Czy to przed okresem? Niepokojąca pierś - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.

Notka

Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b. Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo zapytać.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-08-11, 19:13   #1
Kaczzucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Exclamation

Czy to przed okresem? Niepokojąca pierś


Witam, mam 18lat, od jakiegoś tygodnia zauważyłam że mam dziwną lewą pierś tzn. tak jakby sutek, ta pierś mi sterczała do góry. Nie umiem tego za bardzo określić, wydaje mi się że mam tak pierwszy raz, możliwe że po prostu tego nigdy nie zauważyłam.. nie wiem..
Ostatnią miesiączkę miałam straszną ponieważ pierwszego dnia krwawienie było znikome, ból był potworny do tego stopnia że strciłam przytomność. Następnego dnia krwawienie się nasiliło.
Teoretycznie miesiączkę powinnam dostać gdzieś koło 10.08( plus minus, ponieważ nie zawsze mam regularnie, ten kalendarzyk też prowadze byle jak)
Możliwe że zmienił mi się cykl ponieważ od ostatniej miesiączki zaczęłam trochę dbać o ciało i ćwiczyć. NIE ODCHUDZAM SIĘ!
Bardzo proszę o pomoc, bardzo mnie to niepokoi..
Kaczzucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 21:32   #2
DoriS112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to przed okresem? Niepokojąca pierś

Ciężko coś doradzić jak sie nie jest lekarzem. Najlepiej pójdź do ginekologa i wszystkiego sie dowiesz. Czasem może nam sie wydawać że coś jest nie tak a okazuje się błahostką
Powodzenia!
DoriS112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 09:53   #3
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Czy to przed okresem? Niepokojąca pierś

Do lekarza marsz! Nie ma żartów z piersiami!
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 13:11   #4
Konsultantka o.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Czy to przed okresem? Niepokojąca pierś

Witaj, dobrze będzie jak skonsultujesz swoje obawy z ginekologiem. Wizyta u specjalisty w takich sprawach jest najlepszym rozwiązaniem.



Cytat:
Napisane przez Kaczzucha Pokaż wiadomość
Witam, mam 18lat, od jakiegoś tygodnia zauważyłam że mam dziwną lewą pierś tzn. tak jakby sutek, ta pierś mi sterczała do góry. Nie umiem tego za bardzo określić, wydaje mi się że mam tak pierwszy raz, możliwe że po prostu tego nigdy nie zauważyłam.. nie wiem..
Ostatnią miesiączkę miałam straszną ponieważ pierwszego dnia krwawienie było znikome, ból był potworny do tego stopnia że strciłam przytomność. Następnego dnia krwawienie się nasiliło.
Teoretycznie miesiączkę powinnam dostać gdzieś koło 10.08( plus minus, ponieważ nie zawsze mam regularnie, ten kalendarzyk też prowadze byle jak)
Możliwe że zmienił mi się cykl ponieważ od ostatniej miesiączki zaczęłam trochę dbać o ciało i ćwiczyć. NIE ODCHUDZAM SIĘ!
Bardzo proszę o pomoc, bardzo mnie to niepokoi..
Konsultantka o.b. jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 14:11:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.