Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-12-03, 19:34   #3481
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Ja teraz wpadłam w króliczą norę bez dna z polskimi kosmetykami...
Polecicie jakies super fajne, niższowe kosmetyki do twarzy (po 35 r.ż) [COLOR="Silver"]

Nie poddawaj się! Ja się wkręciłam i specjalnie codziennie myję włosy (muszę zużyć zapasy szamponów ) i codziennie układam loki.
Raz jest lepiej raz gorzej ale za każdym razem lepiej jak bez prób lokowania.
A co poszło nie tak? Może produktu za dużo? Czego użyłaś? Poszłaś spać w suchych włosach? Suszone naturalnie czy z dyfuzorem?[COLOR="Silver"]
A idź! Ja się wkręciłam bardzo. W ogóle ostatnio staram się kupować kosmetyki polskich firm, a najczęściej manufaktur. W ogóle specjalnie kupiłam kalendarz adwentowy naturalnie z pudełka i chillbox, żeby poznać nowe firmy

Mycie codziennie, to nie dla mnie. Nie dam rady suszyć codziennie, a z mokrą głową jest mi zimno.
Umyłam normalnie, a potem -w wilgotne, ale niekapiące - wtarłam kemon. Wyschły w dużej mierze same, trochę je podsuszyłam dyfuzorem.
Moje włosy niestety prostują się w miarę wysychania i tak też się stało tym razem. O ile tył, w ciemnej uliczce i z daleka, możnaby uznać za falowano-kręcony, to przód już napewno nie. Mam wrażenie, że moje włosy są za mocne? zdrowe? charakterne? No nie trzymają tego skrętu... możliwe, że zestaw którym użyłam (zielona maska gliss protein +, szampon yope mleko owsiane odżywka nature box avocado oil) nie były dobrym pomysłem. Ja jestem kiepska ze składami, ale to chyba w większości proteiny są, a coś mi się kojarzy, że proteiny i loki to się nie lubią za bardzo...ale odżywki chcę zużyć, bo pora nie nie.

Następnym razem użyję szamponu i odżywki do włosów kręconych, i jeszcze dziś przyszła jakaś bananowa bez spłukiwania, to też użyję, a co!


Co do oleju kokosowego, to ja mam po nim siano na głowie. Wybitnie mi nie służy. Dziś na instagranie 'na piękne włosy' mignęła mi jakaś rozpiska, że ona raczej dla niskoporowatych. Ale jak komuś pasuje, to też może być dla innych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 20:36   #3482
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja miałam kilka ser z BasicLab, w tym te z wit c- bardzo fajne tylko śmierdzi samoopalaczem ale efekt super.

Miałam tak okropny dzień, że nie mam siły na nic trzymajcie kciuki najbliższe 2 tyg, bo oszaleje






A te sera są tlustawe czy wodniste?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 07:41   #3483
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry
miałam nacytować i mi zeżarło
za wszystkie denka
każde denko czy to małe czy to duże przybliża nas do zakupów


Oliwia trzymaj sie
Cansada jak tam sprawy? uspokoiło się nieco?

Przez te całe covidy jakoś nie czuję nastroju światecznego, dobrze że podobno 20 grudnia koniec świata znowu to będzie może jakaś rozrywka



Miłego piąteczku




aaaa Korinka, Iza - mnie TKMAx przeraża zwykle tam wchodzę i uciekam nigdy mi się tam nie udało nic kupić, ale tż lubi i sobie tam kupuje ciuchy na siłownie, jakieś tshirty czy inne dresy On jakoś ma więcej cierpliwości do tego sklepu. Jak jechaliśmy na zakupy i on się upierał na tkmaxa to ja sobie w tym czasie szłam buty oglądać albo powkurzać konsultantki w S
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 08:54   #3484
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość





A te sera są tlustawe czy wodniste?
Ze z wit c są wodniste
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 09:35   #3485
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
miałam nacytować i mi zeżarło
za wszystkie denka
każde denko czy to małe czy to duże przybliża nas do zakupów


Oliwia trzymaj sie
Cansada jak tam sprawy? uspokoiło się nieco?

Przez te całe covidy jakoś nie czuję nastroju światecznego, dobrze że podobno 20 grudnia koniec świata znowu to będzie może jakaś rozrywka



Miłego piąteczku




aaaa Korinka, Iza - mnie TKMAx przeraża zwykle tam wchodzę i uciekam nigdy mi się tam nie udało nic kupić, ale tż lubi i sobie tam kupuje ciuchy na siłownie, jakieś tshirty czy inne dresy On jakoś ma więcej cierpliwości do tego sklepu. Jak jechaliśmy na zakupy i on się upierał na tkmaxa to ja sobie w tym czasie szłam buty oglądać albo powkurzać konsultantki w S
No bez zmian...czekam na 2021!!!! z nadzieja ze bedzie lepszy
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 10:58   #3486
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci ślicznie Lubie poczytać co ludzie robią i porównać to ze swoimi działaniami - zawsze sie człowiek czegoś nowego nauczy.
Ja też na wyczucie działam, czasamie krócej trzymam czasami dłużej, wychodzi w sumie tak samo więc może nie warto czekać
Zamówiłam polecany z bydgoskiej wytwórni mydła eliksir do olejowania w takim boxie
https://bydgoskawytworniamydla.pl/pl...y-box-xxl.html
zobaczymy jak u mnie zadziała
Teraz w trybie pracy zdalnej co drugi tydzień mogę sobie pozwolić na olejowanie, tylko musze się zmobilizować - turban od anwen już kupiłam i czeka...
Gdyby ktoś szukał naturalnego ale mocnego żelu do włosów (czy dla siebie do loków czy dla TŻ) to mogę polecić hairy tale curl melon - na prawde jest moc
https://napieknewlosy.pl/pl/p/HAIRY-...kow-250ml/2303

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------



Ale piękna historia włosowa - przyjemnie się czyta ale kurde.. nie mam 12 lat A tak serio - po jakim czasie zauważyłaś poprawę?
Kurczę a mi coś gdzieś dzwoni, że do wysokoporów olej kokosowy niepolecany (też mam wysoko/średnio-pory) ale co ja tam wiem, jestem żółtodziobem w temacie. Póki co się zatowarowuję na maksa jakby sklepy mieli zamknąć na amen.
A keratyna nie prostuje Ci loków?
Widziałam, że dla przetłuszczających się włosów jest polecane szampon w kostce 4 szpaki, a także hairy tale szampon murky i anwen chyba mięta albo bergamotka - one w nazwie mają napisane na jakie dolegliwości.

Ja teraz wpadłam w króliczą norę bez dna z polskimi kosmetykami...
Polecicie jakies super fajne, niższowe kosmetyki do twarzy (po 35 r.ż)

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



Nie poddawaj się! Ja się wkręciłam i specjalnie codziennie myję włosy (muszę zużyć zapasy szamponów ) i codziennie układam loki.
Raz jest lepiej raz gorzej ale za każdym razem lepiej jak bez prób lokowania.
A co poszło nie tak? Może produktu za dużo? Czego użyłaś? Poszłaś spać w suchych włosach? Suszone naturalnie czy z dyfuzorem?

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------



skąd ja to znam
nie maluję się tyle co wcześniej to teraz na włosy przeszło
grunt aby ruch w interesie był i zakupy
ja po fryzjerze i podcięciu mam problemu z uformowaniem loczków jak poprzednio... no nic na pewno wrócą do formy

Trudno powiedzieć po jakim czasie zauważyłam poprawę. To było dawno temu. Musiałam też przeprowadzić masę eksperymentów, przetestować tonę produktów zanim znalazłam właściwe. Pewnie gdyby ktoś od razu dał mi to, co mam teraz byłoby szybciej.

Najstarsze zdjęcie jakie znalazłam - z wakacji 2012, na którym mam już ładne włosy.

Keratyna prostuje skręt To efekt uboczny, który kocham. Jestem typem soft classic i tylko w idealnych fryzurach wyglądam dobrze. Musi być gładko, równo, najlepiej spięte, jeśli falowane do idealnie ułożone, nie jakieś beach waves A niestety moje włosy współpracować nie chcą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010456.jpg (82,8 KB, 84 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 11:14   #3487
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć po jakim czasie zauważyłam poprawę. To było dawno temu. Musiałam też przeprowadzić masę eksperymentów, przetestować tonę produktów zanim znalazłam właściwe. Pewnie gdyby ktoś od razu dał mi to, co mam teraz byłoby szybciej.

Najstarsze zdjęcie jakie znalazłam - z wakacji 2012, na którym mam już ładne włosy.

Keratyna prostuje skręt To efekt uboczny, który kocham. Jestem typem soft classic i tylko w idealnych fryzurach wyglądam dobrze. Musi być gładko, równo, najlepiej spięte, jeśli falowane do idealnie ułożone, nie jakieś beach waves A niestety moje włosy współpracować nie chcą.
Piękne, gęste włosy Gratuluję okiełznania
Ja odeszłam od wygładzania na rzecz skrętu który optycznie zagęszcza te smutne kilka włosów które mi pozostało
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 12:24   #3488
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Piękne, gęste włosy Gratuluję okiełznania
Ja odeszłam od wygładzania na rzecz skrętu który optycznie zagęszcza te smutne kilka włosów które mi pozostało

Dzięki

Trzymam kciuki żebyś za kilka miesięcy marzyła o ujarzmieniu strzechy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 13:39   #3489
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ze z wit c są wodniste
O to super, to muszę spróbować jak mi się Paulas skończy. A które polecasz najbardziej? Ja jestem w wit c od kilku lat zaprawiona, więc stężenie nie jest mi straszne, a lubię połączenie wit c, e i kw felurowego.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
d

Przez te całe covidy jakoś nie czuję nastroju światecznego, dobrze że podobno 20 grudnia koniec świata znowu to będzie może jakaś rozrywka

Hmmm to teraz się zastanawiam czy choinkę kupować , dziś byłam na laserze, muszę jeszcze fryzjera odwiedzić i pazury zrobić żeby jakoś w niebie się ładnie prezentować
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 16:47   #3490
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Byłam właśnie w Hebe i poległam Kupiłam kosmetyki z wit C z Bandi (niestety mój instynkt łowcy promocji i zawiódł i na Allegro można kupić taniej - nie mogę się z tym pogodzić ) i Bielenda Professional plus krem do twarzy i krem pod oczy z peptydami z Bandi


Na Bielendę Professional jest -40%


Gratis dostałam wielką torbę, lakier do paznokci MF i garść próbek Bielendy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2020-12-04 o 21:14
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 18:37   #3491
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O to super, to muszę spróbować jak mi się Paulas skończy. A które polecasz najbardziej? Ja jestem w wit c od kilku lat zaprawiona, więc stężenie nie jest mi straszne, a lubię połączenie wit c, e i kw felurowego.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------




Hmmm to teraz się zastanawiam czy choinkę kupować , dziś byłam na laserze, muszę jeszcze fryzjera odwiedzić i pazury zrobić żeby jakoś w niebie się ładnie prezentować
Lubię te z 15% (niebieska flaszka) i 10% stężeniem (różowa flaszka). Podobno na niektórych najlepiej działa to żółte (antyoksydacyjne serum z 10% wic t), u mnie jest następne w kolejce.
Sprawdza mi się też ich retinol i to ciemnoniebieskie serum nawilżające
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 20:10   #3492
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O


Hmmm to teraz się zastanawiam czy choinkę kupować , dziś byłam na laserze, muszę jeszcze fryzjera odwiedzić i pazury zrobić żeby jakoś w niebie się ładnie prezentować
To jak zobaczysz taka rozczochrana i jakby jej depilacje anulowali to bede ja. Bo oczywiscie tez sie wybieram do nieba.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 20:13   #3493
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O to super, to muszę spróbować jak mi się Paulas skończy. A które polecasz najbardziej? Ja jestem w wit c od kilku lat zaprawiona, więc stężenie nie jest mi straszne, a lubię połączenie wit c, e i kw felurowego.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------




Hmmm to teraz się zastanawiam czy choinkę kupować , dziś byłam na laserze, muszę jeszcze fryzjera odwiedzić i pazury zrobić żeby jakoś w niebie się ładnie prezentować
Pytanie nie do mnie, no ale


Mi najbardziej odpowiadają kosmetyki z tetraizopalmitynianem askorbylu, choć to też chyba zależy od innych składników. Bardzo zadowolona byłam z serum z wit C i retinolem z Norel. Z kolei serum z Mincer było bardzo tłuste przez co nie lubiłam używać, nie robiłam tego regularnie i nie wiem jak by u mnie zadziałało.


Teraz kończę eliksir z Vianka, tam jest sól magnezowa fosforanu askorbylu i daje u mnie super efekty. Po około 3 tygodniach używania na noc skóra jest zdecydowanie ładniejsza, promienna, bardziej elastyczna. Ma konsystencję taką hmm...wodno-żelową? Fajnie się wchłania - skóra jest w dotyku sucha, nie klei się, nie jest otłuszczona.


Dobrze też wspominam booster z Fenomen C z Perfecty.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 20:17   #3494
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam właśnie w Hebe i poległam Kupiłam kosmetyki z wit C z Bandi i Bielenda Professional plus krem do twarzy i krem pod oczy z peptydami z Bandi


Na Bielendę Professional jest -40%


Gratis dostałam wielką torbę, lakier do paznokci MF i garść próbek Bielendy.
Tez bym pewnie polegla , bo mialam kilka produktow z Bandi i bardzo przyjemna aplikacja byla/probki wiec nie powiem nic wiecej, jedynie filtr 50tka mialam kilka probek i pewnie kupie w PL bo sie sprawdzil.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 08:13   #3495
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Denko listopadowe
IMG_20201205_091029_copy_1500x1922.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 10:19   #3496
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hejka, witam towarzystwo
Gratuluję denek, udanych hodowli włosów, za osoby zmagające się z problemami wszelakimi trzymam kciuki żeby owe odeszły w p*ssdu <pardon my french>



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Teraz kończę eliksir z Vianka, tam jest sól magnezowa fosforanu askorbylu i daje u mnie super efekty. Po około 3 tygodniach używania na noc skóra jest zdecydowanie ładniejsza, promienna, bardziej elastyczna. Ma konsystencję taką hmm...wodno-żelową? Fajnie się wchłania - skóra jest w dotyku sucha, nie klei się, nie jest otłuszczona.
O, zainteresowałam się. Głównie dlatego, że ma konsystencję dobrą dla mnie, bo mam mieszaną skórę w kierunku tłustej i te wszystkie oleiste mikstury nie dla mnie.
Sprawdziłam skład i faktycznie fajny ten eliksir, tylko szkoda, że jakiś durny zapach dowalili na końcu. Po co.
Ale i tak kliknę na spróbowanie. Drogie nie jest.

Dzięki za opinię

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-12-05 o 10:58
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 10:47   #3497
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Denko listopadowe
Załącznik 7735193

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oklaski fajne denko


Dzien dobry wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 23:07   #3498
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Denko listopadowe
Załącznik 7735193

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Oklaski fajne denko


Dzien dobry wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobry wieczor

Dostałam wizualizacje łazienki i tak srednio, mam naniesc poprawki

Czy Wątek ma opinie o kosmetykach nacomi?Dostałam na mikolajki krem arganowy i jestem ciekawa
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-06, 11:42   #3499
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość


dobry wieczor

Dostałam wizualizacje łazienki i tak srednio, mam naniesc poprawki
Łazienka to inwestycja na lata, więc warto poprawiać, aż efekt nas zadowoli. U mnie proste kremowe i grafitowe kafle zestawiłam z wąskim paskiem z hartowanego szkła w ciemniej czerwieni (+ dodatki w tym kolorze) i to podkręciło aranżację .


A propos wnętrz - zakochałam się w kanapie Osaka z BoConcept, orientujecie się czy mają jakieś promocje, wyprzedaże ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-06, 12:12   #3500
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Łazienka to inwestycja na lata, więc warto poprawiać, aż efekt nas zadowoli. U mnie proste kremowe i grafitowe kafle zestawiłam z wąskim paskiem z hartowanego szkła w ciemniej czerwieni (+ dodatki w tym kolorze) i to podkręciło aranżację .


A propos wnętrz - zakochałam się w kanapie Osaka z BoConcept, orientujecie się czy mają jakieś promocje, wyprzedaże ?
Zgadzam się. Najlepsza jest klasyka z ewentualnie jednym elementem, który łatwo zmienić. Jakiś czas temu pomalowałam płytki na kremowo, niestety podłoga się wycierała, więc w tym tygodniu założyłam panele winylowe. A do tego wzięłam z sypialni komorę sosnową, pomalowałam na morski błękit, zamontowałam umywalkę nablatową i już jest inaczej. Jeden element, a robi wrażenie

No i pinterest. Fantastyczne źródło inspiracji, ale jednocześnie złoooo... bo jest fantastycznym źródłem inspiracji....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-06, 12:22   #3501
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość




dobry wieczor

Dostałam wizualizacje łazienki i tak srednio, mam naniesc poprawki

Czy Wątek ma opinie o kosmetykach nacomi?Dostałam na mikolajki krem arganowy i jestem ciekawa

ja i argan nie lubimy sie , strasznie mnie zapycha, wiec stosowanie na twarz i szyje wykluczone. potestuj bo sporo osob ma ten problem.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Łazienka to inwestycja na lata, więc warto poprawiać, aż efekt nas zadowoli. U mnie proste kremowe i grafitowe kafle zestawiłam z wąskim paskiem z hartowanego szkła w ciemniej czerwieni (+ dodatki w tym kolorze) i to podkręciło aranżację .


A propos wnętrz - zakochałam się w kanapie Osaka z BoConcept, orientujecie się czy mają jakieś promocje, wyprzedaże ?
zgadzam sie na lazience sie nie oszczedza, to sie zwroci. ja mam bardzo neutralna lazienke biale sciany i bezowe neutralne plytki tylko tam gdzie prysznic. a za dekoracje ma robic olbrzymie dekoracyjne lustro na gladkiej scianie i blat z drewna ciekawego.

BoConcept u nas ma max -15% jak sa wyprzedaze.....bardzo podobaja mi sie ich meble. Slyszalam ze czasem pojedyncze sztuki przeceniaja na -30/-5 ale takich ofert nie widzialm nigdy w sklepie. chociaz ja tam rzadko zagladam bo jest sklep jakies 100km od nas na polnocy.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-06, 17:45   #3502
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
BoConcept u nas ma max -15% jak sa wyprzedaze.....bardzo podobaja mi sie ich meble. Slyszalam ze czasem pojedyncze sztuki przeceniaja na -30/-5 ale takich ofert nie widzialm nigdy w sklepie. chociaz ja tam rzadko zagladam bo jest sklep jakies 100km od nas na polnocy.
Może i u nas na przełomie roku będą jakieś rabaty. Ale na brak klientów nie narzekają - terminy realizacji 03.21.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-06, 17:58   #3503
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Denko listopadowe
Załącznik 7735193

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Może i u nas na przełomie roku będą jakieś rabaty. Ale na brak klientów nie narzekają - terminy realizacji 03.21.
Bardzo ładna kanapa Nie widziałam u nich większych rabatów, a meble z ekspozycji z rabatem miały uszkodzenia.

https://www.boconcept.com/pl-pl/exdisplay?
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-06, 18:14   #3504
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




Bardzo ładna kanapa Nie widziałam u nich większych rabatów, a meble z ekspozycji z rabatem miały uszkodzenia.

https://www.boconcept.com/pl-pl/exdisplay?
Patrzyłam na katowicki outlet, ale tam tylko różowa (już widzę minę TŻ-ta na taką propozycję ), model podstawowy, a ja chcę z szezlągiem.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-06, 20:51   #3505
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Patrzyłam na katowicki outlet, ale tam tylko różowa (już widzę minę TŻ-ta na taką propozycję ), model podstawowy, a ja chcę z szezlągiem.
jeszcze z opisem "delikatny, kobiecy wygląd"
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-06, 22:32   #3506
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
jeszcze z opisem "delikatny, kobiecy wygląd"
Na szczęście bardziej od opisu przemówiła do niego wygoda, perfekcyjne wykonanie i oczywiście skandynawski design (bo to esteta jest).
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2020-12-06 o 22:55
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 07:33   #3507
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Łazienka to inwestycja na lata, więc warto poprawiać, aż efekt nas zadowoli. U mnie proste kremowe i grafitowe kafle zestawiłam z wąskim paskiem z hartowanego szkła w ciemniej czerwieni (+ dodatki w tym kolorze) i to podkręciło aranżację .


A propos wnętrz - zakochałam się w kanapie Osaka z BoConcept, orientujecie się czy mają jakieś promocje, wyprzedaże ?
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Najlepsza jest klasyka z ewentualnie jednym elementem, który łatwo zmienić. Jakiś czas temu pomalowałam płytki na kremowo, niestety podłoga się wycierała, więc w tym tygodniu założyłam panele winylowe. A do tego wzięłam z sypialni komorę sosnową, pomalowałam na morski błękit, zamontowałam umywalkę nablatową i już jest inaczej. Jeden element, a robi wrażenie

No i pinterest. Fantastyczne źródło inspiracji, ale jednocześnie złoooo... bo jest fantastycznym źródłem inspiracji....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To musi super wyglądać

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja i argan nie lubimy sie , strasznie mnie zapycha, wiec stosowanie na twarz i szyje wykluczone. potestuj bo sporo osob ma ten problem.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



zgadzam sie na lazience sie nie oszczedza, to sie zwroci. ja mam bardzo neutralna lazienke biale sciany i bezowe neutralne plytki tylko tam gdzie prysznic. a za dekoracje ma robic olbrzymie dekoracyjne lustro na gladkiej scianie i blat z drewna ciekawego.

BoConcept u nas ma max -15% jak sa wyprzedaze.....bardzo podobaja mi sie ich meble. Slyszalam ze czasem pojedyncze sztuki przeceniaja na -30/-5 ale takich ofert nie widzialm nigdy w sklepie. chociaz ja tam rzadko zagladam bo jest sklep jakies 100km od nas na polnocy.

Wiem też nie chce dużo kolorów - jasno i ciemnoszare płytki plis gres drewnopodobny ale jakoś tak nudno wyszlo. Co do arganu to testuję i zobaczymy

A tak to bardzo bprosze o magię wątku. .. Młody chyba się pochorował a jutro mamy poradnie , wszystkie konsultacje porobione itp a Tz tak niefortunnie wczoraj upadł( gonił zerwanego byka w domu) że albo wybił albo złamał lokiec ,- cała ręką spuchnięta. Tz zły na siebie bo nawet koszulki sam nie założy... A do tego ja co nie jeżdżę po ciemku przejechałam wczoraj cała trasę powrotu 150 km - trzy godziny jechałam prawie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 10:26   #3508
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Na szczęście bardziej od opisu przemówiła do niego wygoda, perfekcyjne wykonanie i oczywiście skandynawski design (bo to esteta jest).
Trzymam kciuki za obniżki

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
To musi super wyglądać




Wiem też nie chce dużo kolorów - jasno i ciemnoszare płytki plis gres drewnopodobny ale jakoś tak nudno wyszlo. Co do arganu to testuję i zobaczymy

A tak to bardzo bprosze o magię wątku. .. Młody chyba się pochorował a jutro mamy poradnie , wszystkie konsultacje porobione itp a Tz tak niefortunnie wczoraj upadł( gonił zerwanego byka w domu) że albo wybił albo złamał lokiec ,- cała ręką spuchnięta. Tz zły na siebie bo nawet koszulki sam nie założy... A do tego ja co nie jeżdżę po ciemku przejechałam wczoraj cała trasę powrotu 150 km - trzy godziny jechałam prawie
Mocne kciuki
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 11:33   #3509
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Lubię te z 15% (niebieska flaszka) i 10% stężeniem (różowa flaszka). Podobno na niektórych najlepiej działa to żółte (antyoksydacyjne serum z 10% wic t), u mnie jest następne w kolejce.
Sprawdza mi się też ich retinol i to ciemnoniebieskie serum nawilżające

Retinol mam z Medika i chyba już nigdy nie zamienię na inny Muszę poczytać o tych serach z wit c, bo naprawdę co chwile coś pozytywnego o marce czytam.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
To jak zobaczysz taka rozczochrana i jakby jej depilacje anulowali to bede ja. Bo oczywiscie tez sie wybieram do nieba.

to jak będziesz pierwsza to zajmij mi jakieś dobre miejsce

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, no ale


Mi najbardziej odpowiadają kosmetyki z tetraizopalmitynianem askorbylu, choć to też chyba zależy od innych składników. Bardzo zadowolona byłam z serum z wit C i retinolem z Norel. Z kolei serum z Mincer było bardzo tłuste przez co nie lubiłam używać, nie robiłam tego regularnie i nie wiem jak by u mnie zadziałało.


Teraz kończę eliksir z Vianka, tam jest sól magnezowa fosforanu askorbylu i daje u mnie super efekty. Po około 3 tygodniach używania na noc skóra jest zdecydowanie ładniejsza, promienna, bardziej elastyczna. Ma konsystencję taką hmm...wodno-żelową? Fajnie się wchłania - skóra jest w dotyku sucha, nie klei się, nie jest otłuszczona.


Dobrze też wspominam booster z Fenomen C z Perfecty.

Ja najbardziej lubię kwas L-askorbinowy, robi mi najlepiej i najbardziej komfortowo mi się go używa, a już połączenie wit C, E i kwasu ferulowego to dla mnie petarda. Mincera też kiedyś miałam ale dla mnie koszmarek. Nie odważyłabym się też na swoją wrażliwą cerę z naczynkami i tendencją do rumienia nałożyć wit c i retinol, ale pewnie przy normalnych cerach działa cuda.

U mnie takie top ser z wit c to:
Timeless,
Image Skincare wit C,E, kwas f.,
Ole Henriksen Truth serum,
Cell Fusion C VIA method 30% wit C,
Dr Dennis Gross,
Paulas Choice booster 15%,
A.florence Anti pollution 10% vit C
Sunday Riley


Muszę jeszcze spróbować, bo mnie ciekawi NIOD, no i moje marzenie Skinceuticals.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Denko listopadowe
Załącznik 7735193

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość

Czy Wątek ma opinie o kosmetykach nacomi?Dostałam na mikolajki krem arganowy i jestem ciekawa

Miałam kilka rzeczy, ale nie polubiliśmy się, poza tym trzeba też uważać na argan, moja cera go bardzo nie lubi, zapycha się i ...przesusza. Ale moja cera jest bardzo specyficzna

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja i argan nie lubimy sie , strasznie mnie zapycha, wiec stosowanie na twarz i szyje wykluczone. potestuj bo sporo osob ma ten problem.

mam to samo
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2020-12-07 o 11:34
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 19:23   #3510
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za obniżki

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



Mocne kciuki
dziekuje

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Retinol mam z Medika i chyba już nigdy nie zamienię na inny Muszę poczytać o tych serach z wit c, bo naprawdę co chwile coś pozytywnego o marce czytam.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------




to jak będziesz pierwsza to zajmij mi jakieś dobre miejsce

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------




Ja najbardziej lubię kwas L-askorbinowy, robi mi najlepiej i najbardziej komfortowo mi się go używa, a już połączenie wit C, E i kwasu ferulowego to dla mnie petarda. Mincera też kiedyś miałam ale dla mnie koszmarek. Nie odważyłabym się też na swoją wrażliwą cerę z naczynkami i tendencją do rumienia nałożyć wit c i retinol, ale pewnie przy normalnych cerach działa cuda.

U mnie takie top ser z wit c to:
Timeless,
Image Skincare wit C,E, kwas f.,
Ole Henriksen Truth serum,
Cell Fusion C VIA method 30% wit C,
Dr Dennis Gross,
Paulas Choice booster 15%,
A.florence Anti pollution 10% vit C
Sunday Riley


Muszę jeszcze spróbować, bo mnie ciekawi NIOD, no i moje marzenie Skinceuticals.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------






---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------




Miałam kilka rzeczy, ale nie polubiliśmy się, poza tym trzeba też uważać na argan, moja cera go bardzo nie lubi, zapycha się i ...przesusza. Ale moja cera jest bardzo specyficzna

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------




mam to samo
ja dopiero raz uzyłam

Jest takie powiedzenie ze jak poniedziałek zaczał sie spokojnie to zło pi.. znienacka u nas zaaczeło sie wczoraj... Dzis co prawda Młody ok ale wszystko musiaąłm odwołąc bo jego terapeutka ma covid i Młody kwarantanne - o dziwo tylko Młody Załatwiałm skierowanie, zawiozłąm Tz do poradni urazowej i po dwoch godzianch wrocił z gipsem - złamana głowa kosci przy stawie łokciowym - dwa tygodnie gipsu
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.