Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) ) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 12:30   #31
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Jasne Wg mnie im rzadziej takie oczyszczanie mechaniczne się wykonuje, tym nawet lepiej - skóra nie jest tak silnie maltretowana .
Dzięki

A tak w ogóle to trochę wykorzystam ten wątek wybaczcie
Ale we wrześniu nast. roku mam ślub.
A że teraz okres fajny na wszystkie tego typu zabawy ze skórą i dobry czas na podreparowanie jej-to chciałam Was spytać co mogę zafundować mojej cerze?
Planuję zapisać się na oczyszczanie na początku grudnia.
A czy coś mogłybyście mi jeszcze polecić?

:O
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 18:02   #32
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Myślę, że może oxybrazję. Daje skórze ładny odcień. Sama zamierzam się wybrać jakoś w grudniu.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 19:12   #33
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Myślę, że może oxybrazję. Daje skórze ładny odcień. Sama zamierzam się wybrać jakoś w grudniu.
Dzięki Już o tym czytam
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 23:26   #34
patheticlove
Przyczajenie
 
Avatar patheticlove
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Boskoop
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Witam was


Więc przejdę od razu do rzeczy chcę się wybrać do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy ale dosłownie nie mam o tym pojęcia, czytam różne artykuły wypowiedzi i namieszało mi się w głowie już od tego chodzi mi przede wszystkim o to czy mam się jakoś przygotować do wizyty tzn. czy mam jakoś "twarz" przygotować ? no i dodam iż cerę mam mieszaną ze skłonnościami do wyprysków, a głównym celem wizyty było by usuniecie wągrów które występują przede wszystkim w strefie T ...


Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam
patheticlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 10:27   #35
Lolekako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

mam do Was prosbe..kosmetyczka zaproponowala mi peeling krysztalowy-czy ktos to robil? czy warto? piszcie prosze
Dziekuje
Lolekako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 11:52   #36
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

sama nie zdecydowałam sie zeby pojsc na oczyszczanie do kosmetyczki, bo czytałam ze nie koniecznie jest to wskazany zabieg dla cery wrazliwej, sama w domu stosuje po prostu maski i peelingi dla cery wrazliwej, teraz przestawiłam sie na te z bielendy bo są polączone peelingi z glinkami wieć dwa produkty w jednym, ale bardziej mnie korci zeby u kosmetyczki zrobić sobie kwas, tylko jaki jest najlepszy dla cery wrazliwej/tradzikowej?
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 12:56   #37
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Jesli masz sporo wypryskow to idz na oczyszczanie. Jak mialam tradzik to bylam pare razy na ocyszczaniu, bo po prostu wyciskajac sobie sama pryszcze nie zrobilabym tego dokladnie, sterylnie i narobilabym sobie blizn. A kosmetyczka ladnie oczysci. Jesli jest profesjonalna to nie zrobi ci zadnych plam ani blizn ewentualnie mozesz miec troche zaczerwieniona skore kilka dni po zabiegu
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 12:59   #38
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

intensywnosc zabiegów zalezy od stanu skóry, u mnie zabieg trwa okolo 1,5 h ale jeszcze po oczyszczaniu kosmetyczka nakłada mi kwas migdałowy
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 11:31   #39
weselezdjpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Ja miałam robione oczyszczanie i na początku twarz wygląda okropnie, jest cała czerwona bo wszystko co siedzi pod skórą zostaje wyciśnięte ale potem jak juz wszystko się zagoi to twarz jest pozbawiona zanieczyszczeń
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama/
weselezdjpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 08:41   #40
Karna78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Hey Dziewczyny, odnośnie samego zabiegu i jego powodów raczej nie będę pisała bo wiadomo co i jak a raczej pytanie komu zaufać...

ja mam problemy z wypryskami od dłuższego czasu, generalnie cera się przetłuszcza i jakieś syfy się pojawiają... jeśli mogę polecić to panią Agnieszkę z salonu gdzie byłam ostatnio [wklejam link do strony: http://www.uroknatury.pl/warszawa-sr...-problemy.html

dlaczego tu napisałam ponieważ pani jest mega, poruszyłam temat ze mam problem z dłoniami, zaczerwienienia i lekkie podrażnienia, ona zapytała czy używam mydła w płynie ja ze tak - a odpowiedziała ze warto odstawić i zobaczyć efekt (jakiś detergent tam dość często uczula). i fakt pomogło . może to i kryptoreklama ale jak warto kogoś polecić to staram się to robić szczególnie jeśli ktoś jest wart polecenia.
Karna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 07:51   #41
Mateusz000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Post Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Cześć wszystkim
Przedwczoraj byłem na zabiegu oczyszczania twarzy( peeling kawitacyjny+oczyszczanie manualne) ponieważ od jakichś 3 miesięcy zaczęła mi sie mocno przetłuszczać twarz i pojawiło mi sie duzo wyprysków na twarzy, podczas zabiegu kosmetyczka powiedziała, ze moja twarz jest bardzo zanieczyszczona . I teraz moje pytanie czy to normalne, ze od dnia po zabiegu cały czas dosłownie leje sie z mojej twarzy, sączy sie sączy tak jakby z każdego pora który był wyciśnięty?
Mateusz000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-27, 12:15   #42
SylwiaBak12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Cytat:
Napisane przez Mateusz000 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Przedwczoraj byłem na zabiegu oczyszczania twarzy( peeling kawitacyjny+oczyszczanie manualne) ponieważ od jakichś 3 miesięcy zaczęła mi sie mocno przetłuszczać twarz i pojawiło mi sie duzo wyprysków na twarzy, podczas zabiegu kosmetyczka powiedziała, ze moja twarz jest bardzo zanieczyszczona . I teraz moje pytanie czy to normalne, ze od dnia po zabiegu cały czas dosłownie leje sie z mojej twarzy, sączy sie sączy tak jakby z każdego pora który był wyciśnięty?
Prawopodobnie źle zdezynfekowała ci twarz. Albo nie posmarowała maścią, która przyszpiesza gojenie ran. Lepiej zmień kosmetyczkę, zanim zaczniesz mieć blizny na twarzy. Ja chodze do xxx w Krakowie i też kiedyś miałam ten sam problem. Panie poradziły mi oczyszczanie twarzy kwasami, i już dawno nie miałam, żadnych większych wyprysków. Ostatnio tylko ponieważ lato cora bliżej, a ja jestem za leniwa na ćwiczenia robię sobie mezoterapię igłową. |To zabieg, który ujędrnia ciało.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-28 o 08:52 Powód: reklama w kolejnym post
SylwiaBak12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 18:38   #43
Tusia9385
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Na tego typu zabiegi uczęszczam wyłącznie do Akademia Medycyny Estetycznej dr. Szczepańskiej, polecam w 100%
Tusia9385 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 08:51   #44
DagusiaaaPl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyczka - oczyszczanie twarzy (jak i co? :) )

Ja również byłam ostatnio pierwszy raz na zabiegu oczyszczania twarzy w salonie kosmetycznym xx w Warszawie. Przez dłuższy czas zmagałam się z niedoskonałościami, których nie mogłam zwalczyć żadnym kremem, czy peelingiem. Dopiero dogłębne oczyszczenie cery dało pożądane efekty. Teraz skóra mojej twarzy jest gładka, promienna i przyjemna w dotyku.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-11-27 o 14:12 Powód: reklama
DagusiaaaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-24 09:51:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.