki antykoncepcyjne Vibin . Musialam ze wzgledu na coraz wieksze migreny oraz zapalenie zyly.Tabletki bralam kilka lat , przepisane ze wzgledu na endometriozę.
W pierwszym miesiacu czulam sie niezle , troche pobolewala glowa , dostalam ataku migreny ale to co od dwoch tygodni sie dzieje jest nie do opanowania i nie wiem skad sie to moglo wziac. Mianowicie mam straszne glody. Co bym nie zjadla to za chwile juz jestem bardzo glodna.Dodam ,ze odzywiam sie zdrowo, jem sporo warzyw , gotowanego miesa , kasze...A ciągle tak mnie ssie ,ze az robi sie slabo.
Czy to ma zwiazek z jakimis zaburzenia hormonalnymi po odstawieniu.? czy to sie unormuje?Zrobilam TSH i Badanie w anty TPO - wyniki w normie.Dzis zrobilam jeszcze hormony Estradiol, progesteron, LH , FSH. Wyniki we czwartek.
Nie moge sobie z tym poradzic. Dostalam juz dola , chce mi sie plakac.Nie da sie tak funkcjonowac.
Bede wdzieczna za odpowiedz.Czy ktoras z Was miala cos takiego?
Pozdrawiam
mahisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 10:58   #354
mahisza
Przyczajenie
 
Avatar mahisza
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Nikt nie mial wzmozonego apetytu po odstawieniu???: confused::confu sed:Jestem jedyna z takimi dolegliwosciami?
mahisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 16:38   #355
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Ja nie zauważyłam wzmożonego apetytu, ale na pewno w ciągu 2 lat od odstawienia przybyło mi kilka kilogramów - więc może jednak coś w tym jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 14:36   #356
mahisza
Przyczajenie
 
Avatar mahisza
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam wzmożonego apetytu, ale na pewno w ciągu 2 lat od odstawienia przybyło mi kilka kilogramów - więc może jednak coś w tym jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje za odpowiedz U mnie niestety ataki glodu i slabosci trwaja nadal. Jutro ide do diabetologa. Po nocy jak dlugo nie jem mam jak wstaje uczucie jakbym miala zaraz zaslabnac. raz mialam podobne jazdy na tabletkach cilest , po zmianie wszystko ustapilo. Dlatego wiaze to samopoczucie i jazdy z odstawieniem tabletek.
mahisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 15:46   #357
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Jak najbardziej może to być kwestia odstawienia tabletek, tak naprawdę gospodarka hormonalna jest tak skomplikowana że nawet lekkie wahania mogą dawać silne skutki. Z czasem pewnie wszystko się uspokoi, ale wizyta u lekarza na pewno nie zaszkodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 16:19   #358
mahisza
Przyczajenie
 
Avatar mahisza
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jak najbardziej może to być kwestia odstawienia tabletek, tak naprawdę gospodarka hormonalna jest tak skomplikowana że nawet lekkie wahania mogą dawać silne skutki. Z czasem pewnie wszystko się uspokoi, ale wizyta u lekarza na pewno nie zaszkodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak bo musze wykluczyc czy to nie czasem jakas cukrzyca sie uaktywnila po odstawieniua a np tabletki maskowaly objawy ... martwie sie bardzo bo jak mnie tak lapie to sie boje ze strace przytomnosc.
mahisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 16:34   #359
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Mój TŻ ma hipoglikemię reaktywną i ma podobne objawy do tych które opisujesz. U niego ta hipoglikemia jest spowodowana właśnie problemami hormonalnymi, tyle że u niego akurat z prolaktyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 07:27   #360
mahisza
Przyczajenie
 
Avatar mahisza
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma hipoglikemię reaktywną i ma podobne objawy do tych które opisujesz. U niego ta hipoglikemia jest spowodowana właśnie problemami hormonalnymi, tyle że u niego akurat z prolaktyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pamietasz moze jakie badania robil? Ma teraz jakies leczenie? Bede wdzieczna za odpowiedz.
mahisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-07 01:51:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.