Włosy zniszczone, łamliwe, rozdwojone, POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-30, 09:38   #1
paulina_wu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Smile

Włosy zniszczone, łamliwe, rozdwojone, POMOCY!


WITAM! Jestem w rozsypce w związku z moimi włosami. Mam nadzieję, że tutaj uda mi się znaleźc pomoc.
Moje włosy są okropnie porozdwajane, połamane, kruszą się. Teraz pewnie każda z was myśli "Prosta sprawa, wystarczy obciąc rozdwojone końcówki i po problemie". Ja włosy mam za łopatki, a rozdwojenia pojawiają się już prawie od skóry głowy! Gdybym chciała je doprowadzic do porządku takim sposobem, musiałabym się obciąc na chłopaka, a taka opcja nie wchodzi w grę. Włosy niby mam za łopatki, ale tak naprawdę połowa z nich jest dużo krótsza, ponieważ się połamały.
Moje naturalne włosy są proste zatem nigdy ich nie prostowałam, nie kręciłam. Nie zdarza mi się też suszyc, góra 3 razy w roku, gdy jest taka koniecznośc.
Nie wiem co jest powodem tego, że tak one wyglądają i nie wiem jak temu zapobiec. Może polecicie jakiś dobry szampon/ odżywkę/ tabletki, które pomogą mi się z tym uporac? A może uważacie, że powinnam podciąc je chociaż trochę? Będę wdzięczna za każdą pomoc! Z góry bardzo dziękuję
paulina_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:34   #2
EdytaBiokram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy zniszczone, łamliwe, rozdwojone, POMOCY!

Od kiedy zaczęłam rozjaśniać włosy to ciągle były przesuszone i sianowate, stosowałam różne odżywki i drogie i tanie i te drogeryjne i profesjonalne i było raz lepiej, raz gorzej, ale najlepsze efekty przyniosło mi olejowanie włosów. Mieszam olejek kokosowy z migdałowym lub arganowym i nakładam na włosy od nasady po same końce, wmasowuję również w skórę głowy. Zwykle zostawiam na całą noc, rano zmywam. Można też nałożyć ciepły ręcznik i zmyć po 2h. Efekty są widoczne już po pierwszym stosowaniu, ale jeśli wykonuje się ten zabieg regularnie ( przy suchych włosach polecam raz w tygodniu) to włosy stają się gładkie, lśniące, wzmocnione i odżywione, bez efektu "siana". Naprawdę szczerze polecam, sprawdzona naturalna metoda pielęgnacji, która ma wiele fanek. Jeśli szukasz dobrych olejków zapraszam na mój biokram.
EdytaBiokram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 10:44   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy zniszczone, łamliwe, rozdwojone, POMOCY!

Zajrzyj tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=736519
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-30 11:44:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.