Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-15, 16:58   #1
Ola6000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 39

Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?


Jak w temacie. W styczniu skończę 20 lat, a od małego wszyscy mnie biorą za starszą, jak chodziłam do zerówki do jedna starsza pani myślała, że będę szła do komunii. W 4 czy 5 klasie parę lat mlodszy chlopak pyta sie czy do gim chodzę. Gdy w 4 klasie bylam to jakas mlodsza dziewczyna powiedziala ze wygladam na 1 gim. W 4 klasie mnie brali za 6 kl czy 1 gim, czasem za 5 kl. W wieku 11 lat jedna ciocia nie mówiła o mnie dziecko tylko dziewczyna. Jak miałam 12 lat to znajoma mamy mówiła, ze jak na dziewczyne z 5 kl jestem wysoka ze wygladam na 1 czy 2 gim, czyli na 14 czy 15 lat. W wieku 12 lat ktoś z dorosłych na mieście czy w sklepie nie powiedział do mnie dziecko tylko proszę pani. Jak mialam 12 lat i 7 miesiecy to przegladałam z siostra zdjecia z wakacji i od razu mówi, że wyglądam na 16 lat. Gdy miałam 13 lat to pani dentystka się pytała o mój wiek i gada, że nie wyglądam na 13stke, tylko jakbym była z lo. Gdy byłam w 1 gim to ksiadz co uczy religii podchodzi do mnie i sie pyta jak po próbnym teście gimnazjalnym, gdy mowilam ze nie jestem z 3 klasy to był w szoku. W wieku 13 lat raczej obcy do mnie mówili proszę pani nie dziewczynka czy dziecko. Gdy miałam 14 lat to kuzynka widziała jak gadam z jej tatą i bratem to mówiła co z facetami bedziesz palić. Nie pytała się mnie o wiek. Nawet gdy 14 lat miałam to do mnie zagadał facet 20 parę lat starszy. Gdy byłam w 2 gim to znajoma mamy myślała że jestem z 1 lo. Jak 15,5 roku miałam to facet w średnim wieku mi piwo podstawił gdy mówiłam że niepełnoletnia to był w szoku. Kuzyn gdy miałam 15 lat myślał, ze mam z 17 czy 18 lat. Gdy 16 lat miałam jedna ciocia starsza pani mowila ze na 20 lat wygladam. Jeszcze na weselu kuzynki jak bylam majac 16 lat to do tanca poprosił mnie na oko 9 lat starszy chlopak, nie pytał się mnie o wiek, nawet drugi 9 lat starszy gadał ze mną. Gdy 16,5 roku miałam jedna pani chciała, zebym coś podpisała, ja mowie, ze jeszcze nie jestem dorosła to była w szoku. Gdy byłam w 1 lo to jakaś dziewczyna pyta sie czy nie jestem z maturalnej klasy. Jak mowilam ze z 1 kl to ona nieco zamyślona była. Gdy mówiłam w jednym sklepie z butami, ze na studniowke buty wybieram i nie mam kiedy kupic, to pani ze sklepu gada, że pewnie oani gdzieś studiuje i dlatego. Za studentkę mnie wzieła. Jak w klasie maturalnej byłam na wycieczce to młoda pani z baru szybkiej obsługi się pyta czy jestem studentką mówię, ze nie. Ona nieco kreci glowa. Znowu ktoś mnie wziął za starszą, za studentkę. Jezeli chodzi o mnie to cześciej mi dają 2 moze 3 lata wiecej, rzadziej 1 roku albo 4 lata. Kuzynka uwaza ze ze wzgledu na wysoki wzrost wygladam wg niej na 2 czy 3 lata starsza. Ciocia uwaza ze starsi do mnie zagaduja bo nie wygladam na swoj wiek. A to, że starsi do mnie zagadują jak wspomniałam świadczy o tym, że eygladam poważniej? Nawet nie wymagają pokazania dowodu gdy piwo kupię. A to, ze ktos gdy mialam ze 12 czy 13 lat powiedział do mnie proszę pani swiadczy też o tym, ze staro wyglądam? A to, ze kuzynka myslala ze pale a mialam 14 lat a to ze facet myslal ze sie napije piwa a mialam 15 lat to tez świadczy że dojrzalej wyglądam? Jak 12 lat miałam to kuzynka ktora dawno sie ze mna nie widziała to gada, ze jak panna wyrosła nie powiedziała o mnie dziecko. Tak samo kuzyn gdy miałam ze 14 czy 15 lat to nie ocenił mnie jak dziecko tylko gada ze 18stka niedługo.
Ola6000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 17:11   #2
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?



Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 17:13   #3
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

Masz jakąś obsesję, to na pewno...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 17:31   #4
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

Ale w czym masz problem? To chyba dobrze, że nie musisz dowodu pokazywać jak kupujesz alkohol, czy nie?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 17:37   #5
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

Z opisu pewnie tak jest, a tak to nie mamy jak stwierdzić. O ile wyglądasz w granicy swojego wieku to nie ma się czym martwić. Gorzej jakby ktoś Ci powiedział, że wyglądasz na 40+ w tym wieku. Ja z kolei wyglądam na 10 lat młodziej. Każdy ma swoją urodę i to chyba nie jest wielki problem.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 17:38   #6
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

To jest straszne... Czytanie Twojego wpisu komuś w kółko, mogłoby być niezłą torturą.
Może i wyglądasz. Ojoj
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 17:49   #7
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

Cytat:
Napisane przez Ola6000 Pokaż wiadomość
. Jezeli chodzi o mnie to cześciej mi dają 2 moze 3 lata wiecej, rzadziej 1 roku albo 4 lata. .
przecież to jest całkiem zwyczajny margines błędu jak określasz czyjś wiek? gdybyś miała 20, a dawaliby Ci 30 to byś się mogła zastanawiać, a takto nie wyolbrzymiaj.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 17:51   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

mysle ze wygladasz na starsza niz jestes skoro wszyscy na okolo tak twierdza i zawsze brali i biora cie za starsza
jedna rzecz ktora mnie zadziwia w tym wszystkim to to ze pamietasz dokladnie kazde pytanie, w ktorym roku zostalo ono zadanie i przez kogo jakbys miala pewnego rodzaju obsesje (moze autyzm?)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 18:18   #9
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

Studiujesz matematyke?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Ja bym Cie widziala w takim programie The Brain. Genialny umysl skoro wszystko tak dobrze pamietasz co kto mowil w jakim czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 18:41   #10
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87173365]
jedna rzecz ktora mnie zadziwia w tym wszystkim to to ze pamietasz dokladnie kazde pytanie, w ktorym roku zostalo ono zadanie i przez kogo jakbys miala pewnego rodzaju obsesje (moze autyzm?)[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
Ja bym Cie widziala w takim programie The Brain. Genialny umysl skoro wszystko tak dobrze pamietasz co kto mowil w jakim czasie.
Dokładnie. Masz 20 lat, a pamiętasz co ktoś mówił jak miałaś 12 lat i 7 miesięcy? Szacun.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 07:25   #11
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy rzeczywiście wyglądam starzej? Czy wyglądam poważniej?

Cytat:
Napisane przez Ola6000 Pokaż wiadomość
Jak w temacie. W styczniu skończę 20 lat, a od małego wszyscy mnie biorą za starszą, jak chodziłam do zerówki do jedna starsza pani myślała, że będę szła do komunii. W 4 czy 5 klasie parę lat mlodszy chlopak pyta sie czy do gim chodzę. Gdy w 4 klasie bylam to jakas mlodsza dziewczyna powiedziala ze wygladam na 1 gim. W 4 klasie mnie brali za 6 kl czy 1 gim, czasem za 5 kl. W wieku 11 lat jedna ciocia nie mówiła o mnie dziecko tylko dziewczyna. Jak miałam 12 lat to znajoma mamy mówiła, ze jak na dziewczyne z 5 kl jestem wysoka ze wygladam na 1 czy 2 gim, czyli na 14 czy 15 lat. W wieku 12 lat ktoś z dorosłych na mieście czy w sklepie nie powiedział do mnie dziecko tylko proszę pani. Jak mialam 12 lat i 7 miesiecy to przegladałam z siostra zdjecia z wakacji i od razu mówi, że wyglądam na 16 lat. Gdy miałam 13 lat to pani dentystka się pytała o mój wiek i gada, że nie wyglądam na 13stke, tylko jakbym była z lo. Gdy byłam w 1 gim to ksiadz co uczy religii podchodzi do mnie i sie pyta jak po próbnym teście gimnazjalnym, gdy mowilam ze nie jestem z 3 klasy to był w szoku. W wieku 13 lat raczej obcy do mnie mówili proszę pani nie dziewczynka czy dziecko. Gdy miałam 14 lat to kuzynka widziała jak gadam z jej tatą i bratem to mówiła co z facetami bedziesz palić. Nie pytała się mnie o wiek. Nawet gdy 14 lat miałam to do mnie zagadał facet 20 parę lat starszy. Gdy byłam w 2 gim to znajoma mamy myślała że jestem z 1 lo. Jak 15,5 roku miałam to facet w średnim wieku mi piwo podstawił gdy mówiłam że niepełnoletnia to był w szoku. Kuzyn gdy miałam 15 lat myślał, ze mam z 17 czy 18 lat. Gdy 16 lat miałam jedna ciocia starsza pani mowila ze na 20 lat wygladam. Jeszcze na weselu kuzynki jak bylam majac 16 lat to do tanca poprosił mnie na oko 9 lat starszy chlopak, nie pytał się mnie o wiek, nawet drugi 9 lat starszy gadał ze mną. Gdy 16,5 roku miałam jedna pani chciała, zebym coś podpisała, ja mowie, ze jeszcze nie jestem dorosła to była w szoku. Gdy byłam w 1 lo to jakaś dziewczyna pyta sie czy nie jestem z maturalnej klasy. Jak mowilam ze z 1 kl to ona nieco zamyślona była. Gdy mówiłam w jednym sklepie z butami, ze na studniowke buty wybieram i nie mam kiedy kupic, to pani ze sklepu gada, że pewnie oani gdzieś studiuje i dlatego. Za studentkę mnie wzieła. Jak w klasie maturalnej byłam na wycieczce to młoda pani z baru szybkiej obsługi się pyta czy jestem studentką mówię, ze nie. Ona nieco kreci glowa. Znowu ktoś mnie wziął za starszą, za studentkę. Jezeli chodzi o mnie to cześciej mi dają 2 moze 3 lata wiecej, rzadziej 1 roku albo 4 lata. Kuzynka uwaza ze ze wzgledu na wysoki wzrost wygladam wg niej na 2 czy 3 lata starsza. Ciocia uwaza ze starsi do mnie zagaduja bo nie wygladam na swoj wiek. A to, że starsi do mnie zagadują jak wspomniałam świadczy o tym, że eygladam poważniej? Nawet nie wymagają pokazania dowodu gdy piwo kupię. A to, ze ktos gdy mialam ze 12 czy 13 lat powiedział do mnie proszę pani swiadczy też o tym, ze staro wyglądam? A to, ze kuzynka myslala ze pale a mialam 14 lat a to ze facet myslal ze sie napije piwa a mialam 15 lat to tez świadczy że dojrzalej wyglądam? Jak 12 lat miałam to kuzynka ktora dawno sie ze mna nie widziała to gada, ze jak panna wyrosła nie powiedziała o mnie dziecko. Tak samo kuzyn gdy miałam ze 14 czy 15 lat to nie ocenił mnie jak dziecko tylko gada ze 18stka niedługo.
No, ale w czym problem?
W obsesji?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 08:25:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.