Dove do włosów farbowanych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 21:31   #1
Joa 3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2

Dove do włosów farbowanych


otrzymałam mój zestaw Dove do włosów farbowanych. Jest fantastyczny. Pięknie pachnący szampon i odżywa oraz odżywka natychmiastowo regenerująca włosy są zachwycające. Włosy odzyskały kolor chociaż nie był ostatnio farbowane, odzyskały blask i wyglądają bardzo świeżo. Nie puszą się i doskonale rozczesują.
Joa 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 23:04   #2
Antracytowa
Przyczajenie
 
Avatar Antracytowa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 2
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Dziś dotarł do mnie komplet szampon + maska + 60 sekundowa terapia dove hair terapy colour care. Pierwsze wrażenia, piękny zapach, szampon wydajny, spełnia swoje zadanie i dobrze oczyszcza chociaż w moim wypadku lekko podrażnił skórę głowy. Maska którą trzymałam około 5 minut zadziałała jak typowa odżywka, włosy łatwo się rozczesują (mimo ze moje maja tendencje do plątania), kolor lśni i nie spływał bardzo w czasie płukania. Włosy nie są przeciążone ale nie są też niestety nawilżone, na szczęście nie puszą się, a moje naturalne falo-loki są bardziej rozprostowane, co zapewne wynika z zawartości sylikonów w składzie. Tej małej tubki tym razem nie wypróbowałam. Ogólna ocena po pierwszym użyciu trzy z dużym plusem za zapach. Biorąc pod uwagę skład jest całkiem ok, włosy lśnią, łatwo się rozczesują i są puszyste, i tyko szkoda że głowa mnie lekko swędzi. Zobaczymy co będzie dalej.

Edytowane przez Antracytowa
Czas edycji: 2014-08-22 o 23:18 Powód: wstawienie baneru
Antracytowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:44   #3
kingagr1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Pierwsze wrażenie jest pozytywne, plus za śliczny zapach . Po umyciu włosy dobrze się rozczesują. Moje włosy tez ostatnio strasznie się łamią i wypadają to mam nadzieje ze zestawik okaże się dla nich ratunkiem , w sumie tak to już jest przy farbowaniu. Maseczka jest fajna ale jak dla mnie mało wydajna.
__________________
kingagr1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 17:19   #4
_123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Dostałam swój zestaw i juz go wypróbowałam. włosy po umyciu sa miekkie, błyszczące i pieknie pachna. Zapach super i bardzo mi sie podoba Z przyjemnościa będe testowac dalej. mam krótkie włosy i trudo u mnie zauważyć właściwosci pielęgnacyjnie ale ta seria jest inna, moje włosy sa zadowolone.
_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 19:51   #5
jaga00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Witam
Ja również dostałam do przetestowania Dove do włosów farbowanych , pierwsze testowanie na duży plus. Po umyciu włosy sa miękkie, delikatne. Kosmetyki maja przyjemny zapach. Zobaczymy jak będzie dalej
jaga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 21:35   #6
kacha577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Ja też mam swój zestaw do włosów farbowanych . jestem już po 2 sesjach z tym produktem , i jak na razie jestem bardzo zadowolona . Mam długie włosy i potrzebuje do nich produktu który sobie z nimi poradzi ,a zestaw DOVE jest idealny dla mnie . Pachnie pięknie , nie plącze włosów i jest mega wydajny
__________________
kacha577 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 07:43   #7
Moonia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Witajcie ! Również otrzymałam swój zestaw , pierwsze wrażenie , śliczny zapach .Szampon się pieni więc bardzo wydajny , maska rewelacyjna , włosy są miękkie , nie puszą się , są pełne blasku .Mam na włosach kolor czerwony , co za tym idzie szybko się wypłukuje , przy myciu i spłukiwaniu zauważyłam ,że woda nie jest tak czerwona jak przy myciu innymi szamponami do włosów farbowanych .
Moonia75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 13:42   #8
Anulki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Dziękuję za otrzymany zestaw Dove do włosów farbowanych
Dopiero dzisiaj otrzymałam przesyłkę,więc kiedy wieczorem użyję tych nowości,to napiszę jakie zrobiły na mnie wrażenie.
Pozdrawiam
Anulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:01   #9
Anulki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Wczoraj wieczorem zastosowałam pierwszy raz zestaw Dove do włosów farbowanych i jestem pod wrażeniem,bo włosy łatwo się rozczesały bez szarpania,co w przypadku moich długich włosów jest b.ważne.
Włosy są gładkie i mięciutkie w dotyku,no i pachnące
Miłego dnia
Anulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 06:44   #10
jaga00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Potwierdzam włosy z łatwością sie rozczesują .
jaga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 08:21   #11
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Mnie najbardziej spodobało się to 60 sekundowe cudo w małej tubce
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 18:18   #12
Sabincien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Hej. Ja też otrzymałam zestaw Dove do włosów farbowanych. Fajnie się złożyło, bo w poniedziałek będę farbować włosy, także sprawdzę od początku jak te kosmetyki działają na włosy.
Sabincien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 09:03   #13
kacha577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dove do włosów farbowanych

I tak oto z rudych wróciłam znowu do brązu ,dalej testujemy dove ,ale włosy po farbowaniu są odświeżone i lsniące . Dzisiaj bedziemy testować maske 60 sek bo dzisiaj jest mój dzien SPA
__________________
kacha577 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 16:30   #14
kingagr1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Witam dziś mija ponad tydzień od stosowania Dove. i po prostu jestem szczeliwa hehe. Jak to przy sobotnich wyjściach była mamy mało czasu na przygotowanie i żeby włosy szybko zrobić potrzebna jest suszarka no ale do moich włosów się nie nadawała (ponieważ miałam siano na głowie że masakra a dziś po prostu cud) układają się miękkie i pachnące
__________________
kingagr1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:39   #15
Moonia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Po czterokrotnym zastosowaniu szamponu i maski ,stwierdzam działa Włosy są miękkie , końcówki nabierają formy , nie są już tak zniszczone , a i kolor jest ożywiony , tylko nie dostałam banerka jeszcze od Dove ?
Moonia75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 13:43   #16
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Ja myję na zmianę z innym szamponem i wiem, że na razie wygrywa u mnie odżywka-maska minutowa i to małe cudo.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:20   #17
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Zestaw do włosów farbowanych czyni cuda włosy nabrały super blasku i są bardziej odżywione A to dopiero kilka dni stosowania
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:52   #18
Anulki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Ten zestaw na pewno na stałe zagości w mojej łazience
Widać,że włosy są pełne blasku,gładkie,miękkie i ogólnie zdrowo wyglądają
Ja również nie dostałam banerka od Dove.
Anulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:12   #19
edytabeata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Dove do włosów farbowanych

Zestaw Colour Care: szampon, tuba, 60 sekundowa kuracja (DOT).
Fantastyczny zestaw dla moich cienkich ,długich włosów zmęczonych farbowaniem.
Szampon rewelacyjnie się pieni , wystarczy niewielka ilość żeby umyć włosy. Odżywki fantastyczne, zwłaszcza ta 60 sekundowa. Zestaw zapewnił nawilżenie ,wygładzenie bez zbytniego obciążenia . Włosy nie plączą się, nie są sztywne. Układają się fantastycznie. Piękny połysk i fantastyczny zapach .Kolor nie wypłowiał. Szczerze polecam!
__________________
edytabeata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 23:51   #20
Antracytowa
Przyczajenie
 
Avatar Antracytowa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 2
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Po niemal dwóch tygodniach stosowania stwierdzam ze obie odżywki-maski są bardzo fajne, szkoda tylko że ta 60 sekundowa jest taka malutka. Kolor włosów nie zblaknął, mimo ze farbuje na odcienie czerwieni i myje co drugi dzień. Moje fale się nie plączą przy czesaniu, spawają wrażenie dobrze nawilżonych nawet na końcach, nie puszą się, czyli same plusy.
Szampon natomiast mimo dobrej wydajności i pięknego zapachu (jak cała linia) u mnie wywołał lekki łupież więc go odstawiłam.
Maski z całą pewnością kupie przy najbliższej okazji a szampon oddałam siostrze, która ma mniej wrażliwą skórne głowy
Ogólnie jestem bardzo zadowolona zarówno z tego że mam okazje testować ten zestaw jak i z efektów działania na moje włosy otrzymanych masek.
Antracytowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 11:37   #21
marianna_kl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 21
Dot.: Dove do włosów farbowanych

U mnie się bardzo fajnie sprawują te odżywki
marianna_kl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 07:03   #22
jaga00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Mi również do gustu przypadły odzywki i z pewnością po nie sięgnę jeszcze nie raz.
jaga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 14:14   #23
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Przez długi czas używałam Dove ale chciałam spróbować Timotei do farbowanych włosów (brąz). Zapach ładny, ale moja skóra głowy nie za dobrze przyjmuje ten szampon więc znów wróciłam do Dove i Gliss kur - jak dla mnie najlepsze.
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 10:03   #24
Anulki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dove do włosów farbowanych

No i dzisiaj po dłuższym stosowaniu szamponu + maski + 60 sekundowej terapii dove hair terapy colour care -mogę szczerze powiedzieć,że to jest to!,to co już na stałe będzie w mojej łazience.
Moje włosy są niesamowicie mięciutkie,pachnące,a przede wszystkim gładkie i nie plączące się.Już wszystkim znajomym poleciłam ten zestaw i bedę nadal polecać
Anulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 07:55   #25
4c393b3ff91c02a42ae44c096104937ead5677df
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 44
Dot.: Dove do włosów farbowanych

Dove do włosów farbowanych to rewelacja !!!!! Kolor bardzo długo się utrzymuje, włosy są mięciutkie, pachnące i odżywione. Odkąd otrzymałam w lipcu swój zestaw Dove do testowania, farbowałam włosy tylko dwa razy, co przy stosowaniu innych szamponów byłoby nierealne. Jestem mega zadowolona z wyników

4c393b3ff91c02a42ae44c096104937ead5677df jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-25 08:55:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.