M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-02-20, 15:20   #1
Adriana_holeszko
Przyczajenie
 
Avatar Adriana_holeszko
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 6

M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.


Hej.
Wiem, ¿e w±tki o podobnej tematyce ju¿ by³y, jednak nie znalaz³am ¿adnej odpowiedzi na mój problem.

Oboje z partnerem jeste¶my ju¿ do¶wiadczeni w sprawach ³ó¿kowych, zwi±zkach, gdy¿ parê ich by³o, zanim natrafili¶my na siebie.

Oboje jeste¶my bli¿ej 30stki. Ze sob± jeste¶my ju¿ czy mo¿e dopiero 2 lata. Ka¿dy, kto ma do¶wiadczenie w powa¿nym zwi±zku, ten wie, ¿e jest na pocz±tku taki etap, ¿e mogliby¶cie z ³ó¿ka praktycznie nie wychodziæ.

Naturalnym jest, ¿e taki etap przemija. U nas niestety przemin±³ ju¿ po 3 miesi±cach, a po roku praktycznie przestali¶my uprawiaæ seks.

Mieszkamy razem, ¿yje nam siê dobrze, w pracy siê powodzi, a seksu brak. Co jest dla mnie bardzo dziwne, nie jestem typem k³ody, która tylko le¿y i czeka nie wiadomo na co. Sama lubiê te¿ inicjowaæ, nie ukrywam, ¿e bardzo podskoczy³o mi libido gdy przekroczy³am pewien próg wiekowy, ja mogê mieæ ochotê w ka¿dej chwili, wystarczy ma³y bodziec, wiêc nie jest to tak, ¿e mnie trudno na seks namówiæ.

Moja historia jest bardziej z³o¿ona, bo ju¿ przed wyprowadzk± seksu by³o du¿o mniej, sam niczego nie inicjowa³, a gdy ja to robi³am t³umaczy³, ¿e nie da rady, bo wyprowadzka, latem nie, bo jest taki upa³, ¿e jest za ciep³o, a on nienawidzi siê pociæ. Grzecznie poczeka³am do zimy, a tu ba, nic siê nie zmieni³o, dalej ode mnie ucieka.
By³y sytuacje, ¿e dos³ownie broni³ siê rêkoma i nogami, ¿ebym da³a mu spokój.

By³ równie¿ taki etap, ¿e za ka¿dym razem, kiedy inicjowa³am to od razu mnie odsuwa³ t³umacz±c, ¿e boli go g³owa, a to brzuch, a to paluszek, co sprawia³o, ¿e z automatu siê odsuwa³am, bo przekaz jest jasny. Powa¿nie, co drugi, trzeci dzieñ kiedy tylko siê zbli¿a³am pada³ tekst, ¿e co¶ go boli.

Zim± nic siê nie zmieni³o, podjê³am znowu rozmowê na ten temat, zapyta³am co tym razem jest powodem, a on wymy¶li³ now± wymówkê, ¿e ja krzyczê, dlatego nie chce.

Na co dzieñ prawimy sobie bardzo du¿o komplementów, ci±g³e buziaki ale takie cmoki (czyli nic specjalnego), ci±gle s³yszê, jaka jestem piêkna i najlepsza na ¶wiecie, a po¿±dania brak.

Zaraz mamy marzec, a tu nic siê nie zmieni³o, wiêc tak przez rok siê przemêczy³am z nadziej±, ¿e bêdzie lepiej, bo akceptowa³am jego wymówki.

Teraz jest taki moment, ¿e ci±gle chodzê sfrustrowana, ju¿ siê podda³am, nie zabiegam (mia³am nadziejê, ¿e mo¿e gdy przestanê inicjowaæ, to co¶ siê zmieni, myli³am siê). Zrobi³am siê bardzo rozdra¿niona i znerwicowana, bo ile¿ mo¿na?
Co poruszam temat, to koñczy siê fochem z jego strony, teraz z biegiem czasu widzê, ¿e to by³y tylko wymówki, ale co by³o tego powodem?

K³ótnia rozpoczê³a siê, gdy zaczê³±m mu przypominaæ o poprzednich wymówkach, wtedy jako¶ nie krzycza³am, by³am mi³a, bardzo du¿o dla niego robi³am, wiele rzeczy z my¶l± o nim, a mimo to by³y wymówki typu bo wyprowadzka i to stresuj±ce, bo jest za ciep³o, bo grzejesz, bo mnie boli brzuch, bo krzyczysz.

Nie potrafiê zrozumieæ o co mu chodzi, jak widaæ podjêcie rozmowy nic mi nie da³o.
Mia³ kto¶ co¶ podobnego? Czym mo¿e to byæ spowodowane?
Uwa¿am, ¿e jeste¶my ze sob± za krótko, ¿eby kochaæ siê raz na dwa miesi±ce...
Adriana_holeszko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-02-20, 23:29   #2
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Adriana_holeszko Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.
Wiem, ¿e w±tki o podobnej tematyce ju¿ by³y, jednak nie znalaz³am ¿adnej odpowiedzi na mój problem.

Oboje z partnerem jeste¶my ju¿ do¶wiadczeni w sprawach ³ó¿kowych, zwi±zkach, gdy¿ parê ich by³o, zanim natrafili¶my na siebie.

Oboje jeste¶my bli¿ej 30stki. Ze sob± jeste¶my ju¿ czy mo¿e dopiero 2 lata. Ka¿dy, kto ma do¶wiadczenie w powa¿nym zwi±zku, ten wie, ¿e jest na pocz±tku taki etap, ¿e mogliby¶cie z ³ó¿ka praktycznie nie wychodziæ.

Naturalnym jest, ¿e taki etap przemija. U nas niestety przemin±³ ju¿ po 3 miesi±cach, a po roku praktycznie przestali¶my uprawiaæ seks.

Mieszkamy razem, ¿yje nam siê dobrze, w pracy siê powodzi, a seksu brak. Co jest dla mnie bardzo dziwne, nie jestem typem k³ody, która tylko le¿y i czeka nie wiadomo na co. Sama lubiê te¿ inicjowaæ, nie ukrywam, ¿e bardzo podskoczy³o mi libido gdy przekroczy³am pewien próg wiekowy, ja mogê mieæ ochotê w ka¿dej chwili, wystarczy ma³y bodziec, wiêc nie jest to tak, ¿e mnie trudno na seks namówiæ.

Moja historia jest bardziej z³o¿ona, bo ju¿ przed wyprowadzk± seksu by³o du¿o mniej, sam niczego nie inicjowa³, a gdy ja to robi³am t³umaczy³, ¿e nie da rady, bo wyprowadzka, latem nie, bo jest taki upa³, ¿e jest za ciep³o, a on nienawidzi siê pociæ. Grzecznie poczeka³am do zimy, a tu ba, nic siê nie zmieni³o, dalej ode mnie ucieka.
By³y sytuacje, ¿e dos³ownie broni³ siê rêkoma i nogami, ¿ebym da³a mu spokój.

By³ równie¿ taki etap, ¿e za ka¿dym razem, kiedy inicjowa³am to od razu mnie odsuwa³ t³umacz±c, ¿e boli go g³owa, a to brzuch, a to paluszek, co sprawia³o, ¿e z automatu siê odsuwa³am, bo przekaz jest jasny. Powa¿nie, co drugi, trzeci dzieñ kiedy tylko siê zbli¿a³am pada³ tekst, ¿e co¶ go boli.

Zim± nic siê nie zmieni³o, podjê³am znowu rozmowê na ten temat, zapyta³am co tym razem jest powodem, a on wymy¶li³ now± wymówkê, ¿e ja krzyczê, dlatego nie chce.

Na co dzieñ prawimy sobie bardzo du¿o komplementów, ci±g³e buziaki ale takie cmoki (czyli nic specjalnego), ci±gle s³yszê, jaka jestem piêkna i najlepsza na ¶wiecie, a po¿±dania brak.

Zaraz mamy marzec, a tu nic siê nie zmieni³o, wiêc tak przez rok siê przemêczy³am z nadziej±, ¿e bêdzie lepiej, bo akceptowa³am jego wymówki.

Teraz jest taki moment, ¿e ci±gle chodzê sfrustrowana, ju¿ siê podda³am, nie zabiegam (mia³am nadziejê, ¿e mo¿e gdy przestanê inicjowaæ, to co¶ siê zmieni, myli³am siê). Zrobi³am siê bardzo rozdra¿niona i znerwicowana, bo ile¿ mo¿na?
Co poruszam temat, to koñczy siê fochem z jego strony, teraz z biegiem czasu widzê, ¿e to by³y tylko wymówki, ale co by³o tego powodem?

K³ótnia rozpoczê³a siê, gdy zaczê³±m mu przypominaæ o poprzednich wymówkach, wtedy jako¶ nie krzycza³am, by³am mi³a, bardzo du¿o dla niego robi³am, wiele rzeczy z my¶l± o nim, a mimo to by³y wymówki typu bo wyprowadzka i to stresuj±ce, bo jest za ciep³o, bo grzejesz, bo mnie boli brzuch, bo krzyczysz.

Nie potrafiê zrozumieæ o co mu chodzi, jak widaæ podjêcie rozmowy nic mi nie da³o.
Mia³ kto¶ co¶ podobnego? Czym mo¿e to byæ spowodowane?
Uwa¿am, ¿e jeste¶my ze sob± za krótko, ¿eby kochaæ siê raz na dwa miesi±ce...
Nie bêdzie lepiej uwierz mi.

Mo¿ecie spróbowaæ i¶æ na terapiê, do seksuologa, niech idzie na badania hormonalne, cokolwiek. Je¶li nie wyka¿e chêci, to sprawa przekre¶lona. Wybacz, ¿e piszê takie czarne scenariusze, ale przesz³am to samo.

Je¶li teraz nie ma seksu (warunki s±, mieszkacie razem, nie jeste¶cie bezrobotni, w odpowiednim wieku, wiêc o ci±¿ê te¿ nie trzeba siê martwiæ, a tu klops i seksu nie ma), to pomy¶l jak to bêdzie po 40-50, bêdziecie siê tylko cmokaæ i uk³adaæ puzzle?

A jak ze staraniem siê o ewentualne dziecko ma wygl±daæ? "Robota" na si³ê?

Niestety coraz wiêcej takich facetów, wiem o 3 z mojego otoczenia.

A czy ma problemy z erekcj±? Mój ex mia³ prawie zawsze takie problemy, nawet je¶li stawa³am na g³owie (wszyscy moi poprzedni partnerzy nie mogli narzekaæ na seks ze mn±, a tu taka beznadzieja).

U mnie te¿ by³y g³upie wymówki, a to za gor±co, za pó¼no (specjalnie przeci±ga³ ogl±danie serialu o kolejny odcinek, a¿ nagle robi³a siê druga w nocy ), a to za wcze¶nie dla niego siê k³a¶æ do ³ó¿ka, to co¶ porobi na komputerze, a to zmêczony (mimo, ¿e ja mam bardziej stresuj±c± i mêcz±c± pracê i jako¶ chêci mialam), a jak np. kupi³am fiku¶ne przezroczyste body, to mi powiedzia³, ¿e woli gorsety i taki strój go nie krêci.





Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-02-21, 07:03   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Adriana_holeszko Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.
Wiem, ¿e w±tki o podobnej tematyce ju¿ by³y, jednak nie znalaz³am ¿adnej odpowiedzi na mój problem.

Oboje z partnerem jeste¶my ju¿ do¶wiadczeni w sprawach ³ó¿kowych, zwi±zkach, gdy¿ parê ich by³o, zanim natrafili¶my na siebie.

Oboje jeste¶my bli¿ej 30stki. Ze sob± jeste¶my ju¿ czy mo¿e dopiero 2 lata. Ka¿dy, kto ma do¶wiadczenie w powa¿nym zwi±zku, ten wie, ¿e jest na pocz±tku taki etap, ¿e mogliby¶cie z ³ó¿ka praktycznie nie wychodziæ.

Naturalnym jest, ¿e taki etap przemija. U nas niestety przemin±³ ju¿ po 3 miesi±cach, a po roku praktycznie przestali¶my uprawiaæ seks.

Mieszkamy razem, ¿yje nam siê dobrze, w pracy siê powodzi, a seksu brak. Co jest dla mnie bardzo dziwne, nie jestem typem k³ody, która tylko le¿y i czeka nie wiadomo na co. Sama lubiê te¿ inicjowaæ, nie ukrywam, ¿e bardzo podskoczy³o mi libido gdy przekroczy³am pewien próg wiekowy, ja mogê mieæ ochotê w ka¿dej chwili, wystarczy ma³y bodziec, wiêc nie jest to tak, ¿e mnie trudno na seks namówiæ.

Moja historia jest bardziej z³o¿ona, bo ju¿ przed wyprowadzk± seksu by³o du¿o mniej, sam niczego nie inicjowa³, a gdy ja to robi³am t³umaczy³, ¿e nie da rady, bo wyprowadzka, latem nie, bo jest taki upa³, ¿e jest za ciep³o, a on nienawidzi siê pociæ. Grzecznie poczeka³am do zimy, a tu ba, nic siê nie zmieni³o, dalej ode mnie ucieka.
By³y sytuacje, ¿e dos³ownie broni³ siê rêkoma i nogami, ¿ebym da³a mu spokój.

By³ równie¿ taki etap, ¿e za ka¿dym razem, kiedy inicjowa³am to od razu mnie odsuwa³ t³umacz±c, ¿e boli go g³owa, a to brzuch, a to paluszek, co sprawia³o, ¿e z automatu siê odsuwa³am, bo przekaz jest jasny. Powa¿nie, co drugi, trzeci dzieñ kiedy tylko siê zbli¿a³am pada³ tekst, ¿e co¶ go boli.

Zim± nic siê nie zmieni³o, podjê³am znowu rozmowê na ten temat, zapyta³am co tym razem jest powodem, a on wymy¶li³ now± wymówkê, ¿e ja krzyczê, dlatego nie chce.

Na co dzieñ prawimy sobie bardzo du¿o komplementów, ci±g³e buziaki ale takie cmoki (czyli nic specjalnego), ci±gle s³yszê, jaka jestem piêkna i najlepsza na ¶wiecie, a po¿±dania brak.

Zaraz mamy marzec, a tu nic siê nie zmieni³o, wiêc tak przez rok siê przemêczy³am z nadziej±, ¿e bêdzie lepiej, bo akceptowa³am jego wymówki.

Teraz jest taki moment, ¿e ci±gle chodzê sfrustrowana, ju¿ siê podda³am, nie zabiegam (mia³am nadziejê, ¿e mo¿e gdy przestanê inicjowaæ, to co¶ siê zmieni, myli³am siê). Zrobi³am siê bardzo rozdra¿niona i znerwicowana, bo ile¿ mo¿na?
Co poruszam temat, to koñczy siê fochem z jego strony, teraz z biegiem czasu widzê, ¿e to by³y tylko wymówki, ale co by³o tego powodem?

K³ótnia rozpoczê³a siê, gdy zaczê³±m mu przypominaæ o poprzednich wymówkach, wtedy jako¶ nie krzycza³am, by³am mi³a, bardzo du¿o dla niego robi³am, wiele rzeczy z my¶l± o nim, a mimo to by³y wymówki typu bo wyprowadzka i to stresuj±ce, bo jest za ciep³o, bo grzejesz, bo mnie boli brzuch, bo krzyczysz.

Nie potrafiê zrozumieæ o co mu chodzi, jak widaæ podjêcie rozmowy nic mi nie da³o.
Mia³ kto¶ co¶ podobnego? Czym mo¿e to byæ spowodowane?
Uwa¿am, ¿e jeste¶my ze sob± za krótko, ¿eby kochaæ siê raz na dwa miesi±ce...
U mnie to wygl±da³o bardzo podobnie. Równie¿ nic nie pomog³o. Przy rozstaniu co¶ zacz±³ mówiæ, ¿e faktycznie ma problem z seksem, ale mnie to ju¿ nie interesowa³o. Nie chcia³am s³uchaæ. Rozsta³am siê z nim i teraz jestem w super zwi±zku. Tobie te¿ polecam rozstanie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-02-21, 07:39   #4
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 66 994
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Gdyby mi facet co drugi dzieñ wymy¶la³ historiê ¿e co¶ go boli to bym mu powiedzia³a ¿e chyba jest powa¿nie chory bo zdrowych nic codziennie nie boli. I na tej zasadzie upiera³a siê na lekarza dla niego bo siê martwiê.


Co do samego seksu... Rozstanie. Nic lepszego Ci nie polecê. Sygnalizujesz problem, on nic nie robi. Zreszt± u was prawie nigdy dobrze nie by³o, lepiej nie bêdzie.

Czy kto¶ tak mia³? Ja mia³am. Seks siê skoñczy³ po kilku latach spotykania siê na odleg³o¶æ po zamieszkaniu razem. Najara³am siê jak bezzêbny na suchary, ¿e w koñcu bêdzie tyle seksu ¿e uszami mi bêdzie wychodziæ, a okaza³o siê ¿e ca³kiem znikn±³. Do dzi¶ ¿a³ujê tych przep³akanych miesiêcy a minê³y lata od tego czasu...


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2020-02-21 o 07:52
NocnaWiedma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-02-22, 21:35   #5
Ania9494
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Wiadomo ¿e zawsze na pocz±tku zwi±zku s± fajerwerki - ca³y czas mo¿na by by³o uprawiaæ seks, ale z czasem niestety to siê zmienia i coraz rzadziej go. Jest to wydaje mi siê ca³kiem normalne- ¿e z kochania sie codziennie po pewnym czasie siê ju¿ nam nie chce, jeste¶my zmêczeni i kochamy siê rzadziej. Ale w twoim przypadku s± trzy opcje po tym co napisa³a¶. 1) albo twój facet ma bardzo niskie libido 2) albo co gorsza przesta³as go podniecaæ mo¿e nie spe³niasz jego jaki¶ fantazji czy oczekiwañ- oznacza to ¿e jest swoista lub 3) najgorsze ma jak±¶ babê na boku i ju¿ nie ma ochoty i chêci na Ciebie.
Ania9494 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-02-25, 00:31   #6
Hannaanna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Skad ja to znam, najlepsze jest to jak kiedy¶ prawie poszed³ spaæ na kanapê bo tak na nim wymusza³am seks. Biedny. Oczywi¶cie przyp³aci³am to p³aczem przez pó³ nocy i obwinianiem siebie, ze jestem nieatrakcyjna i widocznie sobie na to zas³u¿y³am.
Hannaanna91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-01, 09:10   #7
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

U mnie te¿ na pocz±tku nie by³o fajerwerków z moim obecnym facetem. Ale tak naprawdê to on zasygnalizowa³ problem. Udali¶my do specjalisty, razem! (to moim zdaniem bardzo wa¿ne). I problem znikn±³, oczywi¶cie nie od razu, ale po jakim¶ czasie nabra³ ogromnej pewno¶ci siebie, czasami muszê go lekko stopowaæ To chyba w facetach bardzo mocno w psychice siedzi zakorzenione, ¿e wol± zrezygnowaæ z seksu, szukaæ wymówki ni¿ przyznaæ siê, ¿e maj± z czym¶ problem. Rozmowa szczera tutaj jest kluczem, ale tylko facet mo¿e sam siê otworzyæ na pomoc je¿eli nie chce, to zostaje tylko jedno rozwi±zanie, tak jak kobietki napisa³y wy¿ej.
renata_b_1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2020-03-06, 11:41   #8
pustamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Mo¿e otworzymy klub, bo Wasze historie s± jak moja a¿ jestem z³a ¿e nie zagl±da³am wcze¶niej do tego dzia³u.
Najmocniejsza akcja :
Pierwszy wyjazd na weekend walentynki, wyda³am chyba z 6 stów na czerwona koronkowa bieliznê to by³ w sumie mój g³ówny prezent a on odmówi³ mi seksu powiedzia³ ¿e jutro rano bo jest zmêczony, rano zanim siê obudzi³am ju¿ sta³ gotowy.... Tzn ubrany ¿eby wyj¶æ na ¶niadanie. Nie by³o seksu.

Standardowo jest zmêczony, jest pó¼no, nie teraz, jutro.... Zestesowalam go, zdenerwowa³am.
Raz nie mog³am siê odprê¿yæ czu³am stres wiêc powiedzia³am co¶ ¶miesznego ¿eby roz³adowaæ atmosferê zacz±³ siê ¶miaæ ja te¿ a erekcja sobie posz³a. I nagle zarzuci³ mi ¿e to wszystko przeze mnie bo zawsze co¶ g³upiego powiem albo siê ¶mieje i wszystkio przez moje gadanie i czy nie mogê przestaæ? Mog³am.. Raz w miesi±cu przez 10 min... serio potrafiê milczeæ, d³ugo mu to udowadnialam na z³o¶æ.

Od jakiego¶ czasu przesta³am obwiniac siebie o wszystko, przyznam szczerze ¿e mam nawet trochê wrogie podej¶cie ale przesta³am p³akaæ w poduszkê.
Renata_b_1993 jakby¶ mog³a co¶ wiêcej powiedzieæ o wizycie u specjalisty? Byli¶my zupe³nie bez sensu, ja dosta³am zalecenie ¿eby wiêcej kokietowac i bardziej siê starac np.ubrac seksi bieliznê (patrz: historia z pocz±tku posta i pocz±tku zwi±zku) powiedzia³am ¿e to nic nie dzia³a ¿e ju¿ próbowa³am tysi±c razy przez lata.. To dosta³am pouczenie ¿e jak bede ca³y czas na nie to nic nie zmienimy
A partner mia³ i¶æ na badania ale póki co nie dotar³..
Chyba nie mia³a na nas wiêkszego planu bo nie umówili¶my nastêpnej wizyty mówiê o seksuolog.




Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
pustamiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-06, 11:59   #9
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 2 283
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Wybaczcie, ale jak niektore z was pisza o wymuszaniu seksu i o tym ze chlopak broni sie rekami i nogami i ucieka, to mi sie niedobrze robi. Rozumiem, ze to trudna sytuacja, ale wymuszanie seksu zawsze przynosi skutek odwrotny. Ja mialam taki problem ale ze swojej strony, byl czas kiedy sie zblokowalam i teraz wiem, ze to przez stres i nasze klotnie, ale to sie odblokowalo. Teraz jest super. Niestety moj tz tez sie do tego przykladal, kiedy ja mialam z tym problem i czulam presje na sobie. Nie wiem jak mozna te sytuacje rozwiazac, moim zdaniem tylko szczera rozmowa, dlaczego tak jest, jakie ma problemy, obawy, lêki, czy mu siê znudzi³o czy o co chodzi - rozmowa na spokojnie, bez presji.
niemanicka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-08, 12:26   #10
Adriana_holeszko
Przyczajenie
 
Avatar Adriana_holeszko
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Czytam wasze odpowiedzi i za³amujê siê coraz bardziej...

Krótko odniosê siê do niektórych waszych wypowiedzi:

-Nigdy nie mia³ problemów z erekcj±
- Jestem pewna, ¿e nie ma innej na boku, 100%
Za to zaczynam siê zastanawiaæ czy on po prostu ma tak s³aby temperament, a wcze¶niej robi³ to ze mn± czêsto, bo dobrze wiedzia³, od samego pocz±tku mu mówi³am, ¿e uwielbiam seks i jest dla mnie bardzo wa¿ny.

My¶licie, ¿e tylko udawa³ takiego temperamentnego?

-Tak, planujemy mieæ dziecko za jaki¶ czas, mo¿e jak skoñczymy 30stkê, albo nieco po. Ca³y czas sobie to próbujê wyobraziæ... Jak on chce mnie zap³odniæ, przecie¿ wiatropylna nie jestem?

Jestem ju¿ na takim etapie, ¿e mdli mnie na jego widok, czuje siê nieseksowna, brzydka i jak jaki¶ nieudacznik ¿yciowy...

Co do tego ca³ego seksu to zauwa¿y³am co¶ dziwnego, czego nigdy wcze¶niej nie do¶wiadczy³am, mianowicie jak np le¿ymy razem, to on unika tzw ³y¿eczki, odgradza siê ko³dr±, ¿eby¶my przypadkiem nie byli za blisko, zaczynam odnosiæ wra¿enie, ¿e on sam siê zmusza i unika sytuacji, w których móg³by siê podnieciæ.
Czy to nie dziwne?

Dodam jeszcze jedno: Gdy ostatnimi czasy inicjowa³am seks, zawsze ucieka³, a jak powiedzia³am wprost, ¿e chcê mu zrobiæ dobrze to od razu chêtny siê godzi³... Co to ma znaczyæ, ja d³u¿ej tak nie wytrzymam, a bardzo go kocham.

My¶lê o kolejnej próbie podjêcia rozmowy, ale bojê siê znowu jej zakoñczenia k³ótni±, zawsze mi robi awanturê, ¿e mi tylko seks w g³owie...

Adriana_holeszko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-08, 17:36   #11
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Ma inn±.
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 01:33   #12
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Adriana_holeszko Poka¿ wiadomo¶æ
Za to zaczynam siê zastanawiaæ czy on po prostu ma tak s³aby temperament, a wcze¶niej robi³ to ze mn± czêsto, bo dobrze wiedzia³, od samego pocz±tku mu mówi³am, ¿e uwielbiam seks i jest dla mnie bardzo wa¿ny.

My¶licie, ¿e tylko udawa³ takiego temperamentnego?

-Tak, planujemy mieæ dziecko za jaki¶ czas, mo¿e jak skoñczymy 30stkê, albo nieco po. Ca³y czas sobie to próbujê wyobraziæ... Jak on chce mnie zap³odniæ, przecie¿ wiatropylna nie jestem?

Jestem ju¿ na takim etapie, ¿e mdli mnie na jego widok, czuje siê nieseksowna, brzydka i jak jaki¶ nieudacznik ¿yciowy...

Co do tego ca³ego seksu to zauwa¿y³am co¶ dziwnego, czego nigdy wcze¶niej nie do¶wiadczy³am, mianowicie jak np le¿ymy razem, to on unika tzw ³y¿eczki, odgradza siê ko³dr±, ¿eby¶my przypadkiem nie byli za blisko, zaczynam odnosiæ wra¿enie, ¿e on sam siê zmusza i unika sytuacji, w których móg³by siê podnieciæ.
Czy to nie dziwne?

Dodam jeszcze jedno: Gdy ostatnimi czasy inicjowa³am seks, zawsze ucieka³, a jak powiedzia³am wprost, ¿e chcê mu zrobiæ dobrze to od razu chêtny siê godzi³... Co to ma znaczyæ, ja d³u¿ej tak nie wytrzymam, a bardzo go kocham.

My¶lê o kolejnej próbie podjêcia rozmowy, ale bojê siê znowu jej zakoñczenia k³ótni±, zawsze mi robi awanturê, ¿e mi tylko seks w g³owie...

Co do tego, ¿e wcze¶niej to robili¶cie czê¶ciej, wydaje mi siê, ¿e mo¿e by³ jeszcze zaanga¿owany, bo to nowy zwi±zek, mo¿e chcia³ spróbowaæ, czy z Tob± to bêdzie w³a¶nie TO, ¿e bêdzie lepiej ni¿ wcze¶niej, ale jednak natury nie oszukasz, skoro ma niskie libido, to cudów nie bêdzie.

Dok³adnie tak samo mia³am, te my¶li "jak my to dziecko zrobimy? Przecie¿ to bêdzie katorga, a nie przyjemno¶æ". Jeszcze wrêcz to poni¿anie siê o to, by zwróci³ na Ciebie uwagê, chcia³ siê z Tob± kochaæ...

Mnie te¿ mdli³o ju¿, nie chcia³am ko³o exa spaæ, zasypiaæ razem. Bola³o mnie to, ¿e jest tak blisko, a jednocze¶nie tak daleko ode mnie . Nie czu³am siê atrakcyjnie, tak samo nie czu³am siê w pe³ni kobiet±. Wiem jak to boli. Bardzo Ci wspó³czujê.

Taaa, ja wychodzi³am z inicjatyw±, ¿e go zaspokojê, ale niestety nie krêci³o go to, mog³am siê staraæ i z godzinê, nic by to nie da³o.

¯yczê Ci du¿o si³y, to nie bêdzie ³atwa decyzja, pewnie masz gonitwê my¶li, nie mo¿esz spaæ, ca³y czas co¶ Ci ci±¿y na ¿o³±dku, bo ja tak mia³am, ju¿ nerwowo i psychicznie nie wytrzymywa³am. Zerwa³am i czujê siê du¿o lepiej, a to dopiero 3 miesi±ce. Pomy¶l o sobie, czy chcesz siê tak mêczyæ i walczyæ o ten seks wiecznie? Ja mia³am do¶æ. ¯a³ujê, ¿e nie ola³am tego wcze¶niej.




Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-09, 19:18   #13
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez pustamiska Poka¿ wiadomo¶æ
Renata_b_1993 jakby¶ mog³a co¶ wiêcej powiedzieæ o wizycie u specjalisty?
By³ cykl rozmów, dosta³ æwiczenia, oraz przez pewien czas mieli¶my nie uprawiaæ seksu.
Tylko rozmawiaæ o nim regularnie (to by³o nawet podniecaj±ce). Noi na pocz±tku to on mia³ zaczynaæ seks, ale wtedy kiedy uzna za stosowne, ¿adnej presji czasu nie by³o mowy.
Faktycznie z czasem siê prze³ama³. Ja podekre¶la³am, ¿e go bardzo kocham i bêdê zawsze go kochaæ itd, stara³am siê zdj±æ z niego presjê, wymagania itd.
"¯±danie seksu" od faceta który mo¿e mieæ problem to jest swego rodzaju tortur± dla niego ... Tak przynajmniej uwa¿am.
renata_b_1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-10, 09:12   #14
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

renata_b
Tak, ¿±danie seksu, zmuszanie do seksu faceta, który mo¿e mieæ problem, jest s³abe i siê nie uda.
Ale z drugiej strony - postaw siê w sytuacji kobiety, która siê stara, a on nic. Prosi go, ¿eby poszed³ do specjalisty, a on wypiera problem. Albo mówi jej, ¿e to ona ma problem, jest nimfomank±, jest niewy¿yta itp.
Na rynku jest pe³no niebieskich tabletek, te s³absze nawet bez recepty, a on ma problem? Mo¿e ten problem le¿y gdzie indziej, nie kocha partnerki, ma inn±, jest asem, jest gejem? Tylko po co mu w takim razie ta partnerka? Czemu j± zwodzi, ¶ciemnia?



Ja wiem, ¿e zerwaæ zwi±zek to nie jest tak hop. Wszystko ma swoj± dynamikê. No ale je¶li on bêdzie tak zwleka³ z tym, by spojrzeæ problemowi w oczy i co¶ z nim zrobiæ, to obudzi siê wreszcie w sytuacji, gdy partnerka ju¿ nie bêdzie chcia³a od niego seksu... Bo znajdzie sobie jak±¶ bardziej lub mniej przystojn± alternatywê. Ona te¿ prze¿ywa i denerwuje siê sytuacj±, a¿ dochodzi do wniosków, które jemu by siê nie spodoba³y Ale wtedy ju¿ jest za pó¼no.
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-10, 18:24   #15
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

[1=4eb44714e364cc1ff9389db ba04b7aef6c7662a4_5f35c5f 27daee;87647741]renata_b
Tak, ¿±danie seksu, zmuszanie do seksu faceta, który mo¿e mieæ problem, jest s³abe i siê nie uda.
Ale z drugiej strony - postaw siê w sytuacji kobiety, która siê stara, a on nic. Prosi go, ¿eby poszed³ do specjalisty, a on wypiera problem. Albo mówi jej, ¿e to ona ma problem, jest nimfomank±, jest niewy¿yta itp.
[/QUOTE]
Zgadzam siê i przecie¿ tak napisa³am w moim pierwszym po¶cie:


"Rozmowa szczera tutaj jest kluczem, ale tylko facet mo¿e sam siê otworzyæ na pomoc je¿eli nie chce, to zostaje tylko jedno rozwi±zanie, tak jak kobietki napisa³y wy¿ej."
Jak akurat trafi³am na faceta który nie do¶æ, ¿e jest kochany itd to bez problemu z nim siê dogaduje, ale zdaje sobie sprawê ¿e nie ka¿dy taki jest kwestia charakteru
renata_b_1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-10, 20:10   #16
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

[1=4eb44714e364cc1ff9389db ba04b7aef6c7662a4_5f35c5f 27daee;87647741]renata_b
Tak, ¿±danie seksu, zmuszanie do seksu faceta, który mo¿e mieæ problem, jest s³abe i siê nie uda.
Ale z drugiej strony - postaw siê w sytuacji kobiety, która siê stara, a on nic. Prosi go, ¿eby poszed³ do specjalisty, a on wypiera problem. Albo mówi jej, ¿e to ona ma problem, jest nimfomank±, jest niewy¿yta itp.
Na rynku jest pe³no niebieskich tabletek, te s³absze nawet bez recepty, a on ma problem? Mo¿e ten problem le¿y gdzie indziej, nie kocha partnerki, ma inn±, jest asem, jest gejem? Tylko po co mu w takim razie ta partnerka? Czemu j± zwodzi, ¶ciemnia?



Ja wiem, ¿e zerwaæ zwi±zek to nie jest tak hop. Wszystko ma swoj± dynamikê. No ale je¶li on bêdzie tak zwleka³ z tym, by spojrzeæ problemowi w oczy i co¶ z nim zrobiæ, to obudzi siê wreszcie w sytuacji, gdy partnerka ju¿ nie bêdzie chcia³a od niego seksu... Bo znajdzie sobie jak±¶ bardziej lub mniej przystojn± alternatywê. Ona te¿ prze¿ywa i denerwuje siê sytuacj±, a¿ dochodzi do wniosków, które jemu by siê nie spodoba³y Ale wtedy ju¿ jest za pó¼no.[/QUOTE]W punkt, nic dodaæ, nic uj±æ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-10, 22:10   #17
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 793
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Czy która¶ z Was próbowa³a wys³aæ faceta na badanie testosteronu?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-10, 22:14   #18
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ z Was próbowa³a wys³aæ faceta na badanie testosteronu?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Oczywi¶cie, ¿e tak. Niestety nie poszed³. Widaæ jak bardzo mu "zale¿a³o".

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aureya
Czas edycji: 2020-03-10 o 22:16
Aureya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-29, 22:00   #19
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 5 357
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Autorko, mnie po dwóch latach zwi±zku zostawi³ narzeczony, argumentuj±c, ¿e przesta³ mnie kochaæ. Tylko ¿e my nie uprawiali¶my seksu. Na pocz±tku spotykania siê, by³ na mnie bardzo "napalony", ale powiedzia³ mi, ¿e niedawno mia³ robiony zabieg usuwania jakiego¶ znamienia z penisa i dlatego z pój¶ciem na ca³o¶æ trzeba poczekaæ. Ja to oczywi¶cie zrozumia³am i bez problemu zaakceptowalam, zw³aszcza, ¿e w³a¶nie widzia³am i czu³am jego po¿±danie. No ale z czasem sytuacja zamiast siê poprawic, tylko siê pogarsza³a. Oczywi¶cie probowalam rozmawiac i z czasem doprowadzi³am do wizyty u lekarza, mia³ robiony zabieg chirurgiczny pod k±tem stulejki. Jakiejkolwiek pieszczoty intymne przesta³y mieæ miejsca, bo rekonwalescencja po zabiegu, to zrozumiale. Ale ca³y czas by³o du¿o czu³o¶ci, przytulania, ca³owania, zasypiania w objêciach itd - pod tym wzglêdem by³o super. Niestety zabieg nie przyniós³ efektów jakich siê spodziewa³am, tzn seksu dalej nie by³o i nie by³o ju¿ zadnych pieszczot stricte intymnych. Eks ca³y czas mówi³, ¿e jeszcze trzeba poczekaæ, ¿e go boli. I plakal ¿ebym go nie zostawiala i mówi³, ¿e przeprasza, ¿e jest taki beznadziejny. Wiêc go ca³y czas stara³am siê podbudowaæ, ¿e jest ¶wietnym mê¿czyzna. Przez to wszystko moje poczucie kobiecosci bardzo spad³o. Tak samo mia³am wra¿enie, ¿e czego bym nie zrobi³a, on i tak nie chce. Mieszkali¶my razem, widzia³ mnie nago, widzia³ w ³adnej bieli¼nie, i nic. Zawsze wymówka by³o ¿e boli. Koniec koñców w grudniu powiedzia³am, ¿e po nowym roku definitywnie szukamy nowego specjalisty, ¿e go bardzo kocham i siê martwiê o jego zdrowie, fizyczne i psychiczne, bo byæ mo¿e on siê boi bolu a wcale rzeczywi¶cie nie boli, mo¿e to blokada ogromna. W styczniu jednak zamiast umówiæ siê do lekarza, eks zacz±³ mówiæ o mêtliku w g³owie i ¿e siê czuje ¼le psychicznie, jak wrak cz³owieka. Bardzo siê martwi³am, obieca³ ¿e pojdziemy razem do psychologa. Niestety nie spe³ni³ tego - wyprowadzil siê z dnia na dzieñ, mówi±c mi jeszcze, ¿e brak seksu nie jest powodem i ¿e przyk³adam do tego za du¿± wagê, ¿e po prostu przesta³ mnie kochaæ, a o swoje zdrowie zadba sam.
Jest mi niewymownie przykro. Zrobilam wszystko, co mog³am. Ale on nie chcia³.
Do tego naprawdê trzeba dwojga. Nie damy rady same nic zdzia³aæ. Ja dwa lata po¶wiêci³am, pokocha³am ca³ym sercem, wspieralam jak umia³am, robi³am wszystko by czu³ siê mê¿czyzna akceptowanym, pozadanym, najlepszym. Obieca³am mu, ¿e go nie zostawiê. A to on porzuci³ mnie. Lecze zlamane serce.
Ogromnie przykre s± te historie, które tu przeczyta³am. Du¿o si³y ¿yczê autorko Tobie i reszcie kobiet w takich sytuacjach

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-05, 23:23   #20
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 184
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Hannaanna91 Poka¿ wiadomo¶æ
Skad ja to znam, najlepsze jest to jak kiedy¶ prawie poszed³ spaæ na kanapê bo tak na nim wymusza³am seks. Biedny. Oczywi¶cie przyp³aci³am to p³aczem przez pó³ nocy i obwinianiem siebie, ze jestem nieatrakcyjna i widocznie sobie na to zas³u¿y³am.
Chyba nadal obowi±zuj± podwójne standardy. Gdy kobieta odmawia, to naciskaj±cy ch³opak na seks jest dupkiem, zboczeñcem itp.
A gdy to ch³opak odmawia seksu to te¿ jest be bo nie zaspokaja swojej ksiê¿niczki, albo ma jaka¶ laske na boku. No wtf?
Facet te¿ jest cz³owiekiem i czasem po prostu mo¿e mieæ problem z "tymi" sprawami a wstydzi sie do tego przyznaæ. Wymuszaniem czy strzelaniem fochów raczej siê nie pomoze.
ANKA54321 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-06, 12:52   #21
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Poka¿ wiadomo¶æ
Autorko, mnie po dwóch latach zwi±zku zostawi³ narzeczony, argumentuj±c, ¿e przesta³ mnie kochaæ. Tylko ¿e my nie uprawiali¶my seksu. Na pocz±tku spotykania siê, by³ na mnie bardzo "napalony", ale powiedzia³ mi, ¿e niedawno mia³ robiony zabieg usuwania jakiego¶ znamienia z penisa i dlatego z pój¶ciem na ca³o¶æ trzeba poczekaæ. Ja to oczywi¶cie zrozumia³am i bez problemu zaakceptowalam, zw³aszcza, ¿e w³a¶nie widzia³am i czu³am jego po¿±danie. No ale z czasem sytuacja zamiast siê poprawic, tylko siê pogarsza³a. Oczywi¶cie probowalam rozmawiac i z czasem doprowadzi³am do wizyty u lekarza, mia³ robiony zabieg chirurgiczny pod k±tem stulejki. Jakiejkolwiek pieszczoty intymne przesta³y mieæ miejsca, bo rekonwalescencja po zabiegu, to zrozumiale. Ale ca³y czas by³o du¿o czu³o¶ci, przytulania, ca³owania, zasypiania w objêciach itd - pod tym wzglêdem by³o super. Niestety zabieg nie przyniós³ efektów jakich siê spodziewa³am, tzn seksu dalej nie by³o i nie by³o ju¿ zadnych pieszczot stricte intymnych. Eks ca³y czas mówi³, ¿e jeszcze trzeba poczekaæ, ¿e go boli. I plakal ¿ebym go nie zostawiala i mówi³, ¿e przeprasza, ¿e jest taki beznadziejny. Wiêc go ca³y czas stara³am siê podbudowaæ, ¿e jest ¶wietnym mê¿czyzna. Przez to wszystko moje poczucie kobiecosci bardzo spad³o. Tak samo mia³am wra¿enie, ¿e czego bym nie zrobi³a, on i tak nie chce. Mieszkali¶my razem, widzia³ mnie nago, widzia³ w ³adnej bieli¼nie, i nic. Zawsze wymówka by³o ¿e boli. Koniec koñców w grudniu powiedzia³am, ¿e po nowym roku definitywnie szukamy nowego specjalisty, ¿e go bardzo kocham i siê martwiê o jego zdrowie, fizyczne i psychiczne, bo byæ mo¿e on siê boi bolu a wcale rzeczywi¶cie nie boli, mo¿e to blokada ogromna. W styczniu jednak zamiast umówiæ siê do lekarza, eks zacz±³ mówiæ o mêtliku w g³owie i ¿e siê czuje ¼le psychicznie, jak wrak cz³owieka. Bardzo siê martwi³am, obieca³ ¿e pojdziemy razem do psychologa. Niestety nie spe³ni³ tego - wyprowadzil siê z dnia na dzieñ, mówi±c mi jeszcze, ¿e brak seksu nie jest powodem i ¿e przyk³adam do tego za du¿± wagê, ¿e po prostu przesta³ mnie kochaæ, a o swoje zdrowie zadba sam.
Jest mi niewymownie przykro. Zrobilam wszystko, co mog³am. Ale on nie chcia³.
Do tego naprawdê trzeba dwojga. Nie damy rady same nic zdzia³aæ. Ja dwa lata po¶wiêci³am, pokocha³am ca³ym sercem, wspieralam jak umia³am, robi³am wszystko by czu³ siê mê¿czyzna akceptowanym, pozadanym, najlepszym. Obieca³am mu, ¿e go nie zostawiê. A to on porzuci³ mnie. Lecze zlamane serce.
Ogromnie przykre s± te historie, które tu przeczyta³am. Du¿o si³y ¿yczê autorko Tobie i reszcie kobiet w takich sytuacjach

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo to przykre... A¿ trudno uwierzyæ, ¿e kto¶ mo¿e kogo¶ tak wodziæ za nos... ¯yczê Ci du¿o szczê¶cia w przysz³o¶ci!!!

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-06, 13:03   #22
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 5 357
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo to przykre... A¿ trudno uwierzyæ, ¿e kto¶ mo¿e kogo¶ tak wodziæ za nos... ¯yczê Ci du¿o szczê¶cia w przysz³o¶ci!!!

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Dziêkuje bardzo!
Dodam, ¿e przy rozstaniu dowiedzia³am siê jeszcze, ¿e przesta³ widzieæ we mnie kobietê... ¯e jestem dla niego jak przyjació³ka, która siê uwielbia, ale nie jak kobieta, która siê kocha... Kiedy¶ kocha³, ale przesta³.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2020-04-06 o 14:22
Milagros_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-06, 17:09   #23
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje bardzo!
Dodam, ¿e przy rozstaniu dowiedzia³am siê jeszcze, ¿e przesta³ widzieæ we mnie kobietê... ¯e jestem dla niego jak przyjació³ka, która siê uwielbia, ale nie jak kobieta, która siê kocha... Kiedy¶ kocha³, ale przesta³.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Przykre, ale wyjdziesz z tego. On Ci poniek±d wy¶wiadczy³ przys³ugê...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-06, 18:46   #24
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 5 357
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Poka¿ wiadomo¶æ
Przykre, ale wyjdziesz z tego. On Ci poniek±d wy¶wiadczy³ przys³ugê...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Masz na my¶li, ¿e da³ mi szansê na zwi±zek z kim¶ innym b±d¼ te¿ na singielstwo bez frustracji zwi±zanych z niespe³nieniem w ³ó¿ku?
Tak w racjonalnych momentach staram siê do tego podchodziæ (od rozstania minê³o ju¿ 2,5 miesi±ca, wiele przemy¶leñ za mn± i walki o siebie). Ale czasem jednak odzywa siê we mnie g³os, ¿e on mo¿e jest biedny, zakompleksiony, nie uwa¿a siebie za mê¿czyznê i potrzebuje pomocy. Jednak ju¿ nic nie mogê zrobiæ, próbowa³am, t³umaczy³am, stara³am siê, podawa³am sposoby rozwi±zania, wspiera³am - odrzuci³ wszystko, ³acznie ze mn±.
Milagros_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-06, 19:49   #25
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz na my¶li, ¿e da³ mi szansê na zwi±zek z kim¶ innym b±d¼ te¿ na singielstwo bez frustracji zwi±zanych z niespe³nieniem w ³ó¿ku?
Tak w racjonalnych momentach staram siê do tego podchodziæ (od rozstania minê³o ju¿ 2,5 miesi±ca, wiele przemy¶leñ za mn± i walki o siebie). Ale czasem jednak odzywa siê we mnie g³os, ¿e on mo¿e jest biedny, zakompleksiony, nie uwa¿a siebie za mê¿czyznê i potrzebuje pomocy. Jednak ju¿ nic nie mogê zrobiæ, próbowa³am, t³umaczy³am, stara³am siê, podawa³am sposoby rozwi±zania, wspiera³am - odrzuci³ wszystko, ³acznie ze mn±.
Tak, dok³adnie to mam na my¶li.

Biedny i zakompleksiony na pewno jest, ale zrobi³a¶ tyle, ile mog³a¶. On nie jest dzieckiem, lecz doros³ym mê¿czyzn±. Uciek³ przed podjêciem najwa¿niejszego kroku (zmiana leczenia, terapia u psychologa), wiêc uwa¿am, ¿e wiêcej dla niego zrobiæ nie mog³a¶. Ten zwi±zek ¼le by siê dla Ciebie skoñczy³...

Dni bêd± mijaæ, dojdziesz do siebie i u³o¿ysz sobie ¿ycie. Postaw siebie na pierwszym miejscu. On by³ na pierwszym miejscu przez DWA LATA, Ty zrezygnowa³a¶ z siebie i kompletnie nic to nie da³o.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-07, 22:53   #26
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 5 357
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Adrianna, dziêkujê za opinie. Mieli¶my ¶lub braæ w tym roku. Przyjê³am o¶wiadczyny i ogólnie by³am go bardzo pewna, a sytuacjê braku seksu uwa¿a³am za sytuacjê przej¶ciowa, wymagaj±ca wyleczenia. Tylko napotka³am opór z jego strony. Wyrzucam sobie, ¿e mo¿e mog³am sama i¶æ do psychologa/seksuologa i szukac pomocy jak do niego dotrzec. Boje siê, ¿e on zosta³ z problemem sam, bo nikt o tym nie wie, i nie podejmie leczenia. Ale nie mam ju¿ na to wp³ywu niestety jako by³a dziewczyna

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-07, 23:04   #27
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 18 061
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Poka¿ wiadomo¶æ
Adrianna, dziêkujê za opinie. Mieli¶my ¶lub braæ w tym roku. Przyjê³am o¶wiadczyny i ogólnie by³am go bardzo pewna, a sytuacjê braku seksu uwa¿a³am za sytuacjê przej¶ciowa, wymagaj±ca wyleczenia. Tylko napotka³am opór z jego strony. Wyrzucam sobie, ¿e mo¿e mog³am sama i¶æ do psychologa/seksuologa i szukac pomocy jak do niego dotrzec. Boje siê, ¿e on zosta³ z problemem sam, bo nikt o tym nie wie, i nie podejmie leczenia. Ale nie mam ju¿ na to wp³ywu niestety jako by³a dziewczyna

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
No ale to ju¿ jego problem i to on powinien i¶æ do specjalisty, a nie ty. Doros³y jest, bez jaj, to jego dziewczyny maj± ³aziæ po psychologach, ¿eby potem bawiæ siê w terapeutê, czy jednak to jemu powinno zale¿eæ? Naprawdê kobiety powinny przestaæ siê rozczulaæ nad doros³ymi, maj±cymi w³asny rozum lud¼mi i zacz±æ my¶leæ o sobie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-07, 23:23   #28
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87732807]No ale to ju¿ jego problem i to on powinien i¶æ do specjalisty, a nie ty. Doros³y jest, bez jaj, to jego dziewczyny maj± ³aziæ po psychologach, ¿eby potem bawiæ siê w terapeutê, czy jednak to jemu powinno zale¿eæ? Naprawdê kobiety powinny przestaæ siê rozczulaæ nad doros³ymi, maj±cymi w³asny rozum lud¼mi i zacz±æ my¶leæ o sobie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dok³adnie jest tak jak mówisz. Doros³y facet, który niby chce ma³¿eñstwa, powinien wzi±æ siê w gar¶æ i sam szukaæ pomocy i co¶ ze sob± zrobiæ, ¿eby drugiej osobie by³o ³atwiej w tym zwi±zku. Ona zrobi³a co mog³a. Ja to samo w swoim zwi±zku, niestety oni nie zrobili NIC.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-08, 15:35   #29
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 5 357
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87732807] Naprawdê kobiety powinny przestaæ siê rozczulaæ nad doros³ymi, maj±cymi w³asny rozum lud¼mi i zacz±æ my¶leæ o sobie. [/QUOTE]
Bardzo trudno jest to wdro¿yæ w ¿ycie w momencie, gdy ju¿ kochasz.
Ale oczywi¶cie masz racjê, mój eks powinien by³ sam i¶æ do lekarza, powinno mu zale¿eæ na wyleczeniu, skoro chcia³ ze mn± spêdziæ ¿ycie.

Cytat:
Napisane przez Aureya Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie jest tak jak mówisz. Doros³y facet, który niby chce ma³¿eñstwa, powinien wzi±æ siê w gar¶æ i sam szukaæ pomocy i co¶ ze sob± zrobiæ, ¿eby drugiej osobie by³o ³atwiej w tym zwi±zku. Ona zrobi³a co mog³a. Ja to samo w swoim zwi±zku, niestety oni nie zrobili NIC.
Dziêki. Czyta³am te¿ oczywi¶cie Twoj± historiê. Przykre to wszystko. Przykre, ¿e kto¶ mo¿e tak silnie w g³owie byæ na "nie", tak bardzo nie widzieæ szansy na rozwi±zanie, ¿e rozpadaj± siê zwi±zki udane na innych p³aszczyznach.
Milagros_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-08, 20:06   #30
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: M³ody zwi±zek, brak ochoty na seks ze strony partnera.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Poka¿ wiadomo¶æ
Adrianna, dziêkujê za opinie. Mieli¶my ¶lub braæ w tym roku. Przyjê³am o¶wiadczyny i ogólnie by³am go bardzo pewna, a sytuacjê braku seksu uwa¿a³am za sytuacjê przej¶ciowa, wymagaj±ca wyleczenia. Tylko napotka³am opór z jego strony. Wyrzucam sobie, ¿e mo¿e mog³am sama i¶æ do psychologa/seksuologa i szukac pomocy jak do niego dotrzec. Boje siê, ¿e on zosta³ z problemem sam, bo nikt o tym nie wie, i nie podejmie leczenia. Ale nie mam ju¿ na to wp³ywu niestety jako by³a dziewczyna

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Psycholog powiedzia³by Ci to samo co my - on sam musi chcieæ. To, ¿e jest z tym sam, to jego wybór. ¦wiadomy.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-04-09 18:24:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.