Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 12:46   #1
zlotadorota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8

Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!


WITAM WAS PANIE I POLECAM WAM PODDaNIE SIE Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA ZABIEGOM PLASTYCZNYM PRZEZ ZNAKOMITEGO CHIRURGA PLASTYCZNEGO DOKTORA JERZEGO WILGUSA Z KATOWIC Z EUROKLINIKI, PAN JERZY WILGUS OPEROWAL MNIE PO PIERWSZEJ OPERACJI KTORA WYKONAL ZNAKOMICIE ZROBIL MI DRUGA Z KTOREJ BYLAM ROWNIE ZADOWOLONA A TERAZ PRZYGOTOWUJE SIE DO CWICZEN KTORE POZWOLA MI W PELNI DOJSC DO SIL, BOL I CIERPIENIE I ZEPSUTE CIALO PO WYPADKU WYGLADA PO TYCH OPERACJACH BARDZO DOBRZE, TAKZE POLECAM TEGO LEKARZA KTORY JEST NIE TYLKO ZNAKOMITYM DOKTOREM ALE PRAWDZIWYM CZLOWIEKIEM I DLA MNIE NIEMAL CUDOTWORCA -- POLECAM JERZEGO WILGUSA Z KATOWIC !!!!!!!!
zlotadorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 13:49   #2
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wilgus

Nieopłacona reklama?

effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 09:56   #3
zlotadorota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wilgus

Oj opłacona i to bardzo! Zabieg kosztował ponad 13 tys. zł.!!!! No ale teraz mój men i ja jesteśmy zachwyceni. Polecam NZOZ EUROKLINIKA w Katowicach bo tam jest najlepsza chirurgia plastyczna!!!
zlotadorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 08:56   #4
asienka721
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wilgus

J rownież polecam ta klinike
asienka721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 12:25   #5
TUSIA325
Raczkowanie
 
Avatar TUSIA325
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 66
Dot.: Wilgus

Witam,
16 dni temu miałam operację powiększenia piersi u dr.Wilgusa- fajna facet.
Macie pytania- pisać.
Wymiary przed - 162, waga 44, pod biustem 62cm, wyjściówka pełneB
Mentor 325cc wysoki profil pod mieśniowo.
Wyszło - hmm... nie wiem czy po 16 dniach można to oceniać czy opuchlizna nie zeszła.... jedna pierś jest pełniejsza, ale miałam krwiaka i może to dlatego...
Opieka rewelacyjna. Zapłaciłaam 15300PLN.
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Również robiłam u Wilgusa i jest w porządku.
TUSIA325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 16:09   #6
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wilgus

Cytat:
Napisane przez TUSIA325 Pokaż wiadomość
Witam,
16 dni temu miałam operację powiększenia piersi u dr.Wilgusa- fajna facet.
Macie pytania- pisać.
Wymiary przed - 162, waga 44, pod biustem 62cm, wyjściówka pełneB
Mentor 325cc wysoki profil pod mieśniowo.
Wyszło - hmm... nie wiem czy po 16 dniach można to oceniać czy opuchlizna nie zeszła.... jedna pierś jest pełniejsza, ale miałam krwiaka i może to dlatego...
Opieka rewelacyjna. Zapłaciłaam 15300PLN.
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Również robiłam u Wilgusa i jest w porządku.
Co to pełne B?
Ja noszę 65E i prawie płaska jstem.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:47   #7
TUSIA325
Raczkowanie
 
Avatar TUSIA325
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 66
Dot.: Wilgus

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Co to pełne B?
Ja noszę 65E i prawie płaska jstem.
Pełne B- to znaczy pełne B. Nie miałam całkowitego zaniku piersi- miałam okrągłą, dosyć dużą jak na swoją filigranową posturę wyjściówkę.
__________________
325ml Mentor - okrągłe - 17.05.2012
TUSIA325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 17:31   #8
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Witam serdecznie
Jestem przed operacją nosa pełna oczekiwań, pytań i nadziei, że wszystko się uda
W tym wątku chciałabym aby znalazły się Wasze opinie oraz zdjęcia "przed i po" operacji w Euroklinice (mnie najbardziej interesują operację noska)
Z góry bardzo dziękuję!
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 08:49   #9
zlotadorota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Doktor Wilgus jest bardzo dobrym specjalistą jeżeli chodzi o operacje plastyczne nosa. Ma duże, wieloletnie doświadczenie i świetnie zgrany zespół. Wogóle mam wrażenie, że EUROKLINIKA jako jedna z nielicznych już klinik w Polsce wykonuje bardzo solidną robotę w stosunku do jakości i cen. Tam trzeba czekać na zabieg, a to często świadczy o renomie i dużym zaufaniu pacjentów. A propos zdjęć - najlepiej poproś doktora aby pokazał ci efekty swojej pracy, ja też chciałam aby przesłali mi mailem ale dostałam odpowiedź, że szanują prywatność swoich pacjentów i nie udostępniają zdjęć - w sumie jak się głębiej zastanowić to bardzo słuszne podejście. Polecam dr Wilgusa i EUROKLINIKĘ, nie miałam wątpliwosci gdzie realizować swoje zabiegi (nos, liposukcja).
zlotadorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 13:46   #10
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Dodałaś mi otuchy Dziękuję!
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 19:56   #11
xmalutkax88
Przyczajenie
 
Avatar xmalutkax88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

znam 1 osobe ktora miala u niego robiony nosek.. nei pasuje do twarzy zbyt maly wyszedl i krzywy .. wilgus nie widzial w tym problemu mowil ze jest w porzadku wiec poprawki nie wykonywal..
ja bym nie polecila
natomiast polecam Skupina, jestem 5 mscy po operacji noska i mam najpiekniejszy nosek na swiecie
xmalutkax88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 17:02   #12
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Mi od razu powiedział, że nie zrobi małego nosia bo mi nie będzie pasował. ..wyprostuje-zetnie garbka-delikatnie skróci czubek i będzie ładnie! Chyba zaryzykuję...i i tak oddam się w jego ręce licząc na cud, że wszystko wszystko p,ójdzie dobrze a nosio będę miała jak z okładki .
Powiem mu, żeby się bardzo postarał to dostanie niemieckie czekoladki haha
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:15   #13
dagamit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Jestem właśnie po korekcji nosa w Euroklinice. Wykonywał mi ją dr Tomczyk - przesympatyczny człowiek. Na razie jestem na etapie oczekiwania na zdjęcie gipsu, wczoraj wyjęto mi setony. Co do samej kliniki - miejsce, warunki, opieka i wszystko, co potrzebne pacjentowi, na absolutnie najwyższym poziomie. Nie można się do niczego przyczepić. No ale w końcu to "trochę" kosztuje...
dagamit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:12   #14
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Daj znać proszę gdy już będziesz bez gipsu jakie pierwsze wrażenia Czy to znaczy, że na konsultacji również byłaś u dr Tomczyka? ps: ile cię wyniosła ta operacja jeśli mogę spytać I oczywiście jeśli masz już jakieś zdjęcia "po" i przed operacją to...pochwal się plissssssssss
Pozdrawiam i trzymam kciuki aby wszystko było ok
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 07:12   #15
dagamit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Tak, na konsultacji też byłam u dra Tomczyka. Teraz jestem już tydzień po zdjęciu gipsu i do pełni szczęścia wiele jeszcze brakuje. Krępuję się wychodząc na zewnątrz, bo miejsce po łamaniu kości tam, gdzie był garb jest mocno widoczne, tzn.jest tam wgłębienie i nad nim taka kulka, kostna wypustka. Podobno ma się to wszystko zalać, wyrównać-zobaczymy. Na razie całość nie wygląda najlepiej.Za to końcowka jest bardzo ładna, lekko zadarta, choć jeszcze trochę opuchnięta. Zasinienia prawie już niewidoczne.
dagamit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:47   #16
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Czym bliżej tym mam więcej obaw... ;( Nie wiem co robić! Nie chcę aby było gorzej, jskieś kulki na nosie podobno się robią itp. ... Poza tym wydać 8500zł i w razie co nie wyglądać tak jak się marzy...chyba się "zastrzelę"... zła jestem na siebie CO ROBIĆ? Wilgus Wilgus szukam informacji i nie ma ich zbyt wiele. Na forum beauty nie mogę znaleźć ani jednego słowa gdy wpisuję jego nazwisko :/
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 11:37   #17
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Dr Wilgus - EUROKLINIKA Katowice

Cytat:
Napisane przez Ilonaa Pokaż wiadomość
Czym bliżej tym mam więcej obaw... ;( Nie wiem co robić! Nie chcę aby było gorzej, jskieś kulki na nosie podobno się robią itp. ... Poza tym wydać 8500zł i w razie co nie wyglądać tak jak się marzy...chyba się "zastrzelę"... zła jestem na siebie CO ROBIĆ? Wilgus Wilgus szukam informacji i nie ma ich zbyt wiele. Na forum beauty nie mogę znaleźć ani jednego słowa gdy wpisuję jego nazwisko :/
Bo jego prawnicy zgłosili się do administracji beauty i zakazali pisania o nim jakichkolwiek opinii, ponieważ na forum pojawiało się bardzo dużo negatywnych opinii na jego temat. Jeżeli jest napisane np. "dr WWW" to znaczy że to o nim.
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 06:19   #18
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witajcie
W środę ok 9:20 leżałam już na stole u DR Wilgusa (EUROKLINIKA-Katowice) w oczekiwaniu na NOWY NOS
Żeby było śmieszniej; anestezjolok robiła wywiad ile ważę ile mam cm itp no i jakie mam zazwyczaj ciśnienie więc powiedziałam, że bardzo bardzo niskie-zawsze tak mówlili lekarze...Usypiając tylko usłyszałam jak Pani się zaśmiała mówiąc "ona ma niskie ciśnienie?! 152/...)no i zasnełam hehe-chyba ze stresu mi podskoczyło
Wracając do tematu...
Operacja w środę, bez komplikacji i z zapewnieniem, ze wszystko poszło super Pan doktor wyciął mi nawet przy okazji tzw. polipa-dzikie mięso które gdzieś mi tam ponoć wisiało Miałam ścięcie karbu, delikatne skrócenie i zwężenie czubka noska + prostowanie przegrody. Prosiłam go tylko aby nos nie wyglądał jak u Michaela Jacksona i aby nie był "świński" czyli taki z dziurkami na stracie Uśmiechnął się i zapewnił, że będzie OK.
Opieka rewelacyjna, wszystkie Panie regularie sprawdzają czy wszytsko jest OK, podawały leki przeciwbólowe, zaraz po wybudzeniu dostałam przeciwwymiotne po której to kroplówce mogłam prawie skakać i przeciwobrzękowe po których czułam się rewelacyjnie bo coś widziałam....a do tego okłady z takiej maski hydrożelowej na oczka Tak naprawdę oczy spuchły mi na drugi dzień z rana
Ogólnie jedna z pielęgniarek zapewniła mnie, że Pan Wilgus zrobił już tyle nosków, że nie mam się co martwić, była przy operacji i wie, że powinno być super uff
Wczoraj mnie wypisali, wymienili setony - dziewczyny kochane to da się przeżyć! Nie boli, jest dość nieprzyjemne raczej wkładanie nowych ale da się spokojnie wytrzymać te 1,5 minuty jak nie krócej
Doktor nie chichocze jak jakiś...jest poważny, od czasy do czasu się delikatnie uśmiechnie - choć mógłby częściej - ale, rzeczowy i póki co cieszę się, ze wylądowałam u niego!
Teraz czekam na ściągnięcie gipsu +- 10-14 dni od zabiegu.

W cenie pobytu zapewnione są śniadanka, obiadek i kolacja...droby upominek i -przynajmniej ja dostałam - pyszny soczek Sale czyściutkie i komfortowe
Zabieg 8300zł , razem z badaniami wyszło mnie to ok 8500zł jeszcze + dojazdy na kontrole, ale coś za coś

Proszę tylko Pana Boga aby mnie nie pokarał, że poprawiam jego dzieło...i żeby nosio był ładniutki

Jeśli macie jakieś pytanka to piszcie
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:43   #19
patrycja_4854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

witam,
Ilonaa, kiedy masz zdjecie gipsu? a moze juz Ci zdjeli i widzialas juz efekty Pana Doktora ciesze sie, ze natrafilam na calkiem swiezy temat, poniewaz od dluzszego czasu szukam jakichkolwiek informacji o operacji nosa u dr Wilgusa. Jestem umowiona na konsultacje w pazdzierniku i do tej pory bylam w 100% pewna, ze od razu umowie sie na zabieg, ale im blizej, tym bardziej sie waham, poniewaz znalazlam kilka niepochlebnych opinii na jego temat pozdrawiam serdecznie
patrycja_4854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 10:36   #20
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Tak jak pisałam wcześniej gipsu pozbędę się w poniedziałek czyli jeszcze 3 dni
Powiem Ci tak, ja jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej opieki i podejścia... Rozmawiałam (z nie jedną) z pielęgniarek, która (była też przy operacji)mi powiedziała, że powinnam być spokojna ponieważ "nosy" to taki konik Pana Doktora potem operacje piersi... Byłam tam 3 dni i każdego dnia doktor operował nosy i piersi...Obok mnie leżała również dziewczyna Simona (którą pozdrawiam jeśli tu trafi) z operowanym noskiem...ona i jej mama zrobiła pewnie "wywiad" i sama powiedziała że Wilgus od 30 lat robi nosy więc mam być spokojna bo na pewno będzie OK
Opuchlizna zchodzi dzień po dniu wiadomo z noska jeszcze troszkę to potrwa, ale to wymaga czasu Widzę końcówkę mojego nowego nosia i już mi się podoba
Jestem dobrej myśli i polecam-a wiem co stres potrafi zrobić
Pamiętaj, że nikt nie jest idealny, że o każdym ludzie potrafią coś złego napisać....a ludzka natura ma to do siebie, że gdy ktoś zrobi coś dobrego to dowie się o tym 5 osób a gdy coś złego to z 15...rozumiesz
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:03   #21
patrycja_4854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Super, dziekuje Ci za odpowiedz, wlasnie na to liczylam, na swieza relacje z pierwszej reki bede niecierpliwie czekac na zdjecie Twojego gipsu i oczywiscie na szybka relacje z efektow! w takim razie juz nie moge doczekac sie konsultacji, jeszcze tylko 4 tygodnie... pozdrawiam Cie serdecznie
patrycja_4854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:27   #22
dagamit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja jestem już 2 miesiące po operacji w klinice dra Wilgusa (zabieg wykonywał dr Tomczyk). Opuchlizny nie ma już w ogóle, czubek nosa wygląda idealnie, linia nosa jest prościutka i równa, nos jest zgrabny. Jedyny ślad po zabiegu to zaczerwienienie w miejscu łamania kości (tam gdzie był garbek, mniej więcej między oczami) i taka chrząstna/kostna (?) kulka/grudka - podobno ma się to zalać, wyrównać. Zobaczymy. Przy dobrym makijażu śladów nie ma, jedynie ta kulka między oczami na nosie jest trochę widoczna. I to jest jedyna sprawa, która mnie niepokoi. Poza tym z kształtu nosa jestem bardzo zadowolona.
dagamit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 17:31   #23
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

A gdy miałaś gips to czułaś czasami takie "ciągnięcie"na nosie?? Niby nie boli, ale nie jest przyjemne :/ Mam jeszcze pytanko...Od momentu zdjęcia gipsu ile razy i w jakim odstępie czasu musiałaś się zgłosić na kontrolę?
Poza tym wrzuć jakieś fotki bo jestem baardzo ciekawa jak tam Twój nos
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:17   #24
dagamit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ilonaa Pokaż wiadomość
A gdy miałaś gips to czułaś czasami takie "ciągnięcie"na nosie?? Niby nie boli, ale nie jest przyjemne :/ Mam jeszcze pytanko...Od momentu zdjęcia gipsu ile razy i w jakim odstępie czasu musiałaś się zgłosić na kontrolę?
Poza tym wrzuć jakieś fotki bo jestem baardzo ciekawa jak tam Twój nos
Czułam, czułam, różne dziwne odczucia wtedy miałam. Właściwie do momentu wyjęcia szwów mnie ciągnęło i pobolewało. Ale najgorzej było z setonami. Z samym gipsem to już lekko. Poza tym to miejsce łamania kości czuję do dziś. I bardzo długo czułam obrzęk na zewnątrz i w środku.
A co do kontroli, to od zabiegu jedna była na wyjęcie setonów, druga na zdjęcie gipsu, a trzecia na wyjęcie szwów. I teraz za miesiąc mam kolejną (ostatnią mam nadzieję).

No i na zdjęciu gipsu nie oczekujcie cudów. Nos zaraz po nie wygląda spektakularnie ;-) Potrzebuje paru dni, żeby wyglądać jako tako po gipsie.

Edytowane przez dagamit
Czas edycji: 2013-09-21 o 10:18
dagamit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 09:09   #25
patrycja_4854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam jeszcze raz zdjeli Ci gips?? pisz szybko jak efekt, jestes zadowolona po pierwszym wrazeniu??? pozdrawiam
patrycja_4854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 09:54   #26
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Uwaga Uwaga zdjęto mi gips! Nosio jednak troszkę opuchnięty, ale i tak jestem pod dużym pozytywnym wrazeniem Fotki wrzucę gdy wszystko ciut ciut się uspokoi...do tygodnia.
ps: bolało tylko troszkę ściągnięcie gipsu...a właściwie pozbycie się plastrów z buzi...ale operację przeżyłam więc TO bez problemu uff

Buzia mnie ściągała, okropne uczucie... Już w dniu ściągnięcia gipsu próbowałam sobie doprowadzić skórę do "porządku" ale oklice nosa są dość wrażliwe i zdołałam jedynie delikatnie potraktować skórę -to dość drastyczne-miękką szczoteczką i płynem micelarnym aby pozbyć się resztek kleju itp. Jest ciut lepiej, ale do pełni blasku jeszcze daleka droga :/
Buzia z nowym noskiem wygląda naprawdę inaczej...będę musiała się przyzwyczaić

Ależ jestem SZCZĘŚLIWA!!!
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 11:24   #27
patrycja_4854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam Cie ale sie ciesze ze jestes zadowolona teraz juz bedzie z gorki, najgorsze masz za soba.. juz myslalam ze cos poszlo nie tak i dlatego nie piszesz nic na forum strasznie sie ciesze, gratulacje !!
patrycja_4854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 15:49   #28
a_nuluj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

I jak, pokażesz nam jakieś zdjęcia ?
a_nuluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 15:39   #29
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jestem po 3 wizycie kontrolnej u dr Wilgusa dokładnie 11.10 minął miesiąc od operacji Sam doktor powiedział, że nos jest jeszcze opuchnięty i trzeba swoje odczekać. Ja nadal nie zmieniłam zdania tzn. jestem bardzo zadowolona i polecam EUROKLINIKE w Katowicach
ps: postaram się do PT wrzucić jakiej fotki - zrobię jakiś make up i zapozuję...
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 16:08   #30
ajnsztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Post Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Nie dam rady pojawić się w Euroklinice 24.10.2013. Tu adres NZOZ EUROKLINIKA, 40-767 Katowice-Ligota, ul. Stolarska 17,
Chcesz moją wizytę mogę ją odstąpić. Napisz, myślę że się dogadamy. ajnsztajn@interia.pl
ajnsztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.