Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-07, 09:47   #31
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HELP!!! CIĄŻA I PROBLEMY SKÓRNE...

Dziękuje Ci za rady, napewno skorzystam. Ja za sobą niewioele, teraz 6 tydzień, ale radość ogromna bo wyczekana, chociaz z napadami nudności i zmęczenia jeszcze sobie nie radzę. A i z naczynkami pękającymi na nogach póki co rady sobie nie daję, słyszalam zeby zażywać profilaktycznie rutinoskorbin tylko nie wiem czy w ciąży można.
Poza tym polecam Ci balsam do ciała Loreala Nutrilift, jest rewelacyjny, ma delikatny zapach( ten akurat mnie nie drażni) a jst ujedrniający i nawilżajacy. Dla mnie bomba, tylko wystarcza na ok. 3 tygodnie co w porównaniu do ceny ( od 27 zł do ok. 35zł) zależy gdzie, ja w aptece kupuję za 27 zł) Pozdrawiam Alicja
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 09:59   #32
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HELP!!! CIĄŻA I PROBLEMY SKÓRNE...

Kurcze, Ty to jesteś dobra... ja na razie stosuję tylko żel z Avonu na "cycki", a brzuch mam zamiar smarować "specyfikami na rozstępy" od 4 m-ca ciąży...tak przynajmniej wyczytałam na moim kremie z Gerbera na rozstępy, a może na ich zapobieganie w czasie ciąży. Miałam już próbkę tego specyfiku, bo dostałam w sklepie podczas wprowadzania tego na rynek. Rzeczywiście przyjemny. A co do tego listu, który wysłałaś do P.Beatki, to pociesz się, bo mi też robią się takie krosty w okolicach szyi i żuchwy, też "bolawe". Jestem ciekawa, co Nam poradzą??? Czekam. Cześć, pozdrawiam...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 10:05   #33
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HELP!!! CIĄŻA I PROBLEMY SKÓRNE...

A powiedzcie dziewczyny, czy was też tak bardzo bolą piersi? Winnie, Pani Agnieszko? Ja bez stanika nie wyobrażam sobie teraz nawet snu!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 10:16   #34
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: HELP!!! CIĄŻA I PROBLEMY SKÓRNE...

Bola i beda sie powiekszac [img]icons/icon7.gif[/img] To jeszcze jeden urok ciazy [img]icons/icon12.gif[/img]
Nie chce Cie straszyc, ale poczekaj jak bedziesz musiala karmic. To jest dopiero rozkosz o poranku [img]icons/icon12.gif[/img]

Alicjo ja rowniez gratuluje Ci Twojego blogoslawionego stanu [img]icons/icon7.gif[/img]Mimo wielu dolegliwosci jest to jednak piekny i niezapomniany okres w zyciu kobiety;
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 10:16   #35
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HELP!!! CIĄŻA I PROBLEMY SKÓRNE...

Witam! Również bardzo mnie bolą piersi, nawet do tego stopnia, że mycie się żelem pod prysznicem przeszywało mi plecy "mrówkami". Powiem Ci, że to był jedyny objaw, oprócz oczywiście braku miesiączki,po którym stwierdziłam, że coś się dzieje innego niż zwykle przy okresie. Do dzisiaj (3 m-c) nie mam żadnych dolegliwości ciązowych, typu nudności, wymioty, słabość, wyczerpanie, zmienne nastroje. Za to mam "śliczną cerę???".
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 11:29   #36
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HELP!!! CIĄŻA I PROBLEMY SKÓRNE...

[img]icons/icon40.gif[/img] Ja oprócz bolących piersi, szukam smaków..czego to ja bym nie zjadła, az sama siebie mam dość, bo czasem coś pichcę 2 godziny a potem tego po prostu nie chcę [img]icons/icon31.gif[/img] , zmienne nastroje okrutnie, i spanie, mogłabym na okrągło spać, we dnie i w nocy haha. Poza tym póki co bez zmian, ( czego nie mogę powiedzieć o mojej smuklej talii haha).
A dka rozrywki polecam wszystkim koleżankom w stanie błogosławionym [img]icons/icon20.gif[/img] książkę Manueli Gretkowskiej " Polka" Opisuję cały okres swojej ciąży, świetna zabawa i wiele wskazówek. Pozdrawiam Alicja
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 11:53   #37
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HELP!!! CIĄŻA I PROBLEMY SKÓRNE...

No, właśnie, ja też mam dokładnie takie same objawy. Czyli wszystko chyba w porządku (w jedności siła). A o talię się nie kłopoczmy...zbojkotujmy ją na 9 m-cy,hi,hi. Czy może masz jakieś fajne pomysły na ciuchy ciążowe, a może adresy sklepów? Bo, ja w moje wranglery już nie zmieszczę brzucha...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-07, 12:29   #38
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HELP!!! CIĄŻA I PROBLEMY SKÓRNE...

Ha też mam ten problem bo pracuję jako asystentka więc muszę ubierac się przyzwoicie, óki co mieszczę sie w swoje kiecki, spodnie i bluzki ale podejrzewam ze to juz niedługo sie skończy. Ostatnio Claudia wypuściła dodatek pt" Ciąża" tam wyczytałam i sa również zdjecia fajnych ciuszków ciażowych, do nabycia m. in. w sieci sklepów Trolla, duzo takich niezłych jest tez w Cotton Clubie. A ceny jeszcze do zniesienia, i calkiem ładniutkie. Mysle ze oprócz tych sugerowanych znajdziemy coś ciekawego . Pozdrawiam Ala
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 04:58   #39
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy na piersiach :o(

I jak kremik zadzialal????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-17, 22:12   #40
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rozstępy na piersiach :o(

Walka z rozstępami jest trudna, ale nie beznadziejna. Do tego bardzo nieprzyjemna.Z rzeczy przyjemnych pozostaje tylko masaż w momencie, gdy się tworzą i są jeszcze czerwone. Rodzaj kremu który go ułatwi jest bez znaczenia. Substancje zawarte w kremach mające poprawić krążenie w skórze w trakcie tworzenia się rozstępów ( np kofeina) mają symboliczne znzczenie i bez odpowiedniego masażu nie będą działać ( przenikanie przez zdrową skórę to naprawdę trudne zadanie) Takie działanie jest podstawą w początkowym okresie i ...działa. Z rozstępami białymi, starymi, walka jest trudniejsza. Realne oczekiwania to 60% poprawy. Nie jest to mało. Ale to już nie kremy i zaczyna się część nieprzyjemna i poza tym nieco kosztowna.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 14:09   #41
Bubu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3
Rozstępy

Chciałam się dowiedzieć czy są zabiegi likwidujące rozstępy np. laserowo. Niedawno przestałam karmić piersią, które to w tej chwili trochę zmieniły swój kształt i niestety pozostały mi fatalne rozstępy. Proszę poradzcie cosik, zbliża się lato !
Bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-02-18, 21:45   #42
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Rozstępy

Sa takie zabiegi, ale trzeba je wykonac kilkakrotnie i jest to raczej juz droższa impreza [img]icons/icon9.gif[/img]
najlepiej wpisz w wyszukiwarke ROZSTĘPY i mokażą Ci się wszystkie rozmowy na ten temat
papa [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 20:20   #43
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
masaż przy rozstępach / jak to się robi??

Dobry Wieczorek wszystkim! czy ktoś się orientuje jak się robi masaż przy pomocy kremu/balsamu na rozstępy?? Dranie paskudne nawet mnie dopadły brrr a ja jestem zielona Poczytałam cos na Wizażu i kupuję kremik Dax Cosmietics na rozstępy taki zielony, myślę, że na początek wsam raz.Ale jak ja mam go wmasowywać przez 4 min?? Czy mam kupić rękawicę do masażu?? W ogóle jakie ruchy wykonywać?? Przeczytałam właśnie w artykule, że masaż jest b.ważny przy rozstępach A ja ani be ani me...hiei brrrrr [img]icons/1pomocy.gif[/img]
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 13:31   #44
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: masaż przy rozstępach / jak to się robi??

Wszelkie pytania dot. masażu kieruj proszę do p. Piotra Szczotki na forum "Masaż".
Na temat masażu znajdziesz zarówno artykuły p. Piotra jak i wiele postów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 14:30   #45
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: masaż przy rozstępach / jak to się robi??

[img]icons/icon40.gif[/img]
Agusiu, ja nie wiem jakim ruchem sie masowac, natomiast wiem, ze dobrze byloby sie zaopatrzyc w przyrzad do masazu Oriflame. Moja mamuska uzywala tego na roztepy w polaczeniu z kremem i dalo naprawde swietne efekty [img]icons/1jupi.gif[/img] , nawet ja wielki sceptyk to widze [img]icons/icon10.gif[/img]. Mozesz tez masowac skore szorstka rekawica lub gabka, pod prysznicem i dopiero po tym zabiegu wsmarowac krem. Moja rodzicielka jednak naklada krem po kapieli, i wsmarowuje go przez okolo 10 minut za pomoca tego wlasnie przyrzadu. Dodam jeszcze,ze z tego co wiem sa to stare rozstepy, a mimo wszystko pomaga.
Eh, chyba tez sobie kupie tyle,ze ja na ujedrnienie [img]icons/icon7.gif[/img]
Powodzenia [img]icons/icon14.gif[/img]
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 18:09   #46
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Re: masaż przy rozstępach / jak to się robi??

Marguś a czy ten krem był również z Oriflame'u?? Jeśli tak,proszę, napisz mi z jakiej serii i czy przyrząd jest jeszcze dostępny [img]icons/1cmok.gif[/img] A ja zaraz poczytam wątki na Masażu- przepraszam, przeoczyłam to forum, może cos się jeszcze dowiem [img]icons/icon7.gif[/img] Dziekuję ogromniaście BuuziaczzKi
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 20:22   #47
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: masaż przy rozstępach / jak to się robi??

Krem nie byl z Oriflamu. To jest Norel (trzymam go w lapce) To taka duza 300 ml butelka z dozownikiem z zielona etykietka. To jest krem wyszczuplajacy, ktory likwiduje rozstepy skory [img]icons/1ehem.gif[/img]
Walsnie weszlam na stronke Norela, zeby ci podac wiecej informacji. Krem ten kosztuje okolo 30 zl i jest dostepny w aptekach i supermarketach Tesco na tzw. polkach zdrowia.
Gdybys chciala zajrzec to masz tu link :
http://www.norel.pl
A jesli chodzi o przyrzad do masazu, to raczej nie mam biezacych informacji o Oriflame, nie kupuje kosmetykow tej firmy, natomiast sadze, ze wciaz mozna ten wynalazek zlnalezc w katalogu. Jest on rowniez zgloszony do KW, w akcesoriach kosmetycznych [img]icons/1ehem.gif[/img]
No to na tyle [img]icons/icon10.gif[/img] Trzymaj sie Agus [img]icons/1cmok.gif[/img]
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 09:28   #48
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Dziewczyny, przerazone z Rudziaczkiem statystykami ( 90 % kobiet po ciazy ma rozstepy! ) zgodnie z artykułem Basi postanowiłysmy sie zaopatrzyć w cos anty anty [img]icons/icon12.gif[/img] Tak serio zupełnie - czego używałyscie Mamuski w ciazy by zminimalizowac ten watpliwej piękności defekt ? Wygrzebałam z forum PEnaten..podobno niezły..Przyznam, że bede wymagająca i poprosze o namiary dla Rudziaczka JEDYNIE SKUTECZNYCH prepartów.. [img]icons/icon7.gif[/img] I pytanie jeszcze : od którego m-ca zaczełyscie stosowac preparaty na rozstepy ? Rudziak planuje od 3- go..dobrze robi ?

Czekam zatem na Wasze złote rady [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 10:03   #49
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Droga Olu [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja używałam Panaten'a przy pierwszej i drugiej ciąży. Osobiście jestem bardzo zadowolona [img]icons/icon7.gif[/img] Nie uniknęłam co prawda całkowicie rozstępów, ale te co powstały są naprawdę minimalne. A generalnie mam tendencję do ich powstawania [img]icons/icon9.gif[/img]
Myślę, że początek trzeciego miesiąca jest dobrym terminem. Zdąrzy skórę odpowiednio wczęśniej uelastycznić i nawilżyć zanim będzie się coraz bardziej rozciągać.
Nie zapominaj(cie) [img]icons/icon7.gif[/img] o piersiach [img]icons/icon7.gif[/img]

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

PS. nawiązując do mdłości. Czasami niektóre preparaty witaminowe ( na przykład Materna) nasilają te dolegliwości; Mnie osobiście niestety pomagał jedynie tłusty posiłek - na przykład smażone ruskie pierożki ze smietaną 30% [img]icons/icon10.gif[/img] ; i chwilową ulgę dawał sok z grejpfrutów;
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-10, 05:00   #50
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Szefowo [img]icons/icon29.gif[/img] bardzo dziękuję za rady [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 06:58   #51
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Mi też pomagał Penaten, tak przynajmniej mi się wydaję. Choć całkowicie nie uniknęłam rozstępów, ale ona jakoś dziwnie poznikały. Zaczęłam stosować ten krem też jakoś tak od 3 miesiąca. Niestety po urodzeniu dzidzisia przestałam się smarować, a dopiero wtedy dostałam cyce jak donice i skóra nie wytrzymała...ale na brzuszku rozstępów nie mam, za to mam ogromną bliznę po cesarce i wyglądam jak jajko z niespodzianką [img]icons/icon7.gif[/img]
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 18:17   #52
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Zaczęłam stosowac kremy przeciw rozstępom od mniej wiecej 3-4 miesiąca ciąży, ale niestety i tak rozstępy były. Pocieszam sie, że może bez kremów byłyby gorsze.
Polecam Daxa, Eris, teraz mam ATW, bardzo fajny. Dobre opinie ma też YR - zakupiłam dwie tuby, ale jeszcze nie użyłam. W każdym razie rostępy zmniejszyły mi się po tych kremach i niezbyt dokłądnym masażu (ale codzinnie 1-2 razy) około 2/3 - już w ogóle nie mam żadnych wgłębień, a miałam głębokie, fioletowe kilkucentymetrowe bruzdy [img]icons/icon9.gif[/img] Zostały tylko różowe kreseczki.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 19:06   #53
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Olenko, moja kuzynka uzywala podczas ciazy Penatenu i...ma straszliwe rozstepy. Byc moze ogolnie ma do tego tendencje, dodatkowo bardzo przytyla i moze stad nikly rezultat smarowania sie anty anty [img]icons/icon7.gif[/img]
Natomiast pytalam moja Matule (ma swoje latka, a niemal nie ma rozstepow!!! uwierzcie lub nie), jak sie bronila przed rozstepami - a ze urodzila 3 dzieci wraz z moja skromna osoba - wiec doswiadczenie ma spore. Co ciekawe, chodzila z brzuszkami w takich czasch, kiedy te preparaty byly po prostu niedostepne dla zwyklego obywatela PRL i bronila sie tak, ze rano i wieczorem prysznicowala sie na przemian zimna (nie letnia!) i ciepla woda + jednoczesnie masaz szorstka gabka lub rekawica. Piersi i pupa energicznie i delikatnie brzuszek z cenna zawartoscia [img]icons/icon12.gif[/img] Ot, i cala tajemnica [img]icons/icon42.gif[/img]
Moze warto polaczyc metody stare z nowymi...
[img]icons/icon40.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 19:39   #54
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

całkiem możliwe. Chodzi głównie o to, żeby skóra była jak najbardziej jedrna i elastyczna, wtedy nie jest tak podatna na rozciąganie i pęknięcia. Moja ciocia miała niewielkie rozstępy mimo dużej nadwagi w ciąży, powiada, że smarowała się oliwką dla dzieci. Ale w to nie bardzo wierzę, bo ona często wypiera się, że nic nie używa...
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 19:52   #55
AlicjaDiablica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 172
GG do AlicjaDiablica
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Moja mama miała bardzo wysoki poziom urobilinogenu (cokolwiek to jest). Dostała jakiegoś uczulenia i całą ciążę się maniacko drapała- w ogóle nie obcinała paznokci. Pewnie zafundowała tym sobie bajeczny masaż, bo ma 2 (słownie dwa) rozstępy [img]icons/icon7.gif[/img] Po dwóch ciążach [img]icons/icon7.gif[/img]

Ja też tak chcę [img]icons/icon7.gif[/img]
AlicjaDiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 08:38   #56
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Moim skromnym zdaniem kremy zapobiegajace rozstępom trzeba stosować jak niejwcześniej, bez czekania na np. 3 miesiąc. Skóra musi być w jak najlepszym stanie, żeby nie popękać. Masaż też się by się przydał.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 08:48   #57
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

podziekowala za rady [img]icons/icon29.gif[/img] kazdej z osobna i wsiem razem [img]icons/icon7.gif[/img] Rudziak sie ucieszy [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] pozabijam dzis tych klientów [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:06   #58
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Ja smarowałam się kremami anty odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży. Używałam różnych firm w szczególnosci Vichy. I co? Dwa tygodnie przed urodzeniem synka zsypało mi cały brzuszek rozstępami.
Wydaje mi się że wszystko zależy od tego kto ma jaką skórę i czasem smarowanie nic nie daje. Ale nie rezygnujcie ze smarowania . Ja przy kolejnej ciąży na pewno nie zapomne o kremach anty, mimo że mam juz rozstepy.
Pozdrawiam pa
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:17   #59
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

dzieki wiki [img]icons/icon7.gif[/img] Rudziak ma tendencje do rozstepów, chcemy tylko na ile to mozliwe zminimalizowac te przykre skutki..ale z Waszych postów widze, ze to rosyjska ruletka [img]icons/icon41.gif[/img]

dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:19   #60
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Penaten na rozstepy/ciąża...

Droga Wiki ja na szkole rodzenia słyszałam od dziewczyn właśnie wiele niepochlebnych opinii na temat Vichy na rozsępy. [img]icons/icon9.gif[/img] Może to jest właśnie kiepski kosmetyk?

I jeszcze jedno, przynajmniej w moim przypadku zauważyłąm jedną zależność. Im skóra jest starsza tym gorzej znosi właśnie takie wachania wagi i rozciągliwosci podczas ciązy. Po pierwszej ciąży miałam dosłownie dwa rozstępy tam gdzie są kości biodrowe ( + 28 kg przybrania na wadze) w drugiej ciąży, tyłam podobnie i również używałam cały czas penatenu, ale dorobiłam sie malutkich rozsępów na brzuchu i pośladkach [img]icons/icon9.gif[/img] Są drobne, ale jednak są.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.