Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-05, 09:12   #181
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez martunia867 Pokaż wiadomość
Trzydziestka się kłania Miałam kiedyś idealię i się u mnie sprawdziła, dlatego właśnie postanowiłam nie rozstawać się z marką i teraz używam serum lifactiv supreme. Jest genialne Jeśli są tu jakieś dziewczyny 30+ to olecam serdecznie tą linię.
U mnie idealia w ogóle sie nie sprawdziła w ogóle marka vichy nie pomaga mojej skórze. A mimo to ją lubię - chyba z sentymentu bo lata 1990-2000 to był taki trochę luksusowy produkt.
Ale nie działa nic a nic, a porównywalnie drogi.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 21:45   #182
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

u mnie historia z vichy to chyba z przyzwyczajenia i w sumie-jakiegoś zaufania do marki może zależy od rodzaju skóry, ja mam normalną, beż większych ekscesów, ale pierwsze zmarszczki niestety dają o sobie znać już dosyć mocno i idealia daje radę
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 19:27   #183
Hayda
Przyczajenie
 
Avatar Hayda
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Hej dziewczyny! Ja ciągle testuje, cigle szukam. 😉 czy stosowała któraś z Was kremy z serii SVR?? Zastanawiam się mocno czy niw zaszaleć. 😍
Hayda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 08:01   #184
Asiek1990
Raczkowanie
 
Avatar Asiek1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 55
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

A ja do pielegnacji stosuję kosmetyki kolagenowe od xxx
Dodatkowo kolagen w tabletkach i skóra nie potrzebuje niczego więcej!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-24 o 19:02 Powód: Link.
Asiek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 18:02   #185
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez mademoiselle88 Pokaż wiadomość
Hej hej,
Dziewczyny mam problem z doborem kremu na dzień i noc. Mam cerę raczej sucha i wrażliwą, tłusta na czole. Stosowałam Loreal do młodej cery oraz Olay Complete na dzień i 24h nawilżenie na noc i po nich czuje że, ciągle mam warstwę kremu, jak rano się budzę, skóra wydaje się tłusta. Wcześniej używałam Nivea, Garniera, AA , wcale mi nie służyły.
Myślałam o Flosku? Co jeszcze polecacie? Do mycia twarzy stosuje Loreal żel do cery suchej i tonik i te kosmetyki są okey

Będę bardzooo wdzięczna za wasze rady

Polecam Avene hydrance, najlepszy krem do cery wrażliwej jaki miałam Warto zainwestować bo kremik starcza na długo i jak się przeliczy to miesięcznie wcale nie wychodzi dużo, mi opakowanie starczyło na ok. 3 miesiące.
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 14:41   #186
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

cześć dziewczyny
szukam jakiegoś dobrego, jak najbardziej naturalnego serum z wit c, które przy okazji nie będzie zabójczo drogie. coś na dzień, pod krem bb. mam 27 lat i skórę mieszaną,, skłonną do zapychania i niedoskonałości ale chcę zapobiegać pierwszym zmarszczkom
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 17:23   #187
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Nie wiem, czy to właściwy wątek, ale nie chciałam zakładać nowego
Czy można nakładać krem Triacneal na serum z wit c i kwasem glikolowym bielendy?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 14:52   #188
fluoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Mi dotychczas ciężko było znaleźć krem, który będzie i nawilżał i działał przeciwzmarszczkowo, mam wrażenie, że większość tego typu kremów jest dość tłustych i nie tyle nawilżają, co zostawiają tłustą warstwę na twarzy Zrobiłam ostatnio podejście do serii Rose Revita z Eveline i póki co mogę zdecydowanie polecić Fajnie nawilża, jest lekki i napina delikatnie skórę, ale nie ma tego nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Ja mam krem nawilżająco-wygładzający 30+, a mam równe 30 lat i według mnie pasuje Chyba jest ogólnie mało kremów przeciwzmarszczkowych dla kobiet poniżej 30stki..
fluoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 12:48   #189
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Podpinam się. Co polecacie? 25 plus, przy zmęczeniu i niewyspaniu na twarzy widać już, że nie jest pierwszej młodości
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 10:31   #190
MeegZed
Przyczajenie
 
Avatar MeegZed
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Testowałam i używałam wiele kosmetyków, moim ostatnim odkryciem są kosmetyki tołpa z linii green oils! Są rewelacyjne! Nawilżają, nie obciążają, rozjaśniają cerę. Czuję głębokie oczyszczenie o nawilżenie, a że mam cerę suchą, jest to dla mnie priorytet. Dodatkowo mają fajne składy. Jeżeli szukasz czegoś nowego, to szczerze polecam Ci to!
MeegZed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 02:53   #191
tomiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Ja mam 30 lat, ale już 5 lat temu używałam kremów 30+ nie widzę w tym nic złego. Testowałam różne produkty, obecnie używam kremu do twarzy 30+ Rose revita expert od eveline, bardzo udana seria. Krem jest treściwy ale nie zapycha, ma piękny zapach, dobrze nawilża i lekko ujędrnia skórę, mi pasuje, chociaż w przypadku bardziej wymagającej skóry pewnie się nie sprawdzi. Widziałam, że jest jeszcze wersja 40+.
tomiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 19:11   #192
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Witam. Juz nie wiem, jak ogarniac moja cere, nie potrafie kompletnie dobrac sobie pielegnacji Mam skore mieszana, zanieczyszczona, przy odpowiednim nawilzaniu i odzywianiu z wiekiem idzie w strone normalnej, ale strasznie latwa ja zapchac, zasyfic, mam cala mase zaskornikow zamknietych na brodzie, sporo wagrow na nosie i kolo nosa na policzkach, a jednoczesnie stale zaczerwienione policzki. Nie mam widocznych pojedynczych naczyn krwionosnych, wyglada to jak rumien, ale tez nie jest bardzo czerwony, choc przebija pod lekkim podkladem mineralnym i wygladam jakbym miala permanentnego buraka Wyglada tak samo juz od lat, nic sie nie nasila. Nie wiem wiec, jak ukierunkowac pielegnacje, jakie kremy i serum dobrac, musi byc to cos lekkiego, niekomedogennego, wystaczy jeden dzien z nowym, zle dobranym kosmetykiem i juz jakas czerwona wielka bulwa sie pojawia probowalam tez walczyc miejscowo z nosem i broda kwasami, ale tez nic mi to nie dalo. Mozecie polecic jakies produkty do podobnej cery? Planuje tez w tym roku zabiegi, po wstepnej konsultacji zaproponowano mi kilka sesji oczyszczajacych peelingiem weglowym, a docelowo swiatloterapie.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 09:41   #193
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Witam. Juz nie wiem, jak ogarniac moja cere, nie potrafie kompletnie dobrac sobie pielegnacji Mam skore mieszana, zanieczyszczona, przy odpowiednim nawilzaniu i odzywianiu z wiekiem idzie w strone normalnej, ale strasznie latwa ja zapchac, zasyfic, mam cala mase zaskornikow zamknietych na brodzie, sporo wagrow na nosie i kolo nosa na policzkach, a jednoczesnie stale zaczerwienione policzki. Nie mam widocznych pojedynczych naczyn krwionosnych, wyglada to jak rumien, ale tez nie jest bardzo czerwony, choc przebija pod lekkim podkladem mineralnym i wygladam jakbym miala permanentnego buraka Wyglada tak samo juz od lat, nic sie nie nasila. Nie wiem wiec, jak ukierunkowac pielegnacje, jakie kremy i serum dobrac, musi byc to cos lekkiego, niekomedogennego, wystaczy jeden dzien z nowym, zle dobranym kosmetykiem i juz jakas czerwona wielka bulwa sie pojawia probowalam tez walczyc miejscowo z nosem i broda kwasami, ale tez nic mi to nie dalo. Mozecie polecic jakies produkty do podobnej cery? Planuje tez w tym roku zabiegi, po wstepnej konsultacji zaproponowano mi kilka sesji oczyszczajacych peelingiem weglowym, a docelowo swiatloterapie.
Skoro łatwo ją zapchać to szukaj czegoś bez pegów i konserwantow, ja bym na twoim miejscu unikala też alkoholi w składzie bo one też łatwo zasyfiaja wrażliwą skórę i troche kaszania efekt nawilżania.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-14 10:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.