Mamusie styczniowe 2020 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-25, 11:15   #751
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Ja tez mam genetyczne dopiero za 2 tygodnie i również się doczekać nie mogę. Mi zas wychodzi znowu dziewczynka no zobaczymy bo objawy takie same jak przy pierwszym jak u Ciebie ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Wspaniale, gratulacje!


Ja odstawiłam syna na obóz sportowy, a sama z psem zaległam u siostry i rodziców w rodzinnym mieście, bo sama nie daję rady z obowiązkami ani samą sobą Dalej wiecie co jak kot od rana do nocy. Czekam kolejny tydzień do 12 tygodnia i to ma być koniec tej udręki i już hehe tak wymyśliłam i tak będzie

U mnie jeszcze dwa tygodnie do genetycznego, ciekawość mnie zżera kto tym razem zamieszkał w brzuchu. Objawy takie same jak z chłopakiem, ale to nie wyznacznik. Z chińskiego sprawdziło mi się na syna poprzednio, teraz tez wychodzi syn.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w każdej ciąży mam inne objawy.
W 1 mega senność i ochota na słodkie
W 2 zgaga i rozchodzące spojenie lonowe i jadłam wszystko.
Teraz 3 i ciągle mdłości i jadlowstret.
Także po objawach niczego się nie dowiem. Za to założyłam się z mężem że będzie dziewczynka on twierdzi że na bank chłopak. Szczerze mówiąc mnie to jest zupełnie obojętne. Z jednej strony z chłopakami mam już wszystko obcykane ale fajnie byłoby nauczyć sie obsługi dziewczynki.
Myślicie o porodach. Przy 1 nie chciałam nikogo przy 2 mąż nie zdążył przyjechac mam nadzieję że przy 3 uda mu się być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 11:45   #752
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U mnie kalendarz chiński sprawdził się przy pierwszym dziecku, przy drugim nie

U mnie mąż był przy obu porodach. Teraz też spróbujemy. Ale u nas loteria ze szpitalami, bo w jednym tylko sale rodzinne, w innym można trafić do boksu i tam jest się samej. A tylko te dwa biorę pod uwagę i podejrzewam, że się zdecyduję jak będę musiała jechać dopiero. Bo zależy która będzie godzina i gdzie będzie łatwiej dojechać 🤣 A mi może poród szybko pójść, więc czas jest ważny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 11:48   #753
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mój pierwszy poród trwal 7 godzin od przebicia pęcherza 3 godziny drugi trwał 5 godzin od przebicia pęcherza 10 minut także i teraz nie spodziewam się żeby wody mi same odeszły pewnie znowu trzeba będzie im pomóc. Chociaż kto wie zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 12:02   #754
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mój poród był łatwy bardzo dobrze wspominam bo trwał 4 h.. był ze mną mąż oczywiście i teraz też na pewno będzie . Cieszę sie ze go mialam chociaż kompletnie zamarł nie wiedział jak sie zachować ale mi za to udało się być bardzo spokojnym i przeszliśmy to. Drugi mam nadzieję że będzie jeszcze krótszy hehe... Ale to tylko dlatego że moja szyjka się skracala miałam pesser od któregoś tygodnia i po zdjęciu już rozwarcie i to przyspieszyło. Teraz też będę mieć zakładany na pewno że względu na moje problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 12:40   #755
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Mój poród był łatwy bardzo dobrze wspominam bo trwał 4 h.. był ze mną mąż oczywiście i teraz też na pewno będzie . Cieszę sie ze go mialam chociaż kompletnie zamarł nie wiedział jak sie zachować ale mi za to udało się być bardzo spokojnym i przeszliśmy to. Drugi mam nadzieję że będzie jeszcze krótszy hehe... Ale to tylko dlatego że moja szyjka się skracala miałam pesser od któregoś tygodnia i po zdjęciu już rozwarcie i to przyspieszyło. Teraz też będę mieć zakładany na pewno że względu na moje problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój drugi był dłuższy
Ja się z tego śmieję, bo pierwszy dwie godziny, drugi dwie i pół. Więc i tak mega mało. Mam nadzieję, że trzeci to nie będą trzy godziny, bo to już za długo dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 13:24   #756
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Witam wszystkie przyszłe mamy mogę się do was dołączyć ? Termin mam na 29 stycznia
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 13:40   #757
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 95
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Hejka może uzupełniamy pierwsza stronę bo jeszcze kilka z Nas nie ma a to jest duuuze ułatwienie . Jak samopoczucie Mamusie?. U mnie w porządku chociaż nie wiem czy mąż mnie nie zarazil A pamiętam ze najgorsze co może być to choroba w ciąży!!!.
A tak z innej beczki horoskop chiński sprawdził Wam się co do płci?. Wiem ze to na to trzeba patrzeć z przymknietym okiem no ale dla zabawy można zerknąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za wynalazek ten chinski horoskop? na jakiej zasadzie to działa?
Mi wg tego kalendarza wyszła dziewczynka, na szczęście na prenatalnych w obrazie 4D dokładnie widziałam co jest między nogami
Co do daty porodu - czekam na wizytę 1 lipca aż Pani doktor wreszcie mnie doprecyzuje bo co wizyta to jestem w innym tygodniu, raz mam termin na drugą połowę stycznia a raz na początek

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe mamy mogę się do was dołączyć ? Termin mam na 29 stycznia
Witamy !
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 16:13   #758
Novajaaa
Przyczajenie
 
Avatar Novajaaa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 24
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny.. Nieśmiało jeszcze, ale wracam do Was po dość nerwowych i niepewnych tygodniach. Miałam kilka krwawien. Większych i mniejszych. Obecnie 11+0, niepokojące objawy ustąpiły, maleństwo ładnie rośnie, a ja wreszcie odetchnelam. Druga ciąża, termin na połowę stycznia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Novajaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 17:16   #759
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Novajaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. Nieśmiało jeszcze, ale wracam do Was po dość nerwowych i niepewnych tygodniach. Miałam kilka krwawien. Większych i mniejszych. Obecnie 11+0, niepokojące objawy ustąpiły, maleństwo ładnie rośnie, a ja wreszcie odetchnelam. Druga ciąża, termin na połowę stycznia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana współczuję wiem co przezywasz bo w pierwszej ciąży też mi sie parę razy zdarzyło zobaczyć krew i mrozila mnie. Teraz niestety Została ta niepewność i strach za każdym razem w toalecie ale trzeba wierzyć mocno że wszyskto się uda!. Dziewczyny do 12 tygodnia jest ten najgorszy niebezpieczny okres?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Novajaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. Nieśmiało jeszcze, ale wracam do Was po dość nerwowych i niepewnych tygodniach. Miałam kilka krwawien. Większych i mniejszych. Obecnie 11+0, niepokojące objawy ustąpiły, maleństwo ładnie rośnie, a ja wreszcie odetchnelam. Druga ciąża, termin na połowę stycznia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana współczuję wiem co przezywasz bo w pierwszej ciąży też mi sie parę razy zdarzyło zobaczyć krew i mrozila mnie. Teraz niestety Została ta niepewność i strach za każdym razem w toalecie ale trzeba wierzyć mocno że wszyskto się uda!. Dziewczyny do 12 tygodnia jest ten najgorszy niebezpieczny okres?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 19:03   #760
Novajaaa
Przyczajenie
 
Avatar Novajaaa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 24
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Kochana współczuję wiem co przezywasz bo w pierwszej ciąży też mi sie parę razy zdarzyło zobaczyć krew i mrozila mnie. Teraz niestety Została ta niepewność i strach za każdym razem w toalecie ale trzeba wierzyć mocno że wszyskto się uda!. Dziewczyny do 12 tygodnia jest ten najgorszy niebezpieczny okres?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Kochana współczuję wiem co przezywasz bo w pierwszej ciąży też mi sie parę razy zdarzyło zobaczyć krew i mrozila mnie. Teraz niestety Została ta niepewność i strach za każdym razem w toalecie ale trzeba wierzyć mocno że wszyskto się uda!. Dziewczyny do 12 tygodnia jest ten najgorszy niebezpieczny okres?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ponoć najbardziej niebezpieczny okres do 12t. Oj Dziewczyny, to było straszne. Miałam trzy krwotoki. Za każdym razem myśli, że to juz koniec. Nie życzę nikomu Wzięłam zwolnienie na dwa tygodnie, jutro wracam do pracy. Mam nadzieję, że juz koniec komplikacji. Na usg maleństwo wywijalo takie akrobacje, że byłam w szoku wszystko już tak dokładnie widać, rączki, nóżki, nosek. Coś niesamowitego ️ co do brzuszków... U mnie też wieczorami ogromny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Novajaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 19:10   #761
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 95
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Novajaaa Pokaż wiadomość
Tak, ponoć najbardziej niebezpieczny okres do 12t. Oj Dziewczyny, to było straszne. Miałam trzy krwotoki. Za każdym razem myśli, że to juz koniec. Nie życzę nikomu Wzięłam zwolnienie na dwa tygodnie, jutro wracam do pracy. Mam nadzieję, że juz koniec komplikacji. Na usg maleństwo wywijalo takie akrobacje, że byłam w szoku wszystko już tak dokładnie widać, rączki, nóżki, nosek. Coś niesamowitego ️ co do brzuszków... U mnie też wieczorami ogromny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, lekarz Cię puścił do pracy? Po moim krwawieniu okazało się, że kosmówka lekko oddzielona + mam widoczne "puste" miejsca na USG (to się jakoś profesjonalnie nazywa) które podobno sa normą po krwawieniach i rozciąganiu... Lekarz powiedział mi, że w takiej sytuacji każda kobieta ma zakaz powrotu do pracy?? Chyba powinnaś się oszczędzać...
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 19:24   #762
Novajaaa
Przyczajenie
 
Avatar Novajaaa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 24
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

[1=16f3531238fd68da6cbf927 d27ab87615ee124e4_5d5f1e7 2c6967;86936281]Hej, lekarz Cię puścił do pracy? Po moim krwawieniu okazało się, że kosmówka lekko oddzielona + mam widoczne "puste" miejsca na USG (to się jakoś profesjonalnie nazywa) które podobno sa normą po krwawieniach i rozciąganiu... Lekarz powiedział mi, że w takiej sytuacji każda kobieta ma zakaz powrotu do pracy?? Chyba powinnaś się oszczędzać...[/QUOTE]Krwawienie ustąpiło, jeszcze przez tydzień mam duphaston 2x dziennie. Na usg wszystko w porządku, a ja nie mam jakiejś specjalnie ciężkiej pracy. W sumie chciałam wrócić. W razie, gdyby cokolwiek się działo, wracam na zwolnienie. Na szczęście samopoczucie też już lepsze, nie jestem taka ciągle zmęczona jak na początku, nudności i wymioty też coraz rzadsze. Miejmy nadzieję, że drugi trymestr będzie już dla nas wszystkich laskawszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Novajaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-25, 19:34   #763
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Novajaaa Pokaż wiadomość
Krwawienie ustąpiło, jeszcze przez tydzień mam duphaston 2x dziennie. Na usg wszystko w porządku, a ja nie mam jakiejś specjalnie ciężkiej pracy. W sumie chciałam wrócić. W razie, gdyby cokolwiek się działo, wracam na zwolnienie. Na szczęście samopoczucie też już lepsze, nie jestem taka ciągle zmęczona jak na początku, nudności i wymioty też coraz rzadsze. Miejmy nadzieję, że drugi trymestr będzie już dla nas wszystkich laskawszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj oby był laskawszy bo wystarczy że pogoda nas nie rozpieszcza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 01:34   #764
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej wszystkim Ja dzisiaj mialam wizyte, bobo tak wywijalo na usg ze wszyscy sie usmialismy, tanczylo na glowie, machalo, odbijalo sie od scian istne szalenstwo, dostalam zdjecia i filmiki na plycie i caly czas ogladam bo sie nie moge nadziwic ze takie male ziarenko tam tak skacze. Prenatalne z krwi bede miala na poczatku sierpnia, takze wtedy nastepna wizyta. Bo za 1,5 tyg wyjezdzam do Polski i wracam dopiero w 2 polowie lipca ogolnie wszystko ok, wyniki mam spoko dotychczasowe, zrobila mi tylko cytologie na wszelki wypadek zeby wykluczyc infekcje. Ciesze sie


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 06:27   #765
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Ja dzisiaj mialam wizyte, bobo tak wywijalo na usg ze wszyscy sie usmialismy, tanczylo na glowie, machalo, odbijalo sie od scian istne szalenstwo, dostalam zdjecia i filmiki na plycie i caly czas ogladam bo sie nie moge nadziwic ze takie male ziarenko tam tak skacze. Prenatalne z krwi bede miala na poczatku sierpnia, takze wtedy nastepna wizyta. Bo za 1,5 tyg wyjezdzam do Polski i wracam dopiero w 2 polowie lipca ogolnie wszystko ok, wyniki mam spoko dotychczasowe, zrobila mi tylko cytologie na wszelki wypadek zeby wykluczyc infekcje. Ciesze sie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Super. Ja to się mega wzruszam na wizytach. Po prenatalnych 5 lipca chce zabrać młodszego syna że soba na usg bo jest bardzo szczęśliwy że będzie starszym bratem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 11:24   #766
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Ja dzisiaj mialam wizyte, bobo tak wywijalo na usg ze wszyscy sie usmialismy, tanczylo na glowie, machalo, odbijalo sie od scian istne szalenstwo, dostalam zdjecia i filmiki na plycie i caly czas ogladam bo sie nie moge nadziwic ze takie male ziarenko tam tak skacze. Prenatalne z krwi bede miala na poczatku sierpnia, takze wtedy nastepna wizyta. Bo za 1,5 tyg wyjezdzam do Polski i wracam dopiero w 2 polowie lipca ogolnie wszystko ok, wyniki mam spoko dotychczasowe, zrobila mi tylko cytologie na wszelki wypadek zeby wykluczyc infekcje. Ciesze sie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Super ja mam wizytę jutro tak się martwiłam, że tyle muszę czekać, a w sumie szybko zleciało.

Mój pies chyba zaczyna czuć, że mam w środku lokatora. Dzisiaj dorwał się do mojego brzucha i lizał, lizał, lizał... Nigdy się tak nie zachowywał wcześniej.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 12:27   #767
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Post Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Super ja mam wizytę jutro tak się martwiłam, że tyle muszę czekać, a w sumie szybko zleciało.

Mój pies chyba zaczyna czuć, że mam w środku lokatora. Dzisiaj dorwał się do mojego brzucha i lizał, lizał, lizał... Nigdy się tak nie zachowywał wcześniej.
Dobre

A mi dzisiaj tak jakos srednio. Dotad omijaly mnie wszelkie mdłości itd, czulam sie swietnie. Od wczoraj jest mi tak.. nijak. Nie powiedzialabym ze mi niedobrze, bo to chyba za duzo powiedziane, ale jakos tak .. no dziwnie :/ Troche sie tym mecze dzis w pracy. Z drugiej strony moze dobrze ze w pracy, a nie w domu, bo tu przynajmniej mam klimatyzacje ..
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 13:01   #768
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 95
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Novajaaa Pokaż wiadomość
Krwawienie ustąpiło, jeszcze przez tydzień mam duphaston 2x dziennie. Na usg wszystko w porządku, a ja nie mam jakiejś specjalnie ciężkiej pracy. W sumie chciałam wrócić. W razie, gdyby cokolwiek się działo, wracam na zwolnienie. Na szczęście samopoczucie też już lepsze, nie jestem taka ciągle zmęczona jak na początku, nudności i wymioty też coraz rzadsze. Miejmy nadzieję, że drugi trymestr będzie już dla nas wszystkich laskawszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff to dobrze ! widać co krwawienie to inny przypadek ja duphaston biorę już od miesiąca i z tego co wiem to ma ze mną zostać aż te "puste miejsca" poznikają

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Dobre

A mi dzisiaj tak jakos srednio. Dotad omijaly mnie wszelkie mdłości itd, czulam sie swietnie. Od wczoraj jest mi tak.. nijak. Nie powiedzialabym ze mi niedobrze, bo to chyba za duzo powiedziane, ale jakos tak .. no dziwnie :/ Troche sie tym mecze dzis w pracy. Z drugiej strony moze dobrze ze w pracy, a nie w domu, bo tu przynajmniej mam klimatyzacje ..
Szczęściara! U mnie w pracy klimy nie było, wystarczyło że w Marcu albo kwietniu był cieplejszy dzień, a że w biurze szkło od podłogi do sufitu to była szklarnia lato to zawsze był dramat w pracy
Na szczęście w mieszkaniu chłodno + kupiliśmy klimator... dziewczyny w ciąży klimator to zbawienie! Polecam !
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 13:10   #769
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

[1=16f3531238fd68da6cbf927 d27ab87615ee124e4_5d5f1e7 2c6967;86938632]Uff to dobrze ! widać co krwawienie to inny przypadek ja duphaston biorę już od miesiąca i z tego co wiem to ma ze mną zostać aż te "puste miejsca" poznikają

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------



Szczęściara! U mnie w pracy klimy nie było, wystarczyło że w Marcu albo kwietniu był cieplejszy dzień, a że w biurze szkło od podłogi do sufitu to była szklarnia lato to zawsze był dramat w pracy
Na szczęście w mieszkaniu chłodno + kupiliśmy klimator... dziewczyny w ciąży klimator to zbawienie! Polecam ![/QUOTE]
Dobrze wam u mnie w pracy ponad 30 stopni i muszę jeszcze godzinę wytrzymać
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 13:33   #770
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Dobrze wam u mnie w pracy ponad 30 stopni i muszę jeszcze godzinę wytrzymać
O rany U mnie z kolei inny problem, siedze wprost pod nawiewem, wiec ciagle mi zimno...
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 15:13   #771
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Miała któraś z was cukrzycę ciążową ? Słyszałam że jak raz była to w kolejnej ciąży duże prawdopodobieństwo że też będzie . Miała tak któraś z was?
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 16:14   #772
Gapowiczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ale miło czytać Wasze opowieści o brykających dzidziusiach Ja mam prenatalne dopiero za tydzień 4go i już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć to o czym piszecie.
Gapowiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 19:06   #773
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

A myślałyŝcie juz nad imionami?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 19:08   #774
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A myślałyŝcie juz nad imionami?
U nas jak chłopiec to będzie Franek jak dziewczynka to Jagoda Tola albo Nina ale z naciskiem na Jagode. Dla chłopca okrojone bo już 2 mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:09   #775
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

My nie mamy imion, ciężko będzie coś wybrać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:57   #776
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U nas dla chłopca Szymon a dla dziewczynki 3 typy póki co : Oliwka, Anielka lub Balbinka

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Podoba mi się też Lilli ale niestety w rodzinie już jest ;(
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 01:12   #777
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja niby jakies propozycje mam, mezowi sie kazalam zastanowic i mamy w odpowiednim momencie swoje dziala wystrzelic i zrobic burze mozgow u nas musze byc imiona miedzynarodowe, bo maz jest obcokrajowcem i cala jego rodzina, takze musi byc latwe do napisania i wymowienia w obu jezykach. Jesli chodzi o chlopca chodzi mi po glowie Alf/Alfie bo niedawno zmarl moj dziadek o tym imieniu. A jesli miala by byc dziewczynka to Emma/Pola/Lea. Raczej bede stawiac na krotkie imiona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 06:31   #778
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

My dla dziewczynki chcielibyśmy Iga, dla chlopca jest wiekszy dylemat, ja chcialabym Wiktor, ale mężowi sie nie podoba, z innych na razie wygrywa Nikodem. Kiedys mial byc Mikolaj, ale nasi przyjaciele dali tak na imie swojemu synowi i nie chcemy sie powtarzac
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 06:35   #779
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Ja niby jakies propozycje mam, mezowi sie kazalam zastanowic i mamy w odpowiednim momencie swoje dziala wystrzelic i zrobic burze mozgow u nas musze byc imiona miedzynarodowe, bo maz jest obcokrajowcem i cala jego rodzina, takze musi byc latwe do napisania i wymowienia w obu jezykach. Jesli chodzi o chlopca chodzi mi po glowie Alf/Alfie bo niedawno zmarl moj dziadek o tym imieniu. A jesli miala by byc dziewczynka to Emma/Pola/Lea. Raczej bede stawiac na krotkie imiona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pola cudne imię. 🤩 Moja,chrzesnica je nosi i to bardzo mądra i wrażliwa dziewczynka jest.
Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
My dla dziewczynki chcielibyśmy Iga, dla chlopca jest wiekszy dylemat, ja chcialabym Wiktor, ale mężowi sie nie podoba, z innych na razie wygrywa Nikodem. Kiedys mial byc Mikolaj, ale nasi przyjaciele dali tak na imie swojemu synowi i nie chcemy sie powtarzac
Też mi się podoba Iga ale jest już w rodzinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 07:52   #780
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Pola tez sliczne U mnie na drugim miejscu
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.